|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:53:29   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

pa je padla user posted image user posted image user posted image user posted image
200-tka namreč user posted image user posted image user posted image


o pa res..to pomeni,da nas bodo kmalu zaprli..

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 12:59:49   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

pa je padla user posted image user posted image user posted image user posted image
200-tka namreč user posted image user posted image user posted image



že imamo 3. del user posted image


madona si se zagrebla user posted image user posted image sej jaz sem se pa prejšnjič


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 13:00:54   
ella79
v manj kot enem mesecu smo načvekale 200 strani user posted image  user posted image user posted image user posted image ni slabo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 13:11:20   
Neni13
Hojla februarčke!

Mlavla naš je že super spal.Celo noč. Sedaj se pa kr naprej zbuja ponoč in joka ali jamra. user posted image
A se kateri zdi, da malemu ali mali zobeki nagajajo. Naš včasih postane kr histeričen, pa kar ima takrat v roki v usta in prav fejst grize. Tudi zelo mu paše, če mu dlesni masiram. Včasih tudi rokice gredo v usta, večino se igra. Ko pa je panika, pa jih grize...
Sem slišala, da obstaja en gel, za hladitev. Ima mogoče katera?
Saj ste se že verjetno pogovarjale na to temo, sam kdo bo to iskal po straneh!?user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Neni13 -- 4.6.2008 13:15:34 >

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 13:17:54   
ella79
o zobkih nismo nič kaj še govorile, k za enkrat jih še ni na vidiku user posted image v lekarni kupiš ta gel, jaz ga bom takrat k ga bomo rabili, če ga sploh bomo user posted image mislim pa da ta gel bolj 'umrtviči' in da zato manj boli user posted image nisem pa čist ziheruser posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 13:19:06   
MetiLu
Mlavla, tud mi smo mel dones žurko ponoč user posted image  do zdej je pa ful lepo spal. Sej bo, jaz se tolažim s tem, da itak prehitro raste in bo prišel čas, ko bo celo noč spal brez težav. Do takrat se pa probam čim manj obremenjevat s tem, ker pol sam sebe nerviram...

Zdele pa Janez še kar spi, že dobro uro user posted image  se grem jaz kar preoblečt, pol ga pa sam previjem, popapcava in šibavauser posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 13:19:49   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

ojla.

smo z vozičkanja. pri nas je celo malo sončka. plačala in odnesla sem pogodbo za vrtec v vrtec, pa končno sem dobila plenice v mullerju. pol se je pa žana posračkala in lačna ratala, smo šle pa kar domov. danes pa moj pride prej domov. juhej. moram pa nekej skuhat za kosilo, pa nimam ideje. user posted image




Plačala pogodbo user posted image

Jaz tudi ne vem kaj bi kuhala user posted image  Mogoče rožice od Pine user posted image


plačala sem akontacijo ob vpisu, pa to potrdilo in izpolnjeno pogodbo odnesla v vrtec.  sem mal čudno napisala, res.


ti si itak mal čudna user posted image

A si se tut ti skrivat začela user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  si pa hitra.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 13:20:40   
dolenjka
Evo, naša je spala 2 urci zdej greva pa pod tuš, pol pa pal v svet user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 13:29:54   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Evo, naša je spala 2 urci zdej greva pa pod tuš, pol pa pal v svet user posted image


a malo daš tudi pod tuš user posted image  user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 14:45:29   
larisa
No tako, kosilo smo skuhali, muffine smo spekli, ker dobimo jutri obiske user posted image , zdej pa samo še lubija počakamo, da pride domov, pol bo pa dan popoln user posted image . Upam da bo vreme zdržalo in bomo šli en điro. user posted image

Jaz pojma nimam o gelih in teh zadevah okrog zobkov. user posted image  Ko bo čas za to, se bom mogla pa že pozanimat user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 14:55:06   
bamby
Dan!

Kot sem predvidevala,smo imeli ponoči veselico od 3h naprej. Sprva je imela aerobiko, kmalu po 4 uri se je začela pa na glas oglašat. Takrat sem ji šla jest dat in je vse pojedla, podrla kupčke in kmalu zaspala dalje do pol osmih. Ob 8h sem ji spet za jest prinesla in še nikoli ni bila tako flaše vesela kot danes user posted image . So se ji učki kar zasvetili in je začela z rokicama mahat in takoj usta odpirat...skratka, bilo je tako, kot bi moglo že zdavnaj biti. Je bila skoraj malo huda, ko je mleka zmanjkalo v flaši, ko pa je kupčka podrla, je bilo pa spet vse vredu.

