|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 13:50:55   
dašabina
Sunny morning vse naj, naj, bodi še naprej tako nasmejana!

user posted image

tudi naš Miha je zelo vesel in mi podari nasmešek, ko se zbudi, tako "vedro" glrfs (Anin izraz).
Mi bodo tud mazali s kremico, imam od Nivee ZF 30, se mi zdi ok, sem imela tud pri puncah...
čestitke tudi mladoporočenkam
user posted image

Tudi pri nas je dežek, sem pa uspela zjutraj posaditi prvo rudno pora in drugo rundo nizkega fižola, Triš, kdaj greva pa še po druge flance?

mi imamo pevski zbor, Miha se pa smeje, tud mi smo vsi doma, oči ima trenutno zaslužen počitek na kavču user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 13:57:56   
TRIŠ
dašabina ja mi je pa včeraj rekel možiček da mu je nekdo iz Gribelj obljubil flance in greva po obhajilu pogledat.Bomo pa se vseeno enkrat oglasil,tudi če ne bom prišla po flanceuser posted image .Lahko bi kako nedeljo naredil piknikuser posted image ,kaj praviš.Aja samo v maju so že vse polne,ne?Meni pa mojadva sedaj lupita krompir za krompirjevo solato.Vse znata sam ponucat jih ne znam.Danes je Lana pospravila posodo iz pomivalca ,me je čisto šokirala s tenm presenečenjem ,ker jo imam še za tako majhnouser posted image
Vidim da se tudi ti cartaš doma z možičkomuser posted image .Še eno uro in jutri pa bo mimo njegova službica za ta teden.user posted image

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:00:12   
dašabina
TRIŠ smo za piknik, sploh otroci komaj čakajo, samo nedelja so res že polne, kaj pa sobota popoldne, npr. 10. maja??
Ej, koliko je številka za pomanjšatuser posted image user posted image avatar?

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:04:13   
TRIŠ
Dašabina 90x90.Glede sobote pa se moram zmenit še z user posted image kaj bo počel.Jaz sem ZAuser posted image

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:07:32   
dašabina
Hvala,  moram pa tud jaz vprašat moža, ker sem zdaj ugotovila, da je rekel, da mora še škarpo zrihtat do obhajila in krsta. Se bomo zmenil pa po krstih in obhajilih...user posted image user posted image


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:10:24   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: dašabina

Hvala,  moram pa tud jaz vprašat moža, ker sem zdaj ugotovila, da je rekel, da mora še škarpo zrihtat do obhajila in krsta. Se bomo zmenil pa po krstih in obhajilih...user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image JA VIDIŠ TO SO PA MOŠKI KI NE MOREJO BREZ DELAuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:12:42   
Sunny Morning
Punce najlepša hvala za čestitke. Me je tudi user posted image že zjutraj presenetil. Sem mislila, da je že šel v službo, pa se prikaže nazaj z dvema rožicama (ena zame in ena za Nejko).
user posted image

Zdaj grem pa k mami na kosilo.

Se pa vidi, da je slabo vreme, ker bo 2. del kar pregorel od tolikega čvekanja.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:17:20   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Punce najlepša hvala za čestitke. Me je tudi user posted image že zjutraj presenetil. Sem mislila, da je že šel v službo, pa se prikaže nazaj z dvema rožicama (ena zame in ena za Nejko).
user posted image  



Ti je pa res lepo od njega!user posted image Za vsako ena...

_____________________________

:))


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:23:10   
sani1
Triš- hvala za verz. Tvoja hčerka je pa zelo pridna.

ursalara- ti si pa neverjetna. Res hvala za verze... Zdej vem na koga se obrnit če bom kaj rabila...

mala pikica- super ti paše frizura. Gašper je pa pravi sonček...

alfabeta- ja sem jaz videla to oblekco, ko sem bila še noseča. Mi je bila tudi zelo všeč.Zdej bo pa moja teta zašila oblekco za Manjin krst. Je babica kupila blago. No sej bomo videli kako bo izpadla in če mi ne bo všeč bomo pa še eno kupili.

