|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 15:44:12   
1vetrnica
mešalkicauser posted image

_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 15:45:56   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon

Kolikor vem, se je gad že pred ne vem koliko leti umaknil  pred modrasom v hribe  in ga že ni ohoho let.



user posted image

Ta je dobra. Kot una da se ne rabiš volkov bati v naših gozdovih. So jih medvedi pregnali.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 16:07:43   
abc100
Tistim k v blokih živijo je lahko rečt, puste živlace pri miru. Jest živim na hribu, ki se imenuje Kačja vas in je tukaj veliko kač. Dostikrat smo najdli gada na dvorišču in smo jih zmeraj pobili. Pa se zarad tega ne počutim krive, da smo mučili živali.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 16:08:32   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: deja27

se kopljemo,

V sožitju z naravouser posted image
Kako pa to zgledauser posted image


_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 16:39:37   
Blejka26
ja mislim da so res najbolj pametne tiste iz blokov..pa sori če sem kero užalila ampak tko je..če imate mali vrtek še ne pomeni da živite v vasi in da se lahko primerjate z nami o doživetjih s kačami in kako bi reagirale..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 16:41:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek



Še enkrat bom povedala: Jaz sem jo imela na dvorišču,pred vhodnimi vrati,zraven je bil otrok in pes,ni bilo pa nobenega moškega,da bi zadevo rešil na veliko bolj human način.Pač,kač me je grozno strah in v tisti situaciji sem se morala sama soočiti s situacijo,in sem jo rešila kakor pač sem jo.




Jaz te podpiram. Jaz bi tudi tako naredila.

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 16:44:36   
gojska
ja mislim da so res najbolj pametne tiste iz blokov..pa sori če sem kero užalila ampak tko je..če imate mali vrtek še ne pomeni da živite v vasi in da se lahko primerjate z nami o doživetjih s kačami in kako bi reagirale..



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 17:05:15   
Ajvy
Kaj se sploh sekiraš....tako je bilo in nič drugače....ti si bila v tej situaciji, ti si doživela ta strah in to reakcijo.....in tvoj otrok in pes sta bila zraven----pametna mama, za moje pojme .....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 18:08:30   
deja27
ma ne sprašuj,k smo bili še mulci,smo se v enem jezerčku al kako se je temu reklo kopal,pa ti je priplavala mimo belouška,ej se ne spomnim katera je bila prej ven iz vode jaz al kačauser posted image .sedaj jih je pa dost okol hiše k je voda,pa se tud mal namakamo,sicer niso stupena,sam vseeno pogledam,da ni katera kača tam.za gade in modrase,pa me je fejst groza.žal jih moj tud pobija ker jih full.moj pa sploh ni ljubitelj kač.glede kopanja,pa je bila blejka tud zraven,sam ne vem,če jo je vidla,ne vrjamem,ker jo danes nebi bilo tukiuser posted image user posted image

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 18:30:02   
Blejka26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ha ha deja27..tebe še zej mirimo k si na kačo stopila

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 19:55:43   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Kaj se sploh sekiraš....tako je bilo in nič drugače....ti si bila v tej situaciji, ti si doživela ta strah in to reakcijo.....in tvoj otrok in pes sta bila zraven----pametna mama, za moje pojme .....
yes,se podpišemuser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 19:56:59   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

ma ne sprašuj,k smo bili še mulci,smo se v enem jezerčku al kako se je temu reklo kopal,pa ti je priplavala mimo belouška,ej se ne spomnim katera je bila prej ven iz vode jaz al kačauser posted image .sedaj jih je pa dost okol hiše k je voda,pa se tud mal namakamo,sicer niso stupena,sam vseeno pogledam,da ni katera kača tam.za gade in modrase,pa me je fejst groza.žal jih moj tud pobija ker jih full.moj pa sploh ni ljubitelj kač.glede kopanja,pa je bila blejka tud zraven,sam ne vem,če jo je vidla,ne vrjamem,ker jo danes nebi bilo tukiuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image ,česar ne vidiš te ni strahuser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 19:57:06   
deja27
ta se ne bo več grela v temi na betonu,je mela vrjetn tud ona posledice od mojih kg.user posted image user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 19:57:44   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ha ha deja27..tebe še zej mirimo k si na kačo stopila
Fajt,fajtuser posted image user posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 19:58:58   
deja27
a midve,to pa ne,pa ne zarad kač no.

