|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da malo pohvalim
21.5.2008 16:58:26   
Anonimen
svaljki?

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Da malo pohvalim
21.5.2008 17:02:05   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

svaljki?


ne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Da malo pohvalim
21.5.2008 21:19:56   
Shorty_
kruh

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Da malo pohvalim
21.5.2008 21:42:04   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

kruh


ne, tudi kruh ni :)

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 0:46:24   
r1ta
OCVIRKI?

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 6:43:08   
srki
Žganci.

Šrajati, to pa pozam, je po koroško. Pozam enega korošca, k nam priseljenega.

Šta = ta, tista, a ne SC?

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 9:54:31   
smrka
Jah kej takega da so v sloveniji prijazni si je potrebno kar zapisat nekam... da bi te kera prodajalka pozdravila ko nakupis skoraj pol trgovine, kje pa..... Zato pa je svedska kar se tega tice zelo kulturna, ni trgovine, v kateri ti prodajalec nebi pozdravil. 

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 10:23:18   
srki
No, meni se še ni zgodilo, da me ne bi. Napaka v naših trgovinah (podeželskih) pa je ta, da nas stalno nekaj sprašujejo in se vtikajo v tvoje življenje. Skratka, so prav firbčne.

Pa da bom malo negativna: Enkrat sem šla v neko štacuno z oblekami. Sploh nisem vedela, da je to neka fensi trgovina, v kateri so hlače stale bivših 20. čukov. Pa me je trgovka tako zviška gledala, ko sem jo vprašala za neko ceno, odgovorila ja, da te so pa zelo drage, da ne ve, če si jih lahko kupim. Ej, da bi bila trma, bi si dvoje, ne samo ene. Včasih se preveč grdo obnašajo oz. misleš, ti smrljka, nimaš pojma, kaj šele denar. Ko jo pa vidim, da še nagravžno požvekuje zraven, me pa res vse mine.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 10:40:13   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  A 20 jurjev je veliko za hlače al kaj? Ma, saj za vsake kavbojke dam 50-60 €, je pa res, da kupim ene na 5 let.

Jaz imam z veliko večino prodajalcev, zdravstvenega osebja, uradnikov, policajev,... fajn izkušnje, korektni, prijazni, uslužni - za večino velja, da kar seješ, to tudi žanješ. Je pa res, da je nek ekstra poseben odnos redek, ko imaš občutek, da te pa ta dotični jemlje kot alfa in omego stranko - torej se posveti samo tebi. Iz mojih izkušenj, ko sem delala kot prodajalka, je tako zato, ker imaš še 20 ljudi, ki čakajo v vrsti in preprosto nimaš časa se vsakemu posebej posvetiti 100%, tudi če bi rad, pa včasih je tudi kakšne probleme težko pustiti doma... Ampak večina, moram še enkrat rečt, je čist fajn in ne opažam nekih hudih razlik npr. z Nemčijo, Avstrijo, Francijo,... Se spomnim ene gospe, ki je na ves glas razlagala, kako je v Avstriji vse oh in sploh super in fajn, ampak ona kot stranka je bila izredno težka, nesramna (toliko kletvic, kot sem jih slišala od nje, sploh na račun posameznih narodov,...), s takim odnosom ni delovala ravno svetovljansko, za kakršno se je imela user posted image .
Seveda so pa potem tudi taki, kot opisuje Srki. Amapk ti so pa poglavje zase. Poznam eno prodajako pohištva, ki je enemu mlademu paru, ko sta samo vprašala za ceno glede enega artikla, jima rekla, da si pa onadva tega ne moreta privoščiti, brezveze, da jima razlaga dalje user posted image user posted image user posted image . Ne vem, na podlagi česa je prišla do te ugotovitve.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 11:10:34   
hrchy
točke = bonboni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 12:28:56   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

točke = bonboni




Vau, ne ga srat user posted image user posted image user posted image . S kje pa si?

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 12:30:11   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

user posted image user posted image user posted image  A 20 jurjev je veliko za hlače al kaj? Ma, saj za vsake kavbojke dam 50-60 €, je pa res, da kupim ene na 5 let.



60€ še ni 20 jurjev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 12:39:48   
srki
Madona, Ankica, meni je 20 jurjev za hlače dostiuser posted image .

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 12:51:51   
hrchy
gorenjka, ampak mama je iz horjula ;)

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 13:01:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

user posted image user posted image user posted image  A 20 jurjev je veliko za hlače al kaj? Ma, saj za vsake kavbojke dam 50-60 €, je pa res, da kupim ene na 5 let.



60€ še ni 20 jurjev.


Je pa blizu user posted image .

Srki, bolj sem mislila, da te bi morala trgovka gledat postrani (če te že gleda), če bi prodajala hlače za 600€ ali pa čevlje za 700€, kot poznam eno, ki jih kupuje za tak denar in potem na ves glas razkazuje svojim podrejenim, ki imajo toliko mesečno plačo, ne pa za 20 bivših SIT, saj tudi sama ne dajem toliko za hlače, ampak da za tak denar trgovka viha nos?

user posted image user posted image user posted image  Sem ravno včeraj mojemu razlagala, da denar (in znamka) ni vse. Kupila sem ene superge za ma mislim, da so bili 20€ al celo malo manj, potem mi je pa še tašča dala podobne od le cok sportif al kaj so že, ki so stale 200€, pa so njo obtiščali, meni pa se po kvaliteti  ne zdi jo čisto ni slabši od mojih (kao cenenih po njenem user posted image ).

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 14:32:23   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

gorenjka, ampak mama je iz horjula ;)


Ahaaa. A pol si mamo vprašala?user posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 14:48:46   
hrchy
Ko sem bila se majhna so me na to temo enkrat nahecal, da sem ostala brez bonbonov... Potem si pa otrok to hitro zapomni user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 14:53:05   
kjava
To je pa res, ja user posted image  Ampak po moje res samo v našem koncu poznamo to besedo, pa še to današnja mularija ne več.

Zvesta, a so čurki štruklji?

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 14:56:16   
Anonimen
Kaj so škrinjice?

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 15:22:39   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Zvesta, a so čurki štruklji?


Niso :)

torej, še zmeraj ste na suhem s:

- cizra

- božla

- čurki


Do večera vas pustim. Tista ki porajta, dobi od mene čokolado. user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Da malo pohvalim
22.5.2008 21:13:08   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

torej, še zmeraj ste na suhem s:

- cizra

- božla

- čurki


Do večera vas pustim. Tista ki porajta, dobi od mene čokolado. user posted image


Zmagovalca ni... Zatorej razsvetljenje

Cizra = fižola

Božla = fižola

Čurki = krvavice

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Da malo pohvalim
23.5.2008 7:25:17   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Kaj so škrinjice?


Skrinjice za polhe lovit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Da malo pohvalim
23.5.2008 9:21:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Kaj so škrinjice?


Skrinjice za polhe lovit.


Napolitanke user posted image je pravi odgovor.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Da malo pohvalim
23.5.2008 12:42:28   
srki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?