|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:31:08   
Anonimen
Tiste, ki ste tako pametne, me zanima če katera živi na vasi?


Sem zivela...zdaj pa skoraj user posted image .

Stopila na slepca pred hiso, ko sem imela ene pet let...in prezivela. slisala je pa cela vas, tako sem tulila user posted image

(odgovor članu ajna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:31:46   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

    Seveda ne, se pa da odstranit tudi brez, da ubiješ sršene. Tako, kot se da odstranit kačo, tudi brez, da jo ubiješ.

Ja, to pa vemo, da marsikdo marsikaj uči, da pa je teorija eno, praksa pa ...... no ja, kakor kdaj user posted image .

Ok in kako jih (sršene) odstraniš, ko ti naredijo gnezdo, na tramu nad balkonom? (ti imaš pa doma dvomesečnega dojenčka in enega petletnika)?

Primeš gnezdo pa odneseš v gozd? Jih lepo prosiš, da se preselijo?

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:32:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Sej pa nimam vrat na stežaj odprtih na njih pa napisa welcome snakes.


user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:37:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

me prav zanima vse tiste ta pogumne kaj bi storile če bi se vam kača priplazila..ali vašim otrokom,kako bi jo mlatile z lopato



Daj bodi resna. A misliš, da bi vzela lopato in pred očmi otroka tolkla po njej, kot zmešana? Drugič pa bi se čudila, če bi se moja triletnica sosedove mačke lotila z lopato. Daj misli malo.

Pri nas nedaleč od hiše je enega lepega sončnega dne ležala kača, zvita v klobčič (pojma nimam kakšne vrste, bila je kar dolga). Pa smo jo pustili, da je odspala svoje in popoldne je več ni bilo.
Pa da me bo strah da bo prišla v hišo? Sej pa nimam vrat na stežaj odprtih na njih pa napisa welcome snakes.
Sicer pa nobena žival ne napade iz zabave, ampak ker se počuti ogrožena. Torej idi ji s poti, pa bo ona tebi tudi.
Pa ena je napisala, da bi čebelo pokončala, to je ja koristna žival, madona.
Pri nas imamo okna zaščitena z mrežo, tako da nas noben komar ali muha ne zmoti in ne pridemo v skušnjavo da bi jo fentali.
Dajte no, umirit malce svojo krvoločno naravo.


Smo imeli velik vrt(ne ob hiši). Na katerem sem kot otrok preživela veliko časa. na tistem vrtu so bili prisotni goži (kače). Nobene kače nismo pokončali. Smo jih pa prestavili (namreč oče jih je) na bližnji travnik.

Ob tistem vrtu so imeli sršeni gnezdo. Jih nismo pokončali, ker nam niso škodovali.

Oče je imel dolga leta čebele, dokler niso ugotovili, da je na njih alergičen in bi enkrat skoraj umrl.

še vedno misliš, da sem krvoločne narave?

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:38:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Sej pa nimam vrat na stežaj odprtih na njih pa napisa welcome snakes.


user posted image user posted image


Ni treba imeti vrat na stežaj odprtih. Če imaš na dvorišču gnezdo kač, prej al slej zaide katera v hišo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:38:56   
Rubin.
Tiste, ki ste tako pametne, me zanima če katera živi na vasi?


Jaz sicer ne živim na vasi, ampak izven mesta, okoli mene travniki in gozd in obožujem to. Če bi me bilo vsak dan strah stopiti skozi vrata, bi se že zdavnaj preselila. In ja tu okoli nas so kače, sploh so se razpasle, ko je bila parcela zraven naše zapuščena, ampak mi našo okolico redno kosimo, tako da se kača nima kam skriti, lahko je le na vidnem mestu, mala miss pa drugje ne hodi sama. Pa tudi zajčki in srne se sprehajajo mimo naše hiše, pa sosed ima konje čez cesto, pa čebele so, pa mravlje, pa krti (na te je mož še posebej jezen, ker mu uničujejo zelenico, ampak kaj češ, tudi oni morajo živeti), pa kune so tudi bile nekaj časa... Tako da imamo pestro, pa se nobene živali ne bojim. Kače sicer ne bi prijela, ampak da bi rekla, da se zvite vrvi bojim pa ne.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:39:48   
Anonimen
Pri nas imamo okna zaščitena z mrežo, tako da nas noben komar ali muha ne zmoti in ne pridemo v skušnjavo da bi jo fentali.


