|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2007
3.5.2008 13:15:11   
Majchi
Lex, daj nam kakšno fotko sebe nalimaj, da te vidmo nosečkico našo, no.

Mi se pa zdele spet mal na bicikle spravljamo. Aja Petra a, si me zadnjič spraševala, če je že čas, da tamale s kolesom okrog vozimo. Jaz mislim, da je ok. Sicer smo šli samo za pol urce, pa tud dons ne mislimo kaj dost dlje okrog šibat. Za kakšne daljše ture (par ur) pa po mojem še niso. Saj reveži po mojem sploh ne morejo bit pri miru tok časauser posted image .

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majčice 2007
3.5.2008 20:50:28   
kjava
Čestitke Erikinemu sošolcu Anžetu in njegovi mamici kai, ki se je danes poročila user posted image  user posted image user posted image
Pa seveda tudi Tjašiki user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majčice 2007
3.5.2008 20:55:23   
kjava
Mi net neki ni delal dva dni, pa mi je v bistvu kar prav prišlo, sem se vsaj učila.
Jutr mamo fešto, torta ježek je po izgledu še kar ratala, po okusu bo pa najbrž tud ok.

Erika bi tud kar naprej hodila. Kar zagrabi te z vsako rokico za en prst in jo je treba gnati. Noče pa iti, če jo držiš samo za eno roko, pa tud stoji še ne sama.

Vreme je pa tele praznike še kar zdržalo, kokr je blo slabo napovedano. Upam, da bo jutr tud lepo.

Majchi, ti si spet ful pridna, pucaš vse po vrsti user posted image . Jest mam tud ful planov po izpitu, kaj vse pride na vrsto.

Lahko noč, grem še mal za knjige.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majčice 2007
3.5.2008 22:07:08   
Majchi
Čer!
Kjava, Lani se je včeraj in dons mal odprlo kar se hoje tiče. Dons je čist razturala. Kar ni bla na kolesu, je hotla hodit in to z eno roko. Če se npr. drži za kakšno ograjo al pa kaj in če se jaz 1 m stran postavim in ji rečem, naj pride k meni, že pride, ampak takoj z rokcami lovi, kje me bo zagrabla. Po tem, kar sem dons vidla, ji po mojem ne manjka dost.

Mi smo bli pa vseen kar dolg na kolesu dons. Šli smo do Mosteca in nazaj in naredili 30 km. Enkrat smo se ustavili nekje na PST, da je Lana pojedla, ta drugič pa v Mostecu, kjer je tekala naokrog. Moj je plačal tisti vlakec in jo notri posadil kar na tla, da se nebi ven prekucnila. Ampak žal nismo mel fotkiča s sabo. Madona, v karkoli jo daš, Lana sedi ko profesorca in se pusti vozituser posted image . Prov lušna je bla, no.
Njen bratranec je pa star 6 let in je takoooo pozoren, da to ne moreš verjet. Skoz bi jo vozil na svojem kamiončku. Dons v Mostecu bi jo skoz nosil,  mahal ji je, ko je bila na vlakcu, doma ji je utrgal rožico, ji popravil kapico,...user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majčice 2007
3.5.2008 22:49:12   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Njen bratranec je pa star 6 let in je takoooo pozoren, da to ne moreš verjet. Skoz bi jo vozil na svojem kamiončku. Dons v Mostecu bi jo skoz nosil,  mahal ji je, ko je bila na vlakcu, doma ji je utrgal rožico, ji popravil kapico,...user posted image


Ane, včasih kar ne morš verjet kako se taki fantki znajo z majhnimi otročki ukvarjat. Bi človk mislil, da jih sploh ne zanimajo, pa se čist raznežijo. Naša dva mata tud šest let starega bratranca in je tud vedno ful pozoren do Erike in jo ful porajta.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 0:59:44   
petra a
Anže,Nace in Erika-vse najboljše!

user posted image


in kai-iskrene čestitke k poroki

user posted image


upam da nisem na koga pozabila

uf,a kar niso več dojenčki...že otroci...

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 8:56:51   
petrazg
Anže in Tjaša vse najboljše, pa še veliko razigranih otroških dni in veliko nasmeškov! Pa privoščita si en velik kos user posted image ...