Vsem, ki danes praznujete mini rojstne dneve seveda iskreno čestitam!!!!

Nam vsem pa za 200tko user posted image ! Sinoči na žalost nisem mogla več sodelovati, ker me je začela ful glava bolet. Sem takoj vzela 2 lekadola in šla spat takoj, ko je user posted image  prišel domov.

lanchy, si me spomnila na Fredov obroč user posted image . Tega moram tudi jaz kupiti. Imam še bone od BC za ponucat in prav v soboto gremo v LJ in grem gledat, če ga dobim. Je pa na slikah fajn videt, kako mala uživa user posted image .

Imam eno ? za vas vse: Ali boste vaše user posted image  tudi v morju namakale, seveda če bo voda dovolj topla? Koliko topla pa naj bi bila za user posted image ?

Vodo za čaj jaz vzamem kar tisto prekuhano, ki jo prekuhavam za mleko. Itak mi jo nekaj ostane in tisto ohladim in naredim instant Hippov čaj.

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 15:12:59   
Suzi*
bamby, bravo za Anajo in njeno lakoto! user posted image user posted image user posted image user posted image  le tako naprej punce.

Jaz Anžeja prvo leto, ko je bil star pol leta, ko smo bili na morju, nisem namakala v morju. smo kar vodo v bazenček natočili. se mi je zdela prehladna za user posted image .

čaj pa jaz kar normalno skuham kot za nas...vodo pač zavrem, noter vrečko baby čaja ruknem in to je to. če pa delam iz janeža, pa pustim, da malo prevre.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 15:20:38   
Februarka08
Čvekice, vidim da ste že 3. del odprle.user posted image Jaz sem pa medtem veliko nardila doma, imam samo še kopalnico za pospravit ter kuhinjo in hodnik za pomit po tleh, ostalo je pa že.user posted image Tako da vas lahko povabim na user posted image . Če boste pa kej wc uporabljale, pa počakte še kakšno urco.user posted image
Mojga čakam s kosilom k je šel na UZ ledvic, sem lačna kot zamorc.user posted image Larisa je pa zdele že v tretje zaspala, ampak danes spi sam po pol ure.user posted image Zgleda jo mlaj daje, al kaj vem...
Jaz tud vodo prevrem in potem s to pripravim mleko ali čaj.

< Sporočilo je popravil Februarka08 -- 4.6.2008 15:22:06 >


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 18:36:37   
larisa
Evo, pa mi je ratal se spomnit, kar vsak dan pozabim vprašat user posted image  in sem prov zato prišla na RR user posted image
A imate ve tud še lineo negro, nosečniško črto?  Jaz mam še čist isto močno kot v nosečnosti, pa me kr mal skrbi, da mi ne bo zginla user posted image ?

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 18:39:50   
ella79
larisa iz tvojga konca eni noro črni oblaki k nam prihajajo user posted image a je pri vas že dež? Midve sva dobri dve uri vozičkali, potem sem pa letela domov, k grmi in čist črno je user posted image user posted image
jaz mam tudi še imam user posted image sem imela pa komaj opazno, ampak je še vedno taka kot je bila user posted image sem se tudi že spraševala, a bo ta user posted image kdaj izginl user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 18:50:09   
Februarka08
Jest mam tud še črto in baje ne bo zginla.user posted image user posted image
Punce, jest sem cel dan pospravlala.user posted image Sem crknena in ožeta kot cunja. Dobr da je bla Larisa zdele pridna in je bla lepo pri meni v stolčku v kopalnici, da sem jo čist zglancala. Matr, tuš kabina se sveti kot nova. user posted image Kakšna svinjarija se nabere, pa to ne morš verjet.user posted image Se bo prov fajn it dons tuširat.user posted image Ne vem zakaj user posted image mormo met kopalno kad na sistem jacuzi??!! Zato k jo je dec hotu met, jest pa sam prah pucam. Pomoje sva bla ene 5x not v 3-eh letih.user posted image user posted image Mah, važn da je za mano generalna. Zvečer še 2 prostora po tleh pomijem in je fertik. Zdej pa malo nafutrat in v pižamco, pol pa večerni ritual. Če nam jest prej zaspala.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 18:57:27   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

