|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A kaj štrikate :)?
31.7.2008 21:33:41   
Sandra*
Medvedki:(navodilo bo kar za enobarvnega)

Štrikaš na krožne pletilke (se prav une k sta dve igle povezane).

Zdaj pa takole:

Najprej narediš dve nogici. Pleteš samo desno. Nasnuješ 20 petelj in pleteš 8 vrstic, odrežeš nitko in nasnuješ še enkrat 20 petelj in pleteš 8 vrstic (se pravi popolnoma dva enaka dela). Potem pa ju speteš skupaj, se pravi imaš 40 petelj in pleteš 3 vrstice.

Narejene imaš nogice in rito. Več pa v slikah kmalu, se bom potrudila. samo en copat še končam potem pa v akcijo. Bom kar med štrikanjem poslikala, da bo bolj jasno.

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A kaj štrikate :)?
31.7.2008 21:53:22   
pika74
Ja, včasih tud štrikam...

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A kaj štrikate :)?
1.8.2008 9:23:10   
*ajetam*
sandra zakon si user posted image

tole je pa moja dekica za mojega otročička...končana včeraj.

user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A kaj štrikate :)?
1.8.2008 12:11:10   
Sandra*
IZVIRNO SPOROČILO: *ajetam*



tole je pa moja dekica za mojega otročička...končana včeraj.

user posted image



Luškano, a si okrog in okrog potem kvačkala?

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A kaj štrikate :)?
2.8.2008 19:18:03   
*ajetam*
ja 

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A kaj štrikate :)?
2.8.2008 19:19:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

Medvedki:(navodilo bo kar za enobarvnega)

Štrikaš na krožne pletilke (se prav une k sta dve igle povezane).

Zdaj pa takole:

Najprej narediš dve nogici. Pleteš samo desno. Nasnuješ 20 petelj in pleteš 8 vrstic, odrežeš nitko in nasnuješ še enkrat 20 petelj in pleteš 8 vrstic (se pravi popolnoma dva enaka dela). Potem pa ju speteš skupaj, se pravi imaš 40 petelj in pleteš 3 vrstice.

Narejene imaš nogice in rito. Več pa v slikah kmalu, se bom potrudila. samo en copat še končam potem pa v akcijo. Bom kar med štrikanjem poslikala, da bo bolj jasno.



O, super, hvala user posted image .

Zdaj samo cakam, da temperature padejo...za ene dvajset stopinj user posted image .

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A kaj štrikate :)?
2.8.2008 23:14:40   
*ajetam*
saj ni treba čakat na zimo. se tut zdej da ... je pa res da je bolj filling ko je zunaj mrzlo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A kaj štrikate :)?
7.10.2008 12:04:23   
simonas
IZVIRNO SPOROČILO: *ajetam*

še tole mi pomagajte.
rada bi naštrikala dekico ki bo zelo redko pletena. kako naj to izvedem ?
se da kupit ogromno pletilko ki plete tako na redko ali kako se to naredi ??



Dekico imaš že pleteno kot sem videla.

Redko se da plesti če vzameš kaki dve številki večjo pletilko. Večja je bolj je na rahlo.

Lepa dekica!


_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi.


(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A kaj štrikate :)?
7.10.2008 12:07:03   
simonas
Sandra ful luškani copatki. Upam, da mi bo uspelo kakega naštrikat. Ti so mi ful dobri, ko so taki rebrasti.

A začneš na podplatku pa potem okrog pleteš? Kakšne pletilke uporabljaš?

Jaz večinoma samo kvačkam. Saj znam plesti tudi a mi je kvačka bolj domača. Res pa bi imela vzorček za te čudovite pletene copatke user posted image

Aja moje stvaritve so objavljene tu



< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 15.12.2008 10:00:51 >


_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi.


