|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
20.8.2009 21:47:14   
seny
pikica user posted image user posted image user posted image čestitke user posted image

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
21.8.2009 15:48:33   
sayuri
DAnes vas je pa rajs zamjalu user posted image

(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
21.8.2009 19:31:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

DAnes vas je pa rajs zamjalu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Glih tole sem hotela vprašat..
Pa kje ste vse danes? Če bo šlo takole naprej, bo šla naša tema k vragu user posted image

Mejte se, do naslednjič user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
21.8.2009 20:29:09   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: pikica**

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

DAnes vas je pa rajs zamjalu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Glih tole sem hotela vprašat..
Pa kje ste vse danes? Če bo šlo takole naprej, bo šla naša tema k vragu user posted image

Mejte se, do naslednjič user posted image user posted image user posted image


Ja, sam to pa res. Ok, pa me se še nekaj trudmo...ampak srki, sonjah, lotoska, Voni, Nasy...one so pa že čist odnehale user posted image

Sm prišla povedat, da je Zara danes samostojno 6 korakov naredila.user posted image In potem še enkrat in še enkrat. Kar vstala je in šla. user posted image  Joj, zdaj grejo tud moji otroci počasi u svet user posted image

Sicer pa punce...a veste, da ko pridemo na 200 stran naše teme, nas zaprejo? Bomo mogle potem drugo temo odprt user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
21.8.2009 23:10:47   
Anonimen
Ojla
pikica user posted image user posted image user posted image   Res lepo lepo user posted image ti želim. Sej še kar ne dojemam.

Babnce na 200 smo prispele user posted image user posted image user posted image . Ja res zamira tale tema zadnje čase. Sicer se pa vidi kako smo s časom.

Jest grem še maile prečekirat pol pa v mižule.

NOČKO



(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
22.8.2009 14:42:54   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: pikica**

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

DAnes vas je pa rajs zamjalu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Glih tole sem hotela vprašat..
Pa kje ste vse danes? Če bo šlo takole naprej, bo šla naša tema k vragu user posted image

Mejte se, do naslednjič user posted image user posted image user posted image


Ja, sam to pa res. Ok, pa me se še nekaj trudmo...ampak srki, sonjah, lotoska, Voni, Nasy...one so pa že čist odnehale user posted image

Sm prišla povedat, da je Zara danes samostojno 6 korakov naredila.user posted image In potem še enkrat in še enkrat. Kar vstala je in šla. user posted image  Joj, zdaj grejo tud moji otroci počasi u svet user posted image

Sicer pa punce...a veste, da ko pridemo na 200 stran naše teme, nas zaprejo? Bomo mogle potem drugo temo odprt user posted image


Čestitke za Zaro.


Nasy vem da je na morju.

A v zapor bomo šle al kako?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
22.8.2009 17:35:12   
klavdi*
HALO,KJE PA STE VSI.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
23.8.2009 0:15:44   
seny
Dober večer ,

sem zaposlena , zaposlena ....ni časa za račkota , mogoče si ga bom drug teden vzela , pa kaj več napisalauser posted image

(odgovor članu klavdi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
23.8.2009 0:18:38   
seny
IZVIRNO SPOROČILO: klavdi*

HALO,KJE PA STE VSI.
klavdi , jaz v službi user posted image  No zdaj ne , ampak sem user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj bo pa večerna sprostitev , masaža , pa to, saj vešuser posted image user posted image user posted image user posted image  Od pospravljanja mam otečene noge , pa si jih bom zmasirala z Just kremicouser posted image user posted image

(odgovor članu klavdi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
23.8.2009 0:20:33   
seny
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: pikica**

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

DAnes vas je pa rajs zamjalu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Glih tole sem hotela vprašat..
Pa kje ste vse danes? Če bo šlo takole naprej, bo šla naša tema k vragu user posted image

Mejte se, do naslednjič user posted image user posted image user posted image


Ja, sam to pa res. Ok, pa me se še nekaj trudmo...ampak srki, sonjah, lotoska, Voni, Nasy...one so pa že čist odnehale user posted image

Sm prišla povedat, da je Zara danes samostojno 6 korakov naredila.user posted image In potem še enkrat in še enkrat. Kar vstala je in šla. user posted image  Joj, zdaj grejo tud moji otroci počasi u svet user posted image

Sicer pa punce...a veste, da ko pridemo na 200 stran naše teme, nas zaprejo? Bomo mogle potem drugo temo odprt user posted image


Čestitke za Zaro.


