|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 8:45:20   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

maš več možnosti:

1. si šele v 10 tednu, malo počakaš, ker se ti bosta v naslednjih 30 tednih verjetno okus in zahteve še spremenila, pa itak po stari vraži ne smeš stvari vlečt domov tak zgodaj
V stare vraže ne verjamem, mi je popolnoma vseeno za njih, ker če je kaj narobe, bo narobe ne glede na to,a imaš kaj doma ali ne. In domov sem ga privlekla zato, ker je rekel naj pridem po njega, ker mu je samo v napoto. Drugače ga še ne bi kupila in ga niti ne bom še. Tega pa tudi ne bom imela. Vem pač, da to ni to, kar želim.
2. daš meni telefonsko od tvojega bratranca, pa ga pokličem, mu povem, da si nam ti rekla.....user posted image
3. uporabiš jajčnike pa mu sama poveš, da ti to in to na njegovem vozičku pač ni všeč, pa da si se malo zaletela, pa da naj ga raje proda ali da nekomu, ki s fiksnim prednjim kolesom nima problemov
Seveda mu bom sama povedla. Kako pa.
4. se navadiš na tako prednje kolo
Ne.
pa še kaj....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 12:12:57   
pajčolanka
a si 100% ker pri tem opisu piše da je vrtljivo...
http://comfortbaby.com/skater_s.html

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 12:18:23   
Anonimen
Če maš denar, si pač zmišljuješ.

(odgovor članu pajčolanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 12:53:43   
pety78
Uf, težko je vozit voziček, ki nima prednjega vrtljivega kolesa, ker ga moraš v ovinku z obema rokama potiskati, pa bolj težko zraven telefoniraš...user posted image

No, mi smo imeli pri prvem trikolesnika, ki ni imel prednje vrtljivo kolo, pa ga bomo še sedaj pri drugemu uporabili, ker sem bila zadovoljna z njim.
Mi je pa svakinja ponujala Quinniya, pa sem rekla, da bom kar pri našem ostala, tako da ga bo sedaj prodala, ker ga je otrok prerastel že pri 10-ih mesecih.

Za rolanje pa se mi zdi, da ni glih priporočljivo, da je kolo vrtljivo. Hitro ga lahko spodnese in gre v napačno smer.

Sicer si se pa tako že odločila.




_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 13:45:08   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: pajčolanka

a si 100% ker pri tem opisu piše da je vrtljivo...
http://comfortbaby.com/skater_s.html



Ja, sem 100%. Ta link, ki si ga prilepila je za skater S. Skater S je novejši model, tega Skater XL pa ne delajo več, zato ga je tudi težko najti na internetu in kakršen koli opis.




Pety... Ja najbrž je res težko teleforinat zraven. Rolala bom pa. Quinny pa zato, ker ima kolo, ki se vrti in lahko tudi zaklene.  Pač odvisno od situacije. Sicer pa... Voziček za mojega otroka in zato moje mnenje, ane?

Pa nimam gore denarja, sem študentka. Kljub vsemu pa zaradi 200€ ali 300€, kolikor stane voziček, ne bomo stradali. Pač imam srečo, da mi ni treba kupit ne posteljice, ne avtosedeža, ne stolčka za hranjenje,... in si po vašem zato pri vozičku očitno malo preveč zmišljujem. Pa kaj! Zdaj mi tako ali tako ni popolnoma nič več všeč pri podarjenem, tako da sem se že odločila, kako dalje.

Lep dan!

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 13:53:42   
pajčolanka
mislim da noben nima viška denarja, ampak za otroka je pač nekaj reči treba kupit pa basta.
in sploh če boš dobila veliko reči podarjenih pol voziček nebo problem. jaz ne vem kaj in koliko bom dobila, ampak voziček bm 99% kupla nov oz. rabljen ampak takega kot si želim, ker dvomim da bi takega dobla podarjenega.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 13:57:43   
ZARA
Jst sem imela FIKSIRANO sprednje kolo in živim na vasi, kjer je (verjela ali ne) makadam in ti povem, da je FIKSIRANO sprednje kolo prav fajn za na tak teren. In še to moram dat iz sebe... meni, če bi nekdo podaril voziček, ki mi je všeč bi prebolela še kaj drugega, kot to BV kolo. Itak ga boš rabila samo dobro leto. Ne razumem tudi kaj misliš povedati s tem, kaj bo potem, ko bo otrok težji. A to predstavlja probljem?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 14:14:35   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: pajčolanka

mislim da noben nima viška denarja, ampak za otroka je pač nekaj reči treba kupit pa basta.
in sploh če boš dobila veliko reči podarjenih pol voziček nebo problem. jaz ne vem kaj in koliko bom dobila, ampak voziček bm 99% kupla nov oz. rabljen ampak takega kot si želim, ker dvomim da bi takega dobla podarjenega.



