|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jaz ne verjamem,kaj pa ve?
18.4.2008 12:38:13   
Naja30
Men se pa vseeno zdi, da letos tele temperature ful skačejo gor in dol. Pred tistim snegom je bilo že tako toplo, da sem bundo pospravila. Pol pa spet gor.
Upam, da bodo napovedi držale, ker se bom tud jaz cmarila na plaži!user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jaz ne verjamem,kaj pa ve?
18.4.2008 12:57:59   
sončnica24
Ne verjamem dokler ne vidim, pred kratkim je na teleteksu pisalo da letos ni ElNinja ampak je ElNina (to bi naj bil neki veter) in da bo poletje full grdo in deževno, sedaj pravijo obratno. Pravijo tudi da so prestopna leta grda in vreme nič kaj dobro.

Bomo vidli kaj bo do takrat pa nam ne ostane drugega kot da čakamo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jaz ne verjamem,kaj pa ve?
18.4.2008 13:30:15   
krfjolca
Smo prešnji teden montirali klime v stanovanje, tako da mi je bolj ali manj vseeno user posted image user posted image .
Upam pa, da ne bo prehude vročine že v juniju, ker imam v službi svojo rezidenco na sončni strani in je že zdaj kak dan ful vroče, ko sonce nabija notri ... user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jaz ne verjamem,kaj pa ve?
18.4.2008 14:28:59   
nejcko
Moj šef je bojda hud "vremenoslovec", ki vsako leto napoveduje vreme po neki ljudski metodi in bojda v nulo zadane vsako leto.
On pravi, da bo taka kislica, kot je zdaj, nekje do sredine maja, potem pa nam grozi do sredine avgusta totalna suša in vročina.

Tisti, ki ga že dolgo poznajo, pravijo, da je zanesljiv vir, tako da ...

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jaz ne verjamem,kaj pa ve?
18.4.2008 14:32:07   
BAMBINA_

En teden al pa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Dej karin24 priznaj, zakaj si naročila lepo sončno vreme za drugo polovico avgustauser posted image user posted image user posted image

Pri meni je razvidno iz podpisa, zakaj imam iste želje kot tiuser posted image


Iste želje in isti datumuser posted image

Ma itak da bove mele sonček.....jst čutim da bouser posted image



Ja, ampak mal dežeka pa tud mora bit. Pravijo, da bo potem nevesta bogata user posted image


Bogata pa mokrauser posted image ......mi imamo piknik poročniuser posted image

O, a res? Gospa karin24 boš? user posted image user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?