|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
12.5.2008 11:25:11   
*Marty*
pa še neki....ne vem kaj vidte na hrvaških plažah....men niso nič posebnega, v galavnem je sam kamen, tak k ga pa ni je pa gužva do konca......mene hrvaška sploh ne prtegne, Grčija, Turčija, Španija,.....to so lepe plaže....mogoče jih bom pa še kdaj vidla.....user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
12.5.2008 20:02:32   
bilbo
IZVIRNO SPOROČILO: *Marty*

eni mate pa dost dnarja.....jz pa še za hrvaško ne zberem. tud jz sm tja "prsiljena" hodit, ker hoče met dec tam prikolco. za tist pavšal in vse kar sodi zraven bi šli tud mi lohk kam drugam....ampak ne, to pa ne, prikolca je najcnej je reku moj.....katastrofa.....še posebi, če si jo deliš še zdvema paroma zabav željna......to pa gre skp ja, mejhni otroc pa pijača......takle mamo.....sej user posted image drug let bom mal bl po miz udarla



potem pa hodiš 20 let na isto mesta na dopustuser posted image
pa do skupnega Wc-ja 200 muser posted image

raje za enak denar vsako leto isto

(odgovor članu *Marty*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
12.5.2008 20:08:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Marty*

prikolca je najcnej je reku moj.....katastrofa.....še posebi, če si jo deliš še zdvema paroma zabav željna......to pa gre skp ja, mejhni otroc pa pijača......takle mamo.....sej user posted image


pa še neki....ne vem kaj vidte na hrvaških plažah....


Ob taki druzbi bi lahko bila tudi zlata, pa ne bi videla nic...user posted image

(odgovor članu *Marty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
12.5.2008 20:34:18   
viv_
Meni gresta močno na živce 2 stereotipa:
1. Na Hrvaškem je vse zanič!!!
2. Vse razen Hrvaške je predrago in nedosegljivo!!!

Kot sem že nekajkrat pisala, pa evo povzemam še zdajle... Tudi na Hrvaškem znajo biti prav prijazni in ustrežljivi in imajo lepo naravo, lepe plaže in čudovita mesta. Ampak pač moramo biti tudi mi "kulturni turisti". Ker, če boš enega kelnarja zezal, da bi pa enega "kozla", še ne pomeni, da je to slaba postrežba in negativen odnos do Slovencev, zato ker pač ne ve, da je to velecenjeno slovensko pivo... Na Hrvaško hodimo že 100 let, pa nimam niti ene slabe izkušnje.

Potem pa druga plat: tujina. Vsi govorijo, kako je to nedosegljivo drago. Pa vse nekaj moti pri Italijanih, čeprav še svoj živ dan niso hodili po italiji (ponte roso in štanti v trbižu izvzeti). Pa potem ode najlepšim Hrvaškim plažam, čeprav niso videli še ene plaže izven Hrvaške. Nedosegljivost tujine je zgolj to, da si nekateri ne upajo prerezati popkovine s Hrvaško in se odpraviti kam drugam, kjer ne bo moč kupovati v Mercatorju, pa v sosednjem šotoru ne bo še enega slovenskega para, s katerim bi ga zvečer pili, pa v štariji bodo točili neke neznane vrste piva. To je, saj po mojem mnenju, glavni razlog, da se večina ne odloča za dopust v tujini. Rešitev tega problema so sedaj do neke mere postali "rezervati" z AI ponudbo - kar je fajn, sigurna varianta, postavijo te na kraj, ne bo se ti treba premaknit iz hotela, ne bo treba v štacuno, pa še da bo vzdušje zagotovljeno, ker je zraven še kar nekaj Slovencev. Zmaga! In potem bereš komentarje v stilu, da so bili na dopustu v Turčiji, da hotel res super, ampak močno so jih pa motili Turki, ki so vsiljivi,... Ampak, to je Turčija, tisti hotel pa ni...

Povzetek: lepo je povsod, na Hrvaškem in drugje v tujini, amapk da odkriješ tisto pravo lepoto se je treba na dopust podati brez zgoraj omenjenih predsodkov, pa včasih pogledati tudi kakšno stvar okrog, ne zgolj znamenitosti ob poti apartma - plaža.

Pravni poduk: vedno so izjeme user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
12.5.2008 21:53:02   
blak
viv, sej ne bi rada, da ne bo izpadlo preveč osladno, ampak user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
14.5.2008 10:52:43   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ce te je strah, izberi drzavo  s kolikor toliko urejenim zdravstvom in prehrano. Recimo Bolgarija odpade v drugem delu user posted image .

Mogoce Azurna obala, Spanija,....?


Bolgarija odpade kvečem v prvem delu kar se tiče zdravstva. kar se tiče pa prehrane je pa fantastična in pred 4 leti prav smešno poceni. Tako preseravala z dobro hrano kot sem se tam se nisem še nikoli in se verjetno nikoli več ne bom..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
14.5.2008 14:52:29   
Nika v službi
Tudi jaz prvim - bravo, Viv!user posted image

Strinjam se tudi z Rijo glede Mövenpick verige, zame so zelo lepi tudi nekateri (!) Sofiteli, recimo tisti v Budimpešti, pa še kje.
Da ne omenjam Hermitaga v Monte Carlu. Ufff, sanje.

