|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:33:24   
BUBICA17
Pa to je ful žalitev...če rečeš ženski, da se dala dol za oceno...moj patrner je tudi moj prvi , ki sem mu dala. Prodajam se ne, ker sem zato študirala, da mi ne bi bilo potrebno. Kaj takega bi pričakovala od nekoga za šankom brez morale in ne od mamice. Očitno sem zadela v živo. Ljudje smo s čustvi in nas prizadejo napadi.

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:33:50   
Anonimen
Z veliko znanja psihologije ti jamčim, da so tvoji otroci ali otrok "bolj bogi" kot pa od mamic, ki iščejo in sprašujejo traparije. S svojim velikim znanjem od otrok škodujete lastnim otrokom, ker vse veste in jih zatirate, tako kot nas na forumu. Berete teorijo in na silo prenašate v prakso.

user posted image user posted image user posted image user posted image  Kdo je zdaj pameten?

(odgovor članu BUBICA17)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:35:01   
rija
user posted image user posted image user posted image

tudi taki moramo živeti, ki pač nismo dobri starši.....


kaj češ, še dobro, da obstaja socialna....user posted image

in draga moja, jaz sem tebe VPRAŠALA če si se, ti pa mi JAMČIŠ....

kužiš razliko?

ali je to že preveč za tvojo glavico?

in kako lahko ob takem znanju psihologije gojiš neka pričakovanja do nekoga virtualnega?

< Sporočilo je popravil rija -- 31.5.2008 14:38:14 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:38:48   
Anonimen
Jaz sem čisto običajna dipl. prof. napsihirana mamica.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:46:09   
vaney
rija, nataša in podobneuser posted image user posted image user posted image user posted image  to je vse, kar vam lahko napišem

bubicauser posted image user posted image user posted image  (veš, tele s takimi ultra pametnimi komentarji so ponavadi potem tiste mamice, za katere ni nobena vzgojiteljica dovolj dobra, vse delajo narobe....samo one pa prav, v bistvu pa namesto, da bi dale kakšen res pameten nasvet, so "fouš" vsem, ki znajo več od njih (beri večina) in mislijo, da lahko do dobrih ocen prideš samo s tem, da se daš dol s profesorjem...najbrž so se one morale, ker so bile preveč pametne, da bi izpite naredile po običajni poti kot večina nas smrtnikov....uf, malo sem zašla s teme, rajši grem



_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:48:56   
BUBICA17
Niti pozna me ne pa pravi, da sem lahka.
To moram povedat folku, ker sem ful zategnjena na tem področju.user posted image  user posted image user posted image  Moji predavatelji so stari tudi okrog 70 let pa to ni važno.
Prov dobre volje sem postala...zdaj se je pa še moja Bubica začela smejčkat. Pomoje misli, da mu berem ful smešno pravljico. Še dober, da je star 6 tednov in ne razume besedila, ker upam da takih izrazov ne bo nikoli slišal od mene.
Ej sine, če ti znanje ne gre v glavo...bo mamica uletela in uredila zadevo. Mamica ne bi imela tako dobre službe, če si ne bi pomagala s svojim telesom. V glavi nima veliko...je pa lahka. Bodi ponosen name, ker sem daleč prilezla. user posted image user posted image user posted image
Tole si moram shraniti, ker imam v namenu nekoč izdati knjigo o vzgoji in tele izjave so res dobre, ker kažejo na vzgojenost mamic in ne otrok.
Rija hvala ti, ker si me nasmejala. Prov fajn se počutim...dobila sem pozitivno energijo, da vztrajam pri tem, kar počnem.user posted image user posted image user posted image Pa to mislim resno....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:50:16   
Strawberrie Cherrie
A boš povedala, ko boš izdala knjigo? no, ne pozabit, ker tale veleum pa moram prebrat.

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:51:06   
rija
evo, vidiš, pa iz take resne teme pride en fajn krohot za vse strani ven user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:53:46   
Raho
A zato, da veš, kako obleči otroka, moraš imeti znanje psihologije??????????????????

Še sreča, da sem na faksu spoznala psihologijo do obistiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sedaj vsaj vem, kako obleči otroka pri +30.

Ampak jaz še vedno iščem, kateri mrzli veter piha pri +30user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:54:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Ampak jaz še vedno iščem, kateri mrzli veter piha pri +30user posted image



A stric Gulg ti ni povedal? user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:55:42   
rija
za mrzel veter pa jaz še tudi brskam po vsej možni literaturi......user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:56:41   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

A zato, da veš, kako obleči otroka, moraš imeti znanje psihologije??????????????????

Še sreča, da sem na faksu spoznala psihologijo do obistiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sedaj vsaj vem, kako obleči otroka pri +30.

