|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2009
17.6.2009 8:47:11   
total
Vauuuuu Žana taja zelo si bla lepa....user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4276
   RE: Poroka 2009
17.6.2009 15:47:30   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: total

Luštno ste se mele drage moje nevestice.....user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdaj pa čakamo še na slikice....
Memole jaz sem tut dobila gratis blazinico v Karatu.....sm si jo sama zbralauser posted image .
Incabinca lušna sta bla....user posted image user posted image user posted image user posted image in lep kraj za poroko.



Ja midva sva lahko tudi sama izbrala sam potem nama jo je tamala izbrala!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4277
   RE: Poroka 2009
18.6.2009 12:07:39   
mama2009
alo.

Vsem poročenim iskreno čestitam.
Tudi jaz bom postala 18.07.2009 gospa.

Zanima me kakšen šopek ste imele iz ksterih rož in koliko so cene takih šopkov.


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4278
   RE: Poroka 2009
19.6.2009 10:03:30   
ŽanaTaja
Drage bodoče gospe...

Jutrišnji dan naj bo za vas najlepši....kakršnokoli vreme vas čaka, za vas bo to najlepši dan...uživajte ga vsako sekundo...prepustite se toku.

Lepo se imejte...in iskrene čestitke....

Martina

(odgovor članu mama2009)
Neposredna povezava do sporočila: 4279
   RE: Poroka 2009
20.6.2009 14:10:18   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: mama2009

alo.

Vsem poročenim iskreno čestitam.
Tudi jaz bom postala 18.07.2009 gospa.

Zanima me kakšen šopek ste imele iz ksterih rož in koliko so cene takih šopkov.




Dobrodošla in čestitke pa lepe priprave še naprej!

Cene šopkov so različne odvisno je kakšne so rože,kakšne oblike je šopek,kako velik je in tko dalje!
Najbolje da greš v več cvetličaren v tvoji okolici in primerjaš cene!

Jaz imam v šopku kale in vrtnice stal me bo pa 60 eur!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu mama2009)
Neposredna povezava do sporočila: 4280
   RE: Poroka 2009
21.6.2009 16:05:23   
Martinčka
hej punce... toliko časa me že ni bilo tukaj gor da joj.. ampak sem opazila da smo bolj kot ne enake na teh poročnih forumih (ne vem če lahko tudi druge poimenujem!?) tako da nisem veliko zamudila ker vas drugje spremljam pod majčice2009, junijke2009,... hihi..

ŽanaTaja imela sta res pravljično.. grem sedaj slikice iskat:) a jih imaš tudi ti pod rinagarajin moj album? grem pogledat:) veš kaj me pa zanima, kakšen sta pa imela scenarij če bi bilo slabo vreme? Midva imava vse full lepo uštimano če bo lepo vreme sam če bo pa slabo bo pa vse v eni dvorani ki pa ni kaj posebnega... sem razmišljala da bi kar šotor za obred postavila zunaj sam to je pa spet kot prvo en velik dodaten strošek ki nama ne ustreza najbolj, kot drugo pa če če je dež je načeloma tudi precej hladno, sploh septembra ko se midva poročiva... Kako bi vi imeli če bi imeli slabo vreme?

čestitke seveda vsem nevesticam ki ste v času moje odsotnosti postale že gospeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4281
   RE: Poroka 2009
22.6.2009 7:51:34   
ŽanaTaja
Hej...

Martinčka hvala!!user posted image  Če bi bilo slabo vreme bi pa imeli v Galeriji, kar mi ni najboolj dišalo, ampak kaj hočmo....če bi bil dež bi pač bil..

Imela sva prekrasno vreme, in ta 13 ni nič kaj slaba kot so nama govorili...imela sva prekrasen dan in še zdaj vsi govorijo o najini poroki, tako da sva ful ponosna in vesela, da sva tudi takšno poroko naredila...

Kje se pa ti poročiš???'

Slikice so v našem albumu ja pod Martina27!!!!


