|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 22:07:48   
januskica
toledo1, a lahko poveš kateri vrtec.
če si iz lj, si blizu doma in je že bratec tam imaš ogromno točk. kdo jih ima potem več kot ti? halo?

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 22:39:12   
Žabika
IZVIRNO SPOROČILO: splaninka

Sem na istem kot Žabika, le da gre nasa pupka v jasli takoj po izteku moje porodniske. V vrtec Vodmat je sprejeta, Mladi rod pa čakamo. Bi bile pa raje v zadnjem, ker ga imamo cez cesto.

Žabika, a delaš v KC?



Ja, delam tam! Sej po moje smo zato tudi sprejeti.
Kako se boste pa odločili? Vodmat ali boste čakali?

< Sporočilo je popravil Žabika -- 23.4.2008 22:41:54 >

(odgovor članu splaninka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 7:59:16   
petrika
Ja, punce, tudi jaz sem v istem "šmornu". včeraj smo dobili negativen odgovor iz vrtca. nepošten način se mi zdi, ker nismo iz MOLa, ampak imamo tu začasno prebivališče, ker tu dejansko živimo, a smo podnajemniki. Drugače sva z možem iz drugih večjih krajev, a sva si tu ustvarila družino in imava tudi redni zaposlitvi. Že več kot 7 let sva v LJ. Sina že imava v tem vrtcu, zdaj pa je tak naval, da smo za hči odpadli. Ker si lastnega stanovanja zaenkrat ne moreva kupiti (veste kakšne so cene stanovanj v LJ?!!), smo pač podnajemniki. A smo zato kaj manj vredni? Nimam pojma, kaj bova, babice so daleč stran...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 8:04:35   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Mi smo dobili vrtec. HB. In sicer vrtec Črnuče, Ostržek. Sem samo sem dala in me je včeraj po pogovoru z vzgojiteljico kar strah ratalo. Potem sem pa še v vrtec klicala in mi niso znali nič povedat, le to da bodo do konca tedna odločbe prišle. In me je potem doma že čakala. Roke so se mi tresle, ko sem odpirala kuverto.

Upam, da boste ostale, ki še čakate na odgovore, dobile pozitivne. Držim pesti za vas.

Koliko pa si imela točk?



59. točk, očitno nam je ta starejša, ki je že v tem vrtcu prinesla tudi točke, pa to, da bo bil sine 1.9. star več kot 11 mesecev. Sem šla pogledat točkovanje na tisto stran, ki jo je kalina dala prej gor. In je prav zanimivo, kako točkujejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 8:12:43   
sazi
Sisy, ja, jaz sem govorila s tajnico in s pomočnico ravnateljice - sem se zanimala za možnost vpisa v starejšo skupino, ko bo januarja dopolnil 3 leta, pa so mi rekli, da "ni šans" - sicer na malo lepši način, ampak rezultat zame je isti. Vlogo sem pa oddala že lani maja - ali pa celo aprila. Vem, da sem za nekaj dni zamudila lanski vpis, kaj bi bilo super, če bi bili lani zavrnjeni in bi imel letos 10 dodatnih točk in bil zagotovo sprejet, ampak smo bili ravno v "nabavi" novega stanovanja ali hiše in prej nismo imeli pojma, na katerem koncu LJ bomo kupili. No, in aprila smo kupili hišo in sem še skoraj isti dan letela v vrtec, a bila prepozna.

Petrika - ja, tole je pa res žalostno. Itak je zadj prepozno, ampak a ni nobene variante, da si tu, v podnajemu uredite tudi stalno bivališče? SPloh, če ste tu že 7 let in vas najemodajalec pozna? Sicer pa je v LJ veliko vrtcev, kjer lahko stanuješ pred vrati imaš notri že starejšega otroka, pa mesta vseeno ne dobiš - po tem lahko sklepam samo, da je ogromno enostarševskih in študentskih družin, ker edino te lahko po levi prehitijo vse ostale - pa ne misliti, da koga napadam. Mi je čisto jasno, da mama, ki je sama z otrokom nujno potrebuje vrtec, ampak kot vemo, je precej takih, ki kljub vsemu niso same...

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 11:10:55   
Anonimen
Tudi mi smo danes prejeli negativen odgovoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...niti ne vem kako naprej...Zbrali smo 51 točk.

