|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 21:01:39   
Grethy
Grethy, a maš nostalgijo?



Oh kaj pa vem ... nam sploh ni blo tako slabo takrat ... je pa tko da tud zdaj ni ... nisva vedla kam bi šla, pa jaz še nikol nisem bla tam in ker ni daleč sva jo mahnila user posted image user posted image user posted image user posted image , sam to povem , da se znajo it turizem ... so neki nardil iz te vasi in zdej  "molzejo" turiste ... ampak še vedno so vsaj kaj naredili s prej za to ...kaj pa pri nas user posted image user posted image user posted image škoda dnar vlagat user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 21:06:25   
zorica


Punce ki ste bile na punkciji, a ste si vzele sabo halijo ?



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 21:07:45   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: marjetka cvetka

Sama še lokalne anastezije ne prebavljam, kaj šele narkozo, tako da moram pri bolečinskih šokih tako meditirat kot tista v knjigi Noge gor, pa bo - no samo živalskih zvokov ne dajem iz sebe user posted image user posted image


Jaz pravkar berem to knjigo, pa mi je krneki, kar neko nakladanje v tri dni. Ima do neplodnosti tak nezreli odnos, kot da bi bila 20-letnica ne pa 37-letnica. Ne vem, ali pa mi ne leži njen stil pisanja. Upam da se bom prebila do konca, ampak ne obljubim user posted image .

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 1.6.2008 21:08:56 >

(odgovor članu marjetka cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 21:13:48   
jadrnica
helouuuuuu vsem skupaj

Shadow  - dobrodošla v klubu

ostalim pa en lep pozdrav in drzim pesti za vse nas, vas bolj berem kot pišem, sedaj sem na off, pred jesenskim (septemberskim) podvigom

cau

a vam je bilo dons kaj vroče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 21:15:36   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: zorica



Punce ki ste bile na punkciji, a ste si vzele sabo halijo ?






zorica jaz sem si jo, ker nimajo tako velike številke, kot jo jaz rabim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 21:23:14   
zorica


Jaz se sedaj noč pred punkcijo najbolj upadan z brezveznimi stvarmi user posted image user posted image user posted image
Se mi ne da halije vlačit sabo, že spalno sem komaj našla - je ne nosim.



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 21:44:50   
Shadow
Zorica, vzemi zraven haljo, ja. Jaz sem si za postopek morala kupiti haljo in spalno srajco,ker v privat življenju ne nosim ne enega, ne drugega. Pol sem se pa počutila v teh stvareh kot kakšna oma ... user posted image Pa copate si zraven vzami.

Uspešno punkcijo želim in čimveč 'pridelka'!



(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 21:52:22   
Grethy
O SENČKA maš novo oblekco ... LEPA

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 21:57:34   
marjetka cvetka
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: marjetka cvetka

Sama še lokalne anastezije ne prebavljam, kaj šele narkozo, tako da moram pri bolečinskih šokih tako meditirat kot tista v knjigi Noge gor, pa bo - no samo živalskih zvokov ne dajem iz sebe user posted image user posted image


Jaz pravkar berem to knjigo, pa mi je krneki, kar neko nakladanje v tri dni. Ima do neplodnosti tak nezreli odnos, kot da bi bila 20-letnica ne pa 37-letnica. Ne vem, ali pa mi ne leži njen stil pisanja. Upam da se bom prebila do konca, ampak ne obljubim user posted image .


Hvala Rubin, tako vidim, da nisem edina - že na majski temi sem omenila, da sem prebrala 100 strani, pa se še nisem nasmejala. Kr nekaj - sej morda bo konec boljši - to me še motivira, da jo berem. Res ne vem, ali je tako nezrelo napisana, ali jaz ne dojemam njenih for, ali pa mi je čudno, ker že tako otročjo galamo dela še preden je prišla do ICSI postopka. Ker sem trmasta, bom prebrala do konca, pa potem poročam in nekomu knjigo podarim user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 22:00:54   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: zorica



Punce ki ste bile na punkciji, a ste si vzele sabo halijo ?






Sicer ti na listu piše, da prinesi s seboj spalno srajco, haljo in copate, vendar je pri nas ni nobena imela, ker je itak tako vroče, pa da bi se še v haljo motalauser posted image . Copate, pa spalno, je čist dovolj za ta hotel user posted image . Pa ne obremenjuj se preveč, sta z nami bili sestra Marija iz delitev th. in Marija iz amb., smo še z njima čvekale, tako da jima ni bil dolgčas user posted image , torej same znane face.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 1.6.2008 22:07:37 >

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 22:04:48   
Shadow
Grethy, a ne da? user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 22:05:27   
Rubin.
Ker sem trmasta, bom prebrala do konca, pa potem poročam in nekomu knjigo podarim


Vejetno jo bom jaz tudi, iz enakega razloga user posted image . Ne vem meni take knjige pač ne potegnejo, isto se mi je zgodilo z Dnevnikom Briget Jones, enostavno se mi je lik zdel preglup. Je pa bila svetovna uspešnica, prav tako, kot ta knjiga. Zgleda, da sva bolj zahtevni bralki.

No, jaz imam knjigo sposojeno iz knjižnice, tako da si z njo nisem delala stroškov, vsaj to.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 1.6.2008 22:06:46 >

(odgovor članu marjetka cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 22:10:14   
zorica


Ej Rubin hvala ti !Tudi jaz si mislim da so copati pa spalna zadosti, mi kar slabo rata ko pogledam halijo meni pa takooooo vroče.Če pa bo potrebno pa mi bodo že njihovo dali user posted image
Kdaj pa maš jutri ET ?





(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 22:16:43   
Rubin.
Kdaj pa maš jutri ET ?


Ob 8.45 moramo biti "postrojanju", kdaj pa bomo srečke user posted image  pa še ne vem user posted image .

