|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
13.5.2008 22:18:40   
ninocka
Pa se tole:
Gruska, zal mi je za tasta in za tvojo sestrico user posted image user posted image user posted image

Debeluska, tud ce bo urin OK, pejte na UZ ledvick. Od sosede mali ima namrec (ledvicni) refluks (ne vem ce se lih tko rece, vem da je refluks, za ledvicni panisem ziher) in mora potem jest antibiotike. Seveda pa drzim pesti, da to ni to.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
13.5.2008 22:31:05   
scubadiver
Debeluška sem zelo vesela da so izvidi boljši. Držim pestke še za naprej user posted image

Gruška kako se držite? Za tvojo sestrico mi je pa tako hudo. Uboga revčka skozi kaj je morala it. vem da ji je lažje ker ve, da jo razumeš in ji mogoče zato lažje stojiš ob strani user posted image . Vem pa kaj prestajate ko tast takole počasi odhaja user posted image

Ninocka najrej naj ti napišem da sem zelo vesela da si se vrnila med nas in naše novembrčke. Svoje mnenje o vsej tejle kolobociji sem ti napisala že v ZS.. Spotaknila se bom samo še ob nekaj:

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
V glavnem to je to, upam, da ste zdaj razjasnjene in razsvetljene in da bo od zdej naprej mir in je s tem debata o tem zakljucena. Z moje strani je bla ze zdavnaj, v trenutku, ko sem takrat po napisanem postu pristinila poslji.


Tole seveda sama veš da ni res.. Zate je bila debata zaključena samo na tej temi, samo preselila si se od tle na drugo temo in si tam naprej razgljabljala.
Ninocka ampak v vseh teh citatih, kaj je bilo takega da bi te lahko prizadelo? Nikjer ni bila nobena nesramna ne do tebe ne do kogarkoli drugega. Se je pa precej to vlačilo po zobeh, se strinjam. Ampak ravno zato, ker nas je prav tvoja izjava šokirala. Vsaj mene osebno.
Ampak še enkrat, vesela sem da si se vrnila med nas in upam, da se tud kaj vidimo? Prideta že v četrtek v ZOO?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
13.5.2008 22:47:01   
DEBELUŠKA30
Ninočka, tudi jaz sem vesela, da si se ponovno oglasila na "našem" forumu, tako kot sem ti že pisala, sem te "vzela" kot zelo "fest" in prijetno žensko! Pa prijetna so "pisateljica" si!!

Kar nekaj citatov si tu navedla, zdaj pa nam še povej oz. nam ga kar prilepi tu gori, kateri napada ravno tebe in kateri te imensko citira, tako kot te jaz spodaj, kar si ti pisala o nas na forumu septemberk?!
 
Da razjasnimo zadevo user posted image !

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
in grem mal na RR in so me tam pr novembrkah cist napadle, ker sem enkrat napisala eno mneje glede citiranja in sem zdej najvecja biach. Mislim....


IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
Nisem nic jst citirala, pac ene so mele neko BZ vecerno debato, ki je na koncu izpadla tko, da so v 1 uri naklofale 10 strani in samega citiranja (citat na citat na citat na citat) - je prsu en post s citiranjem za 1/2 strani. Pol sem pa jst rekla, da je men to mal mem in da ce se gremo take debate, da jih raj prestavmo na cvekanje v tri dni in zdej je kar je...sem B I A C H user posted image Drugace, pa ce boste mele cas, si pa preberte - tsiti citati so bli tam na ene 30 - 50 strani, to tezenje je pa zdej na 135 -145 strani. Ampak jst delujem po nacelu mojega podpisa in ne komentiram, pisem pa tud ne vec tja.


Mene si s tem zadnjim zelo "užalila"!

Upam, da se še oglasiš pri novemberkah in hvala za lepe želje za mojo pupiko!!!


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
13.5.2008 22:52:42   
barika
Ninočka brez zamere, sam malo pretiravaš in verjetno bodo spet kakšne zamere, ker bomo tudi me povedale svoje mnenje...tako kot ti (imaš vso pravico). In zdej se bo pa spet razglabljalo brez veze tja v tri dni--> tisti citati so bili po mojem mnenju ena par dnevna zabava, ker smo se imele fajn in se nam je fajn zdelo da so citati čim daljši (pač, nabijanje strani).
ne vem no, men se zdi, da brez veze pogrevaš že prebavljeno juho, ki se je prevroča skuhala.
tu na forumu se nam pa res ni treba pogovarjat samo o otrocih...smo se pa odločle, da kar je pomembno, se obarva rdeče, ostalo pa ne...če bi jaz osebno rada pogovor samo o otrocih in težavah, bi pa za to vprašala našo pediatrinjo tu gor smo pa zato, da ena drugo spodbujamo, tolažimo, se hecamo itd...

mater, zdej sem pa še jst zabluzila..user posted image  (povedla, kar sem hotla, zdej grem pa dokončevat diplomo)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
13.5.2008 22:54:37   
barika
bom citiralauser posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Ninočka, tudi jaz sem vesela, da si se ponovno oglasila na "našem" forumu, tako kot sem ti že pisala, sem te "vzela" kot zelo "fest" in prijetno žensko! Pa prijetna so "pisateljica" si!!

