|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 22:24:57   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

... caki a prov razumem, ceprav jabolka se ni jedla je nanj alergicna?? A je to z vsemi stvarmi tko? sem vedno mislila da se alergija pac razvije kot reakcija na nekaj...


Maja  ni jedla še ničesar, razen rižkota. Po mojem, da je tako, da se da že prej dokazat, samo potem bi morali ne vem koliko testov delati da bi stestirali vso hrano. Čeprav je pa tudi res, da lahko alergija pride kasneje, ko se nekaj časa hrano že uporablja.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 22:25:01   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Ja,same ja!



kaj sem pa jaz?? vosek user posted image


NE, nisi vosek no. Lepo da si se nama tudi ti pridružila. Si bila včeraj tudi v Ikei?



Seveda user posted image  in moja denarnica je prazna user posted image  user posted image user posted image

za kremo pa ni panike!! Bom jutr poklicala uno k mi rihta in narocila, ce ma na zalogi bo v pon. ze na posti, drugace pa traja en teden da dobi.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 22:26:22   
Tanayya29
uh mamuška hvala.....
Nam ni na testih nič pokazal,mal pa mam na sumu pšenico........danes sem mal usekala,pa sm dala piškot,un od hippa,pa se je pol popraskal do krvi.....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 22:27:24   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: mamuška

manca, v listku v škatlici piše: 1 ml (20 kapljic) vsebuje 1 mg učinkovine. Običajna doza je 0,1 mg/kg telesne teže otroka. Torje če ima bejbika 7 kg, ji daš na dozo 0,7 mg fenistila.  Zej si pa zračunaj, kolk je to, če je 1 mg 20 kapljic, ti pa nucaš 0,7 mg. Po družboslovni matematki bi to zneslo 14 kapljic. Glede na to, kar sama vem o antihistaminikih, ga jaz ne bi dala direkt pred spanjem, ampak kaki 2 uri prej, kajti antihistaminiki VSI delujejo pomirjujoče, so blagi sedativi. Pri dojenčku je lahko ta učinek tolikšen, da zaspi zelo globoko in tudi "pozabi" dihat. ne zdej tega vzet  kot "Wauuuu" in paniko delat, samoglih 20 min pred spanjem vseeno ne dajat.



Samo na listku je tudi pisalo, da je dovoljena doza do 1 leta starosti največ 10 kapljic. Drugače ima pa naša 8140 g-merjenje 10.4.08

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 22:28:51   
ajtak
Nic grem spat.

Lepe sanje
user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 22:33:09   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: mamuška

To z zašitimi rokavčki se sliši zlo banalno, ampak ni, Ok, če maš rokavičke, so zihr bolj rešitev, ampak praskanje je začaran krog. Saj veš, bolj ko praskaš, bolj srbi, ampak otroku tega ne moreš dopovedat, zato moraš praskanje preprečit. Jaz sicer vmes nisem sledila čist forumu, ne vem, koliko sta alergije razčistile, tanayya in manca, ampak dokler ne bosta našli vsaj večine vrzokov, je vse drugo lajanje v luno. Če alergija ni prehrambena (mleko, jajca, pšenica, soja), potem je kontaktna in sta otročka alergična na nekaj od zunaj (prah, pršica, prašek, sonce????). Kortikosteorid (KK)sicer omili težave, antihistaminik (AH) zavira reakcijo, ampak to je približno tako, kot če ob pljučnici ali zobolu jemlješ aspirin, da nimaš vročine in ne boli. Vzrok za vročino in bolečino še vedno obstaja, in ko bo aspirin popustil, boš na istem kot prej. Trajno jemanje KK in AH pa ne samo da ni rešitev, je nastajanje novih problemov, ker ne eno in ne drugo ni nedolžno.  Vsekakor pa je razpraskano kožo NUJNO TREBA zdravit, dokler ni okužena s KK, če pa se še okuži pa z antibiotikom  (AB). Za dojenček pišejo elocom, za večje (po 2. letu) tudi elidel, pa nega kože, kot sem že večkrat napisala (ol. olje+voda) - drugega tudi jaz ne znam sevtovat in pomagat. Ol. olje je lahko čist obično, za solatouser posted image Predvsem pa ugotovit, na kaj jeotrok alergičen in to izločit v čimvečji možni meri. Za silo proti srbečici si pa lahko pomagaš s kakim kamagelom ali fenistil gelom za namazat - dobiš v lekarni brez recepta



Naša ima itak dokazano alergijo na hišni prah...glede hrane sem jaz itak na dieti in nima zaradi tega ker se doji nobenih problemov. Zdaj nosi v spanju bombažne rokavičke, samo kožo ima pa čist rdečo na določenih predelih, ko se zjutraj zbudi.
Za kopanje je pa tako olivno olje + voda in nič drugega. Pri koži ji je res zelo pomagal morski zrak in sonce prejšnji teden, samo ponoči se je pa ravnotako praskala.