Midve imava cele borbe glede nosa. To je njeno najbolj očutljivo področje...




_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:23:19   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Punce najlepša hvala za čestitke. Me je tudi user posted image že zjutraj presenetil. Sem mislila, da je že šel v službo, pa se prikaže nazaj z dvema rožicama (ena zame in ena za Nejko).
user posted image

Zdaj grem pa k mami na kosilo.

Se pa vidi, da je slabo vreme, ker bo 2. del kar pregorel od tolikega čvekanja.user posted image


Tako presenečenje pa je najlepše darilo.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:24:38   
sani1
sunny- lepo od njega. Priden možiček... Dober tek...

ja bomo hitro odprle 3 del...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:28:58   
TRIŠ
Zdejle bi me pa kmal kap.Poslušam Lano ki se meni z Žanom:Ja kaj je Žan si lačen .Boš malo papal.Na tukaj imaš didiko pa papej.POGLEDAMuser posted image IN VIDIM TOLE
user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:33:08   
katee
Tudi midva z user posted image sva pojedla. Jaz ne morem iz svoje kože, ampak spet so bile testenine na mizi. Jem jih po moje 5× na teden, pa se jih hvala bogu še nisem naveličala.
Žan Luka pa kar še  user posted image   . Je bil ob 12.30 tako tečen, da sem ga samo podojila in je takoj zaspal.

Se res vidi, da je dež, ker smo vse prilepljene za računalnik  user posted image

Popoldne grem pa na obisk h kolegici,  ki ima 15 mesecev staro punčko.


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:34:34   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Zdejle bi me pa kmal kap.Poslušam Lano ki se meni z Žanom:Ja kaj je Žan si lačen .Boš malo papal.Na tukaj imaš didiko pa papej.POGLEDAMuser posted image IN VIDIM TOLE
user posted image




Pa saj ne vem ali bi se smejala al kaj? Vidiš, kako te Lana že oponaša!?


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:38:46   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: katee



Pa saj ne vem ali bi se smejala al kaj? Vidiš, kako te Lana že oponaša!?


Ja me ampak jaz nisem na njemuser posted image

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 14:48:43   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Zdejle bi me pa kmal kap.Poslušam Lano ki se meni z Žanom:Ja kaj je Žan si lačen .Boš malo papal.Na tukaj imaš didiko pa papej.POGLEDAMuser posted image IN VIDIM TOLE
user posted image



user posted image user posted image user posted image  To sta me nasmejali s tvojo hčerkico!!

_____________________________

:))


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 15:01:20   
klepetka
OJ

moram še sem malo pokukat.Imam še celih 15 min časa ,ker moram pol po Marušo k mažoretam.O b 16 pa dobim obisk ;pride prijateljica .Pa dopoldne je bila sestrična s 3 otroci.Tako da dolgčas nam nikakor ni.

najprej pa  sunny m. vse naj naj za tvoj praznik.Želim ti sreče ,predvsem pa zdravjauser posted image user posted image user posted image

limma,
super da je Neža vreduuser posted image in da se  ni razvilo kaj hujšega.In vse naj naj tvojemu user posted image za rojstni dan.Amap kk tvoji tašči se pa splača priti ..sirova plošča ,saher torta pa to user posted image

mala pikica ,krasno ti pristoji nova frizura.Pa tud ti si verjetno zadovoljna ,k oje mal ooz.precej spremembe ,kajne .Držim pesti za Gašperjevo kožo,da ga ne bo preveč srbelouser posted image

triš ,samo si pa res kar precej zalutala ,ko si šla na junijčice user posted image .Ampak važno ,da smo se najdle ,kajne.Amap kdaj m ipovej ,kdo gre pri tebi h obhajilu?!Matic je že mal ovelik oz.malo staruser posted image ,Lana je pa še majhna.Ali imaš še katerega vmes,pa da sem kaj spregledala?user posted image ampak sem se pa nasmejala Lanini skrbi ,da ne bi bil Žan slučajno lačenuser posted image



nana, joj to sem pa čist pozabila ,da sva skoraj skupaj rodile in da si bla takrat ravno v P ,k o so mene predvajali po tv.Opravičeno  ti je , ker te ni bilo domauser posted image .
Lana se tudi vedno zbudi dobre volje,z nasmehom in čebljanjemuser posted image

san i, Manji želim ,da se čimprej reši tega zoprnega prehlada.

