|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 0:09:18   
Kerensa*
Očitno res preberete tako, kakor si želite prebrati... oz. tako razumete... hojca od Luse je bila izpred skoraj treh let... hojca, ki sem jo podarila sosedi v Črnučah, pa niti pod razno ni bila Lusina... in ko se je njena razmontirala (no, ni se sama - moj sin jo je user posted image ), sem šla po drugo... še kakšna nejasnost ali...?

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 24.8.2008 0:10:02 >

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 0:13:21   
r1ta
Ja, še je ena nejasnost...

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 0:15:46   
Kerensa*
Če je pa samo še ena, potem je pa najbrž super, a? user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 0:19:13   
r1ta
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Jaz verjamem, da bi se tista, ki je karkoli od tebe prejela v dar, javila na tej temi in bi te zagovarjala. Tako se pa ni. In iz tega lahko sklepam, da je vse larifari. Preveč je minusov, da bi lahko bilo pozitivno.


Torej?

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 0:20:00   
Magi*
no ja, dopuščam možnost, da nisem razumela nejasnega posta. vsekakor pa sem razumela tvojo nesramnost. in tvoje nerazumevanje lastnine - kar je sicer čudno, ko so ti pa pravne reči tako blizu.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 0:22:56   
Kerensa*
A citirane besede so nejasnost, Renata?... ojej... moja razlaga (ali "razlaga" - kakor želiš, seveda) je bila napisana že nekaj postov nazaj... in je še tam user posted image ... Magi - zate (ali za kogarkoli drugega) pa žal nimam več shranjenega ZS-ja izpred treh let (od Luse).

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 0:22:58   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Očitno res preberete tako, kakor si želite prebrati... oz. tako razumete... hojca od Luse je bila izpred skoraj treh let... hojca, ki sem jo podarila sosedi v Črnučah, pa niti pod razno ni bila Lusina... in ko se je njena razmontirala (no, ni se sama - moj sin jo je user posted image ), sem šla po drugo... še kakšna nejasnost ali...?



Sem pričakovala nekaj takega ja user posted image



Magi*, tvoje razumevanje je čisto ok, saj vidiš da DK več ne ve kaj piše.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 0:29:24   
Kerensa*
Še dobro, da portal vse shrani, če že jaz pozabljam. user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 6:45:38   
Kerensa*
Preden se kakšnemu adminu res dvigne pritisk... če ima še katera kaj za vprašat oz. če si še katera želi razjasniti kakšen pojm, naj mi pošlje ZS.

Lahko noč. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 8:24:57   
ZARA
Joj, Kerensa, ampak a si res čisto brez vesti? Norca se delaš iz stvari, ki niso niti malo smešne.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 8:27:16   
urbancek
Samo glede hojice bi pripomnila to. Če bi si jaz eno stvar izposodila bi to stvar tudi vrnila. Če si jo uničila (oz. tvoj sin), bi bila to stvar dolžna nadomestiti z novo, ne pa da si bila kar lepo tiho. Lahko bi o tem vsaj obvestila Luso, ne pa da si bila lepo tiho.


Za ostalo pa me ne briga, res pa stalno nekaj podarjaš. Vsaka čast ti za vse uspele dobrodelne akcije (niso bile zanemraljive, čeprav je bilo tudi kar precej hude krvi, glede na to, da si se kar dosti morala zagovarjati - ni moja stvar) ampak sedaj si pa res malo pretiravala. Zakaj pišeš, da nekaj podarjaš, če tega ne misliš storiti.

Ne dvomim, da si čisto vredu oseba, ampak daj kakšno podrobnost iz svojega privat življenja (oz. namišljenega - nisem čisto sigurna) ohrani zase. Bo bolje zate.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 8:31:35   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Očitno res preberete tako, kakor si želite prebrati... oz. tako razumete... hojca od Luse je bila izpred skoraj treh let... hojca, ki sem jo podarila sosedi v Črnučah, pa niti pod razno ni bila Lusina... in ko se je njena razmontirala (no, ni se sama - moj sin jo je user posted image ), sem šla po drugo... še kakšna nejasnost ali...?


