|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:15:44   
macka27
user posted image mala , jest sem tudi zdele hamsala čokoladico in to milko z celimi lešniki.. hmm  ooo marija, upam da ne bom kmalu širša kod daljša user posted image .Ne, pa sej bom šla mal na sprehod v naravo in bo šla ta čokoolada veeeeen iz mojega telesa user posted image .

Witto, čestitke za morfo...user posted image user posted image user posted image . Mene pa čaka drugi teden v torek user posted image


_____________________________

Nushy

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:15:51   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: witto

Dober dan, kako ste kaj preživele dan? No, jast sem danes imela morfologijo, se je zdravnica tako nasmejala, ker je mali čmrlj, tako migal in plaval se obračaluser posted image , skratka vse je ok, težki smo 423g, in ko sem jo vprašala za spol, je pogledala, in mi rekla, da vidi ene tri "črtice" kar naj bi nakazovalo na punčko. Samo, naj to vzamem za rezervo, ker je bila čudno naštimanauser posted image , naslednji uz imam 23.10. in takrat mi bo spet pogledala, čeprav imam občutek, da je res punčka.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za user posted image !!!!!!!!!zdej bojo naši knedelčki začeli rasti 100 na urouser posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:18:06   
Čebel@
no čveke jest vas zapuščam-grem v šolouser posted image  pridno čvekejte pa se zvečer še kej tipkamo!!!!!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:19:42   
mala*
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

no čveke jest vas zapuščam-grem v šolouser posted image  pridno čvekejte pa se zvečer še kej tipkamo!!!!!


Pridna bodi in ne misli na čokolado,hi hiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:21:35   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mala*

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

no čveke jest vas zapuščam-grem v šolouser posted image  pridno čvekejte pa se zvečer še kej tipkamo!!!!!


Pridna bodi in ne misli na čokolado,hi hiuser posted image user posted image user posted image user posted image

bom probala-čeprov me mika da bi politanke vzela s sabo ker bo še dolgauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:25:23   
Katjusa
čvekice človek še kosila ne more v miru skuhatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke vsem za lepe preglede..... joj jst ga mam pa jutri.... sem čist nervozna pa ne vem katera zdravnica je k je nadomeščanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image sam upam da bo vse pogledala kot mora ker morfologija je zadnji podrobni pregled in bi res rada vedela da je vse vredu in upam da bo pogledala dolžino materničnega vratu.... to ponavadi pogledajo na morfologiji (no pač na ta datum)..... nič ne skrbite če vas not ne gledajo ker ni potrebeuser posted image user posted image user posted image mene tud ni pod prvega pregleda še noben not gledal in ju3 me najbrž bo pol pa vprašanje kdaj spet tud 1. nosečnosti me je ful malokrat.... 
Bolečine mam pa jst ko hodim.... ko grema na sprehod me v spodnjem delu trebuha ful boli tak da čist počasi hodimuser posted image user posted image user posted image bom vidla ju3 kaka zdravnica bo če bo vredu bom vprašala drgač pa ne bom sicer mam pol naslednji pregled šele 5.11. sam bom že potrpela da pridem do mojga Guser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej v 1. nos me je skos to bolelo tak da sem veliko počivala sam tam sem imela tud druge razloge......

držte pesti zame k sem čist nervozna za ju3

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:25:49   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: mala*

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

no čveke jest vas zapuščam-grem v šolouser posted image  pridno čvekejte pa se zvečer še kej tipkamo!!!!!


Pridna bodi in ne misli na čokolado,hi hiuser posted image user posted image user posted image user posted image

bom probala-čeprov me mika da bi politanke vzela s sabo ker bo še dolgauser posted image user posted image user posted image

ja kr v žep si nabasajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:30:25   
macka27
Katjusa , držim pesti za jutrišnji pregled, itak bo pa vse okej!
No, jest imam tudi jutri redi pregled pri g, v torek pa končno morfologija user posted image user posted image

Majchy23 , tko kot je katjuša rekla ''v žep si jih nabasaj''user posted image . Pridna bodi!