In res si spregledala  napisano geslouser posted image .No,geslo  je klepetka.

Sem pa user posted image danes pokazala slike ,katere sem dala v album ,.pa je tudi on takoj pokomentiral izraz na mojem obrazu na prvi in zadnji slikiuser posted image .Verjetno me je mogla svakinja ,k ije slikala ujeti spet pri čvekanju.Ko pa ne znam biti tihouser posted image .

Joj,ura me preganja ,moram it po Marušo.
SE oglasim še kaj zvečer.
Lepo bodite




_____________________________



(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 15:20:42   
martinca
pozdravljene!

mala pikica, lahko napišeš nove mere za 4. mesec: 5350g in 61.5 cm. imamo sicer 50 g premalo ampak ni panike delal ker je v dolžino zrastel za 2 cm v treh tednih. to pa tudi nekaj oodvzame.
pa upam da se bo čimprej uredilo z Gašperjevo kožo.user posted image user posted image za njega.

majra, iskrene čestitke ob vajini poroki!

sunny
,vse najboljše za tvoj rojstni dan!
saj Patrikzadenj obrok tudi bolj malo poje. ampak mu vseeno dama, da vsaj nekaj poje, ker že ima tako premalo kg.

Patrik se tudi z nasmeškom prebudi. potem pa če mu še kaj rečem potem pa se še bolj nasmeji.

anchikaa, hvala za recept. ga bom danes popoldne sprobala.

Ajda in Katja vse lepo ob svetem krstu.

nalin,
hvala enako , samo jaz imam ta migrenski glavobol že od včeraj zvečer. pa mi še ni nič boljše.pa sem že kar nekaj lekadolov pojedla.

mala pikica, full luštna frizura. pa kakšen smejko je Gašper.

triš, saj moj user posted image še tudi hodi v službo. tak da nisi edina ki je sama doma brez svojega user posted image .
slika pa je originalan. user posted image kaj vse otrokom ne pade na pamet.





(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 15:34:23   
Intruder24
da se še jaz malo javim na drugem delu...ste pa prave čvekeuser posted image

Vid zdaj zunaj pančka, sem ga komaj uspavala . ko je grdo vreme je res prava tečka.

Poje včasih polno flaško, včasih polovico, kako mu pač je..je pojedel že 200 ml tudi, samo to se je zgodilo 2x zjutraj, ko je bila neka težka lakota in smo ravno šaltali na 150 ml.

Vsem, ki ste bubani čimprejšnja ozdravitev user posted image ...vsi ki praznujete vse najlepše user posted image ...sem vidla da vam dragi pripravljajo lepa presenečenja user posted image ...vsem ki ste se poročili in ki ste bili krščeni pa tudi vse čestitke in veliko sreče user posted image .

Tudi Vid se zbuja z nasmeškom, ko pa je velika lakota pa z jokom...če mu nič ne manjka se samo smejka, kaže jezik in dela dežek, pa že lovi igrače v igralnem centru (najboljši igralni center je pa mamin obraz user posted image user posted image user posted image ) pa tudi prime že igračo, če mu jo ponudiš..mu kar dogaja že, tudi rokice že viidi user posted image . Iz trebuha na hrbet in obratno pa še ne zna..niti nisva poskušala, ker spi v tisti blazini čez noč, ko je na boku.

