|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
23.6.2008 12:49:56   
Nerezine
Pozdravljeni!

Vsi, ki si želite dopustovati v Nerezinah-Bučanje, se lahko obrnete na nerezine@kompas-mts.si, kjer lahko rezervirate eno izmed naših hišic.

Pohitite, ker je povpraševanja veliko!

Lep dopust,

Andrej

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
28.6.2008 13:12:02   
macy
lep pozdrav, vsem, ki se zanimate za počitnice v naselju Nerezine-Bučanje ali pa mogoče poznate koga, ki se zanima za najem apartmaja, naj vas pozovem, da moj stric oddaja apartma v naselju, 2 leti nazaj komfortno prenovljen in klimatiziran.
 Apartma ima 3 sobe, kuhinjo, kopalnico in dnevni prostor, pa tudi razkošno zunanjo teraso z zunanjo kuhijo in zunanjim tušem.
Sprejme dve 4-članske družine, skratka do 8 oseb.
 Kdor se kolikortoliko spozna na naselje, št.apartmaja je 525/5, in sicer se
nahaja v neposredni bližini trgovine pa tudi od morja je oddaljen RESNIČNO le slabih 5 minut hoje.Naselje je zelo primerno za mlade družine z majhnimi otroki.

cena apartmaja = 90eur/dan,
termin - po dogovoru!

za več informacij pokličite: Janez Šerjak, tel.00385-91-8936990; če veza ne bo mogoča, pa pokličite na 041-760-199! na teli povezavi si lahko ogledate tudi kakšno sličičo apartmaja:http://www.bolha.com/oglas3427768/bucanje-(nerezine)-oddaja-apartmaja lahko pa za informacije povprašate tudi mene, in sicer na moj mail: manca.kocutar@gmail.com lep pozdravček, manca

(odgovor članu Nerezine)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
6.3.2009 12:29:54   
macy
pozdravček... za vse, ki ste prebrali lansko objavo glede apartmaja...rada bi se dopolnila, da je apartma sicer še vedno možno najeti, vendar cena ni več takšna, ampak po dogovoru... rada bi pa poudarila, da je prost le še od 16.8 2009 naprej... za vse informacije se obrnite na fenco@siol.net ali pa na manca.kocutar@gmail.com! hvala za razumevanje...lpm**user posted image

(odgovor članu macy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
5.4.2009 15:12:25   
macy
pozdravček... novost-apartma možno najeti od 26.08.09 naprej!!! lpm

(odgovor članu macy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
22.2.2010 11:13:18   
macy
lep pozdrav! predvidevam da je kar nekaj uporabnikou prebralo prvo moje sporočilo.......naj vas samo opozorim, da je bilo oddano na stran leta 2008, in da so se določene stvari spremenile! predvsem glede cene je problem, zanjo se je potrebno dogovoriti, in pa tudi glede termina! najbolje je da se obrnete na lastnika, in sicer g.Janez šerjak, tel 041 760 199, ali pa na mail fenco@amis.net! NAJLEPŠA HVALA ZA RAZUMEVANJE:) manca

(odgovor članu macy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
8.8.2010 18:15:53   
macy
lep pozdrav!  če slučajno še koga zanima ali pa je zainteresiran za najem apartmaja v naselju nerezine-bučanje, situacija je sledeča, frej še od 15.8.2010!  vse informacije na fenco@amis.net, tel. št. Janez Šerjak, 041 760 199, lahko pa tudi na moj mail, manca.kocutar@gmail.com! hvala,  pozdravček mancauser posted image

(odgovor članu macy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
8.8.2010 18:27:01   
*miska.mcc*
Pohitite, ker je povpraševanja veliko!


sorry...ampak meni se pa zdi, da povprasevanje pa le ni tako zelo veliko glede na vasih 18 al kolko sporocil eden za drugim user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu macy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
10.8.2010 10:20:13   
macy
al pa če ne kličejo na tvojo številko pa ne pišejo na tvoj mail:)) vrjem da jih še pa še prebere tole, tut če ni nobenga odgovora...ker pa ni ažuriran, se vprašanja večinoma ponavlajo!!! lp:)user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nerezine-Bučanje bo odprto od 6.6. dalje
27.8.2010 11:21:37   
macy
user posted image novost, letos apartma še frej od 30.8.!!! vse info na fenco@amis.net! lp manca:)

(odgovor članu macy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?