|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 19:40:15   
Čebel@
kje ste trebuškarce??????
a spet jesteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 19:41:42   
birdy
Evo pa še to mam zaenkrat (ne vem če vam bo odprl)
http://picasaweb.google.si/zabuksto/MANCA_POROKA_2?authkey=H_xUPAksKv8#

http://picasaweb.google.si/zabuksto/MANCA_POROKA_KROPA?authkey=UQ48QXar7W4#

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 19:43:21   
mala*
Hm, ja majchy23, kako veš???user posted image user posted image

Jabolko in sendvič...Zdravo z nezdravimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 19:43:47   
birdy
Sicer pa jst častim če se dobimo, tko zarad poroke. Sam če bom lohk pršla, nimam izpita pa je to kr težko, če se bo pa le dal pa pridem.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 19:44:55   
Čebel@
birdy..........vse odpreuser posted image user posted image user posted image user posted image
res ste se mel luštno se vidi da je tud neli uživala!!!!!!!!!!pa bušija se tud vidiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 19:45:28   
mala*
Birdy na prvi povezavi so meglene slike, druge mi pa ne odpreuser posted image

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 19:46:34   
Čebel@
mala.........zato ker jesttud samna hrano mislimuser posted image user posted image
birdy...........če si iz domžal potem sva pa blizuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:00:08   
Balonchy
bIRDY - STARA KOLK SI FAJN NA FOTKAH. sPLOH TE NE BI SPOZNALA... user posted image user posted image user posted image
( Ups... velike črke... sorry... )

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:01:42   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

bIRDY - STARA KOLK SI FAJN NA FOTKAH. sPLOH TE NE BI SPOZNALA... user posted image user posted image user posted image
( Ups... velike črke... sorry... )


Hvalauser posted image  
Ampak a veš da sem še sama seb všečuser posted image  Sem ugotovila da če bi bla skoz zrihtana da bi tud jst celo neki zgledalauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:02:35   
Balonchy
Trebuščkarce - jaz predlagam, da se dobimo na enem trebuščkarskem "sestanku" v Ljubljani!!!

Ste za??? Datum se pa same zmislte... Sam jaz osebno med tednom ne morem dopoldan (delam)... Birdy - tebe pridem pa jaz iskat...


Kok naš tamauček dela prevale po bušiju... Mmmmmm - full dobr občutek!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:03:47   
Katjusa
birdy super slikice vse mi odpre..... ni kej lepo ste se imeli in lepi ste, Neli je prava lepa dama..... joj pa tvoj trebušček se že tak lepo vidiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še enkrat vse čestitke in srečen zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:06:52   
Katjusa
jst nič ne poznam ljubljaneuser posted image user posted image user posted image kje vas pa čem najtuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:07:39   
Ajvy
Večer...
JAo čveke, še dobr da sem na bolniški, drugače bi si mogla dopust vzet,da bi lahko vse prebrala.....

Petrap...veseli me ,da so vam dojenje lepo predstavili, in da so povedali da tudi flaškarji zrastejouser posted image user posted image
Mi je pa všeč ,da si pripravljena zabrusit nazaj.....samozavesti namreč ne talajo serijsko in je zelo težko pridobljiva......
Jst sem delček samozavesti pridobial v službi, del pa po rojstvu Tarje, saj sem ugotovila, da sem jaz tista, ki jo mora čuvat in pazit in seveda za njo potegnit....

Katjuša...menim da te je izkušnja toliko bolj potrla, ker ko rodiš si poln enih emocij in želja, totalno poklekleš pred malim bitjecem in kljub knjigam in raznim nasvetom ostaneš , neizkušen.....sedaj ti bo lažje, pa bo Mcmami delala al ne....boš vidla.....
Hvala za pogostitevuser posted image , čestitke za polovičko...ti že piše da se sprehodi do hladilnika- jst to smernico zelo pridno ubogamuser posted image

Vesnozaver.....a si se kam udarla? si v redu? a zdej počivaš?

Balonchy...čestitke za pregleduser posted image user posted image user posted image sem ti rekla, da bo vse bpuser posted image
Jst sem tudi rh-.... neskrbi, čist nič ne boli...pravzaprav je prav smešno dobiti inekcijo v rituser posted image

orto...v user posted image  je normalno ,da si tečna....zato izkoristiuser posted image user posted image  za žabe se pa ne sekiraj...glej nanje ko na še eno sredstvo, ki te bo uspešno pripeljalo do user posted image

mala*...če te res tako skrbi za gibe....pojej eno kislico, in se uleži na hrbet.....
Pri nas je materinska trajala 10 predavanj, ki so bila tudi po tri ure....

Piškot...sem srečno na bolniški....sem bila HB uslišana s strani komisije.....
Jutranje spanje...sej zbudim se zgodaj, zrihtam pupo, jo odpeljem v vrtec, potem pa se uležem nazaj- zaradi utrujenosti sevedauser posted image user posted image

Kar se tiče posluha...veš Celine Dion ma ves posluh tega sveta, pa se njen otroček začne jokat, če mu poje,...tak da si lahko ponosna nase, da te otrok prosi, da kej zapojuser posted image (s tem se jst tolažim)

mačka27...prvi gibi so kot ,da bi metuljči letali po trebuščku....
V materinsko šolo sem šl nekje v 7 mesecu, da sem lahko še uspešno sedela....
Jst sem tudi neumna na pizzo...oprosti, ker nisem vidla ,za košček....se mi je tak zavrtelo, dasem se šla raje uležt

Kolumbo...hvala za lepe besede...ne veš koliko mi pomenijo user posted image
Zaspanka...superca....