Nasy vem da je na morju.

A v zapor bomo šle al kako?
dulci , ja na Povšetovo gremo user posted image user posted image user posted image a ne veš?user posted image user posted image A sem Povšetova sploh prav napisalauser posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
23.8.2009 0:49:00   
Anonimen
Čer

Klavdi hvala za vse škatle in flaše user posted image user posted image , pa še dostava na dom je bla. Škoda ker me ni blo doma, bi vsaj kofetka dobila.
Škatel je ogromno. Zdej jih moram samo še predelat. Zaenkrat jih mam dost, tako da ne rabte več zbirat, če bom pa kej rabill bom spet fehtala.

Zdej grem pa v mižule, ker sem čist user posted image

(odgovor članu seny)
  Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
23.8.2009 9:50:23   
sayuri
Ja, tudi mi smo polno zaposleni. ZAdnje dneve smo bili s hiško, ki je nastajala na vrtu. user posted image  Evo, da se malo považim user posted image

Samo okna in vrata še falijo, ter preštrihat jo je treba user posted image

user posted image
user posted image  





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
23.8.2009 15:48:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: klavdi*

HALO,KJE PA STE VSI.


Ma drage moje, jaz imam tako malo časa. V službi imam račkota čez glavo, doma se mi potem ne da več viset pred ekranom, res ne. Vas pa že pogrešam, pa kakšno kavico v Golu tud. A sploh še kaj kofetkate? Dajte, dajte, da slučajno ne pozabite kako to zgleda, potem bo hudič, če ne boste več kofeta znale pit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klavdi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
23.8.2009 15:49:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Ja, tudi mi smo polno zaposleni. ZAdnje dneve smo bili s hiško, ki je nastajala na vrtu. user posted image  Evo, da se malo považim user posted image

Samo okna in vrata še falijo, ter preštrihat jo je treba user posted image

user posted image
user posted image  








Zeloooo lepo!!!

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
23.8.2009 20:35:15   
Anonimen
Ma punce, kje pa ste vse??? user posted image  Tukaj je tako zatišje ratalo, da sploh ne bom več hodila na to našo temo, če bo še naprej tako mrtvilo. Alooo!  user posted image
Se vidi, da moža danes ni doma, imam čas za take neumnosti kvasit user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
23.8.2009 21:26:12   
seny
IZVIRNO SPOROČILO: pikica**

Ma punce, kje pa ste vse??? user posted image  Tukaj je tako zatišje ratalo, da sploh ne bom več hodila na to našo temo, če bo še naprej tako mrtvilo. Alooo!  user posted image
Se vidi, da moža danes ni doma, imam čas za take neumnosti kvasit user posted image .
Takole miši plešejo , ko mačka ni domauser posted image user posted image user posted image namesto likat pa pospravljat , ti pa švrc za račkotauser posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz sem pa tvojga moža vidlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
23.8.2009 21:41:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: seny

IZVIRNO SPOROČILO: pikica**

Ma punce, kje pa ste vse??? user posted image  Tukaj je tako zatišje ratalo, da sploh ne bom več hodila na to našo temo, če bo še naprej tako mrtvilo. Alooo!  user posted image
Se vidi, da moža danes ni doma, imam čas za take neumnosti kvasit user posted image .
Takole miši plešejo , ko mačka ni domauser posted image user posted image user posted image namesto likat pa pospravljat , ti pa švrc za račkotauser posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz sem pa tvojga moža vidlauser posted image