(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 22:41:34   
Oranža
Joj punce dejmo na dvojki čvekat dokler nas ne zaklenejo. Če bi na dvojki tolk čvekale dons bi nas mogoče že zaklenliuser posted image user posted image user posted image . A ni boljš da eno stvar zaključimo.
Pa nočko!!
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 22:50:06   
barika
kr čvekajte na dvojki, dokler se naša Jančika ne prikaže iz sončnih krajev..potem bo dala pa ključavnico goruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



grem mal diplomo pisat, moj se tud uči, tamal pa spi..one biiiig happy family..nam dogaja 100 na uro

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 22:59:09   
manca
Mamuška: Kamagel ali Fenistil gel sta verjetno bolj zdrava za uporabo kot pa Fenistil kapljice kajne? Koliko časa bi ti največ uporabljala Fenistil kapljice...ker dr. na Jesenicah je rekla, da dokler jo srbi, jaz pa raje nebi pretiravala z uporabo. Bi bilo potem morda bolje kar Kamagel uporabiti in jo s tem zvečer namazati + uporaba bombažnih rokavičk.
Sej če bi bila pa alergija na sojo, bi se ji pa verjetno pojavile pike po telesu, kajne? Ker na sojo je niso testirali, je pa res, da jaz vsak dan porabim 1/3 skodelice sojinega mleka.


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 22:59:58   
mamuška
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: mamuška

To z zašitimi rokavčki se sliši zlo banalno, ampak ni, Ok, če maš rokavičke, so zihr bolj rešitev, ampak praskanje je začaran krog. Saj veš, bolj ko praskaš, bolj srbi, ampak otroku tega ne moreš dopovedat, zato moraš praskanje preprečit. Jaz sicer vmes nisem sledila čist forumu, ne vem, koliko sta alergije razčistile, tanayya in manca, ampak dokler ne bosta našli vsaj večine vrzokov, je vse drugo lajanje v luno. Če alergija ni prehrambena (mleko, jajca, pšenica, soja), potem je kontaktna in sta otročka alergična na nekaj od zunaj (prah, pršica, prašek, sonce????). Kortikosteorid (KK)sicer omili težave, antihistaminik (AH) zavira reakcijo, ampak to je približno tako, kot če ob pljučnici ali zobolu jemlješ aspirin, da nimaš vročine in ne boli. Vzrok za vročino in bolečino še vedno obstaja, in ko bo aspirin popustil, boš na istem kot prej. Trajno jemanje KK in AH pa ne samo da ni rešitev, je nastajanje novih problemov, ker ne eno in ne drugo ni nedolžno.  Vsekakor pa je razpraskano kožo NUJNO TREBA zdravit, dokler ni okužena s KK, če pa se še okuži pa z antibiotikom  (AB). Za dojenček pišejo elocom, za večje (po 2. letu) tudi elidel, pa nega kože, kot sem že večkrat napisala (ol. olje+voda) - drugega tudi jaz ne znam sevtovat in pomagat. Ol. olje je lahko čist obično, za solatouser posted image Predvsem pa ugotovit, na kaj jeotrok alergičen in to izločit v čimvečji možni meri. Za silo proti srbečici si pa lahko pomagaš s kakim kamagelom ali fenistil gelom za namazat - dobiš v lekarni brez recepta



Naša ima itak dokazano alergijo na hišni prah...glede hrane sem jaz itak na dieti in nima zaradi tega ker se doji nobenih problemov. Zdaj nosi v spanju bombažne rokavičke, samo kožo ima pa čist rdečo na določenih predelih, ko se zjutraj zbudi.
Za kopanje je pa tako olivno olje + voda in nič drugega. Pri koži ji je res zelo pomagal morski zrak in sonce prejšnji teden, samo ponoči se je pa ravnotako praskala.




Za hišni prah in prico si lahko veliko pomagaš s posebnimi prevlekami za vzmetnice in povšter, ki so izdelane iz goratex materiala. Navlečeš to čez vso posteljnino, da čimmanj prahu sploh pride not. Pri tej alergiji je logično, da je zjutraj čist adijo, ker pač vso noč leži v "cunjah", ki so (ne glede na to, kako pucaš!) polne prahu. Hišni prah je res živ user posted image , mam vse druge alergije rajš, kot to user posted image user posted image Veliko bo pomagalo, če boš prala posteljnino na par dni (ajojjjj!!!), pa da jo vedno, preden daš bejbiko not, temeljito spahaš (strešeš, sprašiš), pa ta oblačila res pomagajo, so par dokaj draga. Sodelavka jo je tudi zamrzovala v skirnji, ker je bil sin alergičen na pršico. Zjutraj, ko je vstal, je vse skup (razen jogija seveda!) zbasala v skrinjo in zvečer par ur pred spanjem ven - da ni na 3 dni prala. Prat moraš vse, tudi kovter in povšter!

