|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje imate urejen dom
21.2.2005 22:40:28   
lin
Mi živimo v svojem stanovanju.

(odgovor članu maruškaD)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Kje imate urejen dom
22.2.2005 9:23:56   
enya
Moji in njegovi živijo v velikih hišah, kjer bi lahko imela svoje stanovanje, pa sva se odločila, da greva raje na svoje - zamenjala sva tudi mesto 6 km stran.

Živiva v svojem stanovanju in sem zelo zadovoljna, da nas pridejo starši pogledat le občasno, mi pa njih dvakrat na teden.


(odgovor članu maruškaD)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Kje imate urejen dom
22.2.2005 9:59:43   
Tinna
Mi trije pa živimo pri njegovih starših v spodnjem nadstropju. Imamo vse ločeno razen prehod skozi hodnik, kjer pa so vrata a ravno tako ni nikoli miru. Če bi še enkrat se odločala bi raje šla v stanovanje s 40kvadrati kot pa tukaj kjer smo. Sicer sva si vse sama uredila brez pomoči dobila sva le gole stene in moji starši so nama dali za pol kuhinje. Stroške si delimo vse na pol oz. vsak mesec dobiva midva še kakšno položnico več, ker imava pač večji dohodek. Moj dragi je zelo potrpežljiv in je tiho in vse naredi kar rečejo. Res pa je, da je on cel dan od doma pride šele ob šestih oz. sedmih in da sem jaz tista, ki moram cel dan poslušat njegovo mamo. Odkar imava Lukca pa je še slabše -samo vtikanje, učenje, in stokanje,...Sicer nekaj sanjava o lastni hiški a sploh ne vem kako? Moji starši so mi obljubili, da mi kupijo parcelo, če bratu pustim hišo na 4000kvadratih, kjer oni sedaj živijo. Brez pomisleka sem pristala a ne vem kako bi potem šla naprej. Sicer, da krediti in nekaj prišparanega ampak kako priti do 15-20miljonov, ki danes stane hiša? samo da je volja in želja no...te pa ne zmanjka. Upam in sanjam...9nebesa

(odgovor članu maruškaD)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Kje imate urejen dom
22.2.2005 11:56:35   
Dadi
Midva sva na svojem čeprav so moji starši ponujali da bi živela pri nas doma. Ampak je tako: jaz ne bi želela živeti blizu tašče(čeprav se čisto štekam z njo) in po tem sklepam da tudi moj ne bi želel živeti blizu svoje tašče. Je pa eno pravilo....tašče in mame naj bodo tako daleč da ne morejo v copatih na obisk....no najini starši potrebujejo škornje če čjo danes pridt na obisk.:)-:)- Tolk snega, pa še kar pada...:)- Živiva pa v eni starejši malo obnovljeni hiši...zraven pa nova stoji...pa ji še mal velik manjka za vselit se. Ampak bo že...

(odgovor članu maruškaD)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Kje imate urejen dom
22.2.2005 21:40:23   
Meggi
Tinna - kot bi skopirala našo situacijo leto nazaj. Bilo je noro. Ko pirde otrok je drugače. Takoj ko sem se še jaz zaposlila sva odfrčala sicer v najemnino v bajto, a smo družina treh in ne 5 ali še kak sosed zravn. Stroškov sploh zdaj pozim pa ne zmanjka.

(odgovor članu maruškaD)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?