Denverjev testuser posted image nam je pediatrinja s ključi ružla pa je gledal in sledil, pa kravice je pasel, glavice še nima najbolj stabilne, pa če je opazil rokice, pa če jih da v dlan...naslednjega pikeca pa mi dobimo po 5 tednihuser posted image

no lepo se imejte in da deževni dnevi čimprej in brez težav minejo...

nisem vas uspela natančno prebrat, ker je preveč in sem samo preletela user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 15:52:21   
dašabina
Triš tale tvoja mala ga pa seka!!!
Mi imamo krst 18. junija, ko ima Maša obhajilo, nam je šel župnik na roke, da imamo ob 10. obhajilo, potem pa še krst.
Uživajte, grem med cunjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 17:10:32   
ursalara
Sunny lepo presenečenje ti je naredil tvoj! user posted image

Sani ni kaj!user posted image
Mala pikica lepa frizurca ti prav paše!user posted image
Triš ti pa imaš navihano deklico doma si me prav nasmejala!user posted image



_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 17:13:09   
Lusa
 
Oh koliko naklofate.Imam Lušo doma na počitnicah in smo nonstop zunaj že od 9ure.Jaz kosim ,pa z rožcami se ukvarjam ,tako ,da mi mine dan 100/h.Zdaj ko je slabše vreme ,mi prav paše ,da se lahko malo vsedem za računalnik.

Sunny-vse NAJ ,NAJ

Triš-joj joj joj ,sem se prav nasmejala tvoji Lani

mala pikica-ta frizura ti pa tako lepo paše.Si zdaj čist drugauser posted image Gašper pa je tako simpatičen ,ga mora Daša še večkrat obiskatuser posted image

martinca-user posted image za patrikovih 5kg.Si mu že kaj začela dajat drugo hrano in kako se tam obnaša?

krst-mi ga imamo v soboto

smeh-daša se tud vedno prebudi nasmejana ,saj lahko ,ko pa ŠE vedno spi po 11ur in ima potem poooolno energijeuser posted image joj ,da bi le tako ostalo

majra-vse najlepše ob poroki

...tako zdaj pa grem brat nazaj naš stari del ,ker sem v zaostanku...potem pa je že itak Dašina ura za spat...lepo bodite...


(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 17:35:58   
Golobček
Pozdravljene čveke!

Če povem po pravici sem ostala na 1.delu na 192 strani tako sem v zaostanku user posted image .
Pa nič zato, mi moj vsaj ne more rečt da sem odvisnica od RR.

No evo mi smo imeli v nedeljo krst in smo ga lepo preživeli. Nina je bila zelo pridna, jokala sploh ni,je pa vedno ko se ji je župnik približal in jo mazilil in polival z vodo zajamrala nek ,,buu,, in težko vdihovala kot bi si mislila ,,daj že enkrat končaj,,- je bilo prav smešno kak se je napravlala.

Ker sem bol samouk in še nikol dala nobemne slike gor mi tudi zdaj ne bo verjetno ratalo, oziroma se bom probala potrudit sam ne morem obljubit kdaj, ker imam preveč dela.

Jutri pa imava z Nino pregled za kolke in upam da mi ne bo treba več široko povijat.

Mora it Nina točno ve kdaj grem na RR ker se takrat vedno zbudiuser posted image

_____________________________

Sedaj imam tri navihančke...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
29.4.2008 18:17:35   
martinca
lusa, dajem mu samo eno do dve mercice riževe kašice zraven v mleko, po trikrat na dan. zdaj pa se morava prešaltat na Milumil 2. pa zaenkrat še kar je. moram hitro potrkat tok tok. sem mu pa včerja kupila kornećččkov sok in nekaj kašic. pa bom najprej en teden na soku pol bom pa počasi začela s kašicami. po eno žličko dnevno. odvisno tud kako mu bo všeč.

golobček, upam da bo jutri na UZ kolkov vse OK.