Ja, samo v današnjem primeru sem jaz mačka in moj možek miš user posted image
Ja, ja, vem da si ga vidla, mi je Lana vse povedala user posted image  . Ga pa še zdaj ni doma. Madonca, tale ribiška akcija se je danes zavlekla orng. Verjetno mu še ni vseh srečk zmanjkalo pri srečelovu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu seny)
  Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
24.8.2009 7:35:40   
klavdi*
IZVIRNO SPOROČILO: pikica**

Hej ženske!
Tudi jaz vas pozdravim, kaj več malo kasneje user posted image

Kako pa vam je všeč moj novi profil? user posted image  
ČESTITAM.SPLOH NE MOREM VERJET,DA SI user posted image .ŽELIM TI LEPO IN PREDVSEM VARNO NOSEČNOST.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
24.8.2009 7:42:55   
klavdi*

DOBRO JUTRO RINGARAJEVKE
A BI KATERA NA SVEŽO SKUHANO user posted image ?A SE BOMO ŠE KAJ SREČALI V GOLU? AL BOMO REKLI PAPA RINGARAJEVKE?MORAM VAM POVEDAT,DA SEM SE ODLIČNO POČUTILA V VAŠI DRUŽBI.IN UPAM,DA SE BOMO ŠE KDAJ SREČALI.
                                                                                                               ČAW

(odgovor članu klavdi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
24.8.2009 10:42:01   
srki
Najprej čestitke pikici za nov naraščajuser posted image .

JOj, Sayuri, meni res ne znese. Mah, saj če bi imela prenosnika al pa računalnik drugje, ne v spalnici, bi še šlo, ko spi nočem tam bezat, ker že tako slabo spi. Če je pa buden, mi pa celo računalnik izklopi in take finte dela.

Drugače sem že na dopustu, drug teden, 1. torej, začnem uvajat v vrtec in potem spet služba.

Mali raste, se plazi povsod, najboljše so stopniceuser posted image , kar je najbolj nevarno. Pol pa skozi za njim. V stajci se ne bo več igral, ker je plezanje bolj zanimivo. Spleza se na kavč, tako da ga sploh ne morem za minuto nikjer pustit, ker samo pazim, da ne pade. V nedeljo bo upihnil prvo svečko. Po eni strani se veselim službe, po drugi me pa kar stiskauser posted image . Mogoče bom imela v službi več časa pa se bom več oglašala, pa še na kako srečanje prišla.

Zdaj pa skoz nekaj, doma zunaj je dela...enkrat bo že prišel ta čas, obljubimuser posted image .

(odgovor članu klavdi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
24.8.2009 10:50:11   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


srki kje si ti duša????? Baje si bila pri nas prejšnji teden? Mi je mami rekla in po opisu sodeč mislim, da si bla ti user posted image



Ja, sem bila jaz. Ravno tisti dan, ko naj bi vi prišli iz morja. Sem šla ploščice na avtu menjat, ker smo šli drug dan na morje-Pag, mesto Pag.

In, kako me je mami opisalauser posted image ?

Drugače pa se mi ta teden izteče porodniška. Še ta mesec sem doma in evo, zopet služba, vožnja,....kaj čmo, tako je.


Je rekla, da si ful zgovorna in prav tipična potošca user posted image . PA še to je rekla, da je bil fantek ful korajžen (verjetno Aljaž), da je kar sam k hlevo pritekel user posted image
No, pa sva se spet zgrešili. Kot ponavadi user posted image


Ja, imama rada zgovorne ljudi tudi jaz in z vsakim se rada oglasim. Ja, Aljaž je bil, čisto nor na krave in te zadeve. Pri nas imamo manj živine, je bilo še toliko bolj zanimivo. Pa še žejen je bil, je šel lepo prosit, mu je mami dala za pit.

Ravno tale odgovor sem iskala, pa vidim vmes da se je nekdo izbrisaluser posted image .

