|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 20:50:37   
Anonimen
Meni je reku da če dlje časa sediš se ta žmoht lepo nabere v nožnici in pol izteče ven in je panika...kot pri meni zadnjič

Mojca - očitno je blo res to - ma ta rruser posted image

Sm pa dala v album poslikava še tri fotke mojih homedame nalepk, ki sem jih nalepila nad posteljico

(odgovor članu *Mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 20:59:02   
babysolza
Ojla,

da se še jst pofočkam na 5. delu. user posted image  In tako kot je rekla lunca, ta bo najbolj vesel. user posted image  user posted image

Polony, čestitke še tuki za pupiko! user posted image  user posted image  user posted image

A mamo še kako novo mamico? Alea, jaz sem tudi poskusla z user posted image , pa mali sploh ne šmirgla. Tako da zdaj ne vem - al bo treba zamenjat položaj al je odporen na to. Sam jaz mam še v ognju stopnice in bradavice. user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:01:49   
Anonimen
Zdej grem pa v horizonalo, ker mi ne paše več sedet, me ful dol tišči - kr neki. Bodite pridne

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:02:15   
babysolza
Sm pa dala v album poslikava še tri fotke mojih homedame nalepk, ki sem jih nalepila nad posteljico


Nya, spet te moram pohvalt. user posted image  user posted image  
Jaz sem pa ravno včeraj gledala, kako bomo okrasili sobico našemu bejbiju. Sam to pride na vrsto čez par mesecev, zdaj bo neki časa kar pri nama. 

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:04:46   
babysolza
Zdej grem pa v horizonalo, ker mi ne paše več sedet, me ful dol tišči - kr neki. Bodite pridne


Nya me pa ne mara. user posted image  user posted image  user posted image  
Al ste se tolk zmatrale, da ste do 5. dela pršle al kaj? user posted image  user posted image

Jaz sem pa zdaj tolk vesela, ker mam po ene par dnevih končno en večer seksi noge. Po novem mam dežek prou rada. user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:06:04   
Anonimen
Sej sm še tuki - sm si prnesla prenosnik na kavč

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:08:42   
Anonimen
OOOO, kak ste pridne!user posted image user posted image user posted image

Meni je popoldan siol padel dol in nisem mogla bit več z vami na RR.user posted image user posted image user posted image
Evo, zdej sem na T-2.user posted image  Ta je bolj siguren.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:19:58   
Anonimen
Ste vse ušle??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:26:54   
Anonimen
Ne še. Čekiram malo po netu.user posted image  In ti? V nizkem štartu?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:40:35   
Anonimen
Ma ne vem, me neki zvija - po moje je utrujenost, sm šele zdej vidla, da je skor 10 ura

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:45:26   
Anonimen
Jest sem tle sam sem zunej gledala kako lepo strele pokajo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:49:50   
Anonimen
Čir.Joj kak dolg se že nisem javla.Sem bla skos pr majčicah,ker sem imela občutek,da bom rodila maja,ker prvi datum sem mela 29.5,drugega uradnega,ki je bil izračunan po zadnji menstruaciji pa imam jutri.Ampak vse skup slabo kaže.Očitno se ji še nič ne mudi ven.Sicer imam pa jutri dohtarja pa bomo videli.če sem že kej ODPRTA!!Držite pesti,da sem.Neki pa me zanima,kdaj pa je polna luna?Zdej v kratkem?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:53:05   
Anonimen
Jutri, tačrna.user posted image  hudo hudo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:56:41   
Anonimen
Jutri je mlaj ja...ob mlaju se je treba strižt pa bomo mel tko lepe lase ko Helena Blagne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 21:57:02   
Anonimen
Ekola zdaj pa grem. Sem ful utrujena.user posted image

Jutri pa vstopim v zadnji , 40 teden.user posted image  

In razmišljam, kako hitro je user posted image  šla mimo, kaj vse sem pretrpela, kako sem uživala....brce bom pogrešala, user posted image  otožnost tudi, veselje itak....

Bejbe, imejte se do jutri. Upam.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 22:11:43   
mtinca1
oj, čveke - neverjetne ste (smo) - že peti del user posted image user posted image user posted image !!!

danes vas že cel dan lovim, pa vas kar ne uspem dohitet. Ste s s tako brzino šibale proti dvesto... komaj preletim napisano, potem pa mi že kar ne paše položaj za prenosnikom... grem malo stran.... potem sem v zaostanku...

sem tud jaz zračunala +kg in jih imam od 57 do 71,5 torej +14,5; čeprav se mi sploh ne zdi, da sem se zredila še kam drugam kot v bušija, no pa v zatečene noge in mal tud roke.

