|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 141 [142] 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2007
23.3.2011 16:47:13   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek
SREČANJE Z ROGLJICKOM
sobota 2.april?
   Tivoli


Felicia
majchi
Putka
petrazg



A lahko dopoldne tam okoli 10.00? Če ne bo snežnega meteža?

< Sporočilo je popravil felicia -- 23.3.2011 16:48:14 >

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 3526
   RE: Majčice 2007
23.3.2011 17:00:26   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi
Putka je pa itak zmer zauser posted image .
To je pa res user posted image

Pridem/o.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: Majčice 2007
23.3.2011 17:03:20   
Putka

SREČANJE Z ROGLJICKOM


sobota 2.april, Tivoli


Felicia
majchi
Putka
petrazg

Sem mal okranjclala..

Glede ure meni sicer bolj paše po kosilu, ampak nekje ob 11h je čist ok, pa pozno kosilo, pa je...


< Sporočilo je popravil Putka -- 23.3.2011 17:04:12 >

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: Majčice 2007
23.3.2011 18:05:50   
rogljicek
Putka, prov lepo si okranclala, predvsem naslov mi je vsec user posted image
Ob 10ih je men kul, ker Nieke gre pol okrog 12ih spat. No, ce ne bo ze v avtu zaspala.
Kje v Tivoliju pa (kje parkirat)? Nisem bla tam ze 100 let.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3529
   RE: Majčice 2007
23.3.2011 18:19:54   
petrazg
Super se že veselim. Nam je ura 10. tudi fajn, ob 12 smo že na rezervi user posted image

Rogljiček... kar tam na parkirišču parkiraš, pa greš kar naravnost, boš videla otroško igrišče. Pred tisto gostilnico. Parking je ob sobotah brezplačen.

Putka... pridem

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: Majčice 2007
23.3.2011 20:49:01   
felicia
naslov je moja ideja user posted image  putka je dala mal barve

no pol pa dejmo rečt ob 10.00 pa pol bodo še ostale kapljale ena za drugo.

Bomo še kakšno FB skupino ustanovile kot dogodek he he da bodo še ostale prišle a ne!

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: Majčice 2007
24.3.2011 9:41:00   
rogljicek
o, Feliska, sem ti krivico storila. Vidis, kaj barva dela user posted image
FB? Nimam nobene majcice gor.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: Majčice 2007
25.3.2011 10:00:25   
felicia
rogljic dej me pokliki na FB pa boš dobila še kakšno majčico - ti jo bom priporočila.

ti pošljem svoje podatke na ZS če želiš

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 3533
   RE: Majčice 2007
26.3.2011 21:06:37   
petra a
mi imamo škrlatinko in virozo...upam da bomo vnaprej bolj zdravi

putka-od prvega dalje bom pa sodelavka s tvojo teto, ne samo na daljavo

mejte se lepo, vse majčice in majčki, pa še ostali nemajčki

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: Majčice 2007
26.3.2011 22:08:52   
Majchi
Rogljiček, najine babe bosta tokrat na nevtralnem terenu, tko da tud jaz upam, da se ne bosta cufaleuser posted image .
Men je ok datum in ura.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: Majčice 2007
30.3.2011 12:43:14   
BAMBINA_


21.4. ob 17h četrtek, Tivoli
Putka
Majchi
Felicia
BAMBINA_


A tole še velja? Ker mi to soboto ne bomo prišli, pa tudi ura mi bolj odgovarja popoldanska...



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: Majčice 2007
30.3.2011 21:21:00   
Majchi
Kar se mene tiče, še velja.user posted image  Jaz vsa zmer rada vidim.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: Majčice 2007
31.3.2011 10:23:56   
Putka
Smo kar na Facebooku skupino Majčice 2007 odprle (no, petrazg jo je)..

Torej:

SREČANJE Z ROGLJICKOM

sobota 2.april, Tivoli


Felicia
majchi
Putka
petrazg
sugar
in še par drugih, nas bo veliko


(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3538
   RE: Majčice 2007
31.3.2011 10:36:52   
petrazg
21.4.tudi mi pridemo... :)


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3539
   RE: Majčice 2007
31.3.2011 12:07:40   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_



21.4. ob 17h četrtek, Tivoli
Putka
Majchi
Felicia
BAMBINA_

A tole še velja? Ker mi to soboto ne bomo prišli, pa tudi ura mi bolj odgovarja popoldanska...


