|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj uporabiti Angelsound?
21.5.2008 17:05:08   
Anonimen
Vse ki ste uporabljale to napravico me zanima v katerem tednu ste jo začele uporabljati? Sama sem dopolnila 12t in me zanima ali ste v tem tednu že kaj slišale??
Nevem če je to srce le enkrat je tiho drugič kot bi nekaj prišumelo čez

Vaše izkušnje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj uporabiti Angelsound?
21.5.2008 17:23:42   
lindy
Ja v 12 tednu naj bi se že slišalo ja, je pa fino če srček poslušaš zjutraj ali pa zvečer, mora bit tišina, ne smeš glih po jedi, pa včasih moraš bit vztrajna, da ga najdeš, ga pa jest z bebesound še danes ne najdem pa sem še v 32 tednu, tko da ne vem od česa je to odvisno!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj uporabiti Angelsound?
21.5.2008 17:28:11   
Anonimen
Jest za AS nisem nič slišala po NS (okoli 12. tedna), pa sem zagnala celo galamo! Prvič sem našla utrip okoli 16. tedna se mi zdi, prej pa sem si samo domišljala da slišim utrip user posted image

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj uporabiti Angelsound?
21.5.2008 17:48:11   
Anonimen
Kaj pa recimo tisti šumi na vsake toliko časa pomenijo? Ali gre lahko za premikanje bebike? Ko plavauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj uporabiti Angelsound?
21.5.2008 18:24:51   
Lara Croft
Oj..... z AS sem srček slišala v 10 tednu...ma smo ga kr dolgo iskali... user posted image dan kasneje pa še pri ginekologinji.. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj uporabiti Angelsound?
21.5.2008 18:27:11   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj pa recimo tisti šumi na vsake toliko časa pomenijo? Ali gre lahko za premikanje bebike? Ko plavauser posted image


Jaz sem se tudi spraševala, kaj pomenijo tisti šumi.... zdaj, ko poslušam srček, ko se že fino čutijo premiki, se tisto blobotanje točno takrat slišiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj uporabiti Angelsound?
21.5.2008 20:02:33   
Anonimen
Samo jaz sem sicer slišala srce ampak ko sem si otipala utrip, sem videla da slišim svojega............in to na trebuhuuser posted image

Kako razločimo med svojim in dojenčkovim?

(odgovor članu Lara Croft)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj uporabiti Angelsound?
21.5.2008 20:06:20   
Polynesia
Dojenčkov utrip je 2x hitrejši od tvojega, jaz sem štela utripe in jih je bilo 156 na minuto kar je super.
Drugače pa tudi jaz slišim svoj utrip preko trebuha, ali pa nad sramno kostjo, nekaj časa moraš učasih kar iskat da najdeš dojenčkov utrip.

Jaz sem zelo zadovoljna. Sem ga začela uporabljati pri 14.tednih in sem takoj slišala utrip, enkrat bolje, drugič slabše, enkrat dolgo iščem, drugič ne, pa tisto "blobotanje" se lahko sliši ko se plod premakne.

Pa obvezno uporabljati univerzalni gel za ultrazvoke, ki ga kupite v lekarni!!!


< Sporočilo je popravil Polynesia -- 21.5.2008 20:14:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj uporabiti Angelsound?
22.5.2008 9:03:52   
Ana Luna
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj pa recimo tisti šumi na vsake toliko časa pomenijo? Ali gre lahko za premikanje bebike? Ko plava


Po mojih izkušnjah ne gre za premikanje bebike, jaz sem v 1. nosečnosti imela prazno vrečko (torej ploda ni bilo), pa sem slišala samo šumenje in blobotanje. Verjetno je prebava ali kaj tretjega.
Zdaj pa sem v 13. tednu in že od 9. tedna naprej poslušam srček. Včasih se je res treba potrudit, da najdeš, ampak ko pa najdeš, si pa pomirjena.
In tako kot so že punce napisale - otrokov srček bije dvakrat hitreje kot tvoj, mene asociira na majhen brzi vlakec. user posted image
Skratka, vso srečo pri iskanju najlepšega ritma!

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?