|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijski princi in princeske 2008
10.6.2008 12:01:42   
Kaja08
Ojla punce! Ja ni kej - junijski frajerji so najlepši otroci pod soncem, knede user posted image  No, bejbe pa itak rulajo user posted image
No, da se mal považim - zdele nam je prvič ratalo, da je Žiga zaspal samo po dojenju, brez flaške. Kolk sem ponosna user posted image  Zdej samo upam, da se ne bo že čez 5 minut zbudil... Ampak me pa zanima, kako je s podiranjem kupčkov, če mali zaspi na joški? Nisem ga upala dvigovati in trepljati, da se ne bi zbudil user posted image

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: junijski princi in princeske 2008
10.6.2008 15:02:27   
tweetek
ninazwerina - smo ga skopali... Sicer ni bil tok priden kot tvoja neprespana pupika (je kar spal prejšnjo noč - jedel sicer tako kot vedno na tri ure ampak vmes pa ajal) ampak ni pa ta hude sirene vklopil... Se mi zdi da mu bo počasi še všeč ratalo...

Kaja user posted image user posted image user posted image za podoj in spančkanje... Jaz svojega še vseeno malo "pokupčkam" ker če ne mi v posteljici potem bruhne al pa kolcat začne... Saj če sem nežna še kar šančka ozr je pripravljen nazaj zaspat, če ga prej še v posteljivi malo pocartaš....

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: junijski princi in princeske 2008
10.6.2008 15:03:05   
tweetek
opa, en me kliče.... Hoče joško! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: junijski princi in princeske 2008
11.6.2008 8:45:11   
babysolza
Ojla,

sem vas prišla sam še mal pozdravit. Komi čakam, da se vam pridružim, sam moj user posted image  se ma očitno še predobro v trebuhu, da bi prišel ven.

Uživajte s svojimi princesami in princi!!!

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: junijski princi in princeske 2008
11.6.2008 14:41:42   
tweetek
babysolza živjo! Saj boš kmalu tukajuser posted image ...

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: junijski princi in princeske 2008
11.6.2008 19:48:49   
Anonimen
Kar pridno čvekajte, da bomo imeli kaj brat.user posted image user posted image user posted image  Junijke se bomo kmalu še ostale pridružile. Tačas bomo pa klofali na čvekanju poste.user posted image user posted image user posted image  V tem tempu bo kmalu 7 padla.user posted image

Pa da vas malo višje dvignem.user posted image

Imate pa vse takooo lepe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu tweetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: junijski princi in princeske 2008
12.6.2008 10:02:46   
tweetek
Didlina sem šla malo prečekirat naše nosečke, pa vidim da se nam boš kmalu pridružila tukajuser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Ja, jaz mam pa eno novico - se kar nisem upala napisat, da ne bi rekle da se zmišljujem ozr da sem tok zalublena v svojga otroka da se mi blede: naš mali namreč že od nedelje pase kraviceuser posted image user posted image ... V nedeljo je bla moja mami na obisku in ga je imela na trebuščku pa me začne klicat naj pridem gledat čudo  -in res naš otrok je ležal na trebuščku in veselo držal glavo pokonci kar ene par sekund. Potem je pa to isto ponovil še pri atiju, pa na previjalni.... Skratka, malo prehiteva. Sicer pa glede na to d ase je v trebušku tko akrobatsko udejstvoval da mam zdaj popek postrani zarotiranuser posted image , me to niti ne preseneča tolko....

< Sporočilo je popravil tweetek -- 12.6.2008 10:03:24 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: junijski princi in princeske 2008
12.6.2008 12:10:59   
Tina 28
Ojla!

Komaj sem vas našla,sam se mi je zdelo, da ne boste kar poniknile. No, zdaj se pa lahko tudi midve z Anjo (14 dni) pofočkava.

Da najprej pridem na čisto:
- Porod...mislila sem da bom umrla, strgana globoko notri, zunaj prerezana...na koncu enkratni vakumski potek, ker je po polurnem potiskanju teklo vse in tudi zaradi carskega pri prvam porodu.
ŠIVI: končno popustilo, vendar nekaj najhujšega kar lahko mislimuser posted image
Dojenje: user posted image user posted image user posted image Naša mala je takoj vedela kaj in kako...ko so me zašili, je že spraznila obe joški brez moje pomoči, ker sem bla itak čist fuč. že od začetka dela lepe dolge požirke potem pa je 3 ure mir., razen če je budna in joka, pol je čez dve uri.FENOMENALNO.