Sem najprej mislila da za danes... Ja, valjda, pridemo!


< Sporočilo je popravil Putka -- 31.3.2011 12:08:37 >

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: Majčice 2007
1.4.2011 9:17:15   
kjava.
Živjo, moje majčice!
sem dobila SMS od putke, da je jutri srečanje. Mi gremo dopoldne na en rd, kar sicer ne bo dolgo trajalo, vendar se uri ravno pokrivata in nam verjetno ne bo uspelo prileteti še v LJ. Če pa že, se pa vidimo. Drugače pa se lepo imejte, otroci naj bodo pridni, da se boste v miru načvekale in popile kavico, pa se vidimo ob drugi priložnosti. (21.4. tudi ne, žal).

Sicer pa pri nas kaj novega, hm...Jošt je bil star eno leto, hodi sam še ne, je pa pravi razgrajač, ko se loti, ampak zna biti tudi strašno priden. taka sladka nadloga je user posted image . Andreju so začeli izpadati mlečni zobje, v šoli mu gre fajn. Erika je pa za red delat v familiji. Pokomandira oba fanta user posted image .

Zdaj sem tri tedne delala popoldne in sem otroke komaj kaj vidla, vsaj ta velka dva, ki sta v šoli in vrtcu, zvečer so pa že spali, ko sem prišla. Ta teden je malo bolje, ker sem zjutraj, pa še super je, ker je dan tok daljši. Sicer je zunaj skoz neko delo, ampak smo vsaj skupaj.

Bom probala bit bolj pridna in več pisat tu. Tud jaz pogrešam cajte, ko smo bile na porodniški za naše majčke in smo čvekale o vsem možnem. na marčevke sploh pogledat ne grem.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: Majčice 2007
4.4.2011 9:44:49   
petra a
kakšno reportažo prosim... :)

mi se vam nismo mogli pridružiti...v petek smo zaključili z AB za škrlatinko, v soboto pa smo že bruhali, pa driskali, pa vročina ja, vročina ne

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: Majčice 2007
4.4.2011 21:06:01   
rogljicek
blo je lustno (tako kot vedno), dobra kava, soncek, igrisce za malcke. Majcki so ze tako samostojni, da so se sami igrali, me smo pa mele cas za klepetat.  Ljubljana je pa tudi tako kot vedno...lepa.
Majchi in Putka imata tako pridne fante, da jima zavidam. No ja, Nieke je verjetno res ze mal prevelka, da bi mi v miru pustila kavo pit. No, zato me je pa Dez presenetil in priletel par ur prej iz Makedonije in se nam pridruzil. Ko mamo take lepe dneve, nas vse prime, da pridemo v Slovenijo.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: Majčice 2007
5.4.2011 8:19:30   
felicia
Meni je žal, da nisem ostala dlje. Pa drugič. Lepo vas je bilo videt. In ja naši majčki so res že tako veliki in čez en mesec vsi starejši eno leto.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 3544
   RE: Majčice 2007
17.4.2011 18:11:24   
Eca
Hej majčice!

Imam kar slabo vest, ker se nič ne javim.

Občasno kaj na hitro preberem in ko želim nekaj napisat, me kaj zmoti.

Iskrene čestitke vsem mamicam, ki ste v tem času dobile kakšnega sončka. Priznam, da si sebe ne znam več predstavljati v tej vlogi.

Žal mi je tudi za srečanja, na katera že vnaprej vem, da me ne bo.


Razlog za vse to, je žal moja služba, kjer delam cele dneve. Tokrat sem imela celo delovno soboto (državno tekmovanje iz matematike - se fajn sliši), kar posledično pomeni še manj časa za svojo družino.
Tisto malo časa, kar ga imam za moje 3 sončke preživimo zunaj - na vrtu ali odidemo do mojih staršev.
Tamali je pravi velikan (v mojih očeh), saj oblačila in čevlje kar iz tavečjega dol pobira - dobesedno.
Še vedno ne reče črke r in je prav smešen, ko mora povedati kakšno besedo s črko r.
Zelo rad poje in pleše, svoj radovedni nos vtakne kamor le gre. Za pospravljanje stvari pa mu ni preveč.
Največ časa se zadržuje v kuhinji in pomaga pri kuhi. Naredi tudi testo, našteje sestavine, obvlada ves razpored stvari po kuhinji....
Ja, lačen je tudi vsakih 10 minut. Kot ena listna uš....