Kai user posted image user posted image
čestitke za poroko... veliko veselja in nepozabnih trenutkov s tvojima dvema moškima... user posted image user posted image user posted image

Griša user posted image user posted image user posted image za prve korake user posted image user posted image user posted image . Nam ta vikend ni uspelo niti priti v Ce, se oglasimo sigurni po dopustu, pa dobiš en velik poljubček od mene , ker si tako pogumen fantek...

Lana (Majchi)  user posted image user posted image user posted image še malo pa boš mamici pobegnila lepotička mala...

Tako zdej grem pa pospravljat user posted image , likat user posted image , pa v kovček metat user posted image .... Se vam še kaj javim zvečer...


_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 12:54:37   
tejč
Nace,
-velik nasmejan fantič,
-MAša pravi, da si ji všeč (kaj več se zmeni z njouser posted image ),
-zelo odoben mamiciuser posted image

Erika
-imaš lepo ime,
-včasih si želim, da bi bila Maša tako mirna kot si tiuser posted image ,

Tjaša
-imaš lepe laske in luštkan nosek (to vem iz fotk, v živo pa upam, da se kmalu vidimo).

Čestitke!


No, mi smo pa iz Umaga, bilo je supeeeeeeeer, samo v torek je malo rosilo, drugače pa sončno in lepo-smo se mogli soncu celo izmikati. Maša je veliko hodila, pa tudi malo štrbunknila in je zdaj spet strah dobila in se spet grabi za roke drugih, pa drži se vozička in vozi, noče več sama pešakatuser posted image . Sicer se sputi za par metrov, ampak še to bolj poredko. Izgleda, da je malo strahu fasala. mah, bo že.
Je pa bila asica, mala Maša, edina od nas 4 se je kopala v morju. user posted image Ne morem povedat, kako veselje, ko je blodila skupaj z otroki po mivki v plitvi vodi, ona pa še kar naprej, v globoko,carica, res. Vsi so jo gledali, ona pa vriskala in topotala z nogcami po vodi, se vrgla z rito v vodo, glavo naprej v vodo, pa se zraven reži.

Ajša je bila bolj previdna, se je raje v plitvi igrala z eno punčko-sta delali grad. Maša pa kot podivjan cucek (bolje da bi njuna imena zamenjaliuser posted image user posted image user posted image AJŠA_MAŠA)user posted image .
KAr težko mi je bilo it domov...PA kaj hočemo. Popoldne gremo v štejerski konec k atu in mami od Boruta, zvečer padomov...Zdajle grem hitro priprave preletet...
ČAu

(Skor me je kap, da smo že med otroci!-kako čas bežiiiiiiiii)

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 21:31:37   
BAMBINA_
Sem nas iskala pri dojenčkih user posted image user posted image
Ej, Majchi pa Putka ali katera druga user posted image no, zdaj smo se mi pa čisto zares odločili, da kupimo nahrbtnik, pa me je na rit vrglo, ko sem videla cene za tiste, ki jih priporočajo (od 130 € dalje). Katere znamke že imate ve in kako malčki zdržijo noter? Saj sem že 1x spraševala, pa se takrat nismo odločili, zdaj se mi pa ne ljubi iskat nazaj... Ampak mi bi šli na ture tudi do 5, 6 ur...
Petrazg tebe bi pa fehtala, če mi poveš, katere znamke je tvoj voziček. Bratec in njegova ženka si jih ogledujeta, pa sem jima hotela priporočiti tvojega, ker se mi res dopade, pozabila pa sem, kater je.
Tejč hihi, ko pa tebe čitam, je pa tako, kot da bi Maša bila stara že dve ali tri leta user posted image
Praznikov je konec user posted image Danes sva z mojim imela štrihalno akcijo, sva prebarvala okna in balkonsko ograjo... Naslednjič pa gotovo kupimo vse plastično.
Dijo!!


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 21:31:40   
petrazg
Evo bejbe moje... Jst imam vse v kufrih, malo še pospravim, malo ninat, pa gremo... Lepo se mi imejte, uživajte maksimalno in pridne bodite in svoje malčke ubogajte... user posted image ....

Nočko!


_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 21:32:19   
Majchi
Kai, čestitam za poroko!

