|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 11:18:17   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

BTW, slepec ni kača, temveč kuščar, le nogice so mu zakrnele. In je revež čisto neškodljiv, oz. celo zelo fajn, ker na vrtu je žužke.


Ja saj vemo. Samo v mojih očeh JE KAČA. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 11:46:34   
dana
Jaz jih ne zagovarjam, daleč od tega. Samo kaj naj naredim če mi uide še preden pridem do nje.
Enkrat sem jo opazila tko na ene 5 metrov in rečem možu - čisto potiho - glej jo. In je že ni bilo. Očitno dobro slišjo oz. čutjo vibracije.

Sem pa predlani prav v tistem grmu, kjer so potem lani veselo sončili gadi, iskala od tamalga flaškouser posted image
Ma zdaj ne dam roke not pa če mi plačajo.

Aja, pa škorpjone mamo tud. Sicer une čist ta majčkene, ampak so pa. Ti so pa radi v kakem lesu, ki že nekaj let stoji. 

Smo pač na takem terenu, kjer sonce nabija od jutra do večera, bližina gozda, tam pod škarfo zastaja voda. Vse to so pa idealne razmere za gade.

Ene ste napisale, da sem dobra, da pustim otroka ven. Ja kaj pa naj? Kako naj otroku prepovem, da bi bil zunaj. Saj jih preplašim, če se zadružujemo v tistem koncu, kjer se ponavadi sončijo.

Letos jih še nisem opazila. Upam da jih neeeee bo.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 11:50:39   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: dana

Jaz jih ne zagovarjam, daleč od tega. Samo kaj naj naredim če mi uide še preden pridem do nje.
Enkrat sem jo opazila tko na ene 5 metrov in rečem možu - čisto potiho - glej jo. In je že ni bilo. Očitno dobro slišjo oz. čutjo vibracije.

Sem pa predlani prav v tistem grmu, kjer so potem lani veselo sončili gadi, iskala od tamalga flaškouser posted image
Ma zdaj ne dam roke not pa če mi plačajo.

Aja, pa škorpjone mamo tud. Sicer une čist ta majčkene, ampak so pa. Ti so pa radi v kakem lesu, ki že nekaj let stoji. 

Smo pač na takem terenu, kjer sonce nabija od jutra do večera, bližina gozda, tam pod škarfo zastaja voda. Vse to so pa idealne razmere za gade.

Ene ste napisale, da sem dobra, da pustim otroka ven. Ja kaj pa naj? Kako naj otroku prepovem, da bi bil zunaj. Saj jih preplašim, če se zadružujemo v tistem koncu, kjer se ponavadi sončijo.

Letos jih še nisem opazila. Upam da jih neeeee bo.



ja, jaz sem napisala, jaz ga ne bi dala  ven, dokler ozračje ne bi bilo čisto. Oz. tla in bi vse kače pobrali, pa kdorkoli že. Pa še škorpijona imate. Mater, kako je tebi fajnuser posted image .

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 11:52:27   
pijja
    Mešamdrek ti pa si...Jest bi tako špuro stegnila,da bi se kar kadilo.Kač,hvala lepa neuser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 11:57:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dana

Jaz jih ne zagovarjam, daleč od tega. Samo kaj naj naredim če mi uide še preden pridem do nje.
Enkrat sem jo opazila tko na ene 5 metrov in rečem možu - čisto potiho - glej jo. In je že ni bilo. Očitno dobro slišjo oz. čutjo vibracije.

Sem pa predlani prav v tistem grmu, kjer so potem lani veselo sončili gadi, iskala od tamalga flaškouser posted image
Ma zdaj ne dam roke not pa če mi plačajo.

Aja, pa škorpjone mamo tud. Sicer une čist ta majčkene, ampak so pa. Ti so pa radi v kakem lesu, ki že nekaj let stoji. 

Smo pač na takem terenu, kjer sonce nabija od jutra do večera, bližina gozda, tam pod škarfo zastaja voda. Vse to so pa idealne razmere za gade.

Ene ste napisale, da sem dobra, da pustim otroka ven. Ja kaj pa naj? Kako naj otroku prepovem, da bi bil zunaj. Saj jih preplašim, če se zadružujemo v tistem koncu, kjer se ponavadi sončijo.

Letos jih še nisem opazila. Upam da jih neeeee bo.




