|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 20:35:53   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Živaloljubje gor al pa dol, do kač, čebel (os, sršenov) pač nimam usmiljenja.


A ne učijo več, da je vsako življenje sveto user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 20:37:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

No dober, no, ne jo zdej zarad tega delat za največjega zločinca, ker je pač ubila kačici .... jasno je, da je ravnala v skrajnem strahu, ta pa je v tem primeru bil ( vsaj delno ) pogojen z nepoznavanjem/neznanjem, kako sploh ravnati ob srečanju s kačo. Mogoče bi res pomagalo, če si za začetek ( tisti/tiste, ki imate strah pred kačami ) malce pogooglate in si preberete kaj več o teh živalih. Poznavanje, razumevanje njihovega vedenja namreč lahko vedno doprinese tudi kako "bolj normalno" reakcijo.


Daddy, verjemi, da je skoraj ni oddaje o kačah, da je ne bi pogledala. In to samo zato, ker sem v smrtnem strahu pred njimi. In tudi poznam precej kačjega bontona, vendar da mi pride slepec na teraso, zmrznem v trenutku. Predkočim ga, odfrčim po zraku. Pa četudi vem, da ni kača.

Ja pa res no, dajte zdaj dramo delat iz tega, madona, kaj bi pa ve? Mislim, saj zaradi mene si jih lahko v hišo odnesete, pa jih gledate. zarad ene kače user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 20:50:22   
daddy
Če gledaš oddaje o kačah, te torej po eni strani privlačijo, po drugi pa ti zbujajo strah. Zagotovo tudi veš, da je fobija pred kačami razmeroma pogost pojav pri ljudeh, po vsem svetu ( nekateri govorijo celo o "prastrahu", torej tak ki se prenaša iz roda v rod več rodov zapored ). Tvoja reakcija "zmrznjenja" pravzaprav ni dobra, no pri nas k sreči ni mamb, kober, suličark itd itd, ki napadejo človeka. Je pa še vedno bolje, kot brezglavo ubiti kačo samo zato, ker ti je pač prekrižala pot.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 20:58:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Živaloljubje gor al pa dol, do kač, čebel (os, sršenov) pač nimam usmiljenja.


A ne učijo več, da je vsako življenje sveto user posted image


Kača, raj, jabolko in Eva.... user posted image user posted image user posted image . Že dolgo nazaj se je kača zamerila.

Sicer pa so meni čist luštkane živali, pa pajki in podobno tudi user posted image , ne bi pa dala roke v ogenj, da ne bi tudi sama začela udrihat, čisto instinktivno, če bi kakšnega modrasa ali gada zagledala na dvorišču user posted image . Še bolj verjetno pa bi počakala, da se odplazi stran. Saj običajno se izogibajo človeški družbi, razen če zaidejo.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:06:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Živaloljubje gor al pa dol, do kač, čebel (os, sršenov) pač nimam usmiljenja.


A ne učijo več, da je vsako življenje sveto user posted image

Marsikdo marsikaj uči.

Če bi srečala gada na svojem dvorišču, bi ga pokončala. Zakaj? Ker je v bližini kup majhnih otrok, ker obstaja nevarnost, da kak gad zaide v mojo hišo, da kak otrok od samega navdušenja pokasira kak ugriz.
Temeljito bi preiskala okolico, da bi našla gnezdo in ga seveda uničila.

Če bi gada srečala kje v naravi, bi počakala da se odplazi. Če bi bilo srečanje bližnje vrste (beri: bi se žival branila z napadom) bi ga pa tud pokončala.

Pa še to: A če v bližini vašega doma sršeni nardijo gnezdo, jih tud sam pravičniško občudujete? Verjetno ne a ne.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:07:12   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Saj običajno se izogibajo človeški družbi, razen če zaidejo.


Res je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:07:12   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Če gledaš oddaje o kačah, te torej po eni strani privlačijo, po drugi pa ti zbujajo strah. Zagotovo tudi veš, da je fobija pred kačami razmeroma pogost pojav pri ljudeh, po vsem svetu ( nekateri govorijo celo o "prastrahu", torej tak ki se prenaša iz roda v rod več rodov zapored ). Tvoja reakcija "zmrznjenja" pravzaprav ni dobra, no pri nas k sreči ni mamb, kober, suličark itd itd, ki napadejo človeka. Je pa še vedno bolje, kot brezglavo ubiti kačo samo zato, ker ti je pač prekrižala pot.