(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A kaj štrikate :)?
24.10.2008 14:05:56   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: simonas



Aja moje stvaritve so objavljene tu



(linki so na dnu strani).




user posted image user posted image user posted image krasno... izredno zanimivo-človek, ki sledi svojim ciljem!!! user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 15.12.2008 10:01:08 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A kaj štrikate :)?
25.10.2008 11:32:53   
Martinčka
jaz znam samo copatke zaštrikat.. take čedkane miičkene.. delam pa mešano desne pa leve tako da pridejo rebrasti ali pa malo desnoh pa mlo levih -odvisno kaj si zamislim pa so malo gladki pa malo rebrasti ipd.. drugega pa ne znam.. tut copatki se mi kdaj sfižijo.. ampak kaj čmo.. sem rekla da k bom nosečka se bom pa česa več naučila.. hihi..

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A kaj štrikate :)?
7.11.2008 22:04:01   
*lenc@*
ne

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: A kaj štrikate :)?
7.11.2008 22:08:45   
klavdiy4
Čaw...
 
Meni je pa ravno danes mamina prijateljica prinesla štrikane copatke in jopico...user posted image user posted image takšne lepe oranžno-roza barve, ker vemo,da bo user posted image ...

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: A kaj štrikate :)?
30.11.2008 11:22:14   
Sandra*
Navodila za pletenega medvedka:

Nasnujemo najprej 20 petelj in pletemo 4 vrste belo in nato 4 vrste modro (ena noga). Potem naredimo še eno tako nogico. Ko sta obe narejeni ju popletemo skupaj, tako, da imamo 40 petel in naredimo 3 vrste (modre). Potem pa začnemo pri krajni in popletemo samo 10 petelj (jaz pletem eno modro in eno belo) 9 vrstic.
Nato odrežemo in pletemo sredinskih 20 petelj (eno modro eno belo vrsto) 9 vrstic). Potem pa na vsaki strani nasnujemo po eno zanko, da imamo skupaj 22 petelj in spletemo 20 vrstic (belo, obraz-glava) in zaključimo s pletenjem (to je sprednji del medvedka.
Potem popletemo še tistih 10 petelj, na drugi strani (eno modro in eno belo) 9 vrstic. Potem spet vzamemo skupaj. Nasnujemo na vsaki strani po eno pentljo in pletemo 20 vrstic za glavo (belo) in poberem s pletilk.
Nato pri trupu nasnujemo 18 pentlj in pletemo 4 vrstice in zaključimo, enako na drugi strani.

Nato obrnemo medvedka okrog in zašijemo. Pustimo le zadaj odprtino, za napolnit (tam kjer je po 10 petelj in 9 vrstic).

Potem prešijemo ušesa, za gobček nabašemo polnilo in ga podšijemo, napolnemo glavo in obšijemo vrat, nafilamo rokice in jih prešijemo, nabašemo še noge in trup, ter zašijemo zadaj.
Potem vzamemo še črno nit in zašijemo oči. Zvijemo nitko in mu zavežemo trakec okrog vratu.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: A kaj štrikate :)?
8.12.2008 14:25:11   
pepa6
Sandra tud mene zanima, če mi lahko zaupaš načrt pletenih copatkov?

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: A kaj štrikate :)?
12.12.2008 20:33:07   
vk1611
user posted image user posted image Pozdravljeni!

zanima me, če ima kdo za odstopit tanko volno za strojno tkanje v modri in beli barvi ali da veste kje jo lahko dobim. rabim nujno za izdelovanje novoletnih okraskov v vrtcu (iz okolice Celja)!

Za vsak odgovor bom zelo hvaležna!

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: A kaj štrikate :)?
22.1.2009 20:25:12   
Anonimen
Se nekaj uporabnega, kapa in sal. Sicer nic posebnega, ampak volna je tako mehka, da se zavijem kot medo user posted image :

user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: A kaj štrikate :)?
22.1.2009 20:27:14   
pika74
Oooooo kakoo lepo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: A kaj štrikate :)?
22.1.2009 20:28:29   
Anonimen
Ne, ni lepo user posted image , je cisto enostavno. Samo je pa tko mekhooooooo.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?