Omg??user posted image   Škorpijoni??user posted image  Ja škorpijonfon pokliči


Kaj pa si razmišljala o selitvi??user posted image

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 12:04:03   
Anonimen
Dana, dobra si... Mater, jaz ne bi prišla iz hiše. Kače kar na cipresi, škorpioni... user posted image  Mene bi pobralo od straha. Skoraj vsak dan, ko grem vozičkat, grem mimo enega ogroooooomnega mravljišča in me kar zmrazi. Jaz se že mravelj bojim. Tam jih je ufaaaaaa veeeeeliko, in to leze in leze. user posted image  Ni to zame. Meni je nagravžno.

Iz kje pa si, Dana?

Mešamdrek, si našla mamo kačo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 12:10:27   
Mešamdrek
Mešamdrek, si našla mamo kačo?


Ne.........še.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 12:12:30   
Blejka26
tianna-ja jaz sem se tud včasih full bala mravelj-tistih malo večjih.No še danes me malo zmrazi,ko jih zagledam,sam nič več tako kot včasih.
mešamdrek-mislim da je tudi ne boš našla..dvomim.moja tašča in moj sta tud najdla na vrtu dva mladiča modrasa,matere pa še do sedaj nismo našli.Pa je že dve leti od tega


< Sporočilo je popravil Blejka26 -- 8.5.2008 12:13:44 >


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 14:23:03   
dana
škorpijonfon
user posted image

Pa tud selit se nimam namena. Veš saj škorpijoni se tud kar ne sprehajajo po dvorišču. Morš res tam bezat po kakih stvareh, ki že dolgo ležijo pri miru, da naletiš nanje.

Rdečke so pa itak v vsakem grmovju. Pa me sem pa tja mal "nasekajo" ko kakšno grmičevje plevem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 14:27:19   
dana
"Ta stara dva" je dosti težje najti kot pa mladiče. Unadva mata že velik kilometrov za sabo, pa se ne podajata v nevarnost tako kot otroci user posted image .
Ampak resno, jaz se že pri mladičih zgrozim, kaj šele če bi videla ata pa mamo gada.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 14:48:51   
kjava
Dana, pa si ti zihr, da niso tisto smokulje? Ker so ful podobne gadu. Jest sem enkrat eno crknjeno vidla in bla zihr, da je gad, čeprav sem jo lahko natančno ogledala, pol mi je pa en objasnil, da je to nenevarna smokulja.
Tud za uno mešamdrekino kačo nism zihr.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 15:00:53   
dana
So gadi, so. Sem poslala sliko enmu tipu v eno društvo. Pol mi je pa reku, da bi si oni prišli pogledat naše okolje, pa da bi jih odnesli v naravo.  Pol se pa nismo nč več slišal.
Me je tudi vprašal v kakšnem okolju živimo in je rekel da gadom to pač ugaja (vročina cel dan, pa malce vode, ki zastaja).

< Sporočilo je popravil dana -- 8.5.2008 15:03:09 >

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 15:15:33   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Aha, v redu, v Krškem naj pa kar bodo user posted image
Samo upaj, da ne bo kakšna mutirala v pitona user posted image  No, saj mambe so ti blizu in tako...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
8.5.2008 21:13:50   
Zamima
Škorpijonfon user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 8:23:24   
Shorty_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Škorpijonfon user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 9:14:29   
deja27
oj,men ni treba nič povedat,sama dobr vem,kolk teh kačic je pri nas,od slepcov,beloušk in modrasov,pa ne sam tam kjer se kopljemo,tud okol bajte,se frajarji sončajo,dobr,da sem lani na morju stopila na eno kačo,pa me je packa z repom nazaj trešla.in mojuser posted image je skor okol padu,jaz sem začela tulit,tamavček pa še danes ve da je to ajsi,upam sam,da jo ne bo nikol v bajto prinesel,kaj ne veš kaj se takim malim plete po glav.aja s kakšno belouško smo pa tudi plaval skupej.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 9:19:50   
BlackyMouse
Fak, ste tako pametne, da greste kar obsojat.. Me zanima, kako bi ve odreagirale - same, z otrokom, brez kakšnega moškega blizu... Pa nisem krvoločna, a jaz bi tudi brez pomisleka kačo ubila... user posted image

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 9:49:46   
deja27
ah sej bi jo jaz tud,če bi bila v bližin otrok al pa da bi se šopirla kej.to sploh nebi razmišlala.