Vrtec Pedenjped Lj- Zalog: zavrnjeno
Vrtec Miškolin ( vse 4 enote) Lj - Polje: zavrnjeno


< Sporočilo je popravil poopsika -- 24.4.2008 11:17:04 >

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 11:13:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

Pa neljubljančani se prijavljajo pri vseh možnih in nemožnih znancih, za kar dobijo pike za MOL pa za bližino, pa vlogo dajo v vrtec najbližje službi in spet dobijo pike.

Ja ampak tukaj je zadeva s strani financerja MOL čista, vsi dohodki stalno prebivajočega gredo potem v MOL in ne staro občino.


najbr ne, e se ta, ki se je prijavil tam, samo za to, da dobi vrtec, takoj po sprejemu prijavi nazaj na stari naslov - kar je po mojem logino, saj potem ne vztrajajo celotno obdobje vrtca na naslovu neke znanke, ampak se spet prijavijo doma - v bistvu potrebujejo spremembo bivalia samo za obdobje od poiljanja prijav, do zasedanja komisij in podpisa pogodbe, to pa je max 2 meseca
pa e to - meni stalno bivalie v bliini vrtca ni isto ni pomagalo in sem kljub temu izvisela - pa dejansko bo otrok celo vrtevsko obdobje ivel na tem naslovu


Meni tudi ne, imamo 300m do vrtca pa so nas zavrniliuser posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 11:35:51   
felicia
res upam, da boste dobile vrtec ker to je tako žalostno d amoraš otroka furat čez cel mest sam zato da ga daš v vrtec pa pol služba pa nazaj uffffffffffffffffffff kako je to grozno, to se res mora spremeniti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 11:40:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: felicia

res upam, da boste dobile vrtec ker to je tako žalostno d amoraš otroka furat čez cel mest sam zato da ga daš v vrtec pa pol služba pa nazaj uffffffffffffffffffff kako je to grozno, to se res mora spremeniti!

ja, resno.

mah men gre vse skupaj nauser posted image . Govorijo, da  ni rodnosti, da je premalo otrok, potem pa ga hočeš vpisat v vrtec je pa vse zabasanouser posted image in kako boš potem imel otroke, če jim ne moreš zagotoviti niti varstva?user posted image user posted image user posted image user posted image

Mahuser posted image

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 12:02:30   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Mi smo dobili pozitiven odgovor iz vrtca Mojca (enota Mojca), za HC Andersen (enota Marjetica) pa se cakam odgovor.
Po mojih izracunih smo imeli 51.tock.




Priporočam ti  Mojco. Je res fajn vrtec. Pa hrano imajo odlično.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 12:22:58   
felicia
sam mi nekako ni jasno premalo otrok- zasedeni vrtci??????

v osnovnih šolah se pa skor borijo za prvošolčke!user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 12:26:27   
januskica
mi zaenkrat smo tudi dobili odgovor zavrnjeno. se že prav bojim.

felicia, si predstavljaš kaj bo ko bodo imeli naši otroci za it v šolo ... če z vrtci ne sfolgajo. a bomo tudi takrat dobili zavrnjeno?

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 12:30:47   
lemavrica
No mi smo dobili še dve zavrnitvi, Najdihojca in Šentvid user posted image . Meni se bruha, sploh ne vem kam bom dala otroka, počasi bom morala začet iskati službo ampak to je rahlo nemogoče če po porodniški ne bom imela kam dat otroka.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 13:28:55   
Anonimen
Evo, danes smo dobili zavrnjen že 5. vrtec!!! user posted image Še dva čakam, ampak... imam občutek, da bomo vsepovsod zavrnjeni.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 13:51:45   
felicia
groza!!!!!!!!!

v koliko vrtcev ste pa poslale prošnje pz. vloge?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 13:53:02   
lemavrica
Jaz v 4.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 14:06:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: felicia

v koliko vrtcev ste pa poslale prošnje pz. vloge?


Jaz v 7.

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: vrtec - zavrnjeni
24.4.2008 14:07:14   
Nika v službi
Jaz imam sicer svojo piško miško že od lanskega septembra v vrtcu Ciciban, enota Ajda in - HB - letos nimam takih skrbi, kot jih imati vi, sem pa prebirala vaše poste in danes na spletni strani našega vrtca našla tole. Mogoče vam kaj koristi pri razjasnjevanju kriterijev, št. vlog....

LP!


