|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:04:57   
lana luna
*bubi* hemoglobin sem jest v ponedeljek imela 111, samo mi ni še nč sirupa napisalauser posted image meja je pa 110 sem brala. sem ga pa pred tremi mesci mela še 132, tko da mi skos konstantno pada. pa baje da po porodu še več pade ta vrednost.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:05:28   
arabela*
baje je najboljši  termometer komolecuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:06:00   
ključek
me bo moj rajš na user posted image  pelu, da mi mal pritisk dvigne.


evo, za lušte...........user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:06:35   
arabela*
Joj,jaz tud imam ta legofer sirup.Pa ga ne morem pit,tak je nagraužen.Imam cele ceremonje preden spijem šlukuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:07:26   
arabela*
Ma je nek čudn dan,utrujen.Kar spi se mi.
Si grem še en neskafe naredit.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:07:59   
ključek
*bubi* hemoglobin sem jest v ponedeljek imela 111, samo mi ni še nč sirupa napisala meja je pa 110 sem brala. sem ga pa pred tremi mesci mela še 132, tko da mi skos konstantno pada. pa baje da po porodu še več pade ta vrednost.


meni je pa G rekel...............evo, hemoglobina imate 113, bova kr napisala recept za sirup, da bova tipi topi pripravljen na porod, kot športnika...........user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:08:13   
lana luna
baje je najboljši termometer komolec


user posted image user posted image user posted image user posted image pa najcenejši... mi smo Gorenjci bomo kr tega uporabljaluser posted image user posted image user posted image

Saraya dej preber post od *bubi* pa pejt najdt strehcouser posted image pa sonček bo, tko da jo bomo rabli, pa tut zarad vetra binjo jest mela.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:08:25   
arabela*
Bubi,ta čaj za nosečnice,od tekane?
Škodi kaj če ga Aneja pije?? Po moje nič,ne?
ga ima full rada.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:08:56   
lana luna
evo, za lušte....


njami.....user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:09:42   
ključek
Joj,jaz tud imam ta legofer sirup.Pa ga ne morem pit,tak je nagraužen.Imam cele ceremonje preden spijem šluk user posted image


jaz tudi...............tok je sladek, da mi bo priskutil ostale slaščice................user posted image user posted image
v lekarni je rekla, naj zraven kaj kislega pojem..............npr. kisle kumarice...............user posted image user posted image user posted image ........pa mi nekak ni, da bi najprej sirup spila, pol pa kumarice jedla......................user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:09:50   
arabela*
Lana luna,če pa je moja lupinica od sončka.A so vse iste al kako??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:11:06   
ključek
Bubi,ta čaj za nosečnice,od tekane?


ti ga že piješ?? zakaj pa??

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:11:36   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

*bubi* hemoglobin sem jest v ponedeljek imela 111, samo mi ni še nč sirupa napisalauser posted image meja je pa 110 sem brala. sem ga pa pred tremi mesci mela še 132, tko da mi skos konstantno pada. pa baje da po porodu še več pade ta vrednost.


Ja, saj to je.... tebi je res zelo padel. Meni je iz 128 na 119, pa mi je že kar napisala Rp. Pa mi je kljub pitju padel na 113.

Pri tebi je nevarno, da se ti do naslednjega merjenja (če ga boš sploh imela) zelo zelo pade, pa bo že prepozno. Ja, eni G se ful strogo držijo pravil. Mene v tej user posted image  ful "čuva", ker sem lani izgubila user posted image .


Jaz ti priporočam, da si kupiš Elevit tablete in jih redno jemlješ. Od vseh teh kombinacij za user posted image  imajo daleč največ železa not! Ampak ne smeš zraven nič drugega takega jest, da ne boš vitamina A predozirala.



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:12:51   
*bubi*
Bubi,ta čaj za nosečnice,od tekane?


ne poznam. Napiši sestavo, pa ti povem, kaj se bo Aneji zgodilo user posted image  Mogoče pa bosta dva user posted image user posted image  pri hiši user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:13:29   
arabela*
Me to you,pijem ga občasno,ker je pač dober,pa hranljiv,pa ker je pač za user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:14:39   
*bubi*
Me to you, mislim, da je tvoj G dobro naredil glede sirupa. Kar potrudite se, babe, drugače bo po porodu hudo. Aja, pa cedevita je čisto OK, ni treba nobenih kumarc zraven jest user posted image  C-vitamin je važen, ne kislina kot taka.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:14:47   
ključek
Me to you,pijem ga občasno,ker je pač dober,pa hranljiv,pa ker je pač za user posted image  user posted image


aja, kok sm blond..............sem mislila, da piješ čaj za dojenje................morm očala it spucat, narobe berem..................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:16:04   
ključek
Me to you, mislim, da je tvoj G dobro naredil glede sirupa. Kar potrudite se, babe, drugače bo po porodu hudo. Aja, pa cedevita je čisto OK, ni treba nobenih kumarc zraven jest C-vitamin je važen, ne kislina kot taka.


kaj pa če malo vode ali juica spijem zraven?? je to narobe?? ker cedevita ni glih po mojem okusu.........

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:16:50   
*bubi*
Aja, v 1. user posted image  mi tudi ni železa napisala, ker sem bila tik nad mejo. Takrat sem še hodila v ZD za študente v LJ, pa so bili ful po reglcih.
No, sem si kar sama Haematopan v lekarni kupila in ga jedla. Nekje pa moram veze ponucat user posted image  Zdaj ga ni več za dobit, drugače bi kar to jedla namesto sirupa.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:17:27   
arabela*
bubi,kopriva je not,pa medenika,limonska trava,poprova meta,plahtica,malinovi listi,rman

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:17:45   
*bubi*
kaj pa če malo vode ali juica spijem zraven??


to bo tudi super user posted image  Al pa kar svežo pomarančo, samo zdaj ni ravno sezona.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:19:13   
arabela*
Me to you,pa saj je vseeno,kaj spiješ zravn.Lahko tud kak štamperli,bo kri odličnauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:19:54   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

bubi,kopriva je not,pa medenika,limonska trava,poprova meta,plahtica,malinovi listi,rman


bolj kot ne droge, ki odvajajo vodo. pa ti tako opevani malinovi listi za mehčanje MV user posted image
Verjetno so količine take, da ni ful nekih učinkov. Drugače bi se itak moralo v lekarni prodajat. No, pri Aneji samo pazi, da ne bo preveč tega spila zaradi odvajanja vode.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:22:03   
ključek
Me to you,pa saj je vseeno,kaj spiješ zravn.Lahko tud kak štamperli,bo kri odlična user posted image


Saraya..................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ................že tko ne pijem alkota.............tko da to ni glih dobra ideja.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 11:31:16   
arabela*
Tiste,ki imate žeuser posted image
Kaj storit ,če otroka nonstop zobje bolijo??Kaj naredi zobar??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?