|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Piknik v Mostecu 2008
3.6.2008 19:09:56   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad
Vojska pa pač ni bilo mišljeno nič slabega.


Anajmad, saj ne, da bi bilo mišljeno kaj slabega, ampak mislim, da enostavno vojska ni "pasala" na srečanje nedonošenčkov.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Piknik v Mostecu 2008
3.6.2008 20:47:57   
anajmad
Zgleda,da so se samo oni odzvali vabilu. Mene v glavnem ni motilo. Prej me je motila preveč naglas muzika. Ko sem gledala naokoli,se je večina otrok drlo zaradi preveč naglas muzike in gramofonov.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Piknik v Mostecu 2008
3.6.2008 21:00:17   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Zgleda,da so se samo oni odzvali vabilu. Mene v glavnem ni motilo. Prej me je motila preveč naglas muzika. Ko sem gledala naokoli,se je večina otrok drlo zaradi preveč naglas muzike in gramofonov.

Tole je pa definitivno tudi moje mnenje. Za otročke je bilo ful prenaglas, mamice se sploh nismo mogle normalno pogovarjat v bližini odra,... user posted image Komot bi bilo ozvočenje slabše, pa še otroci bi bili raje pri odru.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Piknik v Mostecu 2008
4.6.2008 10:58:42   
@ndri
Punce saj ja veste, da niso mislili nič slabega, želeli so le pripraviti eno krasno rajanje.
Vojska mogoče res ni najbolj pasala na piknik a nekateri otroci so bili navdušeni nad tem da so si lahko ogledali tank od znotraj, pa da so se lahko usedli na motor ali pobožali njihovega psa in da so jih poslikali z bojnimi barvami.
To da so se javili le Kingstoni je boljzelo žalostno, če pomislimo kako radi govorijo o dobrodelnih nastopih. Očitno so dobrodelne le prireditve, njihovi nastopi pa neuser posted image .

No ja, mi smo bili prvič in nam je bilo všeč ter se veselimo naslednjega leta. user posted image  Mogoče bo pa takrat kaj bolj nežnega kot vojska.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Piknik v Mostecu 2008
4.6.2008 18:16:28   
anajmad
Men je povedala koegica,ki je sestra na EINT. Res,na žalost so se javili samo Kingstoni. Potem so jih pa raje zakupli. Res žalostno. Tako kot zmeraj :pri dnarju se vse neha.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu @ndri)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Piknik v Mostecu 2008
6.6.2008 0:40:33   
* Mateja *
sam Kingstoni imajo ponavadi ful ceno, dobri so, da so se javili!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Piknik v Mostecu 2008
6.6.2008 13:12:56   
@ndri
Kingstoni so frajerji, da so se bili pripravljeni odpovedati svojemu honorarju. Čestitam!!! Pa pri vsej poplavi pevcev, ki je trenutno v naši ljubi SLO.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Piknik v Mostecu 2008
9.6.2008 19:13:42   
Noseckica
Klik 

(odgovor članu @ndri)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Piknik v Mostecu 2008
10.6.2008 22:30:38   
Tisana
Jaz pa moram reči, da sploh ni nobene dileme - vojska ne spada na takšne in podobne prireditve. Če so ukinili Tom and Jerry risanke, ker so preveč agresivne, ne vem sploh, kako si nekdo dovoli, da se na pikniku nedonošenčkov predstavlja vojska z vsemi svojimi rekviziti, med katerimi so seveda prvi mitraljezi, tanki ipd. Verjamem, da to majhne otroke zanima - pa saj, kaj jih pa ne, kar izgleda tako odraslega in "nedostopnega"- vendar pa to ni nobeno opravičilo za prisotnost rekvizitov, ki po celem svetu sejejo smrt. Predvsem pa me moti to, da pridem na piknik, ki je namenjen druženju prezgodaj rojenih otrok, ki so se vsi morali močno boriti za svoje življenje že od vsega začetka, in prvo, kar zagledam je tank! Pa saj nismo na prireditvi ob dnevu vojske!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Piknik v Mostecu 2008
23.6.2008 14:31:10   
katka28
Tudi mi smo bili tam ampak ne dolgo kajti za enkrat smo se premajhni, da bi otrokoma bilo zanimivo dogajanje okoli. Moram priznati, da nisem pricakovala taksne guzve. Drugic se bomo morali bolj organizirati s tistimi, ki smo bili skupaj kajti v taksni gneci se tezko najdes. 

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...