Ta večji je njegov velik vzornik za vsa področja - od dobrih do vseh neumnosti.
Fino je, ker že lahko gremo kamorkoli brez posebnih priprav in načrtov.
No, za nakupovanje je tamali glavni, tavečji je bolj hišni muc.

Evo tolko od nas iz Štajerskega konca.

Glede na to, da se "naš" mesec bliža želim vsem MAJČKOM IN MAJČICAM ter tudi vsem staršem lepo praznovanje, veliko veselja ob torti in vse dobro tudi v prihodnje.

user posted image

Lp, Eca

< Sporočilo je popravil Eca -- 17.4.2011 18:17:46 >


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: Majčice 2007
19.4.2011 19:06:04   
kjava.
O, Eca, lepo te je brat.
Jaz sem bla pa prejšnji teden na bolniški, je imel Jošt šesto bolezen. Vsaj sklepam tako, ker je imel tri dni vročino čez 40, pol pa pikice po celem telesu. Cele dneve sem ga samo prenašala, spal je samo v naročju, tako da je bila res prava bolniška. V soboto sem bla v Portorožu na veterinarskem simpoziju. Je blo fajn videt kolege in mal počvekat. Zdaj pa spet v službi, še jutri, pol pa dva dni dopusta. Bo treba kaj posadit na njivi, pa na Veliko noč se pripravt. Naslednji teden kar je delovnih dni, tudi delam, tako da nikamor ne gremo. Sicer pa v nobenem primeru ne bi šli, itak spet žrebeta čakamo, pa skoz je neki. Še poleti ne vem, če bo kaj z dopustom. Lani sem se ga nekaj nadejala, pa ni blo nič, mogoče bo letos obratno.
Lepo se imejte na srečanju v četrtek in lepe praznike.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   RE: Majčice 2007
20.4.2011 20:24:41   
BAMBINA_
Punce, jaz za ju3 odpovedujem user posted image Sem čakala do zadnjega, kako bo.. Moj namreč dela cele dneve tudi za ju3 pravi, da bo tako, jaz si pa tako daleč, dokler Jaša še malce ne zraste, zaenkrat z mulčkoma ne upam sama. Pa drugič.. upam!


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu kjava.)
Neposredna povezava do sporočila: 3547
   RE: Majčice 2007
22.6.2011 20:50:40   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: Majčice 2007
4.7.2011 9:16:27   
tejč
HEEEEJ, PUNCE!
Mogoče pa še katera vrže uč sem gor, jaz bolj iz nostalgije po tistih cajtih, ko smo vozičkale, plavale, pile kavico skupaj.... Res dober občutek, ko vselej veš, da so nekje sorodne duše. :)
No, zdaj sem pa spet nazaj gnoj in delam tako kot Eca vse dni za službo (mimogrede:za točno tisto službo, ki nam jo vsi zavidajo, d aje tok fajn in da smo tok frej:)). Ampak od danes naprej IMAM DOPUST! DOLG ZASLUŽEN DOPUST! (če koga zanima, imam nadur že do novembra)
V sob gremo na morje. Letos smo kupili prikolico, ja, Majchi, se pridružujemo.user posted image  Mi bomo še vseeno ostali v našem priljubljenem kampu in uživaaaaaaaaaaaali do 9.8. Če bo katera v našem koncu, se lahko dobimo (lahko tudi izven FKK).user posted image

Lepe dni in res res res računam na to, da se v avgustu še kaj dobimo! Če je katera za arboretum, naj sporoči.
LP,

Mateja


_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   RE: Majčice 2007
4.7.2011 21:24:34   
BAMBINA_
tejč, jaz sem definitivno za Arburetum! Hehe, me je zdajle kar na rit vrglo, ko sem na Moji RR videla, da je naša tema spet aktivna user posted image Uživajte na morju! Mi smo ravno prišli nazaj. Upam, da še pade kakšen dan ali dva...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 141 [142] 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 141 [142] 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?