Kar nekaj citatov si tu navedla, zdaj pa nam še povej oz. nam ga kar prilepi tu gori, kateri napada ravno tebe in kateri te imensko citira, tako kot te jaz spodaj, kar si ti pisala o nas na forumu septemberk?!
 
Da razjasnimo zadevo user posted image !

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
in grem mal na RR in so me tam pr novembrkah cist napadle, ker sem enkrat napisala eno mneje glede citiranja in sem zdej najvecja biach. Mislim....


IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
Nisem nic jst citirala, pac ene so mele neko BZ vecerno debato, ki je na koncu izpadla tko, da so v 1 uri naklofale 10 strani in samega citiranja (citat na citat na citat na citat) - je prsu en post s citiranjem za 1/2 strani. Pol sem pa jst rekla, da je men to mal mem in da ce se gremo take debate, da jih raj prestavmo na cvekanje v tri dni in zdej je kar je...sem B I A C H user posted image Drugace, pa ce boste mele cas, si pa preberte - tsiti citati so bli tam na ene 30 - 50 strani, to tezenje je pa zdej na 135 -145 strani. Ampak jst delujem po nacelu mojega podpisa in ne komentiram, pisem pa tud ne vec tja.


Mene si s tem zadnjim zelo "užalila"!

Upam, da se še oglasiš pri novemberkah in hvala za lepe želje za mojo pupiko!!!



tud mene si užalila in ni lepo da nas takle blatiš po forumih, drugače pa dobrodošla nazaj

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
13.5.2008 23:19:30   
kanarka
Ja joj...od kod vam čas, da še po drugih forumih skačeteuser posted image  Jst komi novemberke sfolgam. Drugač pa drage moje brez hude krvi in obtoževanj. S tem nikamor ne pridemo. Mejmo se radi in vzamimo se takšne kot smo. Vsak kdaj reče nekaj kar drugega prizadane in vsak je kdaj bolj občutljiv...pa saj smo iz Venereuser posted image .
Ninočka je z vso pravico lahko pisala, kar je pač pisala...ve pa tudi. Temu se ja reče izmenjava mnenj. Užaljenost pa prišparite za kako tečno sosedo ali pa nesramno trgovko, pa bo forum čist v drugih barvah.

Moja pupa pa ima ANGINOuser posted image  in je dobila antibiotike. Men je to tolk prekmal, ampak vem, da se ni za igrat in ji bom morala žal 8 dni filat ta zdravila. Je cel dan kuhala 39C, pa ji je P dal svečko, da ji ne bi možgani zakuhali. Moj je kr debelo pogledal.


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
13.5.2008 23:24:39   
Oranža
Čer
 
Ninočka welcome back, pa da še jst pristavim svoj lonček: mislim da nisem edina, ki ni ugotavljala kdo je napisal tiste poste ki jih je citirala Gruška. Vedno je tako, pač beseda da besedo in to je tko.....niti slučajno nismo vedle da si tisto napisala ti in to sploh ni pomembno, lahko bi bla tud jst, in nobena od nas ni vzela nič za hudo samo nekaj časa je bilo res zatišje tuki gor, bilo pa je zaradi vseh tistih postov in ne samo tvojega. Zato smo se sforsirale nazaj. Pa še to tud jst sem že prišla pred comp pa me je čakal takrat tko kot tebe in še mnoge druge ful enih strani, in sem jih samo na hitrco preletela, ker enostavno nisem vedla zakaj gre in niti se mi ni dalo ubadati s tem, sem pa vidla da so se vmes nekatere učile citiranja in morda so zato bili tako dolgi posti. Pa še to: men se zdi najlažje nekomu odgovorit če ga citiraš.

No v glavnem lepo da si prišla nazaj, sj je to ja javni forum in ti imaš enga lušnega novembrčkauser posted image . Pa pridita v Zoo v četrtek.
 
Debeluška super za izvide, držimo pesti še naprejuser posted image user posted image user posted image
Gruška kako ste????
 
