|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: štajerke in naši sončki
20.5.2008 18:58:58   
arabela*
pozdravljene čvekice.
Sem se le opogumila in še dodala kaj na to temo.Upam,da bo druženje prijetno.user posted image .
Sem iz Maribora.Doma imamo tri letno Anejo,sedaj septembra pa še pričakujemo enega ali pa enouser posted image .
Vas kar redno spremljam,vendar sem bolj "visela" na nosečnosti.Sedaj pa sem si končno vzela čas za vas.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: štajerke in naši sončki
20.5.2008 19:43:00   
arabela*
kuku, a je tu bolj zatišje,a se mi samo zdi???user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: štajerke in naši sončki
20.5.2008 20:17:53   
issa
ne ne,..samo se ti zdi!!!!!!user posted image user posted image
dobrodošla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: štajerke in naši sončki
20.5.2008 20:26:11   
issa
oj bojka ...cel teden,o joj,..user posted image user posted image user posted image  ja jaz sem si tudi ta teden izborila avto....user posted image user posted image user posted image
ja tudi mi si bomo oddahnili ko bodo planice mimo....user posted image  sicer sem ga danes dobila na finto,..veliko čajčega je pil,kar je sevedo pritisnilo na lulu, pa je bil glih nagec že kake pol ure,..te pa sem vidla da ga že tiši (med drugim mi je tudi povedo),pol pa na kahlico,..prvo je jamral,pa sem mu lepo prigovarjala naj še malo,.pol pa je naredlo ssssssssssss,...user posted image user posted image user posted image  izredno čudni pogledn z obraza mojega deca...user posted image user posted image user posted image
pol pa si je plosko,..user posted image user posted image user posted image  no jaz pa tudi...heh,...... kaj se tiče mojega dragega in njegove igre na pc-ju..
veš se včasih mu pustim,saj si mislim pa naj če mu je veselje,..včasih sem pa jezna ko ris ko se jaz hočem o čem pogovorit on pa na pc-ju.ko tak tričetrt ne dojame kaj mu razlagam...ali pa  ko bi se jaz rada malo stisnila.....user posted image user posted image user posted image ....................pol pa mi jamra da se nena nič cartava,..jaz pa pri tej izjavi ...user posted image user posted image

heh moški,......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: štajerke in naši sončki
21.5.2008 5:57:23   
Teni_
Če sem prav prebrala je naša bobika rodila dečka: 3260 g, 49,5 cm. Čestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: štajerke in naši sončki
21.5.2008 8:40:13   
issa
user posted image user posted image user posted image  čestitam bobikauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: štajerke in naši sončki
21.5.2008 15:03:29   
arabela*
pozdravček punce.
Kako kaj v tem grdem vremenu?? mene že prav pošteno utruja.Pa otroci so tud tečni,ko je takouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: štajerke in naši sončki
21.5.2008 19:29:31   
issa
ja saraya točno kot si rekla,..mali je pa tečen ker ne morema biti zunaj ...user posted image user posted image user posted image  notri pa že pozna vsaki kotiček..user posted image user posted image user posted image  tako da sem danes kupila še par risalnih listov,vodenke,..pa bomo ustvarjali..user posted image user posted image user posted image user posted image  nekako se pa moremo zamotit,..user posted image user posted image user posted image
pa ve?kaj počnete?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: štajerke in naši sončki
21.5.2008 22:45:27   
arabela*
čerka punceuser posted image
Midve sva bile danes bolj leteče,sicer z avtom,ko pa je bil dežekuser posted image
Mala je edino na balkonu ene pol ure spuščala mehurčke,zravn pa jamrala,da ni sončka.
Kam kaj hodite navadno na sprehodke??
Jaz sem iz mesta,tako da večina šibava kar v mestni bark,v Igluja na sladoled,al pa pod Pohorjeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: štajerke in naši sončki
22.5.2008 20:09:06   
issa
pozdravljene!
midva sva pa bolj doma,te dneve,čeprav mava avto pred bajto se nikam nisva spravla..user posted image user posted image
midva se sprehajava pod pekersko gorco,drugače pa greva tudi kdaj pa kdaj pod pohorje,..edino v parku mi je pa ful gužva (no vsaj takrat ko greva midve tja)...user posted image user posted image  drugače se pa nama kdaj pa kdaj zalušta pa greva z triciklom po taboru,novi vasi,pa tako okoli...user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: štajerke in naši sončki
23.5.2008 7:35:01   
Anonimen
Dobro jutro.
Najprej čestitke bobiki. user posted image user posted image user posted image