par dni že vse pridno sterilizirate stekleničke, pa dude... zato sem dans zvečer bla še jaz pridna. sem pa kupila parni sterilizator za mikrovalovno, ki je mal cenejši od električnega. noter moram nalit točno 2 dcl vode, zraven pa je priložena merica za 1,2 dcl - mislim proizvajalci, sploh ne morem verjet, a mislijo, da bom dvakrat merila...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 22:14:01   
lunca14
Evo,da se malo javim,najprej čestitke dvema mamicamauser posted image user posted image user posted image user posted image ,vsem za pregledeuser posted image user posted image user posted image ,za poslikave,nakupe,zauser posted image .........skratka,jaz sem ostala na 4.delu,tam nekje okoli 184 strani,potem veste,da je informacij veliko,tako,da brez zamere,ne morem komentirat vsako posebejuser posted image ...
Mi smo postavili bazen,jutri točimo vodo,in montiramo filtre,potem,pa upam ,na lepo vreme,da se lahko kopamouser posted image user posted image user posted image ,čeprav vremenska napoved je bolj švoh za naprej bolj neke padavine,kot sonce.....pustimo se presenetituser posted image .Drugače pa vse ok,razen odtekanja,še dobro da je toplo,ker drugače sploh ne vem,kaj bi obula,lahko nosim samo japanke,groza sem kot vodni balon......
Tako,da moram it spat,ker drugače mi bo noge razneslouser posted image ,lahko nočuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 22:22:05   
mtinca1
Mi smo postavili bazen,jutri točimo vodo,in montiramo filtre,potem,pa upam ,na lepo vreme,da se lahko kopamo[/quote

super, sploh za tvoja fantka - kako bosta uživala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: junijčice 2008 5-del
2.6.2008 23:19:44   
polma
Hojlala na 5. delu!!!

Jaz sem pa 2 cm odprta in MV imam samo še 0.5cm, tako da sta zdravnica in babca v P rekli, da bo proti jutru user posted image !!!!

Sem šla vseeno v P zaradi blesavega izcedka, mi ni dalo miru in- me je totalno presenetlo, da se že dogaja. Zdaj sem doma in čutim počasi popadke-prej jih sploh še ni bilo. Mogoče mi je pa  pregled sprožil popadke, moram reči da me je precej bolelo, ko me je tipala.

Joj, se vsi veselimouser posted image ! No, se javim zjutraj, če bom še doma, zdaj grem na kavč malo zaspat-mi bo še prav prišlo, da se spočijemuser posted image .

Uživajte!!!!!

(odgovor članu mtinca1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 6:15:13   
polma
No, jaz sem še doma. Popadki so, ampak slabi. Tole noč sva prespala na kavču, sva se pa vsaj spočila. Bo treba zdajle čez dan kak sprehod udarit, ali pa po stopnicah teči-noč je bila premirnauser posted image .  Punce, mislite na nas, da se ne bo vleklo še do  jutri!
Lep dan vsem junijčicam-2v1 in novim mamicam!!!

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 6:27:02   
alea01
dober jutrčekuser posted image user posted image user posted image user posted image !

polma- držimo pesti, da boste še danes cartaliuser posted image user posted image


Sicer pa, podnajemnika izbezlat ven, je težje kot sem si mislilauser posted image . Jaz počnem vse živo.... pijem malinov čaj, delamo user posted image , hodim gor pa dol po stopnicah- sam bolj počasiuser posted image . Začela sem si tudi z masažo bradavic- samo me bolijo in ne vem, če jih bom še dolgo masirala. Torej?user posted image . Podnajemnik veselo miga po trebuhuuser posted image user posted image user posted image . In se dviguje, namesto spuščauser posted image . Tko, da mi bomo lepo počakali očijev zagovor doktorata in po možnosti med zagovorom se bomo spomnili, da bi bilo fajn zamenjati stanodajalcauser posted image user posted image user posted image user posted image . Kolk bo lušten naslednji teden pri nasuser posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 6:49:22   
babysolza
Jutrčka!

Kako je blo kaj s spanjem danes? Jaz sem se zbudila vsa potna. Kokr se mal pohladi očitno že 'izločam' odvečno vodo. Sam to tud pomeni, da je bla noč brez obiskov wc-ja. user posted image  Joj, mam jaz pridnega podnajemnika. Ko bi vsaj še ven hotel priti kak dan prej. user posted image  A sem zdaj že preveč zahtevna? Moj brat planira met piknik, da bo proslavil svoj stričevski stan, in mi že skori grozi, da naj kmal pride ven, ker ma že rezerviran datum za 14. za kočo. Pa mu skušam lepo obrazložit, da mam bl mal besede pr temu. user posted image user posted image

POLMA - dajmo, dajmo! Držim pestke in pošiljam en kup user posted image user posted image user posted image  za današnjo izselitev in čim lažji in hitrejši porod!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 6:50:25   
babysolza
Kolk bo lušten naslednji teden pri nas


Ja, ti boš mela pa res pestro. Sam boš vidla, na koncu se vedno nekako izide. user posted image

Kaj boš pa danes finga pekla?

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 6:53:59   
babysolza
Mi smo postavili bazen,jutri točimo vodo,in montiramo filtre,potem,pa upam ,na lepo vreme,da se lahko kopamo


A lohka jaz tud mal pridem se pohladit? user posted image  user posted image

Ful dobro za bazen! Mojim nečakom so ga tud nabavli in to je res neki specialnega, sam če ga maš kje postavit. Midva ga bova najbrž postavla kar na balkon, pa bo. Sam bo bl en mini, še moja riuser posted image  ne bo šla noter. Sam mal za pamžu nogice zmočit, ko bo prehudo vroče. user posted image

Jaz grem zdaj še mal prebrat 4. del do konca, pa se kej tipkamo potem.

Lep dan vsem, danes bo baje temperatura mal bl po našem okusu. user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 7:16:57   
Anonimen
Dobro jutro. Jaz sem si odpočila, tko da zdejle čakam, da se zbudi še detece.

Jaz sem se zbudila vsa potna. Kokr se mal pohladi očitno že 'izločam' odvečno vodo.

Jaz tudi

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?