Ooooo Scuba a te vreme bašeuser posted image user posted image user posted image
 
Tanayya?????
 
Sliva super da ste zrihtaluser posted image user posted image
 
Barika kwa'j'zdej, prideš v Zoo????
 
Nč jst vas pozdravljam, ker grem spat. Nočko!!

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
13.5.2008 23:27:21   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka


Moja pupa pa ima ANGINOuser posted image  in je dobila antibiotike. Men je to tolk prekmal, ampak vem, da se ni za igrat in ji bom morala žal 8 dni filat ta zdravila. Je cel dan kuhala 39C, pa ji je P dal svečko, da ji ne bi možgani zakuhali. Moj je kr debelo pogledal.




user posted image user posted image user posted image user posted image Za Sarouser posted image  

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 0:03:25   
mamuška
Pogledam po treh dneh gor in vidim, da je "babji fajt", kera je rekla, da je una rekla, da je ta rekla in da če una misl, kar jest mislm, da una misl .... dejto nouser posted image user posted image ! Forum je odprt za vse, če se enim čveka, naj čvekajo, obstaja tipka "page down" in preskočiš, če je enim sam do resnih debat se pa tud dost resnga najde, sam ne zdej tople vode na novo odkrivat! Men je logično, da si imajo tiste, ki se osebno poznajo in se redno srečujejo, več tudi preko foruma za povedat, tiste, ki (še) čepimo  po kotih, pa včasih nismo najbolj na tekočem - pa kaj? Važno je, da si lahko vsaj sredi noči kje možgančke spočijem in se čemu tudi narežim. Da bi za mesce nazaj hodila brskat, kaj je kera v kakšnem tonu rekla - ma v sanjah mi v glavo ne kapne, mam drugih resnih reči polno kapo.

Vreme krasno služi, šibamo naokrog, s svetlobno brzino se nam bliža naš mali praznik, ko o Dominik prjel sv. krst, starša pa bosta obeležila 40-letnico poroke. Razpoloženje mi kvari samo vremenska napoved, ki obljublja- DEŽuser posted image user posted image

Gruška, velik objem vse vam, posebej sestrci.  Od 12. tedna dalje je večinoma treba rodit, razen če je otroček ž prej umrl ali ima zastoj v rasti. Po 12. tednu je abrazija mogoča samo izjemoma. Upam, da se tako telesne kot duševne rane čimprej zacelijo.

Debeluškauser posted image user posted image user posted image Samo tko naprej! P atudi, če se pokaže kak refluks, se običajno sam porihta, samo da ni kaj hujšega. Mene ob misli na UZ ledvičk konec meseca še vedno stisne v želodcuuser posted image

Ko damo še tole fešto čez, sse pa res lahko enkrat dobimo nekje v Šobcu ali na Bledu, zdaj smo pa tdui pri nas že toliko mobilni. D. osvaja nove spretnosti, trenutno leži na boku, oprt na eno roko, z drugo pa igračke premetava. J ebil ful pohvaljen v razvojniuser posted image

Zej grem pa psat. Zadnej noči redno bedim od 2-4user posted image user posted image , kar ne deluje ravno vzpodbudno na moj orgnaizemuser posted image Mirno nočko!






_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 7:46:39   
nicolina
Dobro jutro,
a spet kavico kuham user posted image   user posted image ?

Jaz sploh nisem vedla, da se je šlo o kakšni užaljenosti Ninočka. Tako kot so že druge rekle, forum je odprt za vse, mislim, da te nismo užalile z  nobeno besedo, niti ni nikjer nobenega stavka ( v tvojih citatih), ki bi kazal na tebe.
Lahko bi ble prej me užaljene user posted image .
Zdej pa dost o tem, to sem še mogla pristavit zraven, dobrodošla nazaj user posted image , jaz sem te vedno rada brala user posted image , dejta pridet v ZOO v čet.

Debeluška, ful sem vesela za izvide, bravo Erna. user posted image
Scuba, tebe sem tud pogrešala, kej je pa Tanayya, pa upam da je z Gruško in njenimi vse ok, sej se bo kaj javla.

Kanarka user posted image user posted image  za Saro, naj se čimprej pozdravi.
 
