|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rolanje & voziček
30.5.2008 9:48:34   
Roberta69
Kdaj se vam zdi primerno (pri kateri starosti otročka), da se ga vozi rolerji (user posted image seveda v vozičku). Se vam zdi, da bi bila lahko pri večji brzini kakšna panika? Tisti, ki to že prakticirate - a tamali uživajo? Mi že komaj čakamo, da postanemo bolj aktivni user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rolanje & voziček
30.5.2008 9:53:04   
lelaval
Jaz sem najmlajšo junija rodila, pa sem po 14 dneh že prakticirala rolanje + vozičkanje. Seveda pa je vse odvisno, kako dobro rolaš.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rolanje & voziček
30.5.2008 10:01:57   
Anonimen
Kateri voziček pa priporočate za rolanje?

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rolanje & voziček
30.5.2008 10:08:10   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Kateri voziček pa priporočate za rolanje?

Po moje, je važno, da ima ročno zavoro... Mi imamo High Treka Bebe Comfort, sicer "športali" z njim še nismo, je pa zelo vodljiv... in ko sva kupovala voziček, so nama rekli, da lahko služi temu namenu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rolanje & voziček
30.5.2008 10:17:43   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Seveda pa je vse odvisno, kako dobro rolaš.


Po moje je to bolj pomembno kot voziček. Jaz sem bolj leva na rolerjih in si nisem upala.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rolanje & voziček
30.5.2008 10:19:22   
kofetek2010
itak, da sta dva dejavnika, ki sta odločilna pri tem:
1. znanje rolanja
2. voziček

Pri nas smo se rolali dokler smo imeli Buzza - z Zappom se pa ne upam, ker se mi zdi, da ne nudi dovolj zaščite ob morebitnem padcu. Jasno pa, da se nismo šli nekega hitrostnega rolanja, ampak le mestne/ulične variante.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rolanje & voziček
30.5.2008 11:11:01   
Anonimen
Z Zappom se sicer da cisto lepo rolat, ampak je vseeno bolj varno s tri- oz. stirikolesnikom, bolj kompaktnim. Ob kaki mareli vsekakor ne rolat. Meni je bilo edino smotano rolat z Zappom, ker je tolk ropotal in ce si se fajn nanj uprl, si ga lahko privzdignil, kar pa spet ni fajn. Sem pa rolala tudi s trikolesnikom brez rocne zavore, pa se tudi da, sej bremzas z rolerji, ne z vozickom.

Rolas pa lahko takrat ko ti lahko rolas, ne vem zakaj bi brzina skodila dojencku user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rolanje & voziček
30.5.2008 11:42:45   
Netopirčy81
Seveda je potrebno znati dobro rolati, drgač mamo pa mi Quinnija Freestyle, in gre OK. Sam ta spredn kolo je treba fiksirat, če ne se trese.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rolanje & voziček
30.5.2008 11:43:15   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Seveda pa je vse odvisno, kako dobro rolaš.


Po moje je to bolj pomembno kot voziček. Jaz sem bolj leva na rolerjih in si nisem upala.


Je pomemben tudi voziček, ampak valjda, da je bolj pomembno, kako ti rolaš. Če si bolj leva in vsake par metrov padeš, se boš avtomatsko uprla na voziček ali pa ga nehote prevrnila.
Jaz sem z ABC trikolesnikom (brez vrtljivega sprednjega kolesa) brez težav rolala, pa z Peregotovo marelo prav tako - pri tem me je malo motilo, da nima ročne zavore, a vseeno je šlo.  Je pa res, da sem pred tem že sigurno 8 let rolala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rolanje & voziček
30.5.2008 11:49:58   
2 Sraki
Nujna je ročna zavora in 5 točkovno zapenjanje pasu za dojenčka. Če se slučajno naredi nesreča, da otrok varno ostane v vozičku. Jaz sama zelo dobro rolam, vendar so na cesti drugi dejavniki, kot npr. nepazljivi vozniki v nepreglednih ovinkih. No takega sva tudi midva srečala in izid za otroka je bil zelo vredu (quinny freestyle) zame pa zelo boleč. Zaradi slabih kosti, ki ti jih pusti za sabo nosečnost in dojenje sem imela zlom gležnja in tako sem bila 2 meseca na berglah. O razmerah ta dva meseca, ko sem bila samo delno sposobna skrbet za otroka pa ne bom govorila.

Torej pod pod noge, ne prehitro in čim bolj varno na poti.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?