Če je otrok dojen, je lahko alergičen na vse, kar uživa mati. Ker dobiva snovi posredno  njenim mlekom, se alergija pokaže prej, a v milejši obliki. Pomeni, da če bi nedojen otrok prišel v stik npr. z jajcem, bi imel veliko hujšo reakcijo, kot jo ima zdaj, ko je jajce dobil preko mame. Komplicirano, amapk logično.

Bioresonanca - na kratko, ne verjamem kaj dosti v ta način, poznam ogromno ljudi, ki so nanjo hodili, imeli sprva krasne rezultate, po 2-3 letih pa so bili na istem, če ne še na slabšem kot prej. Verjamem pa v bioenergijo ter nekatere homeopatske terapije.  Z aotroške alergije velja, da naj bi izzvenele nekje najkasneje do 3. leta. A bodo al ne - čakamouser posted image


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 23:01:02   
gruška
Punce, hitr nazaj na drugi del, drugače nas tam ne bojo zaklenili ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 23:05:13   
mamuška
Šit, gruška, zdejle šele berem, kaj dajete skozi. Iskreno sožalje setriuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 23:09:18   
mamuška
IZVIRNO SPOROČILO: manca

Mamuška: Kamagel ali Fenistil gel sta verjetno bolj zdrava za uporabo kot pa Fenistil kapljice kajne? Koliko časa bi ti največ uporabljala Fenistil kapljice...ker dr. na Jesenicah je rekla, da dokler jo srbi, jaz pa raje nebi pretiravala z uporabo. Bi bilo potem morda bolje kar Kamagel uporabiti in jo s tem zvečer namazati + uporaba bombažnih rokavičk.
Sej če bi bila pa alergija na sojo, bi se ji pa verjetno pojavile pike po telesu, kajne? Ker na sojo je niso testirali, je pa res, da jaz vsak dan porabim 1/3 skodelice sojinega mleka.




Mah a veš kako: fenistil kapljice delujejo sistemsko, na celo delo, gel pač na tistem koščku kože, kjer namažeš. Isto kamagel. Če gr eza manjše površine, b jaz raje mazala, če pa je veliko kože prizadete, pa pač daš kapljice, Zdej ne vem od kje, ampak nekje se mi valja v glavi, da dlje od 15 dni na n ebi dajali kapljic. Ampak to nisem zdej zihr, a mi je enkrat še prejšnja P to rekla al kje sem to pobrala. res pa je, da na en način moraš temu praskanju naredit konec, preden skozi razpraskano kožo še kako okužbo fašete.  Rokavičke pa obevzno, dokler srbi!!

Soja - je drek. Jaz se je branim, kjer se le da. Ni nujno, da se pojavijo pike, naš pik ni imel. Imel je samo fleke in vnete madeže po vratu, komolcih, obrazu, nogah, povsod - samo po hrbtu ne.


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 23:32:12   
manca
Ajtak, ne bit huda...tisto kremo od Justa mi bo zdaj Gruška zrihtala, saj je rekla, da mi lahko dostavi skupaj z Tupperware posodami

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 23:35:23   
barika
a ste vidle, kaj sem napisala za ZOO...mal pošpegite po forumih..že ne vem več, kje je to...user posted image user posted image user posted image (vidim da ste me dale mna ignoruser posted image user posted image )

grem spat, lahko noč

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
10.5.2008 23:40:24   
manca
Mamuška, najlepša hvala za nasveteuser posted image ...sem si jih kar prekopirala v wordov dokument. Bom pa jutri ob blizu poslikala Majino kožo in jo dala v album, da boš lahko pogledala kako izgleda. Ker od Tanayye Taja pa nisem videla, kako hudo ima po obrazu, mi je pa Scuba rekla, da je huje kot pri Maji.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 0:10:01   
kanarka
A katera ve, od kdaj naprej lahko damo prekuhano svežo peso?

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 9:02:04   
ajtak
Dobro jutro user posted image

mislim, da je lahko pesa ze kar takoj na zacetku. Mi je sicer se nismo jedli ampak eni jo dajejo ze za uvajanje.

a da morm se na drugi del user posted image  ok, grem pa tja...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 9:19:49   
scubadiver
Manca vsakič ti pozabim rečt. Za ključe se mi zaenkrat ne mudi. Ob prvi priliki mi jih boš dala pa bo user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 9:32:38   
Tanayya29
Jutro!