Včeraj ste pa mene čist ignorirale user posted image  , kdaj se pol jutr dobimo?
 
user posted image   kavico pit in lase oprat, dokler Tin še spi....pa pa

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 8:49:21   
Tanayya29
Dobro jutro!
Nicolina hvala za kavico.
Gruška zate in tvojo družinouser posted image user posted image user posted image ,mi je res hudo za tvojo sestro in tasta!
Sliva pa za Anžeta,mi je ena mamica v vrtcu pravila,kako je to hudo.Važno,da je za vami,ane?
Tintin meni je tud lep vaš voziček,fulll ma te lahko vprašam koliko je bila cena?Upam,da nisem spregledala...
Dajica škoda ,da ni prišel na vroči stol,in pobral kok že....tisto ta glavno vsotouser posted image user posted image .
Debeluška super za izvide,res in danes prosim,da prideš brez denarja!!!!!!!!¨!!!!!!!!!!!
ninočka
hmmmmm....jaz sem vedno rada brala tvoje poste,in tudi zelo fejst punca si mi,samo tisto,kar si napisala pri septembrkah pa tudi meni ni bilo všeč,kot je že napisala ena,si se samo preselila ke in nas tam fulll sšinfala...me pa nismo nobene hotle užalt ali celo napast,niti najmanj!
Se strinjam,vsak pove kar ga je volja,ampak meni se zdi vse to pretiravanje,ker res ni nobena taka stvar!!!
Drugače pa saj veš,meni si fejst punca...in upam,da se vrneš nazaj!!!!

šibam,pa pridem nazaj!!!!

KANARKAuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 8:53:38   
tintin
Jutro,
spali krasno, zdaj mali spet spi, mami šiba delat...
Tanayya - ceno sem napisala ja, 162 evr. (oz s popustom na njihovo kartico 158). Sem pa super zadovoljna, včeraj smo šli pop. v mesto z njim in je krasen. Tudi mali uživa 100 na uro.

LP šibam delat!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 9:09:54   
Oranža
dobro jutro
 
nicolina hvala za kavico.
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Včeraj ste pa mene čist ignorirale user posted image  , kdaj se pol jutr dobimo? 


po moje da ob 11h A vama bo zneslo?
kje pa je Sonchek s seznamom?
 
zmer pozabim vprašat: Manca a bi ti tud šla? Mogoče te lohk poberem, odvisno kako se ti kaj vozek zloži. Po moje bi se stlačli notri?v glavnem povej!!!
 
no to je to....šibam

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 9:23:18   
Nana Liza
Hojla!

Za jutri ne vem, če bomo prišli oz. Tevž in jaz bova mogoče, ker je ta velika prehlajena. Mene tudi nekaj muči, ampak bom vidla, kako bo jutri zjutraj, sicer bomo pa zunaj v ŽV.

ninočka - dej se še kaj oglasi no, user posted image   saj vedno vse tako lepo pokomentiraš.  Pa še skoraj enako stare frkoline imava! user posted image

rozika - tvoja Neža ima pa prav manekenske mere.user posted image To bo nežna punčka, kot njeno ime.user posted image

Sliva - sam da je Anže vse to prestal in je za vami, kot je že ena rekla. user posted image

Kanarka - user posted image za Saro!







(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 10:48:00   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža


Ooooo Scuba a te vreme bašeuser posted image user posted image user posted image  
 


Evo, ker ni citata, mi tud pod razno ni jasno na kaj tole leti user posted image user posted image . Oranža, razsvetli me prosim user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 10:49:52   
DEBELUŠKA30
Kanarka, da se Sara čimprej pozdravi user posted image user posted image user posted image user posted image !

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
Debeluška super za izvide,res in danes prosim,da prideš brez denarja!!!!!!!!¨!!!!!!!!!!!

Kaj bi rada, da posodo pomivam user posted image user posted image user posted image !
Veš, da si me vrgla iz postelje s telefonom user posted image !

Punce a je katera blizu Hoferja doma, pa da pride v četrtek v ZOO?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 10:55:46   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža


Ooooo Scuba a te vreme bašeuser posted image user posted image user posted image  
 


Evo, ker ni citata, mi tud pod razno ni jasno na kaj tole leti user posted image user posted image . Oranža, razsvetli me prosim user posted image


Sej ni blo mišljen nč posebnega, samo zato, ker si bla bolj ''odstotna'' tuki pa sem si mislila da te najbrž vreme baše(k je tolk lepo pa sta z Lano skoz zuni). user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Punce a je katera blizu Hoferja doma, pa da pride v četrtek v ZOO?


Jst do Lesc nimam daleč ampak namena pa tja nisem mela it. Sicer imaš pa hofer v Lj spotjo v/iz ZOO-ja na Celovškiuser posted image
 
Zdej pa šibava na sončkauser posted image
 
GRuuuuuškaaaaa???? Kje si???? Kako si??????