(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4282
   RE: Poroka 2009
22.6.2009 16:29:06   
Njumi
Punce, vsem, ki ste že poročene, čestitam in želim le dobrega na skupni poti. Od Vaših opisov imam še vedno solzne oči... user posted image

Bi pa tudi jaz pogledala slike, da dobim kakšno idejo - pa preprosto ne vem kakouser posted image user posted image
Mi katera lahko pomaga?

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4283
   RE: Poroka 2009
22.6.2009 21:58:29   
orhidcs
Oj neveste in vse poročene, jaz se javljam po dolgem času saj smo bili malo na dopustu, kaj vse sem zamudila.
Žanataja ful si bila lepa nevesta, vse je bilo kot v pravljici, kakor tudi vse ostale, ki ste se poročile isti vikend.
Mi pa šibamo z vabili okrog sorodnikov, saj gremo spet kmalu na dopust tako, da upam da bomo uspeli.
Vsem lepe priprave, poročenim pa lepo življenje v dvoje.

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4284
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 12:32:10   
Martinčka
ŽanaTaja midva imava pa v Rogaški.. Če bo lepo vreme bomo zunaj pred Kristalno dvorano v parku, če pa slabo pa žal v glasbeni dvorani...
Zabava je pa potem kar v Kristalni dvorani...

če sem prav razumela sta imela tudi sedežno zunaj a ne? To sta seboj pripeljala ali sta imela na sposojo!? Kao sta imela to urejeno?
Jaz si full želim če bi bilo lepo vreme da bi zunaj postavila dve sedežni pred dvorano, za moški del ki rad kadi cigare...

sem vidla slike ŽanaTaja pa so full lepe... pa obleka je res uau.. takšna res prava poročna, razkošna... res lepo!

pozdravček

(odgovor članu orhidcs)
Neposredna povezava do sporočila: 4285
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 12:38:55   
ŽanaTaja
Martinčka 3 bele sedežne sva imela zunaj....čakaj bom dala sliko v album sam da najdem ko so bili ravno otročki tam slikaniuser posted image

Zelo lepo je imet poroko v naravi, zame osebno nekaj najlepšega....

Hvala...kdaj se pa ti poročiš in kakšno obleko boš ti imela???

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4286
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 12:45:27   
ŽanaTaja
Sem dala slike v album...boš mogla mal glavo obračat ker jih nisem obrnila....user posted image
Te sedežne sva dobila, ker ima moj firmo ki postavlja take koncertne odre in ostale zadeve in sva dobila to od njegovih partnerjev zastonj....pa te barske mizice...

Zelo je bilo fajn, so gostje zelo radi sedeli spodaj in pili cocktaile....
Te sedežne smo tudi uporabili za slikanje, z mojimi malimi družicami in me je ravno klical fotograf, da so slike vrhunske:)

Ti pa nimaš nobene slikce v albumuuser posted image

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4287
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 12:49:52   
lyra*
IZVIRNO SPOROČILO: ŽanaTaja

Sem dala slike v album...boš mogla mal glavo obračat ker jih nisem obrnila....user posted image
Te sedežne sva dobila, ker ima moj firmo ki postavlja take koncertne odre in ostale zadeve in sva dobila to od njegovih partnerjev zastonj....pa te barske mizice...

Zelo je bilo fajn, so gostje zelo radi sedeli spodaj in pili cocktaile....
Te sedežne smo tudi uporabili za slikanje, z mojimi malimi družicami in me je ravno klical fotograf, da so slike vrhunske:)


Ej mala.. Nekaj te rabim user posted image Sam mi MSN ne dela... user posted image l

Pa veš na koga me tu na slikah spominjaš... A gledaš kdaj talenti v belem??? user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil lyra* -- 23.6.2009 12:51:15 >


_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4288
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 13:16:02   
katjakokol
lep pozdrav imam eno vprasanje in ob enem prosnjo
vas redno berem pisat vam pa ne upam kajti nisem  za vas forum ker se ne porocim ampak upam da mi pa v
letu2010 le uspe postati gospa

bi pa res zelo rada videla vase slike ce je to mozno da se meni
posredujete vasko kodo?????

in vsem novim gospem iskrene cestitke in vse naj naj na novi zivljenski
poti, in isto za bodoce nevesteuser posted image

_____________________________

15.1.2009 se je rodil moj najvecji zaklad MAI
mai pričakuje družbo

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4289
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 13:16:04   
ŽanaTaja
Na koga?user posted image  Javi mi na zs al pa na mail!!