Kaja08: zakaj sem tko vesela, ker tale naša ženskica obvlada dojenje...ker sem pri prvem mela mal več smole. po 14 dneh sem zbolela za gripo (par dni 40 vročine) in tako izgubila skoraj vse mleko. Sem ga vagala po enournem pitju...pa je blo 20 ml. Mal je bil tud lenušček, ker se je navadil da je prej bolj teklo. Pa smo začeli dodajat.
Na žalost pa jaz nisem vrgla puške v koruzo in sem po vsakem hranjenju izbrizgala mleko, ki ga ni uspel popiti (jna zalčetku sicer malo, ampak tko je bla joška res prazna in se je sčasoma mleko začelo bolj dela). No pol ga je blo pa že za v skkrinjo, sam se je pa mali na flaši sckrlal, sam je blo pa v njej samo moje mleko. Ponoči pa sem ga vedno dala k joški. tko je blo vsaj 5 mesecev...ni kaj...mel je moje mleko, čeprav je blo mal utrujajoče tole stiskanje, ker moraš to počet tolk pogost kot on pije.

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: junijski princi in princeske 2008
12.6.2008 13:02:24   
tweetek
uuu, Tina to je pa kr hudi blo - no ampak zdaj maš zdravo pupiko pa še tko lepo jeuser posted image user posted image user posted image user posted image ... Naš tud kar prisdno papa, samo pravega občutka pa nimam ker ga tehtamo bolj "na uč" - pač v naročju na tehtnici za odrasle... Če je vsaj malo točna se je zredil za okrog 700 g odkar sva prišla domov...

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: junijski princi in princeske 2008
12.6.2008 14:21:26   
Tina 28
poskusi narediti domačo vago,če te zanima. na kuhinjsko digitalno, če maš v razponu tolk kg....potem pa daj gor kak dolg podstavek za okenske rože alpa kako drzgo plastiko, gor pa pleničko.

Tko sem jaz vagala pri prvem, ker so medicinske vage tko drage, ta je bila pa kar posrečena. pol sem ga pa zvagala pred jedjo in po jedi.

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: junijski princi in princeske 2008
12.6.2008 14:49:23   
*anamor*
Haj,

tudi jaz vas pozdravljam, upam, da se vam bom čimprej pridružila, samo moj še noče ven in trebuha. Vidim, da si že podajate nasvete, kako lepo.


_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: junijski princi in princeske 2008
12.6.2008 18:03:25   
annnna
lep pozdrav mamice...user posted image

se kr vidi da smo vse na polno zaposlene, da nam je uspelo 3 strani načvekat drugače pa po 10 na danuser posted image



lepo se imejte

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: junijski princi in princeske 2008
13.6.2008 8:43:28   
nInAzWeRiNa
ojla da vas še jst mal pozdravim, za enkrat je vse ok pri nama sam krči so in to je tok tečno k jo začne zvijat je res tok boga...
zdej se pa odpravljava k babiciuser posted image

aja tina jst sm se najbolj bala šivov in da bi mi kakšen vakum delal-tega mi na srečo niso sm bla pa tut kr dobr šivana... lpuser posted image

< Sporočilo je popravil nInAzWeRiNa -- 13.6.2008 8:44:17 >


_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu annnna)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: junijski princi in princeske 2008
13.6.2008 8:48:28   
Tina 28
Ja Nina...zlo so prijetni teli šivi ane....jaz sem po porodu komentirala, kaj smo se bogu zamerle, da mormo tole skoz dat. Se mi je zdel nepojemljivo, da sem prežvelauser posted image .

drgač se pa mi tud zvežer jokamo...in kakšna jezica zna bit...pa nič ne veš zakaj. Ko postane najhujše ji mal grejem trebušček s fenom, ker jo zvok ful pomirja...res pomaga že zvok, ni treba niti gret, sploh če ji je vroče. Je pomagal pri prvam in tudi zdaj. Poskusi, verjemi, da bo pomagal.
Jaz ji še ritko pofenam, ko se previjava, da se sprosti in pol manj krci nogice, ko jo zavijam v pleničko.user posted image

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: junijski princi in princeske 2008
13.6.2008 9:39:54   
marty5
Jutro,

nič dobro za nas, ker res slabo spimo zadnje dni user posted image . Mama je že čisto koma user posted image user posted image user posted image . Matija se zbija na vsaki 2 uri in je lačeen. In pol se še vedno skoraj pokaka in treba previjat, včasih moram tudi celega preoblečt, ker se polula čez in čez, ker toliko je. Patronažna je rekla, da tozato, ker je tako velik in toliko več rabi...meni se pa meša. Kako vaši spijo ponoči?

Malo ga je začelo tudi zvijat, ampak se naprdka in je ok. Pa z noska nam teče in pol se po moje zbuja še zaradi tega.....