MAjchy...tudi ti si ena zaspankauser posted image

Birdy....gospa, nič ne poveš kako je bilo??Sigurno nas nisi nič za nazaj brala, lumpa??

Cita..ta izcedek je prišel zato ,da lahko svoji G poveš, da nimaš kej delat v službi....user posted image user posted image user posted image user posted image  držim pesti, da se vse urihta

Tancy...Topniška (sorry sem bolj leva za ulice)..jst sem an Vojkovi..na končni postaji 20.....pa res lahko kdaj priletiš....







_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:10:39   
Ajvy
Birdy..prekrasni ste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Veliko sreče in potrpežljivosti v zakonuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:11:59   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

jst nič ne poznam ljubljaneuser posted image user posted image user posted image kje vas pa čem najtuser posted image user posted image user posted image


ne sekiraj se,,,sej jo jst tudi ne, pa sem tukaj doma....se bova skupja usmerjali...ni šment ,da ne bova prav prišli....mogoče bova le malo pozniuser posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:12:52   
Ajvy
Prosim, da pokomentirate moj sestavek ,sem se trudlauser posted image user posted image user posted image  da sem vas vse obdelala....user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:13:53   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

jst nič ne poznam ljubljaneuser posted image user posted image user posted image kje vas pa čem najtuser posted image user posted image user posted image


ne sekiraj se,,,sej jo jst tudi ne, pa sem tukaj doma....se bova skupja usmerjali...ni šment ,da ne bova prav prišli....mogoče bova le malo pozniuser posted image user posted image


Ajvse bome usmerjali in pol nekje parkirali pa drugim rekle nej naju poiščejo
te morem  pohvalit, kako si v prejšnem postu bla lepo pozorna do vsehuser posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Katjusa -- 23.9.2008 20:15:53 >

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:19:16   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

jst nič ne poznam ljubljaneuser posted image user posted image user posted image kje vas pa čem najtuser posted image user posted image user posted image


ne sekiraj se,,,sej jo jst tudi ne, pa sem tukaj doma....se bova skupja usmerjali...ni šment ,da ne bova prav prišli....mogoče bova le malo pozniuser posted image user posted image


Ajvse bome usmerjali in pol nekje parkirali pa drugim rekle nej naju poiščejo
te morem  pohvalit, kako si v prejšnem postu bla lepo pozorna do vsehuser posted image user posted image user posted image user posted image




bravo...ti pametno razmišljaš...se bova na eno škarpco usedle, ko dve revce in čakale, da pridejo po naju - z rogljički in kavico sevedauser posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:20:19   
Balonchy
Ajvy trebuščkarca - že komentiram... user posted image

Ker sem Rh- sem že dobila injekcijo v rit. Sicer po splavu (lani decembra), ... tko, da vsaj prbližn vem kok to izgleda!


Kaj je pol s sestankom v LJ??? Se dobimo al ne???

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:20:27   
Katjusa
joj črke me izdajajo, da sem utrujenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdle sem jedla ferrero rocher, privoščite si ga tudi veuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:20:55   
Ajvy
te morem pohvalit, kako si v prejšnem postu bla lepo pozorna do vseh


hvalauser posted image ....ampak rada vse pokomentiram, da vsaka ve, da ne piše v prazno, ker vem kako je bedno, če nekdo zignorira tvoj post....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:21:54   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

jst nič ne poznam ljubljaneuser posted image user posted image user posted image kje vas pa čem najtuser posted image user posted image user posted image


ne sekiraj se,,,sej jo jst tudi ne, pa sem tukaj doma....se bova skupja usmerjali...ni šment ,da ne bova prav prišli....mogoče bova le malo pozniuser posted image user posted image


Ajvse bome usmerjali in pol nekje parkirali pa drugim rekle nej naju poiščejo
te morem  pohvalit, kako si v prejšnem postu bla lepo pozorna do vsehuser posted image user posted image user posted image user posted image




bravo...ti pametno razmišljaš...se bova na eno škarpco usedle, ko dve revce in čakale, da pridejo po naju - z rogljički in kavico sevedauser posted image user posted image

predvsem skušam bit racionalna s časomuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:22:17   
Ajvy
Sestanek...ja, pol se dajmo pa čez vikend dobit, ko bdo možeki počuvali otročke, pa ta pridne mamice ne bodo delale....
Kje pa??A ma katera kak predlog??

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:22:54   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

te morem pohvalit, kako si v prejšnem postu bla lepo pozorna do vseh


hvalauser posted image ....ampak rada vse pokomentiram, da vsaka ve, da ne piše v prazno, ker vem kako je bedno, če nekdo zignorira tvoj post....


Sej jst se tut trudim vse pokomentirat, sam mi ne uspeva najboljš!!! user posted image   user posted image

Eh, sej bo...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 20:23:06   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Ajvy trebuščkarca - že komentiram... user posted image

Ker sem Rh- sem že dobila injekcijo v rit. Sicer po splavu (lani decembra), ... tko, da vsaj prbližn vem kok to izgleda!

jst sem bla 2x enkrat v 28 tednu in po poroduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj je pol s sestankom v LJ??? Se dobimo al ne???

jst in florjan sma zauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?