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4290
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 13:57:37   
lyra*
IZVIRNO SPOROČILO: ŽanaTaja

Na koga?user posted image  Javi mi na zs al pa na mail!!



Maš ZS user posted image Sam ni čist kul slikca, moram še kakšno drugo poiskatuser posted image


_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4291
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 14:52:42   
Martinčka
ŽanaTaja bom dala kakšne slikice gor ko bom imela kaj oprijemljivega:) Obleka se mi še dela in še ne vem čist točno kakšna bo... vabila so pa tudi v izdelavi... v roku enega mesca bom nardila albumček... sicer bom imela pa šampanjc barve obleko zgornji del pa čipkast, vendar zelo zelo rahlo prosojen in na čipki kamenčke in perlice... do bokov fajn oprijeta od bokov naprej pa na ven in zadaj malo vlečke... bom dala v album potem slike od poroke da boste vidle ker vem da tole moje govoričenje nikamor ne pelje:) user posted image

grem zdaj še ostale slikice gledat..:) ja men so te variante s sedežno full dobre.. bom probala v hotelu se kaj dogovorit če bo lepo vreme:)  

lyra jaz gledam nujno talente v belem in točno vem katero misliš:) na teh poročnih slikah ji je res podobna, sam tam k je pa z otročekom pa čisto nič...


(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4292
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 15:03:19   
Martinčka
ŽanaTaja sem ustvarila svoj albumček.. ampak tko kot sem rekla... nimam nič realnega še za pokazat... no vsaj albumček imam:) hihi

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4293
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 15:38:44   
orhidcs
Ojla, ste se razpisale, martinčka jaz se tudi poročim v rogaški slatini vendar ne v kristakni dvorani, civilno imava v paviljonu, cerkveno pri sveti ani, če veš kje je to nato imava v gostišču malo izven rogaške slatine. Kdaj se poročiš? Super pripravijo v kristalni dvorani, upajuva na lepo vreme!user posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4294
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 16:03:28   
Njumi
Oj, drage neveste - kako ste bile vse prečudovite!!! Žarite tako vsak dan! user posted image user posted image

Orhidcs - hvala! user posted image

(odgovor članu orhidcs)
Neposredna povezava do sporočila: 4295
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 16:20:48   
Martinčka
orhidcs a res? jeej še ena ki se tam poroči:) midva pa nisav hotla v paviljonu ker nas je preveč in nekako k sem zagledala prostor pred Kristalno dvorano zunaj sem vedla da si želim tam imeti civilno... sicer je trajalo da so odobrilil ker še sicer niso imeli tam porok, ampak nam je le uspelo...
Cerkveno pa midva žal nimava... zato sem si pa toliko bolj želela civilno narediti malo bolj razvlečeno:) hihi

midva imava datum 19.9. ... res upam da bo vreme... kje pa boste vi če bo slabo vreme? Midva bova kar v njihovi glasbeni dvorani v hotelu? Tudi vi?

jooj meni je kristalna dvorana bila full všeč sam si ne znam predstavljati kako je ko je vse urejeno pa bodo rože ipd.. seveda upam da bo vse ok, ker drugače še nisem bila na kakšni prireditvi v kristalni..

kdaj pa se vidva poročita?

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4296
   RE: Poroka 2009
23.6.2009 21:45:23   
orhidcs
Martinčka - Midva imava poroko 22. avgusta malo pred vama tako ,da upam da bomo vsi imeli lepo vreme, če ne, bova imela civilno  v poročni dvorani v kulturnem centru ampak upam ,da ne bo treba. Kristalna dvorana je zelo lepa in bogata že sama po sebi tako, da si se super odločla za flamingovce, ki so ravno dovolj elegantni in ne prekičasti za takšno vzdušje. Če potrebuješ glede dekoracije kak nasve, sama se s tem ukvarjam - ti lahko pomagam ali glede česar koli v rogaški, le povej pa ti z veseljem pomagam.  Krasno da sta se odločila za rogaško, saj se lahko slikaš v parku, pred dvorano...user posted image Lepe priprave ti želim, saj bo zelo hitro minilo.