_____________________________

Nushy

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:30:48   
tanci29
kayica-nič ni to hudga..je res tako da se maternica razteza...meni se je tudi prvič...zdej se pa zgleda sploh še skp ni uspela dat pa mora že spet narazn...

witto-čestitke za pregled pa za pupiko...prava akrobatka

majchy-ti se pa pridno uči...pa ne preveč da se ne bo mogu dojenček že zdej začet..itak se bo pol skos...ne ga preveč matrat

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:35:28   
tanci29
katjuša-itak da bo vse ok jutri...nč te bit strah...me bomo pa drtžale pestke da bo tebi lažje ker vse ostalo je itak ok...

vaginalni pregledi v nosečnosti sploh niso potrebni, razen če so kakšni problemi...bolje pa je da jih ne delajo notranjih pregledov...mene je samo na prvem pregledu in pol nikoli več...zdaj isto...

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:47:04   
izidora
Joj, ve ste pa aktivne, saj vas sploh ne dohajam!

Srečkice tiste, ki ste že imele morfologijo. Jaz jo komaj čakam. Pa jo imam šele 10. 10. In med dvema pregledoma bo celih 6 tednov! Se mi zdi to ogromno. Še dobro, da sem kupila Angel sound in vsak večer počekiram, kaj se dogaja v mojem trebuhu. Vseeno pa bom bolj pomirjena, ko bo morfologija za nami.

Tudi mene zateguje in boli v trebuhu, čeprav je pri meni menda že vse raztegnjeno  user posted image .

Zelo mi paše počivat, pa je bolj težko izvedljivo, ker imam dva škratka polna energije. Še dobro, da imata rada knjige in veliko beremo. Samo takrat ju lahko malo umirim, drugače smo skoz v akciji.

No, lepo pozdravljene in lep dan še naprej vam želim.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 16:56:21   
tanci29
ajde jest pa grem razvit slike da bom pol album delala....lepo se imejte pa par novih pričakujem na seznamčku srečanja

(odgovor članu izidora)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 17:01:50   
macka27
Tanci29 pridna bodi, pa se tipkamouser posted image .

Punce moje, kot sem vam povedala jem preventivno  tablete ROvamycine 3x na dan po 2 tableti ( zaradi suma na okužbo toksoplazmoza ) ..hmmm pa sem jih pozabila vzeti ob dveh, hmmm preveč čvekam z vami user posted image , hmm naslednjo rundo pa moram vzeti ob 22 , kaj naj naredim ali naj jih vzamem šele ob 22??? Mislite da bi bilo kaj narobe če bi jih danes samo 2x po 2 tableti pojedla in ne 3x?


UUU madona, sem jest zdele zakomblicirala z vprašanjem...no ampak vseeno upam da razumete vprašanje*?




_____________________________

Nushy

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 17:48:55   
Katjusa
macka verjetno piše v navodilih kako ravnat s pozabljenouser posted image user posted image user posted image user posted image pr večini zdravil se vzeme k se spomniš in pol nadaljuješ normalno naprej....
hitro poglej navodila če kej piše..... drgač pa zaradi varnosti bolje da vzameš pol ob 22 eno in ju3 normalno naprej...

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 17:58:15   
mala*
No jest sm nažrta od piškotov zaspala v dnevni...Zdj grem pa mal ven na en sprehod ada mal k sebi pridem in da se bom pol upam da mal bolš počutlauser posted image user posted image
Adijo pamet tale požrešnost pol pa napihnjenost v mejah nenormaleuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 18:01:34   
cati
UF danes pa ste na klamfale kr 4 strani ko me ni bilouser posted image  pridne pridne.
Čestitke za uspešne preglede in dobrodošla novauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 18:10:45   
Katjusa
mal sem tole prestavla naprej za toste k se še niste pofočkale da boste lažje našle kje se vpisat...... Dodajte se same.....

1. srečanje Februarčic 2009 (TREBUŠČKARC)
 
Kdaj? 3.10.2008 ob 17 uri
Kje? Kavarna ZVEZDA (zemljevid je na koncu sporočila)
 
 

Prijave:
- tanci 29 + Erik
- Katjusa + Florjan
- Balonchy
- Majchy23
- petrap
- