|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 21:39:07   
nicolina
Čer,
no zdej so nas pa res zaklenili... user posted image  in lahko tle čvekamo.

Mi smo se tud cel dan potepali, Tin je bil tolk utrujen, da sem ga komaj umila, tolk se je jokal od utrujenosti, sem ga podojila in je lepo zaspal. Upam, da bo še naprej ponoči. user posted image

Men gre tud včasih na živce to pametovanje glede GH in še marsičesa drugega kot pravi ajtak. Zdej sem se že tolk sprakticirala, povem samo enkrat, če me ne upoštevajo, vzamem otroka in brez nadaljne debate.  user posted image  Če še kdo pametuje, kar ignoriram, mi gre čez eno uho not, čez drugo pa ven. Tole je moj otrok in mi ne bo neobeden pametoval, kako naj ga hranim, držim... itd..... če bi poslušala vse te stare babnce, bi imel Tin že zdavnaj kolbo od kokoške v roki user posted image user posted image  .

Potepinka jaz sem pa gledala 10 dnevno vremensko napoved in je za četrtek napovedan sonček, do 25 stopinj, padavine šele v petek, sicer se do četrtka lahko še spremeni. Joj, upam da bo lepo vreme.user posted image

Ja, to bi blo res fajn, da se ve štajerke zmente med sabo in pridete skupaj, a ne barika? user posted image

< Sporočilo je popravil nicolina -- 11.5.2008 21:43:29 >

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 21:44:37   
barika
 ja Ajtak, a ti pa ne greš????jst se lahko potem teb prislinim, če greš..da ne bom presedala...al pa če pridem do velenja z vlakom pa potem naprej...sam potem morem še jajčko pa vozek zram vlačituser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil barika -- 11.5.2008 21:45:05 >

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 21:55:52   
ajtak
Kaj pa vem, nisem mela v planu... mogoce se pustim naprosit user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 21:57:47   
ajtak
Pri nas je tema do nizin in grem spat user posted image
user posted image
Lahko noc!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 22:19:34   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Kaj pa vem, nisem mela v planu... mogoce se pustim naprosit user posted image user posted image


no dej noooooo, proooosiiimmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 22:31:40   
Oranža
Dober večer,
 
Mi smo se tud meli ful fajn dons. Smo po kosilu pičli v Bohinj, na ranč pri Mrcini in je šel Enej na ježouser posted image user posted image , pol smo šli pa še na en sprehod ob jezeru in na sladoled pa je dan ''crknu''user posted image user posted image user posted image
 
Pametovanje - no comentuser posted image user posted image user posted image , čeprav morm priznat da tega pri meni ni veliko. Pri Eneju je bla sicer tašča zlo pametna za marsikaj, pol sem pa vedno rekla, da tako pač pravijo zdravniki pediatri pa sva ble zmenjene. Zdej pa nč ne komentira sam prav kolk je vse drugač kt včasih. Ja itak!!!
 
Ja punce Štajerke dejte se zmenit, Ajtak, Barika, Potepinka, Nemrak, Naraščaj........dejte pridit no....bo super....bi vas res rada spoznala v živouser posted image user posted image .
 
GHlede vremena pa  - upam da zdrži, čeprav tud jst nisem slišala slabe napovedi.
 
Zdej grem pa v mižule.
 
Aja še slikca našega jahalca
 
Ah vraga mi jo noče pripopatuser posted image user posted image user posted image

user posted image
 
user posted image user posted image zdej mi jo pa je user posted image user posted image user posted image user posted image

Nočko!!

< Sporočilo je popravil Oranža -- 11.5.2008 22:45:25 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 23:21:47   
kanarka
Super, pol bom tudi pesico malo kuhala. A potem jo celo skuham in naribam, al kako? Mal mi je zmanjkalo idej za kuho.

Je pa boga revica zakuhala zvečer na 39C (merjeno v ušesku). Drugač je čist ok in vesela, samo vroča. Bom prav nemirno spala.

Pa naj se moja noč začne. Lahko noč.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 23:29:31   
tintin
Hm zdaj razmišljam, da se vam maybe v LJ. v ZOO pridružim....ni še ziher, ker imava z Vasjo 13.5 cepljenje in ne vem, kako dobro/slabo bo prenesel....

Danes smo papali špinačo s krompirjem in je ful jedel, včeraj mi je namreč štrajkal pri kašici korenje, koleraba, krompir, koromač....

Manca - fajn vaju je bilo spet srečatuser posted image
šibam spat...noč noč

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
11.5.2008 23:32:11   
barika
ej tintin kok pripraviš janež koromač..te morem nujno to vprašatuser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 7:24:28   
manca
Dobro jutro user posted image

Sva z Majo pokonci že dve uri. Hvalabogu, da obstaja kava, ker drugače ne vem če bi prišla k sebi. Samo še zobotrebce bi rabila za očiuser posted image . V celi noči mi je naša nagajivka pustila spat samo tri ure, pa še to ne v enem kosu. Se je kar praskala pa tulila in sem imela skos delo. Mah, upam da bo prihodnja noč boljša, saj jutri dobiva na obisk moje sodelavce in bo treba še kaj pripravit in malo pospravit po stanovanju...sej posesano je že, je pa treba še mal pomit po tleh, pa stare reklame+ časopise stran zagonit.