Meni je pa to cudno, pride muha v stanovanje in jo fentas...user posted image . A okno se pa ne da odpret in jo ven spodit user posted image

Se boljsi so mi bili vcasih eni selotejpi, ki so s stropa dol viseli in so se muhe limale nanje. bljak in se enkrat bljak.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:42:06   
Blejka26
no lahko samo to dodam da sem srečna ker v Slovenijo ni takih vrst in toliko kač kot jih je naprimer v avstraliji..takrat bi se pa verjetno malo bolj zamislili..jaz naprimer nisem ubila še nobene in ne bom rekla da je ne bi če bi jo srečala.Vem pa da so v bližini modrasi

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:42:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Če imaš na dvorišču gnezdo kač, prej al slej zaide katera v hišo.


A mislis, da bi kar na dvoriscu zaredile? nikad cula. ja pred kaksnim manj obiskanim vikednom, ne pa sredi dvorisca hise v kateri zivimo ljudje. tko pogumne pa kace spet niso, da bi tam pletle gnezdo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:42:50   
Rubin.
Smo imeli velik vrt(ne ob hiši). Na katerem sem kot otrok preživela veliko časa. na tistem vrtu so bili prisotni goži (kače). Nobene kače nismo pokončali. Smo jih pa prestavili (namreč oče jih je) na bližnji travnik.

Ob tistem vrtu so imeli sršeni gnezdo. Jih nismo pokončali, ker nam niso škodovali.

Oče je imel dolga leta čebele, dokler niso ugotovili, da je na njih alergičen in bi enkrat skoraj umrl.

še vedno misliš, da sem krvoločne narave?



Ne veš kaj mislim, da se od očeta nisi nič naučila, glede na tvoja  odgovora:

Če bi srečala gada na svojem dvorišču, bi ga pokončala.

Živaloljubje gor al pa dol, do kač, čebel (os, sršenov) pač nimam usmiljenja.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:43:41   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

se mi je že takoj zdelo da te bodo nekatere napadle..me prav zanima vse tiste ta pogumne kaj bi storile če bi se vam kača priplazila..ali vašim otrokom,kako bi jo mlatile z lopato..res je da kačji pik tukaj v sloveniji ni tko strupen,da bi ubil odraslega,otroka pa lahko.in ravno zaradi tega bi jaz tud tko reagirala kot je ona.ne napadajte,če še kaj takega niste doživeli.


nisem napadla, le izrazila mnenje in sem že doživela, ko sem na Modrasa skoraj stopila na poti do plaže, pa ga nisem ubila, le "nagnala" sem ga iz poti, da ga ne bi kdo drug ubil......

Kar se pa otrok tiče: mogoče bi še tako odreagirala, če bi se otroci dejansko igrali na dvorišču. Bi pa raje poučila otroke, da je kača strupena in nevarna, ampak da ji moramo pustiti njeno pot in svobodo in predvsem življenje. Vem pa ne, zato o tem ne bom pametovala.....

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:45:14   
Rubin.
Meni je pa to cudno, pride muha v stanovanje in jo fentas... . A okno se pa ne da odpret in jo ven spodit


Se mi ne da za njo letat, sem bolj lene sorte, zato pa smo naštimali mreže.
Sem pa prej - beri v mladih letih - to prakticirala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:46:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Meni je pa to cudno, pride muha v stanovanje in jo fentas... . A okno se pa ne da odpret in jo ven spodit


Se mi ne da za njo letat, sem bolj lene sorte, zato pa smo naštimali mreže.