Evo, sirena tuli.......se oglasim potem še enkrat.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: junijski princi in princeske 2008
13.6.2008 10:25:34   
Kaja08
Dobro jutro!
Oh, mi se še vedno mučimo z dojenjem. Včeraj sem ga imela cel dan na joški, jst izmozgana, mali pa lačen, siten in zaspan, ker ni nič spal. Ga je user posted image  skoraj do polnoči nosil okoli in crklal, da je le zaspal. Seveda je prej dobil še flaško! Tako je sedaj padla odločitev - dojimo se pred vsakim obrokom po 15 minut na vsaki joški, potem pa dobi flaško. Tako bo mali zadovoljen in bo spal (upam user posted image ), pa mami tudi ne bo tako utrujena!!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: junijski princi in princeske 2008
13.6.2008 11:32:46   
Tina 28
o kaja te čist razumem, da si izmučena, poskusi si do konca izpumpati mleko ko mali poje....mogoče (verjetno) ga bo potem več...in seveda čimveč počivaj in pij.

Meni pa zmeraj po dojenju joka, ker ji zmeraj prebava zlavfa, pol pa kaka in se umiri.


Marty...ti maš pa res korenjaka in verjetno rabi en kup papice, da se naje...saj bo boljš, ko bo dost mleka, da se bo za dalj časa najedu. Drgač pa fantje bae rajš jokajo.

Bomo že zmogle

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: junijski princi in princeske 2008
13.6.2008 15:10:51   
anaj22
ojla mamice

tud midva sva zdej drugi dan že doma. Jaka je zaenkart še ful priden samo je in spi. Dojiva se na polno. Mal sem še utrujena pa mal me "lepotni" šivi bolijo.
Zdej pa morem it je mali lačen.
Pa pa

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: junijski princi in princeske 2008
13.6.2008 15:42:49   
polly80
pozdravljene..

da se vam pridružim tudi tukaj,kolikor bo seveda čas dopuščal..user posted image

najprej čestitke vsem mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

midve sva prišli domov včeraj,imela cr-nujni..me še boli,sreča mi moj user posted image vse postori,tako da jaz samo dojim,jem in počivam..user posted image

no,v glavnem na hitro..rojevala 8 ur,ni se mi zdelo tako zelo hudo,razen zadnjo uro,ko sem bila že tako utrujena,mala pa ni hotela ven..odprta bila že 10 cm,mala se zataknila v kanal in utrip je padel pod 80,zdravnica paniko,klicale še ostale,mene šibali sred popadka na drugo posteljo in v operacijsko,tam me v sek.uspavali in na srečo se nama je rodila zdrava punčka vita..ta min.se mi je vlekla dlje od celih 8ur popadkov prej..
v glavnem,imamo pridno in zdravo punčkouser posted image ,dojima se fajn,ne rabima dodatkov,v 4 dneh se je zredila 140g,so me pohvalili,mam dobre mlekarneuser posted image

popek ravno malo prej odpadel..user posted image v glavnem,če ne bi bila jaz tako utrujena,bi bilo še bolj super..pa še bo..user posted image

sem pogledala slikice vaših otročkov,cort cortuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

se še načvekamo,ko bo le čas dopuščal..lepo se cartajte..

lp


_____________________________

od 7.6.2008 naju razveseljuje najina zlata princeska Vita

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: junijski princi in princeske 2008
13.6.2008 15:44:17   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

o kaja te čist razumem, da si izmučena, poskusi si do konca izpumpati mleko ko mali poje....mogoče (verjetno) ga bo potem več...in seveda čimveč počivaj in pij.



Ma sej si vedno grem v kopalnico stisnit, ampak vedno samo kakšna kapljica priteče.... Po pravici povedano sem že malce obupala nad vso zadevo, ker se mi mali preveč smili, ko po cel dan ne spi in je tečen in razdražen, ker je preveč lačen.

IZVIRNO SPOROČILO: anaj22

ojla mamice

tud midva sva zdej drugi dan že doma. Jaka je zaenkart še ful priden samo je in spi. Dojiva se na polno. Mal sem še utrujena pa mal me "lepotni" šivi bolijo.
Zdej pa morem it je mali lačen.
Pa pa


Živijo anaj!! dobrodošla na forumu Dojenček user posted image user posted image  Najprej čestitke za Jakata, sem tudi v albumu pogledala slikce!! Luškan, ni kaj!
Kaj si ti tud imela carski rez? Al te bolijo šivi od presredka?

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: junijski princi in princeske 2008
13.6.2008 15:47:24   
Anonimen
Pozdravljene mamice.Koncno sem vas nasla,sem ze parkrat gledala pod dojencek,pa nisem zapazila te teme.
Itak imam pa polone roke dela z mojo Marisko,tako da nic cudnegauser posted image .
Trenutno spancka,jo cakam da se prebudi,morva skocit so schlekerja.

