|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:11:53   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Me to you....k se bosta za datum fiksno zmenle se jaz pol kr prhevtam.....sam upam da ne bo to kje 23.8.,



...mogoče bomo/bodo ene takrat že globoko dihale al pa se ravno pripravljale.....user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:13:39   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Marsy

Ampak imam zdaj občutek, da nič ne zamudim, če ne grem.



user posted image user posted image user posted image  ...   si se kar prav odločla.......user posted image

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:15:41   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Samo vidim ful enih imen tu gor, pa se nikoli ne javijo. Jih gremo malo prečekirat? user posted image


....sem že jaz tudi opazila.....nekaj ne #naših#, nekaj je bilo avgustovk -višnja, ostale user posted image ....ma kaki špijuniuser posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:19:06   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

bla....da se nisem nič zredila (ti stavki me najbl razveselijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam da niso izrečeni zgolj iz vljudnosti)user posted image user posted image user posted image user posted image



...tudi jaz to poslušam,....da mi je samo buši zrasel, pa da sem lepa nosečka, pa......

...pol mi pa špeh raste....user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:20:33   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

jaz pa pogrešam našo Optimizem..................kam se je skrila???


...jaz sem se tud zadnjič na njo spomnila.......... se že celo večnost ni javila....sem se pa spomnila, ko sem slike prvega srečanja gledala....

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:27:05   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

a ste že kej nabavlale..kok jih mislte nabavt...al bote mele anvadne modrčke???


jaz jih iščem, pa ne najdem...........najbolj me moti to, da niso gladki...........take, k zdej nosim.........


...jaz sem si za foro naročila pri neckermannu...dva v kompletu bombažna....okrog 22€....za dojenje..., pa sta mi ok...., druga dva sem pa nazaj poslala od naturane...mi nista bila preveč fajn....
aja, pa tiste trakce za podaljšanje...sem naročila...pa nazaj poslala, ker sem vzela tiste za ožje modrčke, pa imajo 3 vrste za zapenjat...moji modrci pa večinoma 1, max 2.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:27:19   
leda
ja bubi, sem septembrka in vas z veseljem berem. glede oglašanja se mi pa zdi, da vas še pri branju ne dohajam, kaj šele, če bi se lotla pisat. pa itak ste že tolk domače, da bi najprej morala en prosti spis na temo familje, pa domačih žvali, pa,... sestavt, da bi vas dohitela. glede šopinga (kot druge velike teme:) je pa tole drugo dete in če sem pri prvi maltene za vsak teden vedla, kera celica ji je zrasla, moram zdaj vsakič v materinsko gledat in seštevat, da vem, v katerem tednu sem. tko da nimam čist nič kupljenga in še dobr, da ste me spomnile na vložke, spodnje gate, alkohol in gaze. kaj več pa mislim, da ne bom rabla.

sicer pa tkole na pamet:
- jaz pa ne bom na široko povijala, sploh ker sem pri prvi prepozno zvedla (prestolonaslednica je ravno dopolnila 3 leta), da je to za hipertončke (kar je bilo) absolutno odsvetovano.
- na vraže ne dam kaj dost, ampak tale luna pa očitno ne vpliva samo na vodo v morju, ampak tut na plodovnico. vsaj men je pri ta prvi odtekla točno na polno luno, dva tedna pred rokom. tko da fajn, da je letos napovedana en teden prej (dedlajn mam namreč 22.9)...ampak ve ste itak že tolk pridne. jst sem med čakanjem na rešilca še diktirala vsebino potovalke svojmu možu...

tko. v prihodnje obljubljam, da bom napisala še kaj pametnega, v kolikor me ne boste prehitele. ma sej veste, to je tko nekak kot tist vic o pamzku, ki ni spregovoril do 4ga leta. pač ni imel pripomb...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:29:13   
coko
Ciao!

no, jaz sem pa danes pravi zaspanec. Sem šla včeraj ob 21.30 spat in danes do 12h. Sem se morala prav prisilit, da sem vstala. Zdej pa vas že eno uro berem.
Previjalna- tudi mi imamo široko (se mi zdi, da je ravno taknšne velikosti kot jo ima me to you, sam da je drug motiv)

elevit tablete- jaz jih jemljem še preden sem zanosila in sem imela tudi temnejše blato (na začetku nosečnosti), zdej ko pa user posted image  verjetno več ponuca, pa je normalne barve. Zaenkrat je železo v redu, res pa je da nikoli nisem imela problemov z njim.