Mreze so mi zamrezile pogled....user posted image .

Nisem tebe mislila, ampak tako na splosno...

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:47:08   
Rubin.
nisem napadla, le izrazila mnenje in sem že doživela, ko sem na Modrasa skoraj stopila na poti do plaže, pa ga nisem ubila, le "nagnala" sem ga iz poti, da ga ne bi kdo drug ubil......


Jaz sicer ne, sem pa moža poslala, da jih je spodil z ceste, se poleti rade grejejo na toplem asfaltu, da jih niso avti povozili.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 7.5.2008 22:48:03 >

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:49:33   
Freycha
no, kar se avtomobilov tiče, so mene že mnogi kolegi prekleli, ker sem ustavljala avto ali zahtevala, da se ustavi avto, da sem letela ven in reševala ježkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:49:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Smo imeli velik vrt(ne ob hiši). Na katerem sem kot otrok preživela veliko časa. na tistem vrtu so bili prisotni goži (kače). Nobene kače nismo pokončali. Smo jih pa prestavili (namreč oče jih je) na bližnji travnik.

Ob tistem vrtu so imeli sršeni gnezdo. Jih nismo pokončali, ker nam niso škodovali.

Oče je imel dolga leta čebele, dokler niso ugotovili, da je na njih alergičen in bi enkrat skoraj umrl.

še vedno misliš, da sem krvoločne narave?



Ne veš kaj mislim, da se od očeta nisi nič naučila, glede na tvoja  odgovora:

Če bi srečala gada na svojem dvorišču, bi ga pokončala.

Živaloljubje gor al pa dol, do kač, čebel (os, sršenov) pač nimam usmiljenja.




Men se pa zdi, da mal slabo bereš. ravno zaradi očeta une brenčeč stvari meni ne vzbudijo usmiljenja. Raje ubijem njih, kot pa da bi izgubila očeta.
In ja, vem, da če si alergičen na čebele, ne pomeni da si alergičen še na ose in podobno. Ampak v tisti sekundi, ko ugledam katero od teh v stanovanju nimam lih veselja preučevat kaj za en user posted image  je to.

Mič... mogoče se ti zdi čudno, ampak se dogaja, da se zaredijo na dvorišču. Recimo lokal v katerem sem delala nekaj časa. Ob lokalu (res ni bil v središču mesta, je pa bila frekvenca ljudi, ki se je gibala tam okorg kar velika) je raslo staro drevo. Votlo. In vsako leto so se v njem zaredili gadi. In vsako leto je kak gad prilezel v lokal (ali v skladišče) pa ni nihče puščal na stežaj odprtih vrat.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:51:10   
Rubin.
Nič, grem spat. Tebi Mič pa lepe sanje user posted image .

A si to ti na sliki? A ne, mislim da je Volga. user posted image

user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:51:15   
Anonimen
Ob lokalu (res ni bil v središču mesta, je pa bila frekvenca ljudi, ki se je gibala tam okorg kar velika) je raslo staro drevo. Votlo. In vsako leto so se v njem zaredili gadi. In vsako leto je kak gad prilezel v lokal (ali v skladišče) pa ni nihče puščal na stežaj odprtih vrat.


To pa verjamem, ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:53:31   
Freycha
joj, jaz obožujem boe in pitone user posted image user posted image user posted image  strupenih pa ne maram preveč, sam ubijam jih pa tut ne....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:53:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

A si to ti na sliki? A ne, mislim da je Volga. user posted image  


Ne še...user posted image , nobena, se mi zdi, razen ce Volga zdajle incognito ne trenira.

Si me pa prestrasila s to sliko user posted image . Ampak si ne predstavljam, da zacnem mlatit po njej...to bi bil sele divji ples user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:55:50   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Smo imeli velik vrt(ne ob hiši). Na katerem sem kot otrok preživela veliko časa. na tistem vrtu so bili prisotni goži (kače). Nobene kače nismo pokončali. Smo jih pa prestavili (namreč oče jih je) na bližnji travnik.