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 11:05:15   
Tanayya29
Oranža,prideš še ti?Koliko imaš do medvod?

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 11:11:30   
Tanayya29
Veš, da si me vrgla iz postelje s telefonom


ups,oprosti........


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 12:26:16   
kanarka
Mi smo bili pa ponoči že na 40Cuser posted image user posted image . Sva jo potem kopala pa hladila. Zdaj je spet na 38C. Pojma nimam, kako je to fasala. Ne vem, ali naj grem nazaj k P, ker če bo ponoči spet tako hudo...se prav muči. Sploh ne more funkcionirat. Ne spat, ne preveč jokat, ne ležat...nič.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 12:37:13   
Dajica
Joj kanarka, prav smili se mi tvoja Sara! user posted image user posted image user posted image Jaz bi na tvojem mestu vsaj poklicala P in povedala, kaksno je bilo stanje ponoci, pa ti bo ze svetoval, kako in kaj, pa ce se morata oglasiti tam. Drzim pestke, da bo cimprej spet zdrava. šccccc Šccccc vrocina stran!!!

Kaja ima pa malo reakcije na vcerajsnje cepljenje. Tisto nogico zelo malo premika, pa ce jo dvignem v narocje full zajoka, pomoje jo nogica boli. Ze vceraj zvecer se je zacelo z jokcanjem, sem se bala, kako bo ponoci, pa je kr pridno spala, se je 1x zbudila, pa spet jo je nosek matral. Ji pa dajem obkladke na mesto cepljenja, pa rdece se ji tam vidi. Upam, da bo kmalu bolje!

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 12:44:16   
GB
Dobro jutro vsem skupaj. A je vojno stanje mimo ?? Sej se samo hecam .user posted image user posted image .

Gruska : user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Debeluska : Bravo za izvide user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kanarka : za Saro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nicolina : welcome backa

upam,da nisem koga pozabila , ce pa sem me pa kar opomnite user posted image user posted image

Danes je Tianna stara 24 tednov in zato je bila mami pridna in naredila eno tortico in seveda cestitava vsem slavljenckom

user posted image

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 13:01:23   
tintin
Danes smo dobili pošto, da je naš Vasja s 1.9. sprejet v vrtecuser posted image Sem vesela, samo vseeno sem "požrla" cmok solza dol, ko sem kuverto odpirala. Kako bova z mojim muckom en brez drugega, skoraj cel danuser posted image Sicer ni kaj, jaz moram v službo, on mora "odrasti", kaj čmo...ampak vseeno ni lepa misel...user posted image
za jutri še ne vem če pridem...mogoče ja, mogoče ne....

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 13:54:42   
sonchek
Samo na hitrco se javim..mah nimam nobenega časa...user posted image

user posted image user posted image user posted image Kdaj jutri, torej? ob 11-ih in kje..a tam k so igrala na kavici pol pa naprej al kako?
 
user posted image user posted image user posted image Gruška...poznam to bolečino ki jo preživlja tvoja sestra..in res mi je žal da je mogla čez to...
Upam, da vse bolečine ki jih preživljate čim prej odidejo stran..šccccccc, šccccccccccc
 
Debeluška...držim pesti da ni nič resnega in skoz mislim na vas....držite se in srečno user posted image user posted image user posted image
 
ninocka..ah..al je sam ena stran na računalniku..ki nič ne pove o osebah ki se skrivajo za njim...nobene zamere..mah..sej se zgodi da katera včasih kaj napiše v jezi, ali pa pač ni njen dan...
Le pridruži se nam jutri v ZOO..bi te rada spoznala..prav tako kot vse ostale...user posted image user posted image user posted image
 
Kje je pa zdej naša Žirafa???? a katera kej ve, če se nam bo pridružila?
 
Grem je prelep dan da bi visela tukaj...user posted image user posted image
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
14.5.2008 13:58:35   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka

Mi smo bili pa ponoči že na 40Cuser posted image user posted image . Sva jo potem kopala pa hladila. Zdaj je spet na 38C. Pojma nimam, kako je to fasala. Ne vem, ali naj grem nazaj k P, ker če bo ponoči spet tako hudo...se prav muči. Sploh ne more funkcionirat. Ne spat, ne preveč jokat, ne ležat...nič.

ojojjjj groza...user posted image user posted image user posted image boga revčka...upam da se čim prej pozdravite...joj kakšni revčki so tile naši dojenčki..pa še povedat nič ne morejo...le hitro do zdravnika..SREČNOOOO
Bolezen šc,šc,šcccccccccccc....user posted image user posted image user posted image

Tianna..vse najlepšeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image  in najboljšeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?