|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 11:25:52   
muška
user posted image user posted image user posted image  pa res user posted image user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 11:32:55   
Vešča
Pri naju z možem je to skoraj šport user posted image

Redno se zaklepava v avto (no, on večkrat kot jaz). Prav zato on plačuje članarino AMZS, da mu brezplačno odklepajo avto - kjerkoli že je. user posted image

Enkrat je tudi meni uspelo hčero zakleniti v avto - pred vrtcem, in z mobitelom in vsem. Sem skoraj oropala prvega mimoidočega in ga prisilila, da sem z njegovega gsm poklicala moža (seveda na stacionarca, saj gsm številke nisem vedela na pamet), ki je na srečo našel rezervni ključ doma.

Pa enkrat sem uspela ključe zaklenit v prižgan avtouser posted image .

Vsaj 1x na leto pa lezem skozi spalničino okno, ker se zaklenem ven (v stanovanjskih vratih imamo avtomatsko zaklepanje) - to je cel projekt: moram najprej kanto od smeti privleči do spalnice pod okno, potem splezati nanjo in se res potruditi, da dosežem okno. Sem se že navadila, da kadarkoli kam skočim in hčero pustim za minutko samo doma (v klet, odnesti smeti, psa lulat ipd.), da preverim, da je spalnično okno odprtouser posted image .


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 11:46:03   
deja27
sej teli tamalčki so brihtni,sam ne takrat ko je treba.naja z mojmu je mali pred 2mes.zapru na balkon.jaz sem šla ven kadit,moj pa za mano neki nakladat,pa po vrhu še v gatah,pa še rečem mu merkej tamalga,na kar se sliši pok in vrata zaprta,mi pa v drugem štuku,njiker nobenga,jaz vrtoglavico in paranojo na višino,moj pa v gatah skor sred zime.kaj zej.pa mi ga je brihteža uspel prepričat,da je šel v kuhinjo po stol,ga privlekel,do dnevne,splezal nanj in nama odpru,kap bi me skor.še prej se nama je pa smejal v glavo.

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 11:47:10   
naja17
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jest si takele zgodbice tako živo predstavljam in pol se smejim tule na šihtu...

da bi nekdo še snemal tele jutranje prigode...user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 11:52:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

sej teli tamalčki so brihtni,sam ne takrat ko je treba.naja z mojmu je mali pred 2mes.zapru na balkon.jaz sem šla ven kadit,moj pa za mano neki nakladat,pa po vrhu še v gatah,pa še rečem mu merkej tamalga,na kar se sliši pok in vrata zaprta,mi pa v drugem štuku,njiker nobenga,jaz vrtoglavico in paranojo na višino,moj pa v gatah skor sred zime.kaj zej.pa mi ga je brihteža uspel prepričat,da je šel v kuhinjo po stol,ga privlekel,do dnevne,splezal nanj in nama odpru,kap bi me skor.še prej se nama je pa smejal v glavo.


crkneš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 12:05:46   
želva
user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdej imam pa slabo vest, ker sem zadnjič tud nekam rezervne ključe zatlačla, pa ne vm več kamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 12:16:57   
srki
Ah ja, pa sodobnost in elektronikauser posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 13:01:16   
KIKI****
Kak me tole spominja na mojo zgodbouser posted image .
Pred tremi leti decembra 2004 grem na hitro po pošto iz stanovanja, tamalega (16 mesecev) ki se je mirno igral v sobici pa pustim za minutko samega. In ni hudiča tamal obrne ključ na vratih. Pridem jaz v tistem mrazu do vhodnih vrat z trebuhom (noseča 6 in pol mesecev) mislim odpreti in ne gre. Potem iz strani ker imamo na vetrolovu okno gledam kaj je zdaj to in vidim kako mali joka brez mene. Prosila sem ga na sedežni ki je poleg okna da naj obrne kljuko ki jo je znalpa mu nišlo, potem zvijem kljuko na vratih nikjer ne pridem do ključavnice-pokličemmoža od tašče in 1 uro čakamda pride, s tamalim sem se skoz pogovarjala in ga prosila da naj ključ še enkrat obrneuser posted image brez  sreče. Mož začne žagat vetrolov in naleti na steberuser posted image  potem smo pa vrata ven vrgli-ne vem kak mu je uspelo amapk hvala bogu je.
Mal smo mel stroškov ampak se je v 2 urah vse dobro izteklo.
To me je izučilo d anikoli več ne puščam ključev v vhodnih vratih ali pa jih vzamem sabo.

Srečno se je končalo tudi za vasuser posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 13:39:50   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Sam da je vse ok.

Si pa dobro napisala, sem se ful nasmejala! user posted image

Jaz tudi

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 14:32:33   
nanč
Nekaj je v luftu zadnja dva dni,mogoče je to polna lunauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 14:38:33   
Blejka26
res si pametno ragirala..user posted image vsaka stvar je za nekaj dobra..pa tud če je to otrokova trma

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 14:58:48   
krfjolca
Niti ni treba imet preveč modernega avta z veliko elektronike, da se ti kaj takega zgodi. Meni se je že 3x, pa me še kar ne izuči. Namreč, vozim 10 let starega Accenta, nimam centralnega zaklepanja, prtljažnik se pa odpre samo s ključem. In tako sem že nekajkrat prišla iz trgovine, odklenila prtljažnik (ostala vrata ostanejo zaklenjena), odložila torbico s ključi na zadnjo polico,  popokala vrečke iz nakupovalnega vozička v prtljažnik in prtljažnik zaprla.  Grrrrr user posted image
K sreči nobenkrat nisem bila tako daleč od doma in me je mož hitro prišel z rezervnim ključem rešit.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 16:03:39   
gojska
mislim cafe, če nisi ti eno neodgovorno bitjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. sprinti tole svojo zgodbico, jo boš dala hčerkici ko zraste.user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 16:34:13   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

mislim cafe, če nisi ti eno neodgovorno bitjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. sprinti tole svojo zgodbico, jo boš dala hčerkici ko zraste.user posted image


ta je dobrauser posted image user posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 16:47:24   
Volga
Zelo dobro si tole napisala. A tastarmu si že pvoedala? Mislim vse, tudi tisto, da si imela rezervo v torbi, ker se ti je ni dalo pospravit user posted image user posted image user posted image  Moj bi bil vijoličen, pa para bi mu iz ušes puhtela.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 19:41:13   
Anonimen