Ampak jaz še vedno iščem, kateri mrzli veter piha pri +30user posted image



In jaz, ki sem mogla narediti samo en izpit iz psihologije na faksu, a pol bom jaz tut vedela? nisem je imela do obistiuser posted image

Joj, Raho, o kakšnem vetru to ti?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:57:33   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Ampak jaz še vedno iščem, kateri mrzli veter piha pri +30user posted image



A stric Gulg ti ni povedal? user posted image


Ne sem probala že vse možne variante pa molči ko grobuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 14:58:51   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie


In jaz, ki sem mogla narediti samo en izpit iz psihologije na faksu, a pol bom jaz tut vedela? nisem je imela do obistiuser posted image



to bo!

heureka!

sem vedela, da nekaj ne štima.....na pravu pač ni bilo psihologije....user posted image
v srednji pa smo meli enega kronika za ta predmet.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 15:00:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Ampak jaz še vedno iščem, kateri mrzli veter piha pri +30user posted image



A stric Gulg ti ni povedal? user posted image


Ne sem probala že vse možne variante pa molči ko grobuser posted image



A Pavlina nam ne bo povedala kakšen je ta mrzel veter? Al je že? Se mi ne da brati za nazaj.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 15:01:18   
Strawberrie Cherrie
recimo ko po stricu guglu iščeš, kaj je mrzel veter, ki piha pri 30stopinjah, naletiš na takšne ali drugačne zanimive in poučne zadeve. recimo kot tole:

Kaj je avtodom?
Avtodom je avtomobil prirejen za spanje in bivanje.


Še sreča, da sem zdaj tole našla, ker drugače bi bila do konca življenja nevedna. sicer verjetno ne bom nikoli izvedela, kakšen veter je rahojin veter, ampak kaj je pa avtodom, to pa vem!


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 15:01:18   
Anonimen
Ups, pavlyna.
Ne pa Pavlina. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 15:01:46   
Raho
OOOOOOOOOOOOOOOOOOooooooooooooooooo, kroniki te največ psihologije naučijouser posted image user posted image user posted image user posted image . Življenjske.

Jaz sem pa imela:
- razvojno psihologijo
- pedagoško psihologijo
- psihologijo osebnosti
- socialno psihologijo
- psihologijo starostnika
- psihologijo otrok z MVO
- psihologijo otroške igre



in
















- psihologijo vremenauser posted image


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 15:03:28   
Strawberrie Cherrie
Raho, kaj če bi ti pomagala nevemvečnjeneganicka knjigo pisat? ko toliko vešuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 15:04:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

recimo ko po stricu guglu iščeš, kaj je mrzel veter, ki piha pri 30stopinjah, naletiš na takšne ali drugačne zanimive in poučne zadeve. recimo kot tole:

Kaj je avtodom?
Avtodom je avtomobil prirejen za spanje in bivanje.


Še sreča, da sem zdaj tole našla, ker drugače bi bila do konca življenja nevedna. sicer verjetno ne bom nikoli izvedela, kakšen veter je rahojin veter, ampak kaj je pa avtodom, to pa vem!




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 15:05:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Raho, kaj če bi ti pomagala nevemvečnjeneganicka knjigo pisat? ko toliko vešuser posted image user posted image user posted image


oprosti, ampak kako lahko sploh pomisliš, da se utegne raho ukvarjat z eno knjigo?user posted image

poleg vseh študij o vetru....user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 31.5.2008 15:07:26 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 15:06:18   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Raho, kaj če bi ti pomagala nevemvečnjeneganicka knjigo pisat? ko toliko vešuser posted image user posted image user posted image


Knjigo pisat???? Pomagala?????????????










































Bom raje lektorirala, da bodo dinarčkiuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 15:08:01   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Raho, kaj če bi ti pomagala nevemvečnjeneganicka knjigo pisat? ko toliko vešuser posted image user posted image user posted image


oprosti, ampak kako lahko sploh pomisliš, da se utegne raho ukvarjat z eno knjigo?user posted image

polet vseh študij o vetru....user posted image


imaš prav. se pardoniram. res sem čudna, da sem kaj takega izjavila.
grem se sekirat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 15:08:24   
BUBICA17
Ljube mamice!

Ne dojamete, da ne gre za mrzel veter...gre za vaše izjave...dajte malo biti sočutni do ljudi. Rija napisala si, da sem lahka in ni bilo vprašaja. Ste nestrpne do deviatnih izjav in  to se prenaša na otroke. Pa tudi, če smo anonimni in skriti za ekranom...za temi ekrani sedijo ljudje in ne roboti. Najlažje se je norca delati z vseh ljudi.
Prosim vas, da pazite na izjave...je to preveč...ali je na forumu vse dovoljeno...samo zagotovo si tak tudi do svojih bližnjih. Zdaj me je pa mal groza...kam pelje ta svet...zdaj mi ni pa več smešno, ampak sem zelo razočarana nad vami.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: dvojni kratki rokavi?
31.5.2008 15:12:38   
karmy85
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1236283 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?