|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:17:21   
Anonimen
Joj kako takoj v luft skocite!

Ma mene ne gane noben zakon o zasciti kac in ne vem cesa, jaz se jih bojim in konec in ce bi zagledala gada pred sabo, si ga najbrz ne bi niti UPALA ubit. Zadnjic smo bili v Bohinju, ob jezeru, in sem sedela na deki in se ucila, tamal od mojga je sedel na skali v vodi in se igral, 2 m stran od mene je pa iz gozda prilezla neka ''metalik'' zelena kaca - pa me je samo gledala, jaz sem v tisti paniki naredila samo šššš, da je zbezala, ker si tudi kamencka nisem upala vreci v tisto smer (ne v kaco), da mi ne bi skocila v glavo. Ja, sem imela ze vse mozne scenarije. In malo prej je moj pes lazil po tistem grmovju, ki je itak mal zmesan in vprasanje, kako bi odreagirala. Kaca je na sreco zbezala ob šššš in je ni bilo vec nazaj, jaz pa sem vsa panicna stala ob vodi in cakala, da sta pes in moj prisla nazaj, da je moj vse pobral in da smo sli stran od tam. In tista (ali kaka podobna) plaza me ne vidi vec.

Pa imam rada zivali, sem absolutno proti mucenju, ampak pri pajkih, kacah in mrcesu se pa vse konca. Mene je se rib strah in se mi jih gnusi prijet ... Soocit se pa niti pod razno ne mislim s tem strahom, tako da kakrsnokoli dotikanje kac odpade. Prenasanje strahu na otroka gor ali dol ...

Aja, se to. Predlani na Pagu sem na sprehodu s psom srecala mrtvo kaco, ne vem kaka je bila in me niti ne zanima, lahko da je bil slepec, pa sem tako zakricala, da sem pomojem pol hise tam zbudila. Naslednji dan je bila pa povozena kaca sredi zelo prometne ceste mimo samih apartmajev.

Pri babici na Dolenjskem sem pa poleti itak samo okrog hise, sploh, ce ni trava pokosena.



< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 7.5.2008 23:19:02 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:19:15   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Se mi zdi brezveze se s tabo pogovarjat


Se popolnoma strinjam s teboj, idi se raje učit user posted image .


Si nora? Zdej grem sam spat še.
Kar tud tebi ne bi škodilouser posted image


Sej bi že zdavnaj šla, sem se že pred par posti poslovila, pa me vlečeš za jezik. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:21:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Se mi zdi brezveze se s tabo pogovarjat


Se popolnoma strinjam s teboj, idi se raje učit user posted image .


Si nora? Zdej grem sam spat še.
Kar tud tebi ne bi škodilouser posted image


Sej bi že zdavnaj šla, sem se že pred par posti poslovila, pa me vlečeš za jezik. user posted image


A maš predolgega, a?user posted image  (jezik mislim)

Ajd, bejž spat. A ti kako kačo pošljem na obisk?user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:31:33   
Rubin.
maš predolgega, a? (jezik mislim)

Ajd, bejž spat. A ti kako kačo pošljem na obisk?



Ja se moram tebi zahvalit user posted image .

Počakaj do jutri, ker danes ne sprejemo več obiskov. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:33:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

maš predolgega, a? (jezik mislim)

Ajd, bejž spat. A ti kako kačo pošljem na obisk?



Ja se moram tebi zahvalit user posted image .

Počakaj do jutri, ker danes ne sprejemo več obiskov. user posted image


A misliš, da kače vprašajo, če lahk pridejo na obisk? pr nas še niso slišale za to obliko olike. Možno, da imate pr vas kako drugače vzgojene. user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:34:54   
Rubin.
m stran od mene je pa iz gozda prilezla neka ''metalik'' zelena kaca - pa me je samo gledala, jaz sem v tisti paniki naredila samo šššš, da je zbezala


Se je ona tebe verjetno bolj ustrašila, kot ti nje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:35:58   
Rubin.
A ti kako kačo pošljem na obisk?



Ne ti si me vprašala in jaz sem tebi odgovorila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:37:09   
Rubin.
Možno, da imate pr vas kako drugače vzgojene.


Ne so verjetno kar iste vzgoje, ker kolk se mi zdi sva obe s totega konca. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:37:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

A ti kako kačo pošljem na obisk?



Ne ti si me vprašala in jaz sem tebi odgovorila.


Eh... kompliciraš... bejž spat.
Pa če misliš, da sem jaz kriva, da si še vedno tu gor, se motišuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:39:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Možno, da imate pr vas kako drugače vzgojene.


Ne so verjetno kar iste vzgoje, ker kolk se mi zdi sva obe s totega konca. user posted image


Motiš se... nisem več pol - tota. Zdej sem sam š'ta šeuser posted image  Posvojitev ni uspela.
(no zdej že jz bedarije pišem)

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:39:48   
blustar
Ma Mešamdrek, za mene si pogumna. Jaz bi jo verjetno ucvrla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
7.5.2008 23:45:41   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Možno, da imate pr vas kako drugače vzgojene.


Ne so verjetno kar iste vzgoje, ker kolk se mi zdi sva obe s totega konca. user posted image


Motiš se... nisem več pol - tota. Zdej sem sam š'ta šeuser posted image  Posvojitev ni uspela.
(no zdej že jz bedarije pišem)



Vidim, da se ti že spi, user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 7:01:56   
srki
Ojej, mene bi taka panika, da bi o selitvi razmišljal. Kaj, če se v bajto priplazi mama, pa te kaznuje, ker si ji otroke ubilauser posted image user posted image .