(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
29.4.2008 18:20:13   
mala pikica
  Kako rastejo naši sončki...

datum rojstva, mamica, ime sončka
teža in velikost: ob porodu, 1.mesec, 2.mesec
teža in velikost: 3.mesec, 4.mesec, 5.mesec

user posted image 19.11. karmyka - LEA in TEA
1460g,43cm in 1350g,40cm;4400g,54cm in 4200g,53cm
5400 g, 59 cm; 5100 g, 57 cm
user posted image 14.12. ljubljana - JAKOB
3625 g, 52 cm; 5650 g, 59.5 cm
6600 g, 62.5 g; 7240 g, 64.5 cm
user posted image   18.12. malamedika - JURE
2950 g, 47 cm
5510 g, 62 cm
user posted image 21.12. sani - MANJA
1875 g, 42 cm; 3320 g, 49 cm; 4420 g, 54 cm
5380 g, 57.5 cm
user posted image 23.12. karatina - KARIN
3570 g, 50 cm; 4705 g, 53.5 cm; 5720 g, 57.5 cm
6210 g, 60.6 cm

user posted image 25.12. mala pikica - GAŠPER
3450 g, 51 cm; 4200 g, 52.5 cm; 5000 g, 57 cm
6010 g, 61.5 cm
user posted image 27.12. nana35 - KLEMEN
3340 g, 51 cm; 4350 g, 55.5. cm; 5770 g, 58.5 cm
6540 g, 63 cm
user posted image 30.12. katee - ŽAN LUKA
3330 g, 49 cm; 4650 g, 54 cm; 5590 cm, 57 cm
6270 g, 61 cm
user posted image 30.12. sonček balonček - MARUŠA
3400 g, 50 cm
6480 g, 61.5 cm

user posted image 01.01. klepetka - LANA
3900 g, 54 cm; 4850g, 59 cm; 5550 g, 60 cm
6200 g, 62 cm
user posted image 02.01. martinca - PATRIK
3320 g, 50.5 cm; 3950 g, 53 cm; 4530 g, 57 cm
4980 g, 59.5 cm; 5350 g, 61.5 cm
user posted image 03.01. aurora6 - ANITA
4195 g, 53 cm; 4750 g, 55 cm; 5280 g, 59 cm
5770 g, 61 cm
user posted image 04.01. benika - JAKOB
3500 g, 50 cm; 4050 g, 54 cm
5350 g, 58 cm
user posted image 04.01. ursalara - LARA
3375 g, 50 cm; 4220 g, 54 cm; 5150 g, 57 cm
6300 g, 60 cm
user posted image 06.01. sunny morning - NEJA
4100 g, 54 cm; 5150 g, 58 cm; 5900 g, 60 cm
6600 g, 63 cm
user posted image 07.01. lutiropan - KAJA
3250 g, 50 cm; 4900 g, 57 cm; 5730 g, 60 cm
user posted image 08.01. raja - AJDA
3000 g, 50 cm; 3500 g, 53 cm; 5400 g, 55 cm
user posted image 09.01. lusa - DAŠA
3500 g, 52 cm; 3780 g, 54.5 cm; 5110 g, 57 cm
5950 g, 59.5 cm
user posted image 11.01. ursulina - LENART
3350 g, 52 cm; 4505 g, 55 cm; 5690 g, 59 cm
user posted image 11.01. katrin RR - ANŽE
2790 g, 47 cm; 3820 g, 49 cm; 4690 g, 53 cm
user posted image 12.01. nussy - MONIA
3590 g, 52 cm; 4970 g, 57 cm
6920 g, 64 cm
user posted image   12.01. lejla14 - ALJAŽ
3720 g, 51 cm; 4465 g, 55 cm; 5520 g, 59.5 cm
user posted image 13.01. majra - KATJA
3520 g, 52 cm; 4070 g, 55.5. cm; 4650 g, 59 cm
5320 g, 61 cm
user posted image 14.01. nalin RR - JONAS
3450 g, 53 cm; 4930 g; 5350 g, 59 cm
6500 g, 63 cm
user posted image 14.01. lunca1 - LUKA
3850 g, 53 cm; 4800 g, 56 cm; 5695 g, 59 cm
6490 g, 63.5 cm
user posted image   14.01. urssyy - VIVIEN
3500 g, 50 cm; 4720 g, 57 cm
5300 g
user posted image   14.01. septembrka - ANA KAROLINA
3290 g, 51 cm; 4500 g, 57 cm; 5150 g, 60 cm

