|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:11:55   
Zvezdica
aja, jast mam jutri pregled. Komaj čakam.

Danes sem bila pri prijateljici v P. rok je imela 29.1.2009 (na moj RD)  pa mi je ravnokar sporočila, da jo peljejo na carski rezuser posted image
Očitno ima preeklampsijo, pa so se odločili za tak poseg. In tok zgodaj. pa tud nekaj so ji rok prestavljal, pa da je mala premala...mah ne vem no...komaj čakam jutro da vidim kako bo z njo in tamalo.
Stiskajte pesti zanjo. Z mano plissss.

Moram liama dat spat.

papa




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:13:12   
uršika***
Khurde tko velka slikica, pa še te ni dal na novo stranuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Živijo, Mimi- ne vem glede tvojega dopusta, ker začneš dopust šele drugo letouser posted image
Za nas, ki začnemo decembra mislim, da nebi smelo bit problemov. Letošnjega itak porabimo, drugo leto pa bi že kao decembra morale v službo, pa imamo še dopust, tko da jaz računam, da gremo delat po novem letu. Kaj pa ve?
Kako je res s tem, punce?????????????????

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:17:35   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: uršika***

Khurde tko velka slikica, pa še te ni dal na novo stranuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, sej... user posted image user posted image user posted image


----------
Pol bomo mogle pa novo temo odpret, se ne zgodi avtomatsko.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:19:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

pol pa morm žicat nekoga stalno da me vozi, pa cel dop. tam čakat, pa nazaj, ma glupo je...

kaj ti nimaš vozniškega? Al ti lubi avto odpelje v službo?



mam mam, sam se totalno glupo in nesposobno počutim za volanomuser posted image drgač se rada vozim, mi ni panike pa tud dobr voznik sem, sam zdej sem pa k en sod, ne morm se zasukat ne levo ne desno, pa k sm bolj mejhna, si težko zdej vse tko nastavim, da bi udobno vozla in dosegla pedalkeuser posted image in pol se počutim kt en bumbar na cesti, nič ven ne vidim, nimam pojma kaj se dogaja, skoz študiram kaj vse se mi lohk nardi, posledično sem čist napsihirana in živčnauser posted image brezveze uglavnem...

sonček mislim da se ne splača črpalke prej kupovat, ok če jo dobiš, samo sploh ni nujno da jo boš rabla, kljub dojenju, tko da se da to pol kupit....v porodnišnici majo pa navadno une električne, pa ni tko da bi kr vse mamice tist uporabljale in bi se ti moglo gravžat al kejuser posted image če morš črpat, dobiš svoj nastavk, pa vsak dan ti ga sterilizirajo itd. tko da ni panike.
kar se pa dude tiče, jst sem jo kupla, sam je Ula ni hotla, silila pa tud nisem.

uršika jst se bom spet kar po naravni poti matralauser posted image EA pri meni niti slučajno ni opcija, me je bolj groza igle v hrbet kot porodnih bolečinuser posted image

joj nina upam da čimprej pregurate to....verjetno je res faza, pa mogoče na nov način dojema določene stvari, pa se ponoč pol to izražauser posted image kaj pa veš res...

joj punce, same take stvari limate gor, da je človk debel zarad njihuser posted image user posted image user posted image to velja za sladkarije in dedceuser posted image user posted image

tančkaaa dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image

ooo pa mimi30 tud sevedauser posted image user posted image user posted image user posted image

to mi delite babe, mogoč nam pa rata 200tko pred januarjem ujetuser posted image user posted image user posted image

khurde sem prebrala da ti trenutno seks (faks) kar laufauser posted image user posted image user posted image se vid kaj men laufa...po glaviuser posted image

mimi dopust ti isto pripada in regres tudiuser posted image

ajaaaaa lej....na 20000 strani smouser posted image user posted image user posted image user posted image yeeees user posted image



(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:21:19   
uršika***
Zvezdica, seveda držimo pesti za malega angelčka

user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:21:56   
Anonimen
ajde babe zdej pa bejžte tja, ko smo končno dočakaleuser posted image

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:25:23   
uršika***
Ulla kako to misliš, da si zaradi takih dedcov debeluser posted image user posted image user posted image user posted image
To pa že ne!!!!!! Taki dedci te izmučijo in niti deka maščobe ne ostane na tebuser posted image user posted image
user posted image

Ko smo že glih pri skominahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:27:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uršika***

Ulla kako to misliš, da si zaradi takih dedcov debeluser posted image user posted image user posted image user posted image
To pa že ne!!!!!! Taki dedci te izmučijo in niti deka maščobe ne ostane na tebuser posted image user posted image
user posted image

Ko smo že glih pri skominahuser posted image user posted image user posted image


kak ne....kake smo pa zdej, glih zarad takih (khm) dedcev user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:28:13   
khurde
ulla, dobr si prebrala (faks/seks) user posted image user posted image user posted image  ... čeprav mi prvo bolš laufa k drugo trenutno ... sicer v prve, pa verjetno tud v zadnje ... no, tut to je dosežek, za katerega si nisem mislila, da ga bom doživela. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:29:21   
Anonimen
ajde, gremo tja zdej čvekat madonauser posted image

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:29:58   
khurde
ULLA NAM JE ODPRLA NOVO TEMO: JANUARČICE 2009, 2. DEL.
 
NAVALI NARODE!

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:37:21   
uršika***
user posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:38:01   
uršika***
user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:38:53   
uršika***
user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:39:32   
uršika***
user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:40:11   
uršika***
user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:40:47   
uršika***
user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:41:30   
uršika***
user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:42:58   
uršika***
user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:43:39   
Zvezdica
a na 200. strani smo...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO JANUARČICE 2009 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A jo kar uradno zaključimo?

No, pa dejmo, user posted image imamo novo odprto temo, tko da PIŠTE TJA! A prov?
Niia, ti pa hitro seznamček nalepi tja.

KONEC****


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:44:31   
uršika***
a še ni konc????????????????????????????????????

user posted image

tako, zaključenouser posted image  gremo na 2del!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 20:47:27   
khurde
heh, od sladkarij, prek dedcev, smo na otroce prešaltale. in vse to v enem dnevu, bravo me! pa še novo temo smo uspele odpret!

zvezdica, še za nazaj ... vse dobro jutri na pregledu, pa držim pesti za tvojo kolegico.

a ta tema se še ne misli zakleniti a kaj?

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   [Brisano sporočilo]
9.12.2008 22:50:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4998
   [Brisano sporočilo]
10.12.2008 12:16:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4999
   [Brisano sporočilo]
10.12.2008 13:07:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?