larisa iz tvojga konca eni noro črni oblaki k nam prihajajo user posted image


Pri nas že slabo uro dežuje, na ful user posted image . Sej, če nikjer ne, pol pri nas ziher pada user posted image
Ejo, Ella, dej ti meni neki še povej. Kaj ti narediš če ti glih tko znese da more mala ob 18.45 recimo jest, pa se ne poklopi glih dobr z večernim ritualom in dojenjem ob cca.20h? Jst ne vem kako zdej to spelat user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 19:05:01   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

larisa iz tvojga konca eni noro črni oblaki k nam prihajajo user posted image


Pri nas že slabo uro dežuje, na ful user posted image . Sej, če nikjer ne, pol pri nas ziher pada user posted image
Ejo, Ella, dej ti meni neki še povej. Kaj ti narediš če ti glih tko znese da more mala ob 18.45 recimo jest, pa se ne poklopi glih dobr z večernim ritualom in dojenjem ob cca.20h? Jst ne vem kako zdej to spelat user posted image


pri nas pa še ne dežuje user posted image user posted image
jah če tako pride, ji pač dam takrat za jest, ampak sam eno zizo, potem po kopanju pa še ta drugo. Ravno zdele imam tak primer user posted image   a pri tebi na obrok dobi eno al obe? K potem je to mal težje izvest. Sem jo pa jaz tudi kdaj sam tok podojila, da sem vedla da bo za eno urco, potem pa do konca za min. 10 h user posted image user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 19:06:04   
ella79
zdej mam pa eno zelo resno vprašanje user posted image user posted image user posted image
kako kopirat iz tega linka in da muva user posted image
http://www.hiti.dk/animationer%20index.htm
če da kopiram, prilepi ni nič user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 19:17:56   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

zdej mam pa eno zelo resno vprašanje user posted image user posted image user posted image
kako kopirat iz tega linka in da muva user posted image
http://www.hiti.dk/animationer%20index.htm
če da kopiram, prilepi ni nič user posted image user posted image



NO TO PA TUD MENE ZANIMA user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem pa tud jaz zdej tko nardila, dala eno zizo, zdej greva v banjico, pa dobi pol še drugo user posted image Revež, od ust mu trgam user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 19:25:58   
dolenjka
Čer user posted image

Nocoj so pa Zoja, Nejc in Tara usklajeni kar se prehrane tiče, naša je tut ob 19h dobila levanko, zdej gremo pa čofat user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 19:28:19   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Čer user posted image

Nocoj so pa Zoja, Nejc in Tara usklajeni kar se prehrane tiče, naša je tut ob 19h dobila levanko, zdej gremo pa čofat user posted image


naša je tudi levo ob sedmih povečerjala, zdej počas v banjo, potem pa še desno dobi, če bo seveda pridna user posted image user posted image user posted image
to pa je usklajenost user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 19:30:22   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Čer user posted image

Nocoj so pa Zoja, Nejc in Tara usklajeni kar se prehrane tiče, naša je tut ob 19h dobila levanko, zdej gremo pa čofat user posted image


naša je tudi levo ob sedmih povečerjala, zdej počas v banjo, potem pa še desno dobi, če bo seveda pridna user posted image user posted image user posted image
to pa je usklajenost user posted image user posted image



u 0 user posted image

evo, mi 3je gremo v kopalnico

se tipkamo zvečer, ko februarčki obmolknejo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 19:33:17   
mlavla
a jih vsak večer kopate?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: februarski sončki 2008 - 2.del
4.6.2008 19:44:08   
larisa
no naš mali je tud pojedu levanko ob 7h. Zdej sva pa že skopana, sva mela ta hitro varianto, ker je čist zmatran, k nč ne spi čez dan user posted image  Zdej greva pa še na desanko user posted image , pa še levanko lohk oblizne, če hoče user posted image user posted image

Aja, drugač se pa mi vsak dan kopamo. Ampak ne vsak dan z milom. 3 dni v čebričku, 4-ti dan pa generalka v banji user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?