Me smo včeraj bile celo zunaj in nabirale češnje. Bodo zopet segnile v tem dežju. user posted image  Kot vsako leto.

Danes pa smo že pri naši familiji vsak na svojem mestu. Tavečja čmrljica v šoli, tamala pri babici, midva pa v službah. Drugače pa smo me punce te deževne dni preživljale not in je bilo kar luštno. Se tamalidve hitro zamotita, ni bilo neke sitnosti za čutit. Tu mislim tako pretirano stanje. Ker sitni smo itak vsi po malem. user posted image

Issa vam pa bravo za lulanje. Nas to uvajanje še čaka. Trenutno je pri nas glavni projekt : odvajanje od dude. user posted image

Lep dan vsem

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: štajerke in naši sončki
23.5.2008 9:08:19   
issa
ojla!
ja pri nas tudi dudo poščasi pozabljamo,jo ima samo še zvečer,...zdaj pa bomo jo probali počasiii tudi zvečer pozabit...user posted image user posted image   na koncu bo tako kot je bilo z flaško,enostavno sem jo vrgla v smeti pa je bilo,to to....user posted image user posted image user posted image  pa začuda je ni niti špogrešal....user posted image user posted image
jah včeraj sva midva tudi bila zunaj,samo sem bila jaz groooozno tečna,..ker par dni nisem glih kaj spala,pa so mi oke še kuj skup...user posted image user posted image tako da sva kr zunaj bla,se je zamotil z krtinami....user posted image user posted image  nimamo peskovnika pa so krtine kar dobro nadomestilo,...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: štajerke in naši sončki
23.5.2008 9:17:39   
Anonimen
Issa, ta s krtinami...sem se nasmejala zraven. user posted image user posted image user posted image

Naši Maruši pa je kuža pojedel dudo. Tudi na tak način kot pri vas. Smo ji rekli da je ni, in je bil mir. Pri Sari pa še nekak nismo prišli do te faze. user posted image  A ni hecno, se mi zdi, da se pri vseh teh stvareh mora starš odločit....da smo mi tisti mehki v vsem tem, otrok pa pol brez problema sprejme.


(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: štajerke in naši sončki
23.5.2008 10:22:06   
arabela*
oila punce.
Vidim,da imamo podoben problem.To dudo.Tud mi se je nikakor ne moremo rešit.Najbolj pa je hecno to,da je naša do enega leta sploh ni hotela imet.Sedaj pa je odvisna od nje.Ampak večina čez dan,ponoči ni sile.user posted image
Sva nekaj časa prekticirale,da si zjutraj muca dudo sposodi,zvečer pa jo vrne.Ampak je to zaleglo samo dva dni,pol pa spet jok in stok.
Včasih sem take volje,da bi najraje vse dude kar v koš zabrisala,pa čao.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: štajerke in naši sončki
23.5.2008 11:51:05   
Anonimen
saraya, verjemi, če boš to naredila in ne bo več možnosti kje vzet dudo, bo to zaleglo, ziher.
Ni in ni. Ne moreš popustit, pa otrok to začuti in je to to.
Samo, mi še nekak nismo na tej fazi. Beri: mami se še ni odločila. user posted image