ŽanaTaja- veš da si res podobna igralki iz talentov v belem, krasna sta bila, vse mi je bilo všeč, elegantno po mojem  okusu.user posted image user posted image user posted image user posted image Lep večer vsem.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4297
   RE: Poroka 2009
24.6.2009 9:32:25   
total
Zdravo nevestice,kakšno zatišje tle gor...user posted image . No v glavnem mi smo včeraj prispeli iz toplic,smo se mal razvajali na Čatežu in se kopali...user posted image .
Drgač vse postarem,grem spet malo v akcijo za poroko,da še uredim in kupim par stvari.
Kere so zdaj na vrsti???


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu orhidcs)
Neposredna povezava do sporočila: 4298
   RE: Poroka 2009
24.6.2009 14:50:28   
memole
Ejla!

Kako ste?

Jaz imam pa obleko doma!user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem jo šla danes iskat!user posted image user posted image user posted image user posted image
Čez dobro urco si grem pa nohtke naredit!

Jutri bove z sestro konfete dokončale in jih dale na košaro,pa menuje bove sprintale,pa mašne potegnle ki sem jih kupila,da bomo lahko malce okrasili pred hišo pa v cerkvi,v gostišču in pa da bojo svatje dobili vsak svojo mašno za na avto!user posted image user posted image

Upam in držim pesti da bo sonček za vikend!
Zjutraj je tu deževalo sedaj pa sonček sije!
Če bo dež se ne bomo mogli it slikat v ferarijev vrt!user posted image

Pa ostale kako vam gre?
A vas že kej daje ko se bliža soboto?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4299
   RE: Poroka 2009
24.6.2009 15:46:11   
Martinčka
user posted image memole ziher bo vredu vreme.. sicer se napovedi full spreminjajo ampak v svakem primer bosta imela pravljičen dan!user posted image  sicer pa kakšen bel dežnik ali dva zraven za na slikanje pa bo "dancing in the rain... kissing in the rain... " hihi.. kakorkoli ko že se bosta imela nepozabno!!!

orhidcs ja meni je tam pred hotelom tok noro všeč.. sem se prav zaljubila v tisti parkec in te stebre pred hotelom.... ma pa tudi če bo dež k se bom slikala v vrtu... bojo ziher nore fotke če bo še dežek zraven... tako da jaz sem pripravljena na oba scenarija.. itak je pa vsem boljše če je sonček, ampak kaj čmo če se ne da izbiratuser posted image ...  jaz sem optimist in vem da bo v vsakem vremenu superuser posted image  no če me bo le ženin tam počkal, sicer pa gre res lahko vse narobe če mi ženin kam pobegneuser posted image  za vse ostale mi bo pa tisti dan malo manj mar, žal, po resnici povedano, bom vidla samo svojega dragegauser posted image  ... po obredu bom pa verjetno opazila še druge ljudiuser posted image

meni so flamingovsi itak tok posebne rože in sem si jih takoj zaželela za poroko... in se mi res zdi da bodo pasali v to dvorano noter... sploh ker nimam namena met takšnih kričečih šopkov, ampak samo flamingovse v lep krog postavljene, da se vidi cela njihova oblika... bom vidla kako bo prišlo.. full zaupam svojim cvetličarjem.. mi je tko reku da bo vse skupaj okoli 400 flamingovcev:) haha.. me je skor kap.. sam po drugi strani pa če je 150 oseb, in ogromno miz in še prostor kjer bo sprejem in prostor kjer bo obred... hja pa se nabere.. joooj komaj čakam.. še 87 dni:)user posted image

jutri pa grem poskusit na krk če bom imela kaj sreče z vremenom, ker tukaj pri nas dežuje brez postanka že par dni.. se morm it mal odklopit še kam drugam.. čeprav ni nikjer ravno super vremena ampak samo da grem ven iz našega mestecauser posted image

pozdravček!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?