|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 22:49:30   
Anonimen
Solatja, KOMPLICIRAS. user posted image Meni se zdi prej ob Ljubljanici, sam jaz hitro hodim, tko da nisem merilo. Glede na to, da imam iz Siske (Zgornje) do vrha LJ gradu, cez Staro LJ 45 min user posted image

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
6.5.2008 6:56:14   
srki
No bom. Ena moja sodelavka pa se je vedno "prešvercala" tako, da je unega strica tam malo lepo pogledala, pa rekla, če lahko da za eno kavico, dala mu je 1 eur, njemu v žep seveda in to je bilo to. Avto je tam stal 9 ur.Pa včasih jim je kako l šnopsa prineslauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
9.5.2008 11:31:16   
aljuška
sem našla ''sotrpinko'' ki bo z mano delala v Lj izpit ( ZUP ) in si bova delile stroškeuser posted image .mogoče gre še ena punca zraven. smo pa razmišljale da bi avto kje bolj zunaj pustile in prišle s taksijem do pravne - a ve katera koliko poberjeo taksisti rcimo od BTC-ja do pravne?

pa še neki - a je katera i Pravne f.v lj? mogoče pozna te tri profesorje: dr.Jerovšek,Dr.Trpin in dr.Horvat? a so fajn zahtevni?user posted image

meni se že itak fuzla od teh uradniških formalnih stavkov in besedilauser posted image user posted image . a lahko na izpitu po kmečko povešuser posted image

_____________________________





(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
9.5.2008 12:25:13   
srki
Za taksi pa kar plemenito vprašaj, pa ti bo povedala. Mogoče bo še kaj popustauser posted image . pa če boste tri, vas ne bo tako drago prišlo. Po mojem manj, kot če bi plačala parkirni prostor. O profesorijih pa pojma nimam.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
9.5.2008 13:32:20   
nana 27
Aljuška, če znaš zakon, izpit ni problem. Vsi prfoksi, ki jih omenjaš, so v redu. Jerovšek vse zadeve povezuje s praktičnimi primeri. Pri Trpinu je še enostavneje kot pri Jerovšku. Osebno sem imela izpit pri vseh (upravni trojček v četrtem letniku), kar se tiče samega upravnega postopka, pa sem imela Horvata. In je bilo  v redu. Ne spomnim se več dobro..vem, da je bilo treba navesti vse razloge za pritožbo pa nekaj v zvezi z izvršbo in nato je sledilo še eno vprašanje iz upravnega spora. Nič bat. Vse bo v redu. Vožnja s taxijem ni draga. Recimo iz BTC-ja do faxa, bi verjetno prišlo okrog 3 Eure (če). Govorim pa bolj po spominu. Lani sem se nazadnje (pred porodniško) vozila po Ljubljani. Lahko so vmes že kaj dražili. Če rabiš cifro za taxi, me kontaktiraj na ZS.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
9.5.2008 14:11:08   
aljuška
nana27, hvala. najbrž bomo imeli enega od teh profesorjev, pa raje prej povprašam kako so kaj zahtevni in pikolovski, ker jih sploh ne poznam, ampak če praviš da so ok, je tudi fajn za slišat. važno je da ne komplicirajouser posted image ,vsaj zame no. res pa je, da NE DELAM (še ) v upravi,kar je zame  bolj slabo. zakona pa ni šan da obvladam v nulo, sploh vseh 300 členovuser posted image , ampak ok, počasi o že šlo.
tole s taksiji pa me vedno bolj ''navdušuje''. bom vprašala plemenito kako je s tem, srkiuser posted image .

_____________________________





(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
9.5.2008 14:21:40   
tinkatonka
Žel.postaji pustimo, ampak tokret se mi zdi kar daleč pa še drago je za toliko časa..


Žel.postaja je najceneje tukaj naokoli. Za 9 ur boš tu plačala 4 €, drugod pa dosti več. Pa če je lepo vreme je sprehoda cca 7 minut od žel.postaje do tja.

Pa vso srečo na izpitu.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
9.5.2008 14:32:36   
Bonnie_RR
Midve s kolegico sva letos na začetku leta vedno parkirale ob železniški (največ 4€ sva plačali - za cel dan), potem je bilo pa kdaj slabo vreme, zato se nama ni dalo preveč hodit in sva začeli parkirat ob Ljubljanici. Tam je 1 ura sicer 1€, ampak sva se kar velikokrat prešvercali tako, da sva dali 2€ za 2 uri, avto imeli pa tam cel dan - večinoma na drugi strani "strica" ob najinem odhodu ni bilo več in sva se samo lepo odpeljali. Če pa imaš "nesrečo" in je tip še kar tam, lahko pa prej na 2. listek (dobiš 2, na enega napiše uro prihoda, na drugega pa neuser posted image ) sam uro napišeš.user posted image

Glede taksijev po LJ nimam pojma.
Glede profesorjev ti je pa že nana povedala...

Vso srečo!user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
9.5.2008 14:39:35   
aljuška
hvala, morebito pride tud želežniška v upoštev.user posted image

_____________________________





(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
12.5.2008 15:09:10   
mama_milchy
Aljuška,
ti se kr pridno uči in bo šlo, ni težko; Jerovšek pa je tak car, da te med predavanji  še na user posted image  povabi in pol pade debata in če vidi, da malo štekaš, ti pri izpitu še pomaga, on je zelo tak praktičen tip; meni je blo z njim full dobro kavice pit in na koncu pri izpitu je bil taka faca user posted image
good luck

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
12.5.2008 20:21:58   
aljuška
mama milčika, hvalauser posted image , full je fajn slišati kakšne fajn besede o kakšnem profesorju, posebno iz pravne..ker tam baje naj bi bili sami bau-baviuser posted image

_____________________________





(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
13.5.2008 6:53:35   
srki
Ja, po mojem bo železniška še najbolj fajn varianta, malo se boš sprehodila, pa bo. Do PF pa tudi ni daleč.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




otroška trgovina na internetu
nada56

Nakup otroške obutve, oblačil, igrač in športne opreme preko spleta. Ali bi kupovali?

DA, idealno (21%)

DA, če je dostava brezplačna (33%)

NE, raje obiščem trgovino (46%)


Število vseh glasov: 165

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!