|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
4.6.2008 11:54:49   
tally
Narava user posted image user posted image user posted image za tebe in tvojega Heroja, ter krasno babico. Sedaj pa uživajte.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
6.6.2008 13:29:11   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

kasso, kako si? Tudi ti si ena tistih na katere se večkrat na dan spomnim in ti v mislih pošiljam lepe želje.

Hvala ti za lepe želje user posted image , ki jih pošiljam tudi tebi user posted image
Danes je boljše, sicer so noge še vedno mravljinčaste, pa podplati trdi, še koleno nekaj heca, ampak se mi zdi, da se je ta zagon začel umirjat in upam, da ne bo trajnih posledic... V ponedeljek imam slikanje MRT glave in potem še kontrolo pri nevrologinji, kjer bom bolj podrobno izvedela kaj mi sploh je oz. če je MS, kaj lahko pričakujem v prihodnje. Je pa res veliko odvisno od psihe in kakšne volje sem.


(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
9.6.2008 11:07:04   
mixi
Pozdravljene majčice.

Čestitke vsem mamicam, nisem se vam nič oglašala ker tamala se mi je pred dvemi tedni zelo prehladila in sva ble doma dokler mamica ni dobila neko virozo in hudo alergijsko reakcijo in pristala v bolnici. Tako da sem ravnokar iz bolnice in ker sem prišla k tašči po tamalo sem se vam tudi oglasla. Upam da ste vse ok in da veselo cartate svoje štručke, ker so naši največji sončki. Pa ob priliki uletim še kaj na net pa lepo se imejte.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
23.6.2008 12:47:00   
darmar
Ojla majčice, spet vas berem. Smo OK, naša punca je zlo pridna, veliko spi in podnevi je na 3 - 4 ure. Ponoči ji pa prvi del uspe prespati v kosu od 5 - 6 ur. Sva veliko zunaj in v vozičku ji ful paše, tko da lahko narediva sprehod, ki je pravi izlet.

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
28.6.2008 11:22:25   
mixi
ojla

Mi umiramo od peklenske vročine tu na obali je za umret. Tamali se bo zrolalo sploh nič ne spi in samo joka ker ji je full vroče pa še klime nimamouser posted image user posted image user posted image . Srčno upam da gre to poletje čim prej k vragu da se konča ta vročina. Pa sploh ne morem na plažo ker sem bla 14 dni od tega v bolnici in se ne smem to poletje sploh kopatuser posted image

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Majčice 2008 - 5.del!!
28.6.2008 18:11:04   
Katina
darmar nas je že našla na forumu Dojenček--> Majski hroščki 2008.
Mixi tudi ti se nam pridruži na zgoraj navedenem forumu. Kako to, da si bila v bolnici?

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?