(odgovor članu andrea)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 7:12:43   
ZARA
Jao, tole je pa še huje kot na debatah o dojenju! Boh vedi koliko časa kače dojijo??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 7:15:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jao, tole je pa še huje kot na debatah o dojenju! Boh vedi koliko časa kače dojijo??


Kaj pa vem, tale zgleda prav zadovoljno

user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 7:30:23   
srki
Meni pa deluje, kot bi jo kdo za vrat tiščal.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 7:54:47   
Blejka26
zakaj se morte na vseh debatah prepirat..mislim no..a ne mormo enkrat lepo komunicirat brez žalitevuser posted image user posted image ribicaRR-joj dobro da si omenila,da sestri povem naj se tam pazi,ker se oni dostkrat hodijo tja kopat..bolje je vedeti in zato biti malo bolj pozoren.Mislim jaz bi tud okamenela če bi jo zagledala in verjwetno ji tud neb upala niti kamna vržt da neb vame skočila..sto posto..do sedaj še nisem bila v taki situaciji ,razen enkrat v otroštvu sem skakala za črnim gadom,sam jaz sem bila še mulc in nisem vedela kaj bi lahko bilo.Imeli smo seno in sem zagledala kačo in sem z grabljam skakala za njo,da bi jo lovila.ko se danes spomnim tega me je groza.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 7:56:20   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

zakaj se morte na vseh debatah prepirat..mislim no..a ne mormo enkrat lepo komunicirat brez žalitevuser posted image user posted image


jaz pa nikjer ne vidim nobenega prepira in žalitev. Blejka, kaj pa tebe tako hitro užali?

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 7:58:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: andrea

Tudi jaz nisem ljubiteljica kač, ampak, da bi jo pa ubilauser posted image , mi pa na kraj pameti ne pade. Kljub vsemu je živo bitje. Kače, ki živijo pri nas niso toliko strupene, da bi od pika človek umrl. Malo si spodnjo spletno stran poglejte. Drugič pa rajši na KAČA-FON pokličite, je bolj humano.  

http://www.herpetolosko-drustvo.si/Index_Files/2x2_Files/Dejavnosti.html








Ja, vejžde, dokler bom jaz kačafon klicala, je že trikrat ne bo več user posted image  Naj živijo, samo tam, kjer ni ljudi, ne pa po dvoriščih, madona user posted image  Jaz vem, da je ne bi ubila samo zato, ker bi me strah paraliziral, bi pa vpila toliko časa, da bi nekdo prišel in jo ubil. Garantirano.

Ti, mešamdrek, iz katerega konca točno si že ti doma? Ne prav iz NM, a ne da ne?


Ej, se popolnoma strinjam. Cela vas bi priletela v kup, tak bi vreščala. user posted image  In niti najmanj mi ne bi bilo žal, ko bi jo pokončali. Ker kača mi je pa res brrr in fuj in bljek. Škoda, da se ne da zrihtat, da jih ne bi bilo na svetu. Zaradi te golazni ne hodim na sprehode na travnik. Mam pravo paranojo, da bom na eno stopila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 8:14:29   
Blejka26
ne vem..ponavadi nič..mogoč sem sedaj mal bolj občutljiva-par dni po luniuser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 8:14:44   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Meni je pa to cudno, pride muha v stanovanje in jo fentas... . A okno se pa ne da odpret in jo ven spodit


Se mi ne da za njo letat, sem bolj lene sorte, zato pa smo naštimali mreže.
Sem pa prej - beri v mladih letih - to prakticirala.


Mi mamo tudi mreže na oknih, pa kljub temu zaide kak muha v bajto pa komarji tudi. In verjemi, noben ne preživi. Aaaaaaaaa, kak sem zlobna.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 8:18:03   
Anonimen
Se jih tudi jaz na nek način bojim, ubila jih pa ne bi..





Jaz nje tudi ne bi. Le zakaj bi jaz njo, če lahko ona mene ali pa kakšnega otroka user posted image







Kačafon user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 8:20:08   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Se jih tudi jaz na nek način bojim, ubila jih pa ne bi..





Jaz nje tudi ne bi. Le zakaj bi jaz njo, če lahko ona mene ali pa kakšnega otroka user posted image



Jaz je tudi ne bi, ker se ji ne bi upala približat, bi to drugi naredili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 8:22:49   
dana
Mi jih imamo vsako leto, in to gade. Se lepo sončijo na obrobju vrta na cipresah.

Me pa moti, da nekatere enačite slepce, gože, belouške (ki so nestrupene) in pa gada, ki JE strupena kača.

Za "naše" kače lahko rečem, da so zelo "boječe", saj čim stopim na vrt švigne dol s ciprese.

Zdaj že preventivno s palico mal po cipresah potolečem ko pridemo ven, tako da jih spravim nazaj (kamor koli že grejo). Ker odrasli smo že pozorni nanje, otrok pa ne in ga lahko mimogrede ugrizne, če bi jo presenetil.

So pa letos res zgodnje, saj smo že 14 dni nazaj na gozdni poti videli slepca. Je bila pa zelo "zaspan".

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 8:26:02   
Anonimen
Zdaj že preventivno s palico mal po cipresah potolečem ko pridemo ven, tako da jih spravim nazaj (kamor koli že grejo). Ker odrasli smo že pozorni nanje, otrok pa ne in ga lahko mimogrede ugrizne, če bi jo presenetil.




user posted image

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?