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: vrtec - zavrnjeni
25.4.2008 14:55:10   
MIN
evo mi smo tudi zavrnjeni viški gaj nimam pa namena vozit enega otroka v drug vrtec,(pa tudi vloge nisem dala v drugega-se mi zdi trapasto)sva se z možem kar odločila če ne dobimo vrtca v isti enoti da bova še tega otroka izpisala sej se sliši neumno a drugače ne greuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: vrtec - zavrnjeni
25.4.2008 16:07:53   
draja
Punce, ne vem, če vam bo kaj v tolažbo, ampak mi smo bili lani spomladi zavrnjeni v Vrtcu Mojca in smo bili 70. v čakalni vrsti. Avgusta pa smo dobili klic, da smo sprejeti, če še želimo. Sicer ne v željeno enoto, ampak vseeno juhuhuhu! Vlogo smo torej oddali spomladi 2007 za vpis spomladi 2008. Če smo mi s 70. mesta dobili prostor, ga boste mogoče tudi nekatere ostale, ki ste bile zdaj zavrnjene.

Jaz se vsak dan zahvaljujem, da smo dobili vrtec in močno, močno stiskam pesti, da ga vse dobite, ker vem kako grozno je, če ga ne dobiš.

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: vrtec - zavrnjeni
25.4.2008 16:29:01   
piko12
Tudi jaz se ponosno včlanjujem v klub zavrnjenih. Imeli smo 51 pik in smo 52 v vrsti. Do vrtca pa imamo 300m. V sosednjem vrtcu pa smo 82. v vrsti.user posted image

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: vrtec - zavrnjeni
25.4.2008 17:46:23   
rumba
user posted image user posted image user posted image
Evo, pa še mi. Ta večja dva sta dobila vrtec, najmlajša pa ne (Vrtec Rožnik). Je 70. na čakalni listi, pa je vrtec oddaljen 200m.user posted image  Si sploh ne predstavljam, kako bomo dva vodili v en vrtec, eno pa na drugi konec Ljubljane..... Služba pa spet na Viču. Jao, jao, jao.....
Že pišem pritožbo. Pa ve, a se boste kaj pritožile????

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: vrtec - zavrnjeni
25.4.2008 20:10:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

user posted image user posted image user posted image
Evo, pa še mi. Ta večja dva sta dobila vrtec, najmlajša pa ne (Vrtec Rožnik). Je 70. na čakalni listi, pa je vrtec oddaljen 200m.user posted image  Si sploh ne predstavljam, kako bomo dva vodili v en vrtec, eno pa na drugi konec Ljubljane..... Služba pa spet na Viču. Jao, jao, jao.....
Že pišem pritožbo. Pa ve, a se boste kaj pritožile????


živjo rumbauser posted image

Res mi je žal, da nisi dobila...tudi mi nismouser posted image ..
Jst sem imela namen napisato pritožbo, pa sem si premislila, ker sem danes govorila z ravnateljico vrtca in mi je rekla, da je  brez veze, ker , ko komisija dobi pritožbo preveri samo, če so se slučajno kje zmotili pri točkah...vse ostalo je predmetno..user posted image

Mogoče bi bilo pa vseeno dobro, če bi jo jst napisala...kaj pa vem no...
Smo pa 5. na čakalni listi, tko da upanje ostajauser posted image


< Sporočilo je popravil poopsika -- 25.4.2008 20:11:28 >

(odgovor članu rumba)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: vrtec - zavrnjeni
26.4.2008 15:44:51   
sazi
še 3. pošta, pa ne vem več ali naj se smejem ali jokam - vrtec Jelka, 98 na čakalni listiuser posted image user posted image user posted image , pa do vrtca nimam niti kilometer - sem se že zmenila z varuško, da ostane še eno leto pri njej, čeprav mi je hudo, ker bi res moral počasi v vrtec po nove izkušnje, znanja, družbo... - da o tem, da bi bilo tudi meni bolj udobno glede prevažanja in financ, ne govorim - kaj "čmo", pa drugo leto

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: vrtec - zavrnjeni
26.4.2008 16:08:48   
marjetka
Evo mi smo dobili pa odobreno iz 4 vrtcev, hvala bogu, sm imela pa podobno kalvarijo pred 3 meseci, saj je takrat v vrtec nihče ni sprejel, varuška nam je 1 teden pred rokom odpovedala in sm bila tako živčna da sm na koncu še zbolela, smo jo pa na srečo lahko vpisali v zasebni vrtec, cena ni mala, vendar mi takrat to sploh ni bilo več pomembno, no s septembrom pa upam da bomo tud finančno malo lažje zadihali,
lp

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?