user posted image 17.01. anchikaa - DAŠA
3520 g, 50 cm; 4330 g, 52 cm; 5200 g, 56 cm
6000 g, 58 cm
user posted image 20.01. dašabina - MIHA
3820 g, 52 cm; 4900 g, 58 cm; 5980 g, 62 cm
user posted image 20.01. triš - ŽAN
3380 g, 51 cm; 4390 g, 52 cm; 5940 g, 59 cm
user posted image   21.01. tinča1 - DANIEL
3230 g, 48 cm; 4500 g, 53 cm; 5270 g, 56 cm

user posted image 22.01. klaja - HANA
3350 g, 50 cm ; 4720 g, 55 cm; 5360 g, 57 cm
5905 g, 59 cm
user posted image   22.01. barbas - KLEMEN
3810 g, 54 cm; 5700 g, 60 cm; 6500 g, 60 cm
7320 g, 63.5 cm
user posted image 22.01. intruder24 - VID
3080 g, 51 cm; 3900 g, 54 cm; 5020 g, 58 cm
5910 g, 62.5 cm
user posted image 23.01. vaney - ANŽE
3160 g, 52 cm; 4500 g, 55.5 cm; 5715 g, 61 cm
user posted image   23.01. golobček - NINA
3920 g, 54 cm; 4750 g, 55 cm; 5450 g, 60 cm
user posted image 25.01. limma - NEŽA
2740 g, 50 cm; 3340 g, 52.5 cm; 3930 g, 54 cm
user posted image 30.01. mml - MATIC
3700 g, 54 cm; 4750 g, 57 cm; 5700 g, 60.5 cm
user posted image 30.01. obrigit - ŠPELA
2760 g, 49 cm; 3640 g, 51.5 cm; 4600 g, 54 cm
user posted image 31.01. alfabeta - AJDA
3550 g, 52 cm; 4730 g, 54 cm; 5560 g, 57.5 cm
user posted image 31.01. s00s - JAN
3250 g, 52 cm; 4250 g, 56 cm; 5520 g, 60 cm
user posted image 02.02. koala - ALEX
3200 g, 50 cm; 4520 g, 53 cm; 5520 g, 57 cm
user posted image 12.02. baby_08 - LANA
3980 g, 54 cm; 4740 g, 57.5 cm


Drage mamice, če želi katera spremljati rast svojega sončka skupaj z nami,
naj sporoči težo in velikost pri 1.mesecu, 2.mesecu,...


Mamice praznujejo user posted image

januar:
2.1. vaney

februar:
1.2. sani1, 9.2. karatina, 27.2. katee

marec:
1.3. mml, 23.3. obrigit

april:
3.4. dašabina, 5.4. nana35, 26.4. alfabeta,
27.4. mala pikica, 27.4. s00s, 29.4. sunny morning

maj:
9.5. zasanjana

junij:
2.6. klepetka, 12.6. lusa, 19.6. aurora6,
27.6. ursalara, 30.6. ljubljana

julij:
24.7. koala

avgust:
11.8. triš, 25.8. golobček, 30.8. lutiropan

september:
1.9. intruder24, 15.9. muzika, 19.9. limma,
27.9. nalin RR

oktober:
27.10. martinca, 29.10. ursulina

november:
1.11. barbas, 10.11. klaja, 13.1. karmyka
26.11. anchikaa

december:
5.12. lunca1, 20.12. nussy, 21.12. benika



_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Golobček)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?