Ja, s tem se povsem strinjam, mogoče se nisem znala pravilno izrazit. Ne rabim novega vozička, sploh ne, povsem možno je, da bova kupila tudi rabljenega, če bova le naletela na pravega, samo rada bi pa, da je model tak kot si želim.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 14:15:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: pajčolanka

mislim da noben nima viška denarja, ampak za otroka je pač nekaj reči treba kupit pa basta.
in sploh če boš dobila veliko reči podarjenih pol voziček nebo problem. jaz ne vem kaj in koliko bom dobila, ampak voziček bm 99% kupla nov oz. rabljen ampak takega kot si želim, ker dvomim da bi takega dobla podarjenega.



Ja, s tem se povsem strinjam, mogoče se nisem znala pravilno izrazit. Ne rabim novega vozička, sploh ne, povsem možno je, da bova kupila tudi rabljenega, če bova le naletela na pravega, samo rada bi pa, da je model tak kot si želim.



Torej da se taprvo kolo vrti, a ne?

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 18:30:57   
pety78
Pety... Ja najbrž je res težko teleforinat zraven. Rolala bom pa. Quinny pa zato, ker ima kolo, ki se vrti in lahko tudi zaklene. Pač odvisno od situacije. Sicer pa... Voziček za mojega otroka in zato moje mnenje, ane?


Ofkors tvoje mnenje.

Vprašanje na javnem forumu...moje mnenje, a ne?



_____________________________



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 22:21:09   
čipka
o đizs kakšna vprašanja so že tuki gor...oh ja...user posted image user posted image   lej, če ti voziček ni všeč si pač kupi novega, ne vem, al pa pejt v baby center pa tam poskusno furaj queenija al pa tega dobljenega vsaj peli en krog okol bajte parkrat na poskusno vožnjo..   ...je pa res če ti ni škoda denarja..  ...lej moja sestra je pred 4 leti tut dobila voziček iz skor 2. svetovne vojne, velik ju je vozila(sicer ne z rolarji) pa sta oba otroka preživela noter pa še ni bil slab za pogledat.   Je pa res da ima vsak svoj okus.   No kakorkkoli že...časa še neki časa imaš, tko da vso srečo pri izbiranju.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 22:34:59   
massylou
Čau,  _sanja_*
Veš jaz te pa čisto zastopim. Sva mela mi2 za malecko tudi trtikolesnika s fiksnim sprednjim kolesom (sposojenega), pa še z gumami za napihnit, pa nama je blo kar žal, da nisva že takoj kupila novega, ko sva še bila pri denarju.
Gume so nama non stop pokale (pa sva jih nesla še prodajalcu napumpat, ker so naju že čudno gledali, kaj toliko zračnic porabiva, pa ena je bila 10€!), voziček pa totalno nevodljiv.
Saj bi še šlo, če ne bi naša tamala prve 4 mesece prav kričala, ko je bila zunaj v vozičku in sem jo vedno prinesla domov v eni roki, štorast voz pa z drugo roko poganjala, pa še zračnice sva mogla met samo na pol napumpane, ker se nama je počasi že zamalo zdelo tolikokrat jih menjat (ni pomagalo nič, razen da so bile skoraj prazne).
Če si lahko privoščiš, si kar lepo kupi vodljivega z možnostjo blokiranja. Navijam za take vozičkeuser posted image .

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
28.5.2008 7:07:28   
TRIŠ
Sem imela pri drugi trikolesnik ki se ni vrtelo prednje kolo ABC DESIGN pa smo ga takoj dali naprej in smo pti tretjem dojenčku kupili quinnya.Ker smo naredili veliko km in smo vozičak non stop dvigovali je počil alu del pri ročajih.Kupi si svoj voziček in povej da bi rada imela novega za prvega dojenčkauser posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
28.5.2008 8:33:32   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: massylou

Čau,  _sanja_*
Veš jaz te pa čisto zastopim. Sva mela mi2 za malecko tudi trtikolesnika s fiksnim sprednjim kolesom (sposojenega), pa še z gumami za napihnit, pa nama je blo kar žal, da nisva že takoj kupila novega, ko sva še bila pri denarju.
Gume so nama non stop pokale (pa sva jih nesla še prodajalcu napumpat, ker so naju že čudno gledali, kaj toliko zračnic porabiva, pa ena je bila 10€!), voziček pa totalno nevodljiv.
Saj bi še šlo, če ne bi naša tamala prve 4 mesece prav kričala, ko je bila zunaj v vozičku in sem jo vedno prinesla domov v eni roki, štorast voz pa z drugo roko poganjala, pa še zračnice sva mogla met samo na pol napumpane, ker se nama je počasi že zamalo zdelo tolikokrat jih menjat (ni pomagalo nič, razen da so bile skoraj prazne).
Če si lahko privoščiš, si kar lepo kupi vodljivega z možnostjo blokiranja. Navijam za take vozičkeuser posted image .