(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 8:27:28   
Nana Liza
Gruška - iskreno sožalje tvoji sestrci. Joj, kako je to hudo!!! Veliko user posted image njeni družini.

Vsem slavljencem v teh dneh vse naj naj!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

scuba - lepo, da smo se srečali! Ste imeli za nazaj kaj kolone. Mi smo se zadržali še v gostilni in smo prišli nazaj ful pozno. Sta oba spala v avtu. Ja pa v četrtek je srečanje, ko sva se menili, sem čist sfalila.user posted image Z balonom je bila pa potem še do večera velika zabava. No, si misliš, kako je končal na koncu.user posted image


Gruška - A moj tupperware že imaš al sem kakšne post zgrešilauser posted image ?



(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 9:01:38   
rozika12
Dobro jutro.
user posted image
 
Kanarka, peso lahko že na začetku uvajanja dodaš. Skuhaš, pretlačiš al pa zmiksaš.
Neža je od zelenjave poskusila korenje in krompir. Cmoka, cmoka. Danes bom pa še malo koromača ali pa zelene dodala.
user posted image Vaše mleko, zmrznjeno, potem pogreto v vodni kopeli ALI IMA malo čuden vonj. Meni prav čudno diši. Kako je to pri vas user posted image  
 
Jutri imava cepljenje.
 
 
 

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 9:03:23   
tintin
Barika- janež koromač: Narežem na rezinice in skuham (bodisi na pari ali v vodi z drugo zelenjavo). Je pa fajn, ker ima tak sladek okus, pa še najbrž je za male bušije dober (janež pač...).
Manca - boga Maja...in ti seveda.
Mi spimo kar ok, danes npr. 20-3.10 in pa 3.15-8.00
Sem vam povedala, da sem prodala voziček-marelo. Pred 3 meseci sem kupila Hauck Speed sun in se je ful težko vozil itn itn. SKratka prodala, danes gremo kupit drugega: trenutno balinam med Mamas and Papas Pulse in Maclaren Quest, gre za 3-kratno ceno prejšnje marele (okoli 160 evr) samo  sem ugotovila, da tle pa res ne mislim šparat...(mal denarja, mal muzke)...user posted image
lp vsem!



(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 10:20:32   
Dajica
Naju danes ne bo na plavanje, se mi zdi, kot bi bila Kaja mal smrkava, tko ko diha, se slisi da kot da bi bila malo zabasana, pa se parkrat je zakasljala..... In glede na to, da ima jutri drugo cepljenje, nocem da bi se kaj hujsega razvilo. Sej ni panike in upam, da cepljenje jutri BO!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 10:36:28   
sonchek
Jutro...
No pri nas se je začelo dogajat...
Punca se mi zbuja na tri ure..lačna kot volk...sicer smo malo že začeli z uvajanjem i takrat se je vse to začelo...sedaj smo na korenčku (prva GH,prej samo rižolino)..
user posted image user posted image user posted image A je možno da ima tak preskok v rasti in da eno stavno več rabi...pol še dobro da smo začeli s GH, ali je možno da je moje mleko manj kalorično...kaj mislite..plis helpppppp
sicer še ni take panike, ampak jaz danes že pijem drugo kavo da se k sebi spravim, enostavno nisem navajena, ampak kaj jaz...jaz bom že...skrbi me da ni naša punca lačnaaaaaaa in kako naj ji pomagam...
posledično je zradi tega čez dan kr sitna, ker se ne naspi kot je treba...mah upam da bo kmalu boljše..

IZVIRNO SPOROČILO: rozika12
 
user posted image Vaše mleko, zmrznjeno, potem pogreto v vodni kopeli ALI IMA malo čuden vonj. Meni prav čudno diši. Kako je to pri vas user posted image

Ne moje mleko ima isti vonj..kok časa ga pa imaš v skrinji...saj naj ne bi bil več kot tri mesece?

grem kej narest...
papa in lep sončen dan





_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 10:44:50   
tintin
Sonchek, naši mladiči so v obdobju, ko jim materino mleko enostavno ni več zadosti...pač rabijo več in še druge hranilne snovi. Tvoje mleko seveda ni premalo kalorično, samo deklica rabi očitno še kaj drugega. Pri nas sicer tega "poskoka" še ni bilo...poje sicer že en obrok GH, ampak tudi če se kak dan samo dojiva, ni razlike. Pomoje je najbolje, da ji čimprej nadomestiš en cel obrok mleka z GH. Jaz zaenkrat nadomeščam "kosilo" (ob 13-14h nekje), ostalo dojim. 

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 11:19:49   
martita
Doboooober dan!