Ej, DK, sedaj pa ga že res pihaš. Odloči se že enkrat, kaj se je zgodilo z Lusino hojico. Pa sploh ni point v hojici. Point je v tem, da očitno nimaš nobenega odnosa do lastnine, ne svoje in ne od drugih pa tudi do ljudi ne (glede na to, da si nekaterim puncam tukaj obljubila brda i doline).


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 9:06:32   
rija
dobra dela se hvalijo sama.

ni se ti treba hvaliti z njimi.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 10:07:54   
Lusa
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Očitno res preberete tako, kakor si želite prebrati... oz. tako razumete... hojca od Luse je bila izpred skoraj treh let... hojca, ki sem jo podarila sosedi v Črnučah, pa niti pod razno ni bila Lusina... in ko se je njena razmontirala (no, ni se sama - moj sin jo je user posted image ), sem šla po drugo... še kakšna nejasnost ali...?



Sem pričakovala nekaj takega ja user posted image Tudi jazuser posted image



Magi*, tvoje razumevanje je čisto ok, saj vidiš da DK več ne ve kaj piše.


Ni važno,če je bila hojica izpred treh let.Jaz imam tud vse stvari od prve hčerke ,ki je mimogrede stara 5let in so še vse stvari ok.Sicer pa ne vem zakaj bi dokazovala z zsuser posted image Jaz še jih vedno imam shranjene ,če pač katero zanima ,kar pa mislim ,da nobeno ,ker so itak vse lepo prebrale zgoraj napisano in  je vsem jasno o čem se gre.Res ,da si mi ogromno takrat pomagala glede Ajše ,za kar sem ti še vedno zelo hvaležna ,vendar glede izposojenih stvari ,ki so sedaj uničene ;mi pa ne greš iz glave.Sem se žal iz tega nekaj naučila.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 10:12:57   
Anonimen
.Res ,da si mi ogromno takrat pomagala glede Ajše ,za kar sem ti še vedno zelo hvaležna ,vendar glede izposojenih stvari ,ki so sedaj uničene ;mi pa ne greš iz glave.Sem se žal iz tega nekaj naučila.


Ne razumem, kako lahko ena nemarna hojca pretehta nesebicno pomoc (kar je pomoc Ajsi zagotovo bila). Ampak ok, vsak ima svoje prioritete.

Da ni ok, da se s sposojenimi stvarmi nemrano ravna, verjamem. Ampak ce posodim, v to vgradim tudi moznost, da stvar ne bo prisla nazaj v brezhibnem stanju oz. sploh ne bo prisla. Ampak, saj ni vazno, vsak ima svoje vrednote.

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 10:37:03   
Lusa
Mič-vse lepo in prav si napisala.Veliko ljudem sem posodila že marsikaj in tud nazaj nisem dobila ,ker kot praviš vzameš v zakup ,da se lahko kakšna stvar hitro uniči.Ampak te punce/prijateljice so se mi javile in mi razložile kakšna je situacija.Od Kerense pa žal nobenega glasu.

Kako lahko ena nemarna hojica pretehta nesebično pomoč?To nemarno hojico ,ki ni njena ,ona podarja naprej ,če nisi opazila.In tu je poanta vsega!!!

Veš tudi sama sem nesebično hotela pomagat fantku Blažu o katerem smo pisali tu na RR ,da bi mu podarila novo posteljco z vso opremo ,šla 4ure prej iz službe ,čakala Kerenso dve uri v dežju ,od nje pa nobenega glasu.Vem ,da to nima blage veze s to temo ,vendar a to ni nesebična pomoč?


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 10:41:03   
Anonimen
Kako lahko ena nemarna hojica pretehta nesebično pomoč?To nemarno hojico ,ki ni njena ,ona podarja naprej ,če nisi opazila.In tu je poanta vsega!!!


Ne, nisem opazila, ker ne vem, kaksna je bila hojica, ki si jo posodila ti in kaksno podarja naprej. Lahko je ista, lahko ni, ne vem.