Hvala za razumevanjeuser posted image Meni že prazen ni všeč oz. peljala sem samo kolesa, brez košare ali šp. dela, pa že to ne gre tako kot mora, kaj bo šele, ko bo sestavljen in z otrokom. O zračnicah še sploh nisem razmišljala, sploh ne vem, če se dajo dobit nove, glede na to, da modela ne delajo več. Sem se že odločilauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Sem imela pri drugi trikolesnik ki se ni vrtelo prednje kolo ABC DESIGN pa smo ga takoj dali naprej in smo pti tretjem dojenčku kupili quinnya.Ker smo naredili veliko km in smo vozičak non stop dvigovali je počil alu del pri ročajih.Kupi si svoj voziček in povej da bi rada imela novega za prvega dojenčka


Najprej čestitke za 3 user posted image ! user posted image user posted image   Tega ne upa/zmore vsak.
Mene tudi skrbi to nenehno dvigovanje... Ker sem študentka, bom veliko z otrokom in naredili bomo veliko km in zato bi rada ustrezen voziček, ki bo istočasno kasneje tudi primeren za drugega otroka.
Vprašanje sem postavila zato, ker VEM, da bo moj bratranec užaljen in sem mislila, da ima pač katera takšne izkušnje, ampak spet najbolj komentirajo tiste, ki takih vozičkov nimajo.
No, v glavnem, kupila bova drugega ja, čez čas, se sploh ne mudi, bratranec bo pa že sprejel to dejstvo. user posted image

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
30.5.2008 9:06:28   
mišk
Jst te tud čist zastopim _sanja_!user posted image  Jst imam trikolesnika z vrtljivim sprednjim kolesom in je res super za vozit. Ko pa občasno probam vozit od kolegice trikolesnika s fiksnim kolesom mi je res ful smotano, ker nisem navajena. Če pa imaš takšnega že od začetka, si pa itak že navajen.
A si se kej pozanimala, če je pri teh vozičkih kakšna opcija, da se posebej dokupi in nafiksira vrtljivo kolo? Ponekod se to da.
Drugače pa mislim, da če je to tvoj prvi otrok in nameravaš met še kakšnega, da se splača kupit nov voziček, ki je čimboljši približek zate popolnega vozička!
Bi blo pa tudi meni fuuuul smotan bratrancu razlagat, zakaj hočem nov voziček. Sploh če bi ga že odpeljala domov... Sam flegma moraš bit.user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
30.5.2008 10:03:08   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Jst te tud čist zastopim _sanja_!user posted image  Jst imam trikolesnika z vrtljivim sprednjim kolesom in je res super za vozit. Ko pa občasno probam vozit od kolegice trikolesnika s fiksnim kolesom mi je res ful smotano, ker nisem navajena. Če pa imaš takšnega že od začetka, si pa itak že navajen.
A si se kej pozanimala, če je pri teh vozičkih kakšna opcija, da se posebej dokupi in nafiksira vrtljivo kolo? Ponekod se to da.
Drugače pa mislim, da če je to tvoj prvi otrok in nameravaš met še kakšnega, da se splača kupit nov voziček, ki je čimboljši približek zate popolnega vozička!
Bi blo pa tudi meni fuuuul smotan bratrancu razlagat, zakaj hočem nov voziček. Sploh če bi ga že odpeljala domov... Sam flegma moraš bit.user posted image


Ja, zato se je šlo... Ker mi je neprijetno, kako to njemu razložit, ampak bom že. user posted image

Za kolo smo pa pregledali vse možnosti, ker mi niti fant niti oče nista verjela, da obstaja voziček s fiksiranim sp. kolesom (moški se pač ne spoznajo na take stvariuser posted image ) in sta rekla, da "gotovo se da odklenit", samo da jaz "ne znam". No, seveda se ni dalo, niti se ne da zamenjat,  ker ni takšne vrste voziček, ki bi imel sprednje kolo pritrjeno preko osi, ki gre od naslonjala za noge (ne znam povedat - npr. Quinnyuser posted image ), ampak je že kar glavna os vozička - se pravi tista, ki je tudi ročaj - pritrjena direktno na sredino koles. precej nerazumljivo sem povedala, ampak drugače ne znamuser posted image


(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
30.5.2008 10:12:56   
Yasminka
Te popolnoma razumem. Sicer nisem v podobni situaciji, imam pa doma starejši peg peregov voziček, ki sem ga uporabljala še pri hčeri. Zdaj mi pa sploh ni več všeč. Malo je že "zmajan" in na njemu vidim same napake. Dobro sem razmislila in se odločila, da trenutno ne bom kupovala nov voziček. Otroci hitro prerastejo voz, oz. se njihove in mamine potrebe spreminjajo. Raje bom kupila čez nekaj mesecev (takrat tik preden /ali pa ko že dete shodi) kupila nekaj bolj okretnega, lahkega - takšnega, da se hitro zloži, zavzame malo prostora v prtljažniku, skratka je takšen, da ga lahko z eno roko voziš, z drugo pa loviš malčka - oz. v našem primeru dva user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?