Vas grem na brzino prebrat,da sploh vidim katere ste,pol se pa pisemo.
Drugac pa sem jaz ravn tako rodila maja,pa smo junijke rekle da to nima veze,ce smo prej vseh 9m skup drzale,bomo pa se zdaj,z otrocki v narocju.user posted image

(odgovor članu polly80)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: junijski princi in princeske 2008
13.6.2008 16:05:45   
Anonimen
Evo,prebrala na brzino.
Porod.grozna izkusnja.Imela CR,s spinalno anastezijo.Me je bolelo,da o strahu ne govorim,pa potem se isti dan vstat,pa sama skrbet za tamalo...ma raje ne bi vec o tem,vazn da je za mano,pa da je s tamalo vse Ok.
Dojenje,sem se namatrala ze v porodnisnici,pa sem imela cist mal mleka,pa se tamala nikakor ni znala pravilno prijet bradavice.So se mi vnele(kot prvic),pa krvavele,pol sem pa pumpala,pa s tem tudi doma nadaljevala,zdaj pa ze 2dni ne vec ker mi je kar cez noc mleko presahnilouser posted image .Kaj cem,zdaj je pa na Aptamilu Pre.me pa zanima katero mleko ve dajete po flaski(tiste ki dodajate,ali pa sploh ne dojite)
Krcki so se ze zaceli,sem prav zalostna,je danes veliko manj pojedla ker jo je tako zvijalo.Mi je mami prinesla iz Slo.kapljice gorenjskih lekarn,pa ne pomagajo,tako da grem zdele tukaj v lekarno mal povprasat ce majo kaj kar vsaj malo pomaga.

No pa se je moj bomboncek zbudil,morva jest,pol pa v nabavo.

Se pisemo,pa ful sem vesela da sem vas nasla,itak da imam vsak dan 100vprasanj,samo na zalost zelo malo casa ozr.prostih rok.
Je moja ena velika scrkljanka,ki bi bila najraje ves cas v narocju,ce pa ne se pa dere kot srakauser posted image .
Ciao

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: junijski princi in princeske 2008
14.6.2008 14:21:06   
tweetek
ooo, nas je že več! Welcome polly, pa anaj in kleopatra! Ja, smo res kar zaposlene, naše nosečke pa čvekajouser posted image ...

Tina, hvala za super idejo! Bom probala,samo moram najt eno primerno plastično reč ki bo kolkor tok stabilno stala na tehtnici...

Mene so šivi hvala bogu nehali matrat.... Sem mela kar v redu porod (še posebej zdaj ko vas berem, vidim da ste se kar namatrale), ampak šivi pa zgleda da isto bolijo... Men je ful pomagal Bivacyn sprej, anaj! Seveda če misliš presredek, za CR ne vem. Mene je zelo hitro nehal matrat, ko sem ga enkrat nabavla...

Krčki pa nas tud matrajo malo - mislim da zato ker ne zna ozr se mu ne ljubi kupčka podret. Aja, pa odloču se je da je med 2  - 5 ponoči buden torej mora bit mami tuduser posted image user posted image user posted image user posted image ... Danes sem sicer malo bolj naspana ker je to dežurstvo ati prevzel  - sem ga samo podojila, "uspaval" (beri tlačil dudo v usta vsake 5 minut in božal etc) ga je pa onuser posted image .

S hranjenjem nimamo problemov, smrkamo pa še vedno.... Jaz kar vreme krivim za tele noske, vsaj ne ugovarjauser posted image

Lepo se rihtajte pa se še tipkamo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: junijski princi in princeske 2008
14.6.2008 16:47:27   
anaj22
ojla mamice

na hitro vas pozdravim, sem dons tko utrujena me tale vreme matra dobr da Jaka ne in ful pridno pančka in je.
tweetek hvala za informacijo bom probla z sprejom pošpricar presredek

Upam da vam dojenje čim prej zalufa, čim manj se obremenujte z tem al dojite al ne vam bo velik laži.

Upam da nas krči še ne obiščejo kmalu

Zdej pa šibam me nekdo kliče botreba jesti dat
pa pa

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: junijski princi in princeske 2008
14.6.2008 18:32:54   
nInAzWeRiNa
živjo pupe!
jst čakam da se mala zbudi tko da bom na hitrco mal počvekala,
no najprej welcome vsem na novo pridruženim mamicam, anaj tvoj jaka me mal na mojo tejo spominja lih tko je črn pa lask ma za izvozuser posted image user posted image user posted image , u glavnem krčki so še vedno problem,sam ne ponoč za enkrat pa tut upam da bo tko ostal jih mamo večinoma zvečer al pa takoj zjutri... šivov skor ne čutm večuser posted image niso pa še vn popadal-vsaj mislm da neuser posted image

no lepo cartajte svoje zakladke še naprej... papauser posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?