Toliko kot je povedala o sebi in svoji nemarnosti, si tudi ti o svoji hvaleznosti. Zal mi je zate; za Kerenso mi je vseeno, je bila vedno nemarna, ce lahko uporabim ta izraz in to dejanje ni nic novega in nic nepricakovanega. Glede na to, da sta se druzili, bi rekla, da jo vsaj priblizno poznas. Ampak ok, kot sem ze rekla,  tvoja stvar, ne moja.

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 10:44:57   
Anonimen
Veš tudi sama sem nesebično hotela pomagat fantku Blažu o katerem smo pisali tu na RR ,da bi mu podarila novo posteljco z vso opremo ,šla 4ure prej iz službe ,čakala Kerenso dve uri v dežju ,od nje pa nobenega glasu.Vem ,da to nima blage veze s to temo ,vendar a to ni nesebična pomoč?


Seveda je, ampak pogrevas stare teme. In mislim, da tebi to ni potrebno. Ampak ocitno sem se zmotila.

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 10:45:20   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

Veš tudi sama sem nesebično hotela pomagat fantku Blažu o katerem smo pisali tu na RR ,da bi mu podarila novo posteljco z vso opremo ,šla 4ure prej iz službe ,čakala Kerenso dve uri v dežju ,od nje pa nobenega glasu.Vem ,da to nima blage veze s to temo ,vendar a to ni nesebična pomoč?




jap, tole sem samo še hotela dodat. pa je Lusa sama napisala. user posted image

ni frka zaradi ene hojice, frka je zaradi arogantnega odnosa. tu, zdaj in kadarkoli. vedno in povsod.


ja Mič, vsak ima svoje vrednote. očitno je Kerensi edina vrednota futranje njenega lastnega ega.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 10:47:01   
Anonimen
ni frka zaradi ene hojice, frka je zaradi arogantnega odnosa. tu, zdaj in kadarkoli. vedno in povsod.


Ne, ni frke.
Je pac ne prosis, ce nicesar ne rabis.
Naj jo lincajo tiste, ki jim je obljubila kaj, pa obljube ni izpolnila.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 10:50:43   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ni frka zaradi ene hojice, frka je zaradi arogantnega odnosa. tu, zdaj in kadarkoli. vedno in povsod.


Ne, ni frke.
Je pac ne prosis, ce nicesar ne rabis.
Naj jo lincajo tiste, ki jim je obljubila kaj, pa obljube ni izpolnila.


saj vsaka rit pride na svoj sekret. oh so true. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 10:51:50   
Anonimen
saj vsaka rit pride na svoj sekret


Ja, res je, cisto vsaka.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:03:02   
Lusa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II



Toliko kot je povedala o sebi in svoji nemarnosti, si tudi ti o svoji hvaleznosti. Zal mi je zate; za Kerenso mi je vseeno, je bila vedno nemarna, ce lahko uporabim ta izraz in to dejanje ni nic novega in nic nepricakovanega. Glede na to, da sta se družili user posted image bi rekla, da jo vsaj priblizno poznas. Ampak ok, kot sem ze rekla,  tvoja stvar, ne moja.


Mič jaz nisem nikogar na RR prosila ,da mi mora kdo finančno pomagat pri nakupu jeklenke in česar koli.To je bila vaša želja ,želja RR-ovk.Družili pa se nisve.Ko sve šle skupaj po jeklenko ,sem jo prvič videla.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   [Brisano sporočilo]
24.8.2008 11:04:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:05:44   
Anonimen
Mič jaz nisem nikogar na RR prosila ,da mi mora kdo finančno pomagat pri nakupu jeklenke in česar koli.To je bila vaša želja ,želja RR-ovk.Družili pa se nisve.Ko sve šle skupaj po jeklenko ,sem jo prvič videla.


Aha, samo videli sta se, se opravicujem.

....zato pa bodi hvalezna, da so ti pomagali....

Aja, Kerensa te je prosila, da ji posodi hojico. Mi je zal, da je nisi dobila nazaj v stanju in takrat, ko si pricakovala.

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?