Sicer pa Bilbo, zanima me tvoja izkušnja v Rixosu Belek, ker je na listi ožjega izbora hotelov, kamor nameravamo iti. Poleg njega gledam tudi Voyage Belek Select.

Belek in Turčijo nasploh sicer dobro poznam, bili večkrat tam, tako da kakšnih posebnih podatkov na to temo ne potrebujem, zanima me predvsem sam hotelski kompleks. Se priporočam za tvoje mnenje - pluski, ev. minuski, kako je za otroke poskrbljeno....
Hvala.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
14.5.2008 22:41:38   
Anonimen
Bolgarija odpade kvečem v prvem delu kar se tiče zdravstva. kar se tiče pa prehrane je pa fantastična in pred 4 leti prav smešno poceni. Tako preseravala z dobro hrano kot sem se tam se nisem še nikoli in se verjetno nikoli več ne bom..


Ocitno razlicne izkusnje....ali pa razlicno obcutljiv prebavni trakt...user posted image .

Ja, je bilo hrane za preseravanje....na wc-ju...user posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
14.5.2008 22:43:06   
Anonimen
Meni gresta močno na živce 2 stereotipa:
1. Na Hrvaškem je vse zanič!!!
2. Vse razen Hrvaške je predrago in nedosegljivo!!!


Ha ha, dober povzetek :).

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
14.5.2008 23:05:06   
nejcko
Evo, viv, še jaz ti user posted image  in se koj podpišem pod tvoj post.
Zaplankanost slovenskih turistov ne pozna meja in se podpišem pod vsako vejico in piko in besedo, ki jo je napisala viv.

Bi dodala le še to; vsi, ki se oklepajo Hrvaške, poudarjajo predvsem bližino. V Italiji imaš karasne plaže, čudivita mesta, čudovito pokrajino že takoj tukaj pri Ravenni in potem dol proti jugu, pa je iz KP do Ravenne npr. samo cca 3-4 ure vožnje po avtocesti. Do Rima npr. je 8 ur vožnje itd. Ali pa samo prečkaš severni del Italije, malo trajekta in si na Korziki, kjer so super kampi in plaže ...
Malo morje varjant je, ki so dosti blizu in čisto izvedljive. Ampak Slovenčki morajo nujno na dopust trogati pol stanovaja in celo zamrzovalno skrinjo. Mater, a ni bistvo dopusta in potovanja ravno v tem, da je malo drugače kot 350 dni na leto domauser posted image   In ali bo kakšen otrok umrl, če mu na počitnice ne bomo vlekli s sabo cel vozni park (beri rolerje, kolo, skiro, rolko), vse igrače, dvd in risanke itd.user posted image

Res ne štekam ... res

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
14.5.2008 23:10:15   
Anonimen
Bi dodala le še to; vsi, ki se oklepajo Hrvaške, poudarjajo predvsem bližino. V Italiji imaš karasne plaže, čudivita mesta, čudovito pokrajino že takoj tukaj pri Ravenni in potem dol proti jugu, pa je iz KP do Ravenne npr. samo cca 3-4 ure vožnje po avtocesti.


Ja, res, razdalje so zelo relativna stvar...user posted image . V bistvu je jug Dalmacije sele zdaj blizu, ko je AC. Prej si se samo do Splita cjazil osem ur...plus cakanje na trajekt in voznja z njim, ce gres na kaksen otok. Pa Brac, Korcula, Hvar, Vis,....niso neka oddaljena eksotika. V enakem casu si naprimer na Azurni obali...

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
14.5.2008 23:15:55   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ja, res, razdalje so zelo relativna stvar...user posted image . V bistvu je jug Dalmacije sele zdaj blizu, ko je AC. Prej si se samo do Splita cjazil osem ur...plus cakanje na trajekt in voznja z njim, ce gres na kaksen otok. Pa Brac, Korcula, Hvar, Vis,....niso neka oddaljena eksotika. V enakem casu si naprimer na Azurni obali...


user posted image  Se strinjam... za nas Mariborčane je sedaj, ko je AC, Zadar oddaljen skoraj toliko, kot če bi šli v Istro, npr. Pulo, pOreč.... časovno gledano...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
15.5.2008 21:04:09   
bilbo
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Tudi jaz prvim - bravo, Viv!user posted image

Strinjam se tudi z Rijo glede Mövenpick verige, zame so zelo lepi tudi nekateri (!) Sofiteli, recimo tisti v Budimpešti, pa še kje.
Da ne omenjam Hermitaga v Monte Carlu. Ufff, sanje.

Sicer pa Bilbo, zanima me tvoja izkušnja v Rixosu Belek, ker je na listi ožjega izbora hotelov, kamor nameravamo iti. Poleg njega gledam tudi Voyage Belek Select.

Belek in Turčijo nasploh sicer dobro poznam, bili večkrat tam, tako da kakšnih posebnih podatkov na to temo ne potrebujem, zanima me predvsem sam hotelski kompleks. Se priporočam za tvoje mnenje - pluski, ev. minuski, kako je za otroke poskrbljeno....
Hvala.



Rixos ima velik vodni park, lep park, blizu je Belek (cca 4 km). Jaz bi vzel tega. Všeč mi je še belconti ali Magic life Waterworld (4*).

Za več informacij pošlji pm.

< Sporočilo je popravil viv -- 16.5.2008 8:23:57 >

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?