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
24.8.2009 13:17:03   
sayuri
oooo, srki se je javila user posted image  Srki, boš imela več cajta za računalnik, ko boš v službi user posted image user posted image user posted image  Drugače pa vidim, da smo kar vse na istem. Samo lovimo tele naše male štruce. Smo kot policaji, a ne? ČAki, kdaj ima že Nik RD?30.8 al 31.8? MAlce sem pozabila user posted image

pikica, seny, klavdi ja...se pozna, da je sedaj bolj zatišje na naši temi, saj počasi vse prehajamo v službo. VSega lepega je 1x konec, nimamo kaj.user posted image

JAz sem danes bila dopoldne na enem lepem sprehodu. Sem mogla v laboratorij po tiste vrečke in lončke za L&Z za v vrtec. A ve ste že opravile ta pregled? (pikica, klepetkaa?) Fajn je bilo, ker ni bilo vročine. Nisem čist zihr, sam se mi zdi, da sem v avtu videla Menčy. user posted image  Jaz sem itak napol slepa in tkole v avtomobile nč ne vidm.

Muklla in Menčy, jutri vama želim lep začetek v službi. user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
24.8.2009 14:33:43   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: klavdi*


DOBRO JUTRO RINGARAJEVKE
A BI KATERA NA SVEŽO SKUHANO user posted image ?A SE BOMO ŠE KAJ SREČALI V GOLU? AL BOMO REKLI PAPA RINGARAJEVKE?MORAM VAM POVEDAT,DA SEM SE ODLIČNO POČUTILA V VAŠI DRUŽBI.IN UPAM,DA SE BOMO ŠE KDAJ SREČALI.
                                                                                                             ČAW



Ja, zgleda, da bo konec s kofetkanji, ker bodo počasi vse odrajmale na šiht. Upam, da tudi jaz kmalu. Pa še 200 stran se bliža. Kako vse klapa, a ne? No, saj pol pa upam, da bo kera novo temo odprla.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu klavdi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
24.8.2009 14:37:10   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Najprej čestitke pikici za nov naraščajuser posted image .

JOj, Sayuri, meni res ne znese. Mah, saj če bi imela prenosnika al pa računalnik drugje, ne v spalnici, bi še šlo, ko spi nočem tam bezat, ker že tako slabo spi. Če je pa buden, mi pa celo računalnik izklopi in take finte dela.

Drugače sem že na dopustu, drug teden, 1. torej, začnem uvajat v vrtec in potem spet služba.

Mali raste, se plazi povsod, najboljše so stopniceuser posted image , kar je najbolj nevarno. Pol pa skozi za njim. V stajci se ne bo več igral, ker je plezanje bolj zanimivo. Spleza se na kavč, tako da ga sploh ne morem za minuto nikjer pustit, ker samo pazim, da ne pade. V nedeljo bo upihnil prvo svečko. Po eni strani se veselim službe, po drugi me pa kar stiskauser posted image . Mogoče bom imela v službi več časa pa se bom več oglašala, pa še na kako srečanje prišla.

Zdaj pa skoz nekaj, doma zunaj je dela...enkrat bo že prišel ta čas, obljubimuser posted image .


O Srki. Jst kumaj čakam, da ti začneš delat, da boš spet mal več na netu. Pa zdaj bi bil pa res že cajt, da se srečamo a ne?



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
24.8.2009 14:39:31   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: klavdi*


DOBRO JUTRO RINGARAJEVKE
A BI KATERA NA SVEŽO SKUHANO user posted image ?A SE BOMO ŠE KAJ SREČALI V GOLU? AL BOMO REKLI PAPA RINGARAJEVKE?MORAM VAM POVEDAT,DA SEM SE ODLIČNO POČUTILA V VAŠI DRUŽBI.IN UPAM,DA SE BOMO ŠE KDAJ SREČALI.
                                                                                                           ČAW



Ja, zgleda, da bo konec s kofetkanji, ker bodo počasi vse odrajmale na šiht. Upam, da tudi jaz kmalu. Pa še 200 stran se bliža. Kako vse klapa, a ne? No, saj pol pa upam, da bo kera novo temo odprla.


Ej Dulči, dajmo kar novo temo odprt, da nas ne zaprejo user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?