Ja, res imam prastrah pred njimi, zato pa se zdaj pripravljam, da sem b vližnji prihodnosti srečala z njo, en znanec ima doma belega pitona, pa ga bom morda, no nem če, upam da, prijela. Drugače pa se mi tudi pogosto sanja o njih, tako enkrat ne mesec najmanj in to polno kač, tako da nimam kam stopiti, kr lezejo in vrejo iz zemlje user posted image  Ja, kao pomanjkanje seksa al kaj že user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:07:32   
jooly
Moj profesor za psihologijo je reku, da v podzavesti ženski strah prred kačo pomeni nezavedni strah pred moškim spolnim udom user posted image  Zdej pa tuhtajte user posted image user posted image user posted image

Aja... pa ne lulčkov pobijat user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:10:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Moj profesor za psihologijo je reku, da v podzavesti ženski strah prred kačo pomeni nezavedni strah pred moškim spolnim udom user posted image   


To je pa zihr od Freuda pobral user posted image .

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:10:40   
Volga
Pa še to: A če v bližini vašega doma sršeni nardijo gnezdo, jih tud sam pravičniško občudujete? Verjetno ne a ne.


Pa komarje tudi pustijo na roki, da se napije krvi in potem odleti. Pa klopa tudi, da se sam zagnoji ali pa poči od krvi user posted image  Ja, vejže user posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:10:50   
Anonimen
Drugače pa se mi tudi pogosto sanja o njih, tako enkrat ne mesec najmanj in to polno kač, tako da nimam kam stopiti, kr lezejo in vrejo iz zemlje user posted image  Ja, kao pomanjkanje seksa al kaj že user posted image


Meni se je to tudi vcasih pogosto sanjalo....samo takrat sem se dovolj seksala user posted image user posted image . Verjetno so bile sanje pa za par let naprej...user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:11:14   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ja, res imam prastrah pred njimi, zato pa se zdaj pripravljam, da sem b vližnji prihodnosti srečala z njo, en znanec ima doma belega pitona, pa ga bom morda, no nem če, upam da, prijela.


Zelo dobro user posted image user posted image user posted image  ker se namreč tovrstnega strahu res znebimo najbolje tako, da se zavestno soočimo z njim. Delaj pa počasi in previdno, postopoma. Tudi če se za prvič kači samo približaš na nekaj metrov, pa naslednjič bližje, pa spet bližje .....

Za povezavo s pomanjkanjem seksa pa ne bi vedel ..... zaradi njihove naravne oblike al kako, naj bi simbolizirale tudi falus? Hja, možno je vse.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:12:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Moj profesor za psihologijo je reku, da v podzavesti ženski strah prred kačo pomeni nezavedni strah pred moškim spolnim udom user posted image   


To je pa zihr od Freuda pobral user posted image .


Ne, na filofaksu user posted image , zgleda...vsi prfoksi psihe tako razlagajo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:14:14   
Anonimen
Ja, res imam prastrah pred njimi, zato pa se zdaj pripravljam, da sem b vližnji prihodnosti srečala z njo, en znanec ima doma belega pitona, pa ga bom morda, no nem če, upam da, prijela.


Sam mimgrede....user posted image

V Amsterdamskem zoo-ju imajo prrekrasen terarij in ko vidis kace (in krokodile) v zelo dobri imitaciji naravnega okolja (za razliko od ljubljanske revscine) dobi kaca zelo prijazen obraz :). Tistih tam me ni bilo strah.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:17:42   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Pa še to: A če v bližini vašega doma sršeni nardijo gnezdo, jih tud sam pravičniško občudujete? Verjetno ne a ne.


     Seveda ne, se pa da odstranit tudi brez, da ubiješ sršene. Tako, kot se da odstranit kačo, tudi brez, da jo ubiješ.

Ja, to pa vemo, da marsikdo marsikaj uči, da pa je teorija eno, praksa pa ...... no ja, kakor kdaj user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 21:50:44   
Seven*
Kače so zaščitene. Med drugim tudi zaradi takšnih reakcij ljudi. Se jih tudi jaz na nek način bojim, ubila jih pa ne bi..