Je bil rajš modro tiho (pametni molčijo) da ni eksplozije tvegaluser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 21:28:21   
klarisima
Prav živo si te predstavljam user posted image
Še dobro, da je mala sodelovala user posted image
Ta dogodek boš morala še velikokrat v življenju povedat in vedno se boš nasmehnila user posted image
Samo glej, da se ti ne ponovi user posted image



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
22.5.2008 21:38:38   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Vešča

Vsaj 1x na leto pa lezem skozi spalničino okno, ker se zaklenem ven (v stanovanjskih vratih imamo avtomatsko zaklepanje) - to je cel projekt: moram najprej kanto od smeti privleči do spalnice pod okno, potem splezati nanjo in se res potruditi, da dosežem okno. Sem se že navadila, da kadarkoli kam skočim in hčero pustim za minutko samo doma (v klet, odnesti smeti, psa lulat ipd.), da preverim, da je spalnično okno odprtouser posted image .



Upam, da te ne bere kak sosed! Bo imel natančen načrt vhoda v tvojo spalnico user posted image

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
23.5.2008 7:08:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Kak me tole spominja na mojo zgodbouser posted image .
Pred tremi leti decembra 2004 grem na hitro po pošto iz stanovanja, tamalega (16 mesecev) ki se je mirno igral v sobici pa pustim za minutko samega. In ni hudiča tamal obrne ključ na vratih. Pridem jaz v tistem mrazu do vhodnih vrat z trebuhom (noseča 6 in pol mesecev) mislim odpreti in ne gre. Potem iz strani ker imamo na vetrolovu okno gledam kaj je zdaj to in vidim kako mali joka brez mene. Prosila sem ga na sedežni ki je poleg okna da naj obrne kljuko ki jo je znalpa mu nišlo, potem zvijem kljuko na vratih nikjer ne pridem do ključavnice-pokličemmoža od tašče in 1 uro čakamda pride, s tamalim sem se skoz pogovarjala in ga prosila da naj ključ še enkrat obrneuser posted image brez  sreče. Mož začne žagat vetrolov in naleti na steberuser posted image  potem smo pa vrata ven vrgli-ne vem kak mu je uspelo amapk hvala bogu je.
Mal smo mel stroškov ampak se je v 2 urah vse dobro izteklo.
To me je izučilo d anikoli več ne puščam ključev v vhodnih vratih ali pa jih vzamem sabo.

Srečno se je končalo tudi za vasuser posted image


Čakaj, to te je izučilo, da ne puščaš ključev v vhodnih vratih ali morda to, da tako majhnih otrok ne puščaš doma user posted image  pa saj ne morem verjet user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
23.5.2008 7:25:38   
3T
Tako kot je že ena pred mano napisala: po bitki so vsi generali, pomembno je le to, da se je srečno končalo...user posted image user posted image user posted image  ja se pa živemu človeku marsikaj zgodi, ...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
23.5.2008 14:42:28   
Rubin.
Vse kar lahko rečem na tvoj post je, da si imela več sreče kot pameti.

Rezervni ključi v torbici, ta je pa dobra user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
23.5.2008 14:46:37   
Anonimen
To me je izučilo d anikoli več ne puščam ključev v vhodnih vratih ali pa jih vzamem sabo.


Mogoče bi blo pametno da tud otroka s sabo vzamešuser posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
23.5.2008 14:51:13   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

To me je izučilo d anikoli več ne puščam ključev v vhodnih vratih ali pa jih vzamem sabo.


Mogoče bi blo pametno da tud otroka s sabo vzamešuser posted image


a to KIKI citiraš?
Kiki je šla v kaslc po pošto. Kolk maš ti od veže do kaslca ?
Kolk je star otrok, ki lahko ključ v vratih doseže in obrne?
A tok staremu otroku ne smeš hrbet obrnt?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
23.5.2008 14:52:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

To me je izučilo d anikoli več ne puščam ključev v vhodnih vratih ali pa jih vzamem sabo.


Mogoče bi blo pametno da tud otroka s sabo vzamešuser posted image


a to KIKI citiraš?
Kiki je šla v kaslc po pošto. Kolk maš ti od veže do kaslca ?
Kolk je star otrok, ki lahko ključ v vratih doseže in obrne?
A tok staremu otroku ne smeš hrbet obrnt?


Sem prebrala da je šla na poštouser posted image

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ko misliš, da se ti kaj takega ne more zg...
23.5.2008 14:53:13   
tanikaa
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

To me je izučilo d anikoli več ne puščam ključev v vhodnih vratih ali pa jih vzamem sabo.


Mogoče bi blo pametno da tud otroka s sabo vzamešuser posted image


a to KIKI citiraš?
Kiki je šla v kaslc po pošto. Kolk maš ti od veže do kaslca ?
Kolk je star otrok, ki lahko ključ v vratih doseže in obrne?
A tok staremu otroku ne smeš hrbet obrnt?


Sem prebrala da je šla na poštouser posted image


Nisi edina.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?