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 10:39:35   
TONČI.
Mešamdrek, si našla mamo kačo?



Ne.........še.



Naj ti jo oni najdejo


http://www.herpetolosko-drustvo.si/Index_Files/2x2_Files/Dejavnosti.html


Zato ti je pa kolegica pripela linkuser posted image


(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 10:57:24   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

se kopljemo,


Kako pa to zgledauser posted image

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   [Brisano sporočilo]
9.5.2008 11:03:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BlackyMouse)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 13:11:18   
robinzon
Par odgovor sem prebrala in ne morem verjet, kako ste nepoučene o kačah. Zame je to živo bitje, kot vsako drugo, čeprav se jih tudi sama bojim. Ampak zato ne bi letala okrog z lopato in udrihala po kači. Kolikor vem, so kače pri nas zaščitene in se s tem ne bi preveč hvalila.

Sem pa poiskala na netu sliko od smokulje in sem mi zdi neverjetno podobna tvojemu "gadu".  http://petersfoto.s5.net/displayimage.php?album=search&cat=0&pos=0
Kolikor vem, se je gad že pred ne vem koliko leti umaknil  pred modrasom v hribe  in ga že ni ohoho let.

Ene pišete, kako so kače strupene in nevarne za otroke. Kaj pa tisti, ki so alergični na čebelji pik? Pobijmo čebele! 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 13:41:06   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon

Par odgovor sem prebrala in ne morem verjet, kako ste nepoučene o kačah. Zame je to živo bitje, kot vsako drugo, čeprav se jih tudi sama bojim. Ampak zato ne bi letala okrog z lopato in udrihala po kači. Kolikor vem, so kače pri nas zaščitene in se s tem ne bi preveč hvalila.

Sem pa poiskala na netu sliko od smokulje in sem mi zdi neverjetno podobna tvojemu "gadu".  http://petersfoto.s5.net/displayimage.php?album=search&cat=0&pos=0
Kolikor vem, se je gad že pred ne vem koliko leti umaknil  pred modrasom v hribe  in ga že ni ohoho let.

Ene pišete, kako so kače strupene in nevarne za otroke. Kaj pa tisti, ki so alergični na čebelji pik? Pobijmo čebele! 


Še enkrat bom povedala: Jaz sem jo imela na dvorišču,pred vhodnimi vrati,zraven je bil otrok in pes,ni bilo pa nobenega moškega,da bi zadevo rešil na veliko bolj human način.Pač,kač me je grozno strah in v tisti situaciji sem se morala sama soočiti s situacijo,in sem jo rešila kakor pač sem jo.

Ponavljam pa še enkrat,da če bi jo zagledala kjerkoli kot pred našo hišo bi jo pustila na miru oz.bi jo zbrisala stran.

In ne,ne hvalim se,ker nisem nikakršna mučiteljica živali.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 15:20:37   
snake
MEŠAMDREK zame si carica jaz od straha bi omedlela user posted image

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 15:35:00   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon

Par odgovor sem prebrala in ne morem verjet, kako ste nepoučene o kačah. Zame je to živo bitje, kot vsako drugo, čeprav se jih tudi sama bojim. Ampak zato ne bi letala okrog z lopato in udrihala po kači. Kolikor vem, so kače pri nas zaščitene in se s tem ne bi preveč hvalila.

Sem pa poiskala na netu sliko od smokulje in sem mi zdi neverjetno podobna tvojemu "gadu".  http://petersfoto.s5.net/displayimage.php?album=search&cat=0&pos=0
Kolikor vem, se je gad že pred ne vem koliko leti umaknil  pred modrasom v hribe  in ga že ni ohoho let.

Ene pišete, kako so kače strupene in nevarne za otroke. Kaj pa tisti, ki so alergični na čebelji pik? Pobijmo čebele! 


ma dej nehi no. itak, da je odreagirala v trenutku. ziher ni šla prej enciklopedije na netu študirat in preudarjat ali ubit, al jih napodit ... iššš kačica moja, ne mi več v dvorišče hodit. user posted image

me prav zanima kako bi ti odreagirala v danem trenutku. user posted image  pa sem prepričana, da bi tudi čebelo v momentu tamanila, če bi ogrožala tvojega otroka. nekatere stvari pač naredimo nagonsko, ker ščitimo svoje otročke. ja vem, ni pravice na tem krutem svetu.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?