|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
13.5.2008 22:49:54   
dolenjka
Bajsika prjatlca, lepo te je brat!

Evo, pa ne boš zadnja user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
13.5.2008 23:02:35   
Janey
user posted image user posted image user posted image čveke čvekaste...ma ste ene pridne da še najdete čas čvekat. Jaz ga sploh nimam...poleg malega mam še šolo, pa še na aerobiko pa fitnes grem, pa še kaj po trgovinah je treba na hitrco skočit in je teden tak naokoli da sploh ne vem kdaj. Pa sploh smo cele dneve zunaj in naokoli.
Zvečer sem pa cotasta in mi ni za na rr viset. Sem se vas nekaj časa trudila brat, zdaj mi pa niti to ne uspe več. Mogoče ko bo spet dan malo krajši, tam enkrat novembrAuser posted image user posted image user posted image user posted image zdaj grem pa spat, ker je mali že 3 ure v mižulah, jaz pa še kar šarim po stanovanju. aja da se pohvalim...ta teden gremo iskat nov kavč in neko mizo in neko omaro v ikeouser posted image user posted image komaj čakamuser posted image

lahko noč

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 6:43:58   
ELMA
Dobro Jutroooo

user posted image melanija dobrodošlauser posted image

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 6:56:21   
ELMA
user posted image user posted image Kak ste pridne čveke,smo že otprle drug deluser posted image .

Mi imamo dans UZ kolkov , in cepljene .Če jo bo sploh cepila , ker zadnjič nas je vrnila zaradi ispuščajov ,no sicer jih je še vidit po glavci in jo srbi ...user posted image
Itata a se je pri Jakobu kaj izboljšalo?

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 7:08:18   
Mbee
Dobro jutro! Mi imamo pa dons ceplenje pa me zanima a je fajn da mala je kakšno urco prej al to nima veze, da bi ji bilo zarad tega slabo? Sej vem čudno vprašanje sam jst mam vedno neke fobijeuser posted image user posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 7:12:51   
misar
dobro jutro

user posted image user posted image user posted image user posted image za supeer noč. je jedla samo ob enih, pa potem ob šestih user posted image user posted image user posted image . sicer smo pa spal od osmih pa do zdaj in spet pančamouser posted image user posted image user posted image . sicer pa čez dan zdaj non stop zunaj skačemo. včeraj sva bili dvakrat na španciru sami in še enkrat z mojimuser posted image . mislim, da bom lahko šla na kak maraton v hitri hoji kmal user posted image user posted image user posted image

je pa nekaj hudo ješča naša princeska zadnje dni. pri vsakem obroku pohrusta skor obe zizi. tega prej ni blo. me bo počas začel skrbet, da ne bom ''pridelala'' dovolj user posted image user posted image

torej kakšen je plan za petek? zdaj se moramo pa res že spoznat, al bom spet kakšno divjo sanjala o vas (sem zadnjič sanjala o buči, da je stara gospauser posted image user posted image user posted image sem šla pol gledat njen profil, pa je sam 5 let starejša od mene user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 7:17:31   
buči
Dobro jutro, sem tako bedno spala, ker imem spet oz. še vedno totalno otrple roke. VAs komaj tipkam.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 7:21:11   
ELMA
Mbee Jaz svojo vsakič podojim preden gremo zdravniku , da imam mir....

Zadnjič sem jo tudi pa ji ni blo nič slabo ...

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 7:22:54   
ELMA
zdaj se moramo pa res že spoznat, al bom spet kakšno divjo sanjala o vas (sem zadnjič sanjala o buči, da je stara gospa sem šla pol gledat njen profil, pa je sam 5 let starejša od mene )


user posted image user posted image

Buči zato si tko bedno spala .. 

< Sporočilo je popravil ELMA -- 14.5.2008 7:23:45 >

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 7:27:31   
buči
elma, ne boš verjela, zgleda da me res emšo malo jebuser posted image  ...

pina, huggieske sem kupila v Mercatorju, tudi ena ni spustila, ali pa se kaj deformirala. Ne vem, čigave so. grem pa danes po nov paket, pa ti sporočim.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 7:30:42   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: buči

elma, ne boš verjela, zgleda da me res emšo malo jebuser posted image  ...

pina, huggieske sem kupila v Mercatorju, tudi ena ni spustila, ali pa se kaj deformirala. Ne vem, čigave so. grem pa danes po nov paket, pa ti sporočim.