Mi smo nazaj s prečudovitega dopusta, ki ga bo treba nujno čimprej ponoviti. Malce razmišljava, da bi šla spet septembra do Toscane, če ne prej pa drugo leto za 1. maj obvezno! Maja je ful uživala, drugo leto bi še bolj. Bi lahko letala okoli po mili volji, se igrala, gugala, raziskovala. Res primeren dopust za družine z otročki. Še enkrat, priporočam. Vreme smo imeli fantastično, cel teden kakih 28 stopinj, malo je sicer pihalo, a ni blo hudega. En dan smo lenarili, drug dan skakali malo okoli (Pisa, Siena, San Giminiano...). Res imajo vse lepo zrihtano, ljudje so prijazni..... Uh.....ja, vem, ne morem prehvalit.user posted image

Pogovarjate se že o poletnem dopustu.....mi gremo 14.6. na pag (Šimuni). Imamo rezerviran apartma, upam, da bo luštno.

Na hitro sem preletela zamujeno, upam, da kaj pomembnega nisem spustila.user posted image

Čestitke vsem za nove zobke in pridno mljaskanje GH. Nam to še ne gre. Enostavno ne odpira ust. Zanimivo, res. Karkoli drugega ji daš v roke bo takoj nesla v usta, samo hrane ne.user posted image Včeraj sva ji dobesedno tlačila s prstom v usta malo kuhane bučke....pa sej ko ima hrano enkrat v ustih, jo poje, samo odpret jih pa noče, ko prileti mimo žlica. Po pol urnem matranju je spravla vase mogoče dve čajni žlički. Mah....zdej k smo spet doma bom imela projekt uvajanja GH. Upam, da mi tja do 7 meseca (še dobra 2 tedna) uspe nadomestit kak obrok. Danes dobi spet bučko, jutri pa krompir. Bom probala tudi koromač, če pravite , da je sladek.

Berem, da je Gruškina torta torta še vedno aktualna. Gruška, škoda , da nisi patentirala zadeve, bi bila  že nesramno bogata!user posted image

Četrtkovo srečanje - če bo šlo vse po planu, se vam tudi medve z Majo pridruživa.

Sliva10 - berem, da greste na očesno. Kaj pa mate? Naši se tud skozi učki solzijo....je rekla P, da če do 8m ne bo bolje, da gremo tudi mi prepihat solzevode.user posted image

Tako, zdej grem pa v sesalno pralno akcijo, da spravim naš brlog malo v red. Potem pa še malo poležavanja na vrtu......

Pozdravčki!



(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 12:42:50   
ajtak
Dobro jutro user posted image

Samo, da se na hitro javim.
Vreme mamo lepo, sva se ze malo potepala sedaj pa spi...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 13:35:14   
DEBELUŠKA30
Pozdravljene,

izvidov še ni user posted image , baje jutri po 13 uri pa 100%, se jim je v KR nekaj pokvarilo v laboratoriju user posted image !

Mmaja, kakšni pa so pri vas izvidi?

Oranža, a si ti vprašala za obroč, jaz bi ga kupila?!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 13:41:53   
potepinka
Dan

Sam na hitrco da javim žal ne bova mogla z Mark-om priti na srečanje v ZOO,sem danes po pošti dobila da moram hči peljati na zdravniški pregled v bolnišnico ker je lani utrpela poškodbo na nogi.Ful mi je žal pa tak sem se veselila spoznati še ostale.No pa drugič

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 15:06:16   
Tanayya29
ajtak najlepša hvala!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image .

več kasneje,šibava naprej.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 15:39:20   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

ajtak najlepša hvala!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image .

več kasneje,šibava naprej.



sej mi je kr nerodno k sem nucala toook casa, recimo da ti vracam k sem takrat cakala na mleko user posted image user posted image user posted image user posted image  (hec)

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 15:44:55   
GB
Dobr dan vsem skupaj. EVo imam 5.minut miru ,da vas v miru pozdravim. Pri nas je ze 5 dni taka neznosna vrocina,da ni za nikamor. Vceraj smo sli z avto samo do trgovine in je bila Tianna cist mokra ,da sem se prav ustrasila ,da se ne bo prehladila. Po novem hodimo na sprehode ob 6 ali 7 zvecer drugac ne gre. Zacela sem Tianno  oblaciti v majcke z naramnicami in minike user posted image user posted image user posted image user posted image .

V petek mamo pediatra in upamo na dobre novice seveda.
S kasico nekako lezemo naprej in mogoce za nianso vec poje.

Dala sem nove slikice od Tianne geslo pa je : jesenice

Klical so me ze iz firme , kdaj pridem delat .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  So mi cel teden pokvarl matr sem jezna.

Danes uradno zacnem z izvajanjem trebusnjakov in pocepov user posted image user posted image user posted image

Nc grem kavo popit in se kasneje se beremo

Lep soncen dan vsem skupaj


_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 17:30:53   
barika
ajtak, si vidla mojo prošnjo???????user posted image

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
12.5.2008 18:09:52   
ajtak
Vidla, vidla pa sem jo zaenkrat zignorirala user posted image , ker se se nisem odlocla... Sam jaz te tud ce grem ne morem pelat sabo ker ce pridem prideva dve mamici vsaka s svojim user posted image , tko da sorry...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?