|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
28.4.2008 21:32:24   
sazi
da so se na tvojo temo javile samo tiste, ki plačujejo vrtec 37Eur na mesec in pa tiste, ki imajo 5 mio plače na mesec.


Doma imava malo več kot vsak povprečno plačo - kar ni slabo, je pa daaaaleč od kakega bogastva - in če ti čisto iskreno povem, mi je čisto vseeno ali bi morala vrtca plačevati 270 ali 300 EUR - dejstvo je pa, da mesta v vrtcu NIMAM in se moram znajti kakor vem in znam, pa še za otroka bi bilo mnogo bolje, če bi bil v vrtcu.

Torej kot že prej napisano - problem vidim v zasedenosti vrtcev in ne v njihovi ceni - sploh zdaj, ko bo za 2. otroka zastonj (mi imamo samo enega) pa res ne vem, zakaj toliko zgražanja nad ceno - saj se je vse podražilo - a ni normalno, da se potem tudi vrtec?

Zagotovijo naj dovolj mest, pa bo. Mi je pa tudi razumljivo, da je problem v LJ, če je v vrtcih toliko neljubljančanov - kot je Jankovič rekel v enem pogovru - ali naj zdaj neljubljančanom reče, pojdite drugam, za vas ni prostora - evo na ta način bi lahko dobil dovolj prostora za vse ljubljanske otroke - pa da me ne boste zdaj napadli - takega dejanja ne bi podprla, ampak me pa zanima, kaj in koliko prispevajo druge občine, da imajo otroke lahko v naši občini?

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
28.4.2008 21:46:32   
Anonimen
Jaz pa želim, da bi bilo prostih mest v vrtcu za vse dovolj. user posted image
Primoza RR, da bi tekmovala s sosedi? Če bi me osebno poznala, tega sigurno ne bi pomislila. Zato me je bolelo? Ker otroku nisem mogla plačati te šole v naravi, ker sva pač bila v škripcih z denarjem. Imela sem revno otroštvo, razumela sem starše in zato tudi vem, da je moj otrok razumel naju. Kot otrok navsezadnje nisem tudi hotela nikamor iti. In posledica. Še danes si nočem privoščim nič, ker se mi zdi, da meni to ne pripada. In verjemi, da mi ta občutek marsikdaj zagreni življenje. Ko gremo npr. na dopust, čeprav se ga vedno zelo veselim, se sploh ne znam uživeti in uživati. In ne želim, da otrok zraste s tem občutkom. Čeprav vem, da se otroku ne sme ustreči. Jaz sem npr. edino sosedi (ki sva zelo prijatli) nevoščljiva lahko to, da ona zna uživati, jaz pa ne. In mi tudi dol visi, kam potuje, kakšen avto ima itd...
Še enkrat ponavljam, da me je zmotilo samo to, ker je v intervjuju predstavljeno, kot da imamo za ceno vrtca na razpolago vsega in svašta. In potem berejo ti penzionisti ta časopis in poslušam, zakaj jamramo, če imamo pa vse zastonj, tega pa včasih ni bilo, saj potem pa ni čuden, da vrtec dražijo, če se pa "preseravate" itd.....user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil decembrka -- 28.4.2008 22:22:42 >

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
28.4.2008 22:29:00   
Anonimen


Jaz pa želim, da bi bilo prostih mest v vrtcu za vse dovolj. user posted image
Primoza RR, da bi tekmovala s sosedi? Če bi me osebno poznala, tega sigurno ne bi pomislila. Zakaj me je bolelo? Ker otroku nisem mogla plačati te šole v naravi, ker sva pač bila v škripcih z denarjem. Imela sem revno otroštvo, razumela sem starše in zato tudi vem, da je moj otrok razumel naju. Kot otrok navsezadnje nisem tudi hotela nikamor iti, pa ne zaradi tega, ker bi me bilo sram, da nimamo denarja, ampak sem na nek način mami hotela pokazat, naj ne bo žalostna, ker mi ne more omogočiti. (po resnici povedano, sem ji bila vedno v breme in zaradi tega sem zanikala svoje želje, da ne bi ji bila še bolj v napoto). In posledica. Še danes si nočem privoščim nič, ker se mi zdi, da meni to ne pripada. In verjemi, da mi ta občutek marsikdaj zagreni življenje. Ko gremo npr. na dopust, čeprav se ga vedno zelo veselim, se sploh ne znam uživeti in uživati. In ne želim, da otrok zraste s tem občutkom. Čeprav vem, da se otroku ne sme vse ustreči. Jaz sem npr. edino sosedi (ki sva zelo prijatli) nevoščljiva lahko to, da ona zna uživati, jaz pa ne. In mi tudi dol visi, kam potuje, kakšen avto ima itd...
Še enkrat ponavljam, da me je zmotilo samo to, ker je v intervjuju predstavljeno, kot da imamo za ceno vrtca na razpolago vsega in svašta. In potem berejo ti penzionisti ta časopis in poslušam, zakaj jamramo, če imamo pa vse zastonj, tega pa včasih ni bilo, saj potem pa ni čuden, da vrtec dražijo, če se pa "preseravate" itd.....user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil decembrka -- 28.4.2008 22:34:06 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
28.4.2008 22:37:18   
benika
Primoza RR, da bi tekmovala s sosedi? Če bi me osebno poznala, tega sigurno ne bi pomislila.