Pesa,nam je rekla patronažka,da lahko takoj na začetku.
Ajtak,tudi jaz ne vem kam naj pišem,no pa bom kar semuser posted image .
Manca,ne vem naš Taj ima kar boga lička,oz. kakor kdaj.....

Nč,šibam,saj nimam nič pametnega za napisat.

Lep dan!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 19:41:22   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Manca vsakič ti pozabim rečt. Za ključe se mi zaenkrat ne mudi. Ob prvi priliki mi jih boš dala pa bo user posted image



No super...hvalabogu da si odgovorila. Sej drugače bi te pa poklicalauser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 20:38:49   
mmajaa
Manca - user posted image user posted image  res si super! Hvala za informacije!! Držimo pestke za Majo, da bo praskanja čim manj...

Gruška  user posted image   za user posted image   in za tvojo sestro.

Ajtak - user posted image   za obrat!

Tanayya29 in Manca - meni je P. svetovala kremo Trixia od Avene (se mi zdi, morem točno pogledat). Kaj je katera že probala s to kremo? Je rekla, da mi lahko napiše neko mazilo, vendar je to bolj učinkovito. Mi pa je dala še eno kremo na recept za vsak slučaj, če bo se koža poslabšala. Jutri grem v nabavo za to kremo in poročam. Se pa mu je kar popravilo. Upam, da smo ugotovili vzrok in sicer mu je moja mama dala sveže stisnjen sok od jabolke, korenčka in KIVIJA, ki je baje ful alergen in je naslednji dan dobil tako kožo.

Uh, glede tega uvajanja GH me tako jezi, ko so vsi tako pametni okoli in bi dali user posted image  že ne vem kaj vse za jest. Jaz pa sem taki zmaj pa bogemu malemu nič ne privoščim, razen tega kaj mu jaz dam. No, smo takoj dobili lekcijo za prihodnje. Kaj pri vas tudi vsi tako pametujejo?



(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 21:19:10   
barika
Uh, glede tega uvajanja GH me tako jezi, ko so vsi tako pametni okoli in bi dali že ne vem kaj vse za jest. Jaz pa sem taki zmaj pa bogemu malemu nič ne privoščim, razen tega kaj mu jaz dam. No, smo takoj dobili lekcijo za prihodnje. Kaj pri vas tudi vsi tako pametujejo?


ja, in to taki, ko imaje nevzgojene otroke (tak in drugače)user posted image user posted image  (ko so že ne vem kdaj jedl vseuser posted image user posted image )

(odgovor članu mmajaa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 21:20:33   
ajtak
Dober vecer, sedaj so nas pa res zaklenil user posted image

No, mi smo meli danes eno lepo nedeljo, smo sli dop. na obisk k mojim v LJ in k tasci na kosilo potem smo sli vsi mal spat (razen ati k je mogu neki v sluzbo skocit) in nato okol 16h mal na soncka, k kolegom na pivo sedaj pa mali spi user posted image .

mmajaa, ja tole pametovanje tud mene jezi, pa ne samo na podrocju hrane, tud glede drugih stvari... vsak ki ga vzame v narocje ga drzi pod pazduhami pa da mu mali stoji na nogah user posted image , pa recem, da se ni fajn da stoji, pa vsi "ah sej ne stoji" in ga majo se kr tko, ce pa se enkrat recem se pa zacne tista kok otrok so oni mel in da so vse gor spravl, pa da so vsi ok, bla, bla, bla user posted image

Se vid da je lepo vreme pa da so dnevi daljsi se mi zdi da je ura takoj 9...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu mmajaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 21:39:04   
potepinka
Čer

Včeraj zvečer ni blo časa nič za RR sem bla tolk crkjena da sem šla samo spat.Mark se zahvaljuje za čestitke
Nemrak-Super da se malo oglasiš,za ZOO bi blo pa super če bi šla,saj jaz tudi ne poznam Ljubljane pa ni hudiča da se skupaj ne pripeljeva razmisli fajn bi bilo da bi lahko šle skupaj.
Barika-kamot lahk greš zraven,če bo šla Nemrak te pripelje do Vranskega potem pa lahka greš zraven mene v avto
Ajtak-Kaj pa ti a greš v ZOO?Fajn bi bilo ker si edina ki poznaš Ljubljano,če ne bomo mi še res na primorsko prišle  user posted image
Sam jaz sem danes vreme poslušala pa za v četrtek napovedujejo občasne padavine

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?