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: štajerke in naši sončki
23.5.2008 14:03:14   
arabela*
Bojka,saj jaz tudi ne.
Se mi nekako še smiliuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: štajerke in naši sončki
23.5.2008 21:33:15   
issa
pozdravljene..
vidim da ti naši otročki imajo takšne probleme,....ko jih starši naredimo,..ah ja...user posted image user posted image user posted image
prii nas ni blo dude vse do prvih zobekov,pol je duda bla zakon,...zdaj jo čez dan sploh ne pogreša,ponoči pa še more bit,....saj pošasi bodo obedve kar v koš letele...tako kot flaška,....user posted image user posted image  nena to gre več,ampak akcija bo čez 14 dni komaj,..ker pol mi bo vseeno kako bo ponoči zaradi tega,..zdaj sem pa v tem učnem stresu da nevem kje mama glavo,pa rabim spanec,..ker drugače kar čez dan skup lezem,...user posted image user posted image user posted image
drugače sma pa danes izkoristla avto,sem si šla po nov telefon pa še naročnino sklenila,..tak da nova igrača ..user posted image user posted image
hm se mi zdi da ma naš vodene koze,.nisem ziher...sem ga prejle preoblekla pa je imel take izpuščaje,no skor že take mehurčke,na dve ali treh mestih,...hmm sam še vročina manjka,ne?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: štajerke in naši sončki
24.5.2008 11:44:35   
Anonimen
Pozdravček vsem.
Issa kako? A so kozice? Jao, jaz si jih še lep čas pri nas ne želim. Ker smo bili zdaj cel čas nekaj bolani in sem prav utrujena od vsega tega, tak da... Čeprav vedno ko gremo na morje imam en teden pred morjem filing, da jih dobimo. Mast sem smotana. Ampak pri Maruši je blo isto. Tisti strah, da ko se jaz česa veselim, in letošnjega morja se res zelooooooo, pol bo ziher šlo nekaj narobe. user posted image
No, ko jih je dobila Maruša, ni blo neke panike. Ja, panika je bla, ker sem bila jaz noseča in nisem vedela ali sem jih prebolela ali ne. Maruši pa se je dalo lepo dopovedat da se jih ne sme praskat. In kljub vsemu imamo vseeno eno brazgotinico za spominček. user posted image
Issa če so se vam pojavile, pol vam želim, da v čimmilejši obliki in brez kakih zapletov.

In kje ste ostale? Pobegnile? Jaz čakam da se naša Sara prebudi, Maruša je pred TV in gleda Winxice. Jaz pa sem pripravila za kosilo. Pol ko pride moj domov, pa gremo v akcijo na vrt. Imamo namreč vse v razsulu še vedno. user posted image

Lepo se mejte

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: štajerke in naši sončki
24.5.2008 12:37:20   
issa
ojla!
ja očitno niso,..vsi izpuščajčki so čez noč izginili,pa tudi ročine ni imel,..tako da verjetno kaj druga,mogoče so v vrtecu kaj jedli,ali pa zunaj kje tak bli,.ker doma ni jedo nič takega kar že pred nebi,..tako da res nebi vedla kaj bi lahko to bilo,..no v glavnem da ni nič,gremo  pa jutri po malo mucko,..tako da bo imel enega kompanjona,...bo pa zeloo razcartana muca,bom za to poskrbela osebno..user posted image user posted image user posted image
ja danes bova verjetno z tamalim kar z kolesom kam ruknila,..ker druga nebi mogla,.mogoče greva podspenjačo malo pogledat,pa do trikotne jase peš...
hehe moj vrt je verdi,samo moje rože pa bojo spet v tai travi da jo...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: štajerke in naši sončki
24.5.2008 12:42:18   
issa
a ve mogoče kera za kakšne dobrega osebnega zdravnika tu v mb in bljižni okolici? si morem poiskat drugega osebnega zdravnike,pa nebi nekam kar na slepo šla,....aja pa za zobozdravnika sem slišala da je en vredi v limbušu,ve kera kaj o tem? morem od svojim zdravnikov (ki jih še imam šolske,) ,..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: štajerke in naši sončki
24.5.2008 15:35:32   
arabela*
pozdravček babeuser posted image
Mi smo vredu,moja dva lenarita,sta rekla da bosta danes izkoristila,pa malo prespala.Mala je itak cel ati,rada lenari čez dan,ko je utrujenauser posted image
Glede zdravnikov pa,jaz imam Niklovo na Kopitarjevi,pa je zelo vredu.Zobozdravnik pša na Svetozarevski,tud vredu.
Kaj zaj Issa,so kozice?? kdaj jih sploh otroci povečini dobijo??
Joj,naša še nikoli kaj resnega ni imela,razen prehlada,tak da bo hudouser posted image