Primoza, draga moja decembrka, je ONuser posted image user posted image user posted image

Čeprav vem, da se otroku ne sme ustreči.


user posted image user posted image user posted image Ja fak no, komu boš pa skušala ustreči, če ne svojemu otroku? Kr nekaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
28.4.2008 22:45:01   
Anonimen
Mislila sem na to, da se mu vse kupi in nudi, kar se mu srce poželi. Če pa tega ne bi napisala, bi me pa spet kakšna "kregala", da otroku vendarle ne smeš vse ustreči samo zato, ker si bil sam prikrajšan. Sicer je pa vseeno, ali je on ali ona....

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
28.4.2008 23:18:23   
lemavrica
Jaz vem da bom svojemu otroku nudila vse, pa čeprav si sama kaj ne bom privoščila. Saj če mu ustrežeš to ne pomeni da mu vse kupiš in ne vem kaj.

V glavnem, namesto da gre denar za neumne zadeve bi lahko zgradili kak vrtec več ali pa odprli dodatne oddelke. Še dobro da je OŠ obvezna, ker drugače bi bil tudi tam problem, ko bodo vsi ti otroci morali v šolo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
29.4.2008 9:18:58   
ninocka
Ja, in ker so vsi LJ vrtci tako nadstandardni, nasmu se zmeraj niso zamenjali strehe...

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
29.4.2008 11:41:36   
vesel
Razlog več zakaj ne moremo privoščiti najini hčeri vrtca+da so prezasedeni v nasem koncu Lj.da ga ne dobi.Pa samo z 700 eur/mesec.

Js bi tud raje dala hči v vrtec,če bi bili seveda cenejši.user posted image


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
29.4.2008 11:43:01   
vesel

V glavnem, namesto da gre denar za neumne zadeve bi lahko zgradili kak vrtec več ali pa odprli dodatne oddelke. Še dobro da je OŠ obvezna, ker drugače bi bil tudi tam problem, ko bodo vsi ti otroci morali v šolo.


se strinjam!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
29.4.2008 19:49:28   
Primoza
No samo potem problem ni v občutkih otroka ampak v vas, ker imate vi tak občutek in ne otrok.

In je tudi izključno krivda staršev, če potem ta občutek postopno prenesejo na otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
30.4.2008 9:40:53   
Anonimen
Valjda da sem jaz kriva. Kdo pa drug. Po tvoji logiki sem se pač upala (dovolila) privoščiti to, kar imam - da imam otroke.
Ali si pa ti med tistimi, ki z veseljem gledajo, kako nekateri otroci ostajajo doma. Le zakaj bi take starše bolelo?

< Sporočilo je popravil decembrka -- 30.4.2008 9:46:22 >

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
30.4.2008 13:20:08   
Primoza
Ne govorim o objektivni krivdi ker imate otroka, ker bi bilo to absurdno. Krivi ste da takemu malčku vzbujate občutek da je prikrajšan. Ker sam tega občutka (še) nima.

Z malo vaše dobre volje ga tudi ne bo imel.

Denar je za otroke zelo relativna zadeva (enako vesel je lahko kepice sladoleda ali nekega dragega izleta), dokler jih ne pokvarijo odrasli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dobro jutro - izjava Jankovića
30.4.2008 13:28:40   
Kaliope
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

Razlog več zakaj ne moremo privoščiti najini hčeri vrtca+da so prezasedeni v nasem koncu Lj.da ga ne dobi.Pa samo z 700 eur/mesec.

Js bi tud raje dala hči v vrtec,če bi bili seveda cenejši.user posted image



ja pa saj je plačilo vrtca sorazmerno z dohodkom na družinskega člana ... če pridete v 1. razred, boste plačali le 10% cene ... to pa za 8 urno oskrbo otroka ni glih drago ...

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?