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:01:24   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Drugače pa se mi tudi pogosto sanja o njih, tako enkrat ne mesec najmanj in to polno kač, tako da nimam kam stopiti, kr lezejo in vrejo iz zemlje user posted image  Ja, kao pomanjkanje seksa al kaj že user posted image


Meni se je to tudi vcasih pogosto sanjalo....samo takrat sem se dovolj seksala user posted image user posted image . Verjetno so bile sanje pa za par let naprej...user posted image




user posted image  Dobra si. A boš kaj ukrepala? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:03:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Drugače pa se mi tudi pogosto sanja o njih, tako enkrat ne mesec najmanj in to polno kač, tako da nimam kam stopiti, kr lezejo in vrejo iz zemlje user posted image  Ja, kao pomanjkanje seksa al kaj že user posted image


Meni se je to tudi vcasih pogosto sanjalo....samo takrat sem se dovolj seksala user posted image user posted image . Verjetno so bile sanje pa za par let naprej...user posted image




user posted image  Dobra si. A boš kaj ukrepala? user posted image


Cakam na nove sanje...user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:08:03   
Rubin.
Nič sanje, delat je treba na tem in to trdo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:11:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Nič sanje, delat je treba na tem in to trdo! user posted image


Ah ne....user posted image .

Pocasi in z obcutkom...user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:11:43   
Blejka26
se mi je že takoj zdelo da te bodo nekatere napadle..me prav zanima vse tiste ta pogumne kaj bi storile če bi se vam kača priplazila..ali vašim otrokom,kako bi jo mlatile z lopato..res je da kačji pik tukaj v sloveniji ni tko strupen,da bi ubil odraslega,otroka pa lahko.in ravno zaradi tega bi jaz tud tko reagirala kot je ona.ne napadajte,če še kaj takega niste doživeli.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:15:58   
Anonimen
Saj ne napadamo, samo ne bi bilo treba kar planit po kaci in jo ubit. jaz jih tudi ne maram pa nisem se nobene ubila. pa nobena me ni picila, kljub taki slabi obrambi user posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:19:19   
Blejka26
ja kaj pa lahko narediš..jo spustiš in pustiš da se razmnožijo v tvoji okolici..in s tem ogroziš varnost otrok..no res je da se kača umakne,samo vsakič pa tud ni te sreče


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:27:54   
ajna12
Tiste, ki ste tako pametne, me zanima če katera živi na vasi?

Jaz jo čisto razumem. Lažje je pametovati, če si v bloku, nekaj travce okrog. Drugi ki pa živimo bolj na obrobju imamo pa skoraj vsi te strahove. Pa ne zaradi sebe, jaz že ne bom skakala po travi. Mene je zmerom strah za otroke. Kač je pa vedno več in ne vedno manj. Ne vem, kdo od vas bi mirno spal, če bi vedel da so okrog hiše kače. 

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:30:41   
Rubin.
me prav zanima vse tiste ta pogumne kaj bi storile če bi se vam kača priplazila..ali vašim otrokom,kako bi jo mlatile z lopato



Daj bodi resna. A misliš, da bi vzela lopato in pred očmi otroka tolkla po njej, kot zmešana? Drugič pa bi se čudila, če bi se moja triletnica sosedove mačke lotila z lopato. Daj misli malo.

Pri nas nedaleč od hiše je enega lepega sončnega dne ležala kača, zvita v klobčič (pojma nimam kakšne vrste, bila je kar dolga). Pa smo jo pustili, da je odspala svoje in popoldne je več ni bilo.
Pa da me bo strah da bo prišla v hišo? Sej pa nimam vrat na stežaj odprtih na njih pa napisa welcome snakes.
Sicer pa nobena žival ne napade iz zabave, ampak ker se počuti ogrožena. Torej idi ji s poti, pa bo ona tebi tudi.
Pa ena je napisala, da bi čebelo pokončala, to je ja koristna žival, madona.
Pri nas imamo okna zaščitena z mrežo, tako da nas noben komar ali muha ne zmoti in ne pridemo v skušnjavo da bi jo fentali.
Dajte no, umirit malce svojo krvoločno naravo.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 7.5.2008 22:32:20 >

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?