|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NeDoNoŠeNčKi 2008
20.12.2008 22:39:15   
24.teden
Pa naj se pridružim še jaz, rodili smo se 17.8.2008, v 24. tednu 540g, 29 cm, še vedno na Eint v LJ 
user posted image  

(odgovor članu mamikb)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: NeDoNoŠeNčKi 2008
20.12.2008 23:23:13   
žabicamala
24. teden pozdravljena. Lepo, da si se nam pridružila in če ti bo kdaj hudo, smo tukaj da se nam zaupaš.


(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: NeDoNoŠeNčKi 2008
22.12.2008 16:28:37   
24.teden
LP, lahko pogledate pod 24.tedenski- na forumu in bronhopulmonalna displazija,

user posted image pa hvala!


_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: NeDoNoŠeNčKi 2008
27.12.2008 15:29:12   
Tunka
Tudi mi imamo nedonošenčko rojeno v 26 tednu 690 gr.Sedaj bo počasi 5 mesecev in tehtamo že 4500user posted image user posted image .

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: NeDoNoŠeNčKi 2008
27.12.2008 19:22:02   
Andromeda
24. teden in Tunka - lepo pozdravljene in dobrodošle med nami!

24. teden - sem prebrala tvojo zgodbo in kako se bori vaša punčka in vi z njo...Ne vem kaj naj vam drugega rečem, kot da mislite pozitivno, kajti vaša punčka je prava borka, če je na svet prišla tako zgodaj, je prišla z namenom, da se bori! Upam, da bodo čim prej minile dihalne stiske n ostale težave! Kot vidiš, je tu kar nekaj mamic in njihov pikic, ki so dale skozi to borbo. Moj fantek se je rodil v 34. tednu in ni imel nobenih težav, le toplo posteljico je rabil, na EINT je bil 6 dni in takrat se mi je to zdelo nekaj hudega, ko pa sem videla ostale otročičke tam, zraven njega je bil fantek rojen s 500 in nekaj grami in tako živahno brcal v svoji škatlici, sem spoznala, da so ti otročički pravi borci z neverjetno voljo do življenja in da premagajo vse težave.

(odgovor članu Tunka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: NeDoNoŠeNčKi 2008
27.12.2008 19:40:53   
24.teden
Lep pozdrav in hvala za sprejemuser posted image . Hja, sedaj vemo, zakaj je imela Maša dihalne stiske, ni dovolj, da ima premajhna pljučka, poka mala je imela še pljučnico. Danes še ima antibiotike, v ponedeljek in te dni, pa bomo videli kako bo ...

Pa lep pozdrav vsem!


_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: NeDoNoŠeNčKi 2008
28.12.2008 10:28:26   
žabicamala
24.teden, boš videla vse se bo uredilo, ker so res ti naši nedonošenčki pravi borci .
Navijam in držim pesti user posted image .

Sem pa danes prvič od kar je naš pikec doma mal depresivna in cmerava user posted image . Mi po glavi rojijo čudne misli in se komaj spopadam z njimi in probam misliti na kaj drugega. Če  pa če, če bi ..., zakaj...

Se opravičujem ker vas morim, ampak paše če misli zvališ drugam, prej mine.

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: NeDoNoŠeNčKi 2008
28.12.2008 18:53:10   
Andromeda
žabicamala - prav nič ne moriš, zato smo tukaj, da se "poslušamo" in pomagamo med sabo, kolikor se pač da preko foruma. Najbrž ima kar vsaka mamica kakšen tak črn dan, ampak za dežjem posije sonček, pa če se to sliši še tako oguljeno.

24. teden - upam, da Maša kmalu premaga pljučnico in vse ostale dihalne težave in da pokaže, da zmore tudi sama dihat!

Mi smo jutri naročeni na operacijo dimeljske kile, tako, da sem malo na trnih glede tega. Saj verjamem, da bo vse v redu in da je operacija bolj rutinska, ampak ko gre za tvojega otroka ti ni čisto nič rutinsko. Ne vem kako bo vplivala anestezija, saj ima Dario zadnje čase kar nekaj dihalnih premorov, angelcare nam vsaj 2-krat na dan naredi "tik" ali pa napolno zatuli alarm.

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: NeDoNoŠeNčKi 2008
30.12.2008 14:46:06   
Andromeda
Hello!

Tukaj se pa res bolj slabo klepeta!!!

Samo, da sporočim, da je naš lumpek uspešno prestal operacijo in smo že doma...Prej se je lepo napapcal in brez posebnih naporov pokakal, zdaj pa zadovoljno spi...
Lepo se imejte v predzadnjem dnevu v letu!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: NeDoNoŠeNčKi 2008
30.12.2008 21:14:07   
sasi13
andromeda user posted image za prestano operacijo.

jz imam dvojčka rojena v 36 tednu. 1990, 43 cm in 2120 44 cm
zdaj pri 6,5 mesecih pa imata 66,5 cm in 7300 in 7100

24.teden user posted image maša je pa res prava borka.


_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: NeDoNoŠeNčKi 2008
30.12.2008 21:21:24   
24.teden
Andromeda, zelo sem vesela, da ste prestali operacijo, sploh, pa da ste doma juuuuuuhuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - super.  

_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 86
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...