Tejč, Maša se je kopala v morjuuser posted image ? A to misliš v kakšnem bazenu z morsko vodo al prov v morju? A ni ledena? Kok pa ma stopinj morje?

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 21:32:47   
BAMBINA_
Petrazg, izgleda, da preveč površno čitam... kam pa greste? user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 21:37:10   
petrazg
Bambina - mi imamo Quinny Buzza, in smo full zadovoljni z njim user posted image user posted image user posted image ... Bi sigurno še enkrat  enakega kupila... Edino malo je problem pri teh novih modelih (mi imamo starega), ker imajo zelo ozek sedalni del in bi bilo za našega Anžeta kaj kmalu premalo... user posted image   Sicer meni pleskanje sledi, ko pridemo domov... moramo zrihtat teraso...

_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 21:39:57   
petrazg
Bambina - gremo na Djerbo se malo sončit... user posted image user posted image user posted image ... 

_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 21:42:04   
Majchi
Petrazg, VI se lepo imejteuser posted image . Spočijte se, naužijte se sončka in drug drugegauser posted image !

Bambina, glih dons smo šli s kolesom do Trzina, potem pa sem jaz šla še z eno prjatelco peš na Dobeno (z Lano v nahrbtniku), ostali so pa gurali gor s kolesi. V glavnem, ruzak je sedaj v avtu pri tisti prjatelci in mi ga jutri pripelje po šihtu, pa ti takoj povem znamko. Mi smo ga v glavnem kupili v BC, ampak je bil v eni hudi akciji za okrog 60 eur al neki tazga. Mi smo super zadovoljni, zgleda pa takole:
user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 21:42:16   
BAMBINA_
Petrazg uživajte user posted image user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 22:04:08   
Putka
Živjo punce, čvekate o OTROCIHuser posted image

Mi smo se imele zelo fajn, vreme je bilo super (razen neurja in toče na cesti do obaleuser posted image ). Punci sta bili pridni, mamica je malo utrujena, bi rabila zdaj par dni dopusta zase. Sem pa drugi dan frendico z mulčkom dobila na obisk, tako da je bilo potem lažje. Vesna se je zabavala, pa itak si je povsod družbo našla. Je pravi mali diktator, je komandirala otročke po igriščih.

Sezona sladoleda je uradno odprta, parkrat dnevno smo bili gostje, peljali smo se z gusarsko (no, skoraj) ladjo od Izole do Portoroža, se sprehajali po kmečkih turizmih v slovenski Istri, se menili s Tejč po sms-jih in se ne zmenili (user posted image važno da smo uživali!!)...

Vse imamo malo barve, sonce je že zelo močno in na ladijci sem pozabila (izlet ni bil v načrtu) namazat Vesno, tako da ima malo rdeča lička. Katja pa ima zgleda neko čudno polt, ker kar hitro pobere sonce, pa klobuka na noben način noče (ga potegne z glave, tudi privezanega, nekaj časa mečka in potuhnjeno vrže pod voziček).

Indy, če boš v drugi polovici maja kak vikend še vedno za Izolo, se zmenimo. Sem se ponujala, potem pa nič od mene. Mislim na vaju z markom.

Petra a, lepo da smo se videli 2x, čeprav enkrat z ladje (smo frajerkama mahali z ladje, ona se senči pod palmo v Bernardinu in nič ne slišiuser posted image ).

Tejč, naši novi čevlejčki so od mivke in igrišč že čisto bljak.

Katja še ne hodi, stoji pa že zelo lepo, še vmes kaj opravi (pije po flaški, vleče dol klobuk). Ko ugotovi, da je nihče ne drži, se previdno spuati na kolena ali rit in dalje po vseh 4h. Je res smešna, ker se lahko drži ža vejico ali trakec od jopice pa šiba brez težav, ampak sama pa ni šans.
Je pa izgleda naša tamala bodoča pevka. Tako lepo zna peti, pa potem je sama sebi tako všeč, da je vedno bolj glasna in še smeji se zraven.

Nič, nas morat kar v živo videt! Res se lahko kako popoldne v Tivoliju ali Mostecu dobimo, sploh ker nas je vedno več v službi..