glede protibolečinskih pri porodu, sem tudi jaz pri bolj ta pogumnih user posted image , kako pa bo, bom pa takrat vidla. Po moje mi bo še žal. mi je pa moj user posted image  rekel, da bom sigurno full glasna med porodom. user posted image user posted image user posted image  

oblačila za dojenčka- kolk je smiselno kupovati bodyje brez rokavov?

termometer za vodo- mi bomo verjetno kupili tisto ribico od nuka, ta modro.

taja- koliko pa si dala za liscin modrček. Sem včeraj čekirala na internetu, če ga imajo, pa nisem nič najdla. Maš kakšno slikco?
Jaz sem si drugače kupila enega v Mullerju za 9 eur, pa mi ni najbolj všeč, ampak sem si rekla, da za prvo silo bo, potem bom pa vidla, kolk mi bodo joškice sploh zrastle.

saraya hvala za obrazložitev glede nočne dude. Pa se bomo mal svetli user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:33:13   
gold fish
user posted image

< Sporočilo je popravil gold fish -- 24.7.2008 14:45:49 >

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:35:21   
gloria
....sam tolk da vas pozdravim in šibam nazaj na pospravljanjeuser posted image user posted image user posted image ....vidim da bo danes pal 3 del bravo čvekiceuser posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu coko)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:36:14   
Tejchy
ufff... pa mi je uspelo... vas prebrat....
čist ste podivjale s temi posti....
ko se bom naslednjič logirala bomo tko ziher že na 3. delu...
no sj prav tko...

sem mela vmes eno tečno stranko, pa sem čist pozabla kaj moram napisat..

aja, srečanje - men je vseen za datum... če bom lahko, bom priskakljala naokol..

moderc za dojenje - men so vsi tak nekak mimo... sem si pa zaenkrat kupila enega v Mullerju... čist tak simpl... moram še kje kakega mal bolj fenci najdit...

Kahlo - zakaj ne PAMPERSK??
drugače pa sem nekje prebrala, da so kao FIXIES najboljše... ne vem no.. js mam zaenkrat Pamperske...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:42:06   
gold fish
....jaz sem pa zadnjič v dm v avstriji vidla ene....babylove...pa so ful dobro ocenjene.....  bom jih enkrat, ko bo user posted image  kupila,da vidim kako in kaj...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:44:33   
taja1235
coko  -  dala sem 17 euru pa majo modre in bele barve...pa mal cipk ob robu tko cist nezne...
mi je pa ful mehk...pa naramnice so dost stabilne....sm pa uzela 75B......80 mi je biu ful velik
pa lagko bi ga tud zdej nosila...k je res stabiln..bom pogeldala na netu ce majo kje objavlenga


(odgovor članu coko)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:46:50   
gold fish
prijavljenih vas je ful...piše pa skoraj nobenauser posted image

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:47:48   
coko
no, ti modrčki so mi pa všeč, pa še dragi niso preveč

mene pa tudi zanima, kakšne pižamice boste imele, ali pa spalne srajčke? Kolikor se spomnem iz MŠ je rekla babica, da je fajn, da se čimbolj lufta tam spodaj, tak da je verjetno boljše spalna srajčka?

aja, ena je spraševala glede nakazila iz CSD-ja. Jaz sem danes dobila odločbo, sem bila pa v ponedeljek pri njih. Nič pa ne napišejo kdaj bodo nakazali. Bom mogla malo prečekirat na bankomatu.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:50:03   
gold fish
bubi - sem danes nabavila te zložence ........ pa sem dala za tisto pakiranje po 10kom - 0,13 centa..... je farmacevtka še enkrat preverila, pol pa rekla, da je že prava cena.......user posted image ,