Ob tistem vrtu so imeli sršeni gnezdo. Jih nismo pokončali, ker nam niso škodovali.

Oče je imel dolga leta čebele, dokler niso ugotovili, da je na njih alergičen in bi enkrat skoraj umrl.

še vedno misliš, da sem krvoločne narave?



Ne veš kaj mislim, da se od očeta nisi nič naučila, glede na tvoja  odgovora:

Če bi srečala gada na svojem dvorišču, bi ga pokončala.

Živaloljubje gor al pa dol, do kač, čebel (os, sršenov) pač nimam usmiljenja.




Men se pa zdi, da mal slabo bereš. ravno zaradi očeta une brenčeč stvari meni ne vzbudijo usmiljenja. Raje ubijem njih, kot pa da bi izgubila očeta.
In ja, vem, da če si alergičen na čebele, ne pomeni da si alergičen še na ose in podobno. Ampak v tisti sekundi, ko ugledam katero od teh v stanovanju nimam lih veselja preučevat kaj za en user posted image  je to.

Mič... mogoče se ti zdi čudno, ampak se dogaja, da se zaredijo na dvorišču. Recimo lokal v katerem sem delala nekaj časa. Ob lokalu (res ni bil v središču mesta, je pa bila frekvenca ljudi, ki se je gibala tam okorg kar velika) je raslo staro drevo. Votlo. In vsako leto so se v njem zaredili gadi. In vsako leto je kak gad prilezel v lokal (ali v skladišče) pa ni nihče puščal na stežaj odprtih vrat.


Torej oče ni ubil kače, ti bi jo. Oče ni pokančal sršenov, ti bi jih. A to si se naučila od njega. Če tebi prileti čebela pred nos in očeta ni v biližini bi jo pokončala.  Kolikor se prebrala nimaš usmiljenja ne samo do čebel, na katere je oče alergičen, ampak še do marsikatere živali.

Sej te ne mislim spreminjat, ti kar daj udri po njih, samo ne reči, da nisi krvoločna.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 7.5.2008 22:56:48 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 22:56:24   
Blejka26
vsak ima svoje mnenje in svoje dogodivščine..tega ne moremo spremeniti..preden sem mela otroke se kač nisem bala,se niti nisem obremenjevala z njimi,a odkar sem rodila dva sončka me skrbi zanju.Pa naj bodo to kače ali druge nesrečne dogodivščine.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:00:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Torej oče ni ubil kače, ti bi jo. Oče ni pokančal sršenov, ti bi jih. A to si se naučila od njega. Če tebi prileti čebela pred nos in očeta ni v biližini bi jo pokončala.  Kolikor se prebrala nimaš usmiljenja ne samo do čebel, na katere je oče alergičen, ampak še do marsikatere živali.

Sej te ne mislim spreminjat, ti kar daj udri po njih, samo ne reči, da nisi krvoločna.


OK... Se mi zdi brezveze se s tabo pogovarjat, ker itak si odločena, da sem krvoločna in ne vem kaj še vse. Če bi hotla, bi videla bistvo.
Ki je... da oče ni ubijal teh živali, ker je ta vrt 2km od naše hiše.

Ampak nema veze. Ti si prepričana, da sem krvoločna in me boš napadala neglede na to kaj bom napisala. Prav.


(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:11:02   
Rubin.
Se mi zdi brezveze se s tabo pogovarjat


Se popolnoma strinjam s teboj, idi se raje učit user posted image .


A bistvo v tvojem postu je da je vrt bil vrt 2 km od hiše, še dobro da si napisala, ker ga res nisem videla. Sem mislila, da je bilo bistvo, da je bil tvoj oče human do živali.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 7.5.2008 23:13:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:15:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Se mi zdi brezveze se s tabo pogovarjat


Se popolnoma strinjam s teboj, idi se raje učit user posted image .


Si nora? Zdej grem sam spat še.
Kar tud tebi ne bi škodilouser posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?