Kje pa so kaj gorenjke (lepo da si se javila, dodi!) in Feliška?

Bambina, mi imamo Chicco nahrbtnik, je čisto dober za na Šmarno goro in podobne krajše ture. Jaz mislim, da se dobrega splača kupovati le takrat, če boste res veliko hodili, npr. celodnevne. Ker smo zadnjič pešačili nekje 5 ur, pa je bila Katja cel čas pridna (no, moj dragi je bil bolj utrujen). Takrat je bil nekje 16 jurjev, kakšna je cena danes pojma nimam), mogoče se splača malo za rabljenimi pogledat.

Petrazg, U Ž I V A J T E!!user posted image

< Sporočilo je popravil Putka -- 4.5.2008 22:08:14 >

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 22:10:30   
Putka
VSE NAJBOLJŠE ZA PRVO SVEČKO!!

ERIKI, NACETU in ANŽETU!!

user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 22:53:12   
Putka
Pa še VSE NAJ NAJ TJAŠA!!
user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 22:57:55   
Putka
Še par aktualnih fotk. Več ko bom našla par minut za album urediti.

user posted image
Katjina torta, dobra je bila tudi za pojest!

user posted image
Slavljenka kaže 1 leto!

user posted image
Vesna in Katja na Barju

user posted image
Katja se je igrala kar na suhem!

user posted image
Igrišča v Izoli so super! Poglejte v ozadju. Katja pa obvlada tobogan!

user posted image
No, na tej sem si všečuser posted image

user posted image
Pozdrav od Vesne!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majčice 2007
4.5.2008 23:50:33   
petra a
hvala vsem,punce

putka-sem vesela da sva se srečali,res kakšno naključje,tisto v bernardinu pa...hehehe,vse tri ste se drle dol z gusarske ladje in mahale,petra pa še vedno nič,gluha in slepa...moj pa stoji skoraj zraven in ni nič slišal,ta je pa dobrauser posted image

mi smo danes praznovali,blo je super,tortaje bila taka kot sem jo zadnjič gor prlimala,it,nekaj mi ne dela povezava...prilimam slikce slavljenke in torte naslednjič...je pa tko dobro zarila vanjo,najprej s prstom in jo nosila v usta,potem je še nogico pomolila vanjo in na koncu še raztur z žlico po celi tortiuser posted image

uživajte,se beremo

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majčice 2007
5.5.2008 11:22:20   
Majchi
Ooo Putka, vidim, da ste se lepo imeli. Spet si naredila krasne slike in pa seveda skomine, ko ste se imel tok lušno.
Tud Tejč in petra a sta uživaleuser posted image ! Slikce od rojstnih dnevov pa le limajte gor, jih je tko lušno pogledatuser posted image .

Petrazg pa verjetno že leti na lepšeuser posted image !

Putka, Lana nekako tko hodi, kot si ti opisala Katjo. Kakšen bogi korakec naredi, potem pa že krili z rokcami in išče oporo. Zadnjič se je pa v Mostecu držala samo za tisto zaščitno ketnico (zaščita okrog vlakca), ki je v bistvu mlahava in čist plastična in je sama hodila proti vlakcu.

Dons je pa tok bedno vreme, sploh ne vem, kaj bova z Lano počele.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majčice 2007
5.5.2008 11:39:22   
petra a
user posted image
tole je Tjašina torta,mal jo je že načelauser posted image

user posted image
tole je slavljenka

user posted image
med darili

majchi-glejta knjigice,igrajta se,ali pa jo mahnita kam na obiskuser posted image ...sej bo

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majčice 2007
5.5.2008 11:58:39   
petra a
a naša popotnica petra zg jo je spet mahnila nekam na lepše,super...in kam so jo mahnili tokrat?

mi gremo dons v Udine,res škoda ker je slabo vreme.Jutri imam izpit,držte pesti.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majčice 2007
5.5.2008 15:15:09   
kaya2007
hej hoj, vse najboljše vsem škratom ki praznujejo oz. so praznovali!!!! mi smo prišli z morja v ljubljanski dež in nič mi ni po godu user posted image
tamala je full uživala, na čolnu je spala kot top, čeprav je včasih kar precej ropotalo zaradi valov user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 5.5.2008 15:19:35 >

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?