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 20:00:33   
pijja



Boh ne dajuser posted image  




_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
9.5.2008 22:23:52   
Paštetka
daddy, naj ti povem, da nimaš prav glede tega, da če soočiš s kačo, da strah mine. Sem imela okrog vratu par metrov dolgega pitona in nato še cca.15 gomazečih se kač okrog vratu in me ni bilo niti malo strah, ker sem vedela, da so nestrupene, da je šov in da se mi ne bo nič zgodilo.

Na sliki ločim gada od goža, slepca. Ampak v naravi, ne garantiram oz. sem ziher, da jih ne bi, ker takrat postane zame vsaka kača strupena oz vsaj nevarna, pulz pa skoči na 300 in me že ni več. Verjetno bi padel tudi kakšen rekord na 200 metrov.

Če bi mi na dvorišče prišel gad, bi pa ziher poklicala očeta ali nekoga, ki bi jo moral ubiti, ker drugače sem 100%, da nikoli več ne bi bila sproščena. Otrok pa ziher ne bi samih pustila na dvorišče še kakšno leto dni. Sploh, da bi pa čakala, da se gospa kača odloči sama oditi? Da bi poklicala kačo sos ali kaj je že? Preden jaz to najdem in oni najdejo nas, kače že zdavnaj ne bi bilo. Ma ni šans in da se prikota nazaj, ko bodo deca zunaj? Japajade. Raje ena mrtva kača in mirni živci in boljša varnost za deco kot pa večen strah in gledanje in iskanje in poslušanje kdaj bo spet sikalo.

To, da bi pa z deco čakala da lepo odide kača vstran? Adijo... Mislim, da bi se mojemu 2,5 letniku to zdelo celo zabavno in naslednjič, ko bi prišel ziher v stik s kačo bi jo  kolikor ga poznam kljub mojim razlagam in prepovedim bližanja kači, se jo poskusil dotakniti. Saj sploh ne upam pomisliti na to.
KAČA? Beži, kolikor te lahko noge nesejo, če je pa doma pa, adijo kača. Žalim slučaj.

Sršena pa brez slabe vesti čeprav z velikim strahom in paniko ubijem. Ker če bi vašega soseda med opravljanjem potrebe pičil na rit in bi potem umrl, sem ziher, da se ve tudi ne bi spraševale o tem.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
10.5.2008 21:09:18   
Blejka26
škoda da se ne dobi kakšna stvar ki bi odganjala kače,da nam jih ne bi bilo treba ubijat in da nam ne bi bilo treba živeti v strahu..in vsi bi bili zadovoljni.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
10.5.2008 22:48:28   
*Junona*
Se mi zdi, da bo letos ogromno kač. Sma bla za 1. maja na morju in je že ogromno povoženih na cesti... se pravi, da je tudi ogromnooooo nepovoženih.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
10.5.2008 23:35:31   
* Mateja *
Dobra si, da si se je lotila, pomoje bi jaz v hišo zbežala in na pomoč poklicala tata! pa Nejca in psa bi zaprla na varno!! IUUUUUUUUU!!! nagravžna stvar!!

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
11.5.2008 0:07:33   
*Junona*
Meni je tudi kača bljakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Kači sem ubila-grrrrrrrrrr
11.5.2008 8:52:58   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Sem začela z lopato tolčt,kača pa proti men.
No,in jo fentam,



Z lepim se hvališ user posted image .


Ja res user posted image


Sem lani naletela na ogromnega modrasa, ki je ležal na soncu, bi me skoraj kap...sem poklicala sosede, da so ga ujeli in odnesli v naravo....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?