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:50:15   
taja1235
ma na netu ni tega modrčka ;(
je pa mal debate o modrčkih na tej strani

http://soncek.si/forum/viewtopic.php?t=196&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:52:19   
gold fish
coko - mislim, da boš imela nakazilo 15.8...., vsaj pri nas  je 1x mesečno...jaz sem 15.7 za 1 dan zamudila, pa je rekla, da dobim15.8.......

tisti link za modrce sem pa zbrisala, ker je bila neka ful čudna dimenzijauser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:52:59   
gold fish
grem še enkrat probat....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 14:57:50   
gold fish
http://www.neckermann.si/artikel/2779745/2-modrcka-za-dojenje-kos-B

http://www.neckermann.si/artikel/2779745/2-modrcka-za-dojenje-kos-B

http://www.neckermann.si/artikel/2779774/Komplet-2-modrckov-za-dojenje-kos-B

Tejchy - ta je za tebe..... malo bolj fensi....

http://www.neckermann.si/artikel/2779700/Modrcek-za-dojenje-kos-B


..... pa še nekaj jih je gor...ne bom vseh lepla gor.....

..aja pa spalne tudi imajo....

.....so pa pod oblačila za bodoče mamice......

< Sporočilo je popravil gold fish -- 24.7.2008 14:58:58 >

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 15:00:21   
coko
gold fish- ali si kupila zložence v sanolaborju? jaz sem tudi tam vidla, da imajo takšno ceno. Sem pa jih na žalost že prej kupila v DM za 1,28 eur user posted image , tudi po 10 kom pakirano.
Koliko tega pa sploh rabimo? Če otročka umivaš s tem, verjetno kar veliko?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 15:02:54   
alysa
Men so prav lepi ti modrčki ... user posted image user posted image  A ti je uspelo naročit pravo številko oz. a si vzela tako številko, kot imaš sedaj al mal večjo?

Mene namreč še čaka nabava modrčkov ...

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 15:05:51   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: coko

gold fish- ali si kupila zložence v sanolaborju? jaz sem tudi tam vidla, da imajo takšno ceno. Sem pa jih na žalost že prej kupila v DM za 1,28 eur user posted image , tudi po 10 kom pakirano.
Koliko tega pa sploh rabimo? Če otročka umivaš s tem, verjetno kar veliko?


...jaz sem to danes kupila pri nas v lekarni.....  je pa to ...to

user posted image

...sem kupila po priporočilu bubi..... od Tosame..... je pa sterilno za čiščenje popka.....

(odgovor članu coko)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 15:07:21   
KAHLO
Tejchy glede teh pleničk... mi vsi govorijo da vsebujejo kao neko snov k lahko alergeno vpliva na bebo nevem, kao neke vrste k always vložki......in mi vsi priporočajo te k goldi pravi BABYLOVE v dm-u.....so cenejše in boljše....tako da bom jaz kr te nabavla....

Nam je tud babica rekla da mormo met zračno pr luli, pol po porodu.....tak da jaz nevem, jaz bi mela pa kr rada uno pižamo zraven k je zgoraj k srajca, spodaj pa hlače......meni grejo te spalne srajce tak na živce k spim pa se mi orkog namota .........mislim kr znorettttttttt.........ampak zgleda da bom mogla kaj takega met....rajši norim zarad pižame, k pa lule tam spodaj.....mi je pa babica rekla da če bom imela šive da je dobro če si luliko večkrat z mrzlo vodo splahneš....isto je rekla moji sestri in mi je rekla da so ji res šiveki prej odpadli, pa še vnelo se ji ni nič.....user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Septembrke 08 - 2. del
24.7.2008 15:09:29   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: alysa

Men so prav lepi ti modrčki ... user posted image user posted image  A ti je uspelo naročit pravo številko oz. a si vzela tako številko, kot imaš sedaj al mal večjo?

Mene namreč še čaka nabava modrčkov ...


.... imam to možnost, da plačam v 15 dneh po prejemu...pogledam, probam, če je ok obdržim, če ne vrnem...

..in si ponavadi naročim obe številki, pa različne modele...pol pa lahko izbiram....  sem si pa vzela isto številko kot jo imam......   vzela sem pa prvega...,je taki fajn mehki, pa malo vseeno popestri tista modra oz. roza barva zgoraj...

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?