|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Srečanje trojčkov
6.6.2009 21:39:51   
gt
Lušno blo :)
Predvsem vroče! V Lj skor mraz ko smo šli od tu, gor pa 25-26 stopinj... :)

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Srečanje trojčkov
7.6.2009 8:48:25   
mokatela
Dobro jutro.

No, mi smo tudi včeraj bili pod Pohorjem; sicer imamo dvojčiči in ne trojčke user posted image . Je bilo luštno, pa še tamali sta kar dolgo vzdržali.  Sem imela občutek, da so vse družine z dvojčki bile le "u prolazu" user posted image , le mi smo bili kot v izložbi. Ampak smo vseeno uživali od prvega do zadnjega trenutka.

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Srečanje trojčkov
8.6.2009 9:31:43   
CUKRČEK
ja, tudi mi smo bili pod Pohorjem. Bilo je predvsem vročeuser posted image P aluštno tudi, seveda

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Srečanje trojčkov
8.6.2009 10:26:29   
DianaB
Tudi mi smo letos že sedmič prišli pod Pohorje. Žal je bilo letos bolj malo družin, upajmo da je bil vzrok le vreme, ki pa nas je potem pod Pohorjem prijetno presenetilo saj je bilo lepo in kar vroče.....
Spidi se je spet mučil po svojih najboljših močeh, zopet nas je navdušila Natalija Verboten pa tudi ostali nastopajoči.
Vse pohvale gredo tu tudi organizatorju Magiju, ki kljub recesiji ni obupal in uspel pridobiti toliko pokroviteljev da so se otroci posladkali z dobro torto, dobili darila in se lepo zabavali, pa tudi starši nismo ostali lačni in žejni. Hvala!!

ps: se še danes potrudim in objavim nekaj utrinkov s srečanja na spletni strani, povezavo objavim ko bo zadeva nared za ogled.

Lep pozdrav

Marko

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Srečanje trojčkov
9.6.2009 14:50:54   
DianaB
No pa je le uspelo, nekaj slik si lahko ogledate na naslednjem naslovu:

8.srečanje trojčkov in 12.srečanje dvojčkov Slovenije - Snežni stadion pod Pohorjem, 06.06.2009

Zelo blizu konca pa je tudi posnetek, ki bo tudi objavljen, skoraj gotovo še danes......

(odgovor članu DianaB)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Srečanje trojčkov
13.6.2009 0:13:47   
gt
Ful hvala za fotke. Super so! Upam, da dobimo še ostale :)

(odgovor članu DianaB)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Srečanje trojčkov
13.6.2009 18:06:05   
DianaB
Me veseli,

zanima pa me ali deluje video posnetek...?

lp

Marko

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Srečanje trojčkov
28.6.2009 10:17:40   
gt
Oj, smo bili na dopustu zato oprosti za pozen odgovor. Takrat sem videl enega in je deloval.

lp, Gregor

(odgovor članu DianaB)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?