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 22:28:59   
ledenka
nov mesec, nova tema user posted image  

navijam za jutri

mala81- UZ
Rubin - ET
Julija30 - ET

Zorica - punkcija

 
in seveda
 
Gigi1 - UZ
Abra - UZ


za dva lepa, velika srcka user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 0:11:09   
pikovit



Rubin in Julija30, želim vam uspešen ET in da bi dobile nazaj najlepše od vseh lepih pikic user posted image

Zorica, tebi pa želim uspešno punkcijo in čim več zrelih celic user posted image

Mala81, želim ti, da bi tudi ti dobila stopko user posted image

Shadow, dobrodošla med nami user posted image

Gigi in Abra, jutri dobro opravita na UZ. mogoče bosta pa že srčka lahko videli  user posted image user posted image


Skratka jutri je čist natrpan dan.Držim pesti punceuser posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 5:29:38   
julija30
Dobro jutro punce
POlna pričakovanj, da grem po svojo bebeiko,  ne morem spati od 5. ure.
Zato se sedaj relaksiram pred računalnikom. user posted image user posted image user posted image
OB 6. še šibam v službo, saj moram pripraviti neke stvari, ki jih brez mene ne morejo urediti, potem pa konec s službo, naj se zafrkavanjo.
Nato pa v MB, tako kot je Rubin napisala na postrojavanje.
Punce lep dan vsem
Zorica, Mala 81 user posted image user posted image user posted image  za danes, Rubin midve pa bova itak kako rekle, ko bova držale noge v zrak.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 5:53:19   
zorica


Jutro punce !Pripravljena za punkcijo user posted image user posted image user posted image Julija30 hvala za odgovor na ZS sem vzela sabo.
Tudi jaz sem se zbudila že ob 4.40 nisem mogla spati.Pa takkkk lačna sem.In to samo zaradi tega, ker moram biti na tešče user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 7:39:53   
sapi
Da se še jaz javim na junijski temi ...

Orto2 gotovo se srečamo na UZ ....

anadejka ti pa takoj za nama z orto ampak zagotovo se tudi me kaj vidimo ...

Rubin, Julija
uspešno danes .... lepo čuvajta pikice ...

Zorica naj bo čimveč celic ...

Gigi, Abra naj srčka lepo bijeta ...

Arneja, Daisy sedaj se vama pa dan D zelo hitro bliža ... komaj čakam lepe novičke ...

Zvezdica  naj tvoja lučka lepo ostane pri tebi .... pa , da ti čimprej mine čas do 12 tega ...

Shadow pozdravček in na nove začetke v septembru ...


sapi

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 7:48:36   
DaisyE
Dobro jutro!

A delate, al kaj, da je tako zatišje na temi.
Jaz na šihtu, ampak vas že malo špegam, sploh danes, ko še ni sodelavke.user posted image user posted image user posted image

Kako ste kaj? Vidim, da v MB kar miga od vsega vznemirjenja - ja zdaj je pa jasno, zakaj je bila že zjutraj tam nevihta - nekje je pa moglo ven usekat. Kakorkoli, punce - lepo opravite, pol pa poročat.

Abri in gigi, vidve prav tako. Jaz že komaj čakam. Ob katerih urah sta pa naročeni, da vidim, a bo treba doma gledat al bom lahko na šihtu.

Sapi in orto sta v nizkem štartu, anadejka prav tako. Mlinčka kako je pa s tabo. Že maš našo lubo tetko user posted image  na obisku? In gretka. Kaj tvoja tetka pravi?

Pri nas se pa prometrium, ki prihaja na plano malo na bež barva. Malo mi je to hecno, ker ne sledi nobenemu planu. Zato pa ne zganjam panike.

Mejte se, pa resnično - poročajte.

O arnejči, kuku. Kako lučka?

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 2.6.2008 7:49:00 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 7:53:57   
arneja
Hojla, bejbike user posted image . Jaz sem pa danes celo kolikor toliko dobro spala. Se vidi, da je malo hladneje, pa mi takoj bolj paše. Včeraj je pa moj sonček bil že ob 9-h doma, pa sem se šla potem raje stiskat kot sem čvekat user posted image .

Zorica, pestke so stisnjene, ap ti boš itak utonila v globok spanec user posted image .

Julija in Rubin, vedve pa itak pikice dobita, kar je najlepši občutek na svetu user posted image .

No, edino še bolj bo pri srčku stisnilo Gigi in Abro, ki bosta srčke zagledali user posted image user posted image .

Dajmo, punce, dajmo user posted image .

Lučka še pridno v svoji sobici user posted image . Me nekaj spodaj zvija, pa saj ne vem, ali je kot pred M, samo takoj, ko me zvijati začne, se kar ustrašim user posted image . Joške bolijo kot nore. Zares upam, da ne le od Prometriuma. Je pa danes 9. dan po ET-ju, ki je bil pa že na 2. dan. Uf, sem bom še načakala ...



_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 7:58:10   
arneja
O, Dejzika, a sodelavke še ni user posted image ? Jaz sem zraven še po telefonu čvekala, ap je malo dlje trajalo, da sem post poslala. Kako si ti? Rita hudo boli user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 7:59:48   
arneja
Sapi, kako si pa ti kaj user posted image ? Dan D prihaja in mi se že tresemo user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 8:03:23   
DaisyE
Rit bolje, hvala. user posted image user posted image user posted image  Na srečo imam oblazinjen stol.

A jaz sem pa zadnjič tebe kar za 11. dan po ET proglasila. No, dons pa je 11. dan po, ane, samo da po punkciji. Še malo, še malo.

Meni tile dnevi nikamor ne gredo. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 8:03:25   
arneja
Šibam, se beremo kasneje user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?