nam pa huggieske niso pasale..nam je skoz nekje uhajalo. jaz ne grem s pampersk več. so nam najboljše. pa niti ni nujno, da so iz Müllerja.
buči ti pa ne zameriš, ko jaz take o tebi sanjam ne???user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 7:30:52   
itata
jutro,
sem danes že uspela klimo naročit in potrdit. montaža že nasl tedenuser posted image  drugač sem pa spet zaspana... zvečer gre fajn. spi prvo rundo ok do 2:30 pol se mi je pa že spet ob 4h zbudu pa pomalcal mal in se premetaval po postli od takrat naprej skoz... pol jaz valda ne morem spat in mu še mal joške ponudla ob 6h, zdej se je pa končno umiril (spal 15 min men na rami) in spi lepo že 45 min... jaz danes ne grem nazaj spat, ker mamo ful opravkov in bom zdejle raj kej postorila in pojedla, ker bo pol akcija. me fotr pelje, da se mi ni treba hecat s parkiranjem in če bo mali ful siten slučajno nazaj grede...
 
meti: denarčki so tko: v grob jih ne mormo odnest, se prav je dobr da jih pač lepo zapravimo... mal se hecam. sam jaz sem še pred jutranjo kavo spičla tud celo porodniško, tko da lahk komentiramuser posted image
dolenjka: ne izzivaj s sladoledom, ker sem danes že palačinke sanjalauser posted image  k jih imam tud fuuul rada. sladoled si bom pa un vodni nabavla. voda pa cukruser posted image  tko pač je. bom vztrajala in se držim k matr. sem si kupila smetano riževo, da bom lahk omako z lososom za na testenine naredila danes... sej kar gre. pa bom jo res še dodatno vprašala kako je glede cepljenja. k se mi zdi, da ima mal več spet pikic po čelu. da ne omenjam, da je ves popraskan in jaz sem se ga danes namenila slikat za osebnouser posted image  bo k en razbojnikuser posted image
bajsa: jaz bi crknila, če bi tkole dolg pokonc bingljala pol še k bi šel mali spat. gre okol 21:30... jaz pa prec za njimuser posted image
buči revkica... user posted image

dejmo za petek res dorečt uro pa vse. jaz bi predlagala 11h. če bo lepo vreme zbilje, če ste za, če bo grdo pa povejte kater center men je čist vseen (do vsakega se moram zapeljatuser posted image ) - sam se bojim da bomo kar noter, ker je neki dež napovedan, ampak važn da se družimo!!

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 7:45:06   
pina-1
jutro.

mi smo se naspali. in mami se je kar v redu zbudila. Očitno vitamini pomagajouser posted image user posted image user posted image

nova čveka doborodošla. Zdej pa hitro čvekat.
Mbee je tudi prišla po dolgem času na čvek.

buči, danes bom tudi jaz v MErcatorju en paket kupila. Pa da vidim če je kaj bolje. Jaz namreč malo menjujem pelenice. MAm vedno dve sorti doma. Se tako baje ritica teže navadi in ne pride do alergije.user posted image  Bomo videli.

mi pa mamo danes user posted image mini rojsti dan. Naša prinčipesa praznuje 3 mesece. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 8:26:00   
Februarka08
Dobro jutro.
Mi smo spet lepo spali.user posted image user posted image user posted image user posted image Sam zaspala sem bolj slabe volje, ampak ne bi o tem..............
Pina vse naj naj tvoji princeski za mini roj.dan.user posted image

Zdej se pa tud naša že oglaša, tako da jo grem iskat pol pa na zajtrk. Šele...user posted image Sem jest tud mal potegnila danes.user posted image Spanec mislim.user posted image




_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 8:33:34   
dolenjka
 
Jutro user posted image

Za nami je pa mal slabša noč, ker smo spet 2x jedli user posted image  No, sej je blo na brzino in brez telovadbe, sam ko se enkrat odvadiš ti je to 2 mač user posted image  Zdaj pa pančka, tko da jaz kavico popijem in RR oddelam, pa alelujo odposlušam, pol greva pa kar ven, ker je res tko lepo, da ne bova notri, ker bo vikend baje grd user posted image

Anča  user posted image  user posted image  user posted image  az 3 mesece user posted image

Pa Janezu sem včerja pozabila voščit za 3 mini svečke user posted image  user posted image  user posted image

Misar, ti kr prid v LJ, nekje se bomo že dobile user posted image  

Kolk pa je kandidatk za petkovo srečanje? Pofočkajte se!
 