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: štajerke in naši sončki
24.5.2008 20:48:16   
issa
ne niso kozice,ker te bi bil cel v flekih,..pa nima nič,..user posted image user posted image  tako da verjetno samo lažen preplah,v vrtecu se je tako vstrašla vzgojiteljca,ker oni ni prebolela še nobene otroške bolezni,...kaj te vem,ponavadi dobijo v vrtecu ali pa v šoli,...po večini so v vrtecu,moja sestra jih je dobila ko je bila v 4 razredu osnovne,ja pa še preden sem dopolnila prvo leto starosti,..tako da čisto odvisno,.....
ah bodi srečna da ni nič blo še,..ok mi nimamo tolk problemov,so prehladi,ena angina je bila,..drugače pa imamo problem da se mu je vsako leto en prstek vname,.pol pa hodimo na čišenja,previjanja,kontrole,..v tistem času ne kopanja,..ahh,.lani je faso genav za poletje,tako da smo v večini ostali brez čofotanja,letos je dal to že skosi,tako da upamo da bo dopust brez problemov,..user posted image
ah ja ti naši sončki...user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: štajerke in naši sončki
27.5.2008 8:36:54   
issa
ojla babike!
kako smo? madona sonce sveti kot da bi mo kdo plačo..user posted image user posted image user posted image  mi uživamu zunaj,v vročini, tako da sva čist mokra že po pol urah,..user posted image user posted image user posted image  pa želvo sprehajava,..nama je včeraj tri kroge okoli hiše naredila z nama,...vete kak smešno gleda ko ti sledi želva,..user posted image user posted image user posted image user posted image  madona so hitr...user posted image user posted image
pa ve kaj počnete v tem lepem sončku???
lep dan

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: štajerke in naši sončki
28.5.2008 17:19:23   
issa
ojla babike!!
danes je bilo spet takoo vroče,da smo kr kopalno sezono pri nas odprli,..user posted image user posted image user posted image user posted image  smo napihnili bazenćek,ki sem  ga že lani kupila,pa lani ni bilo kasneje prilike ga kje postavit,..danes pa smo vidli da je prilično kar veliki,da se lahko jaz in moj sedeva noter,zraven pa še anej,..tako sa se lahko v hudu vročini kar vsi za silo ohladimo,...user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ve kako kaj? vaši sončki pridni?
naš ma spet tisto fazo da se dere za vsako figo,..upam da bo hitro mimo..ahhh....user posted image user posted image user posted image

bobika kje si? kak kaj dete?

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: štajerke in naši sončki
31.5.2008 12:16:33   
issa
ojla!
kje te ste vse????user posted image user posted image user posted image

se mi zdi da vas je vročina čist zdelala,.hehe..user posted image
naš vsak dan veselo user posted image ,..in ga je prav prijetno gledat...user posted image user posted image user posted image še jaz bi se naj raj notr vlegla,..sicer je dovolj velik samo nevem če bi se anej strinjal s tem,..okupira cel bazen...
in ostale?

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?