Zaenkrat mislim, da ste se javile naslednje:

Ella & Zoja
Meti  Janez
Itata & Jakob
Misar & Lana
Dolenjka & Tara
 
Se nam pa baje res obeta slabo vreme user posted image


_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 9:30:53   
larisa
Jutro user posted image ,

spet super noč, jedli ob 4h, spali do 8.30 in sedaj se igramo na igralni podlogi. Bova šla kar ven, da ne bo potem že kak dež user posted image .

Včeraj sva se potem z mojim stiskala, pa masirala, pa moram rečt, da je bilo ful fajn. Si je treba res mal en za drugega čas vzet!user posted image  Drugač grejo veze, ko je otroček res lahko mal adijo user posted image

Ampak tale mirena je en k****user posted image user posted image user posted image . Skos neki packa, pa to ne tko mal, sedaj pa prov sveže krvavim. Zdej mi pa povejte, tiste, ki so vam kaj več povedali o tej zadevi. A je to že menstra, al pač stranski učinek po vstavitvi? Imam jo 2 tedna. Tko da je res to 100% zaščite, ker se itak ne mormo nč pogovarjat user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 9:32:55   
larisa
Aja, spet pozabila:

Ani user posted image user posted image user posted image , za tri svečke! Pa mimici, ki se je potrudila na svet spravit zakladek tudi user posted image user posted image

Pa z zamudo tudi Janezku user posted image user posted image user posted image , pa pridni mamici Meti user posted image user posted image user posted image , za mini RD!



_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 9:34:02   
larisa
Juhu, pa Larisi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za 4 ****! user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa user posted image user posted image user posted image za samogovoreuser posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 9:42:03   
dolenjka
user posted image  user posted image  user posted image  Larisa za **** in za samogovore user posted image

Ti zdaj odgovorim na ZS user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 10:34:15   
dolenjka
O a ste mal pasivne danes? user posted image

Larisa, imaš ZS, sem še 1 kveščn poslala user posted image

Carica spet neki dremucka user posted image  

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 10:42:42   
misar
punce..jaz sem na tomboli zadelauser posted image user posted image user posted image user posted image

je pršla prejle tašča, glih ko sem nahranila ta malo in me vpraša, če ji dam ta malo za urco pa pol, da gresta na špancir user posted image user posted image user posted image so mi kar oči menda iz jamic skočile. saj ne da živi čez cesto, pa je še nikoli ni prišla iskat za sprehod. upam res upam, da bo tamala pridna, da še kdaj pride ponjo. nič grem zdaj par stvari postort user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 10:44:20   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: misar

punce..jaz sem na tomboli zadelauser posted image user posted image user posted image user posted image

je pršla prejle tašča, glih ko sem nahranila ta malo in me vpraša, če ji dam ta malo za urco pa pol, da gresta na špancir user posted image user posted image user posted image so mi kar oči menda iz jamic skočile. saj ne da živi čez cesto, pa je še nikoli ni prišla iskat za sprehod. upam res upam, da bo tamala pridna, da še kdaj pride ponjo. nič grem zdaj par stvari postort user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



100 pik za taščo user posted image  user posted image  user posted image

Mal noge v luft vrž, nikol ne veš če je to 1. in zadnjič user posted image  Upam, da ji bo v navado prišlo in bo to vsak dan počela user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 10:47:59   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka
100 pik za taščo user posted image  user posted image  user posted image

Mal noge v luft vrž, nikol ne veš če je to 1. in zadnjič user posted image  Upam, da ji bo v navado prišlo in bo to vsak dan počela user posted image  user posted image


iz tvojih ust v božja ušesa, al kako se že reče user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 10:55:57   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: misar

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka
100 pik za taščo user posted image  user posted image  user posted image

Mal noge v luft vrž, nikol ne veš če je to 1. in zadnjič user posted image  Upam, da ji bo v navado prišlo in bo to vsak dan počela user posted image  user posted image


iz tvojih ust v božja ušesa, al kako se že reče user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja tko se že reče, sam tokrat naj gre v taščine uhlje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
14.5.2008 12:16:33   
ELMA
user posted image user posted image user posted image
PINA user posted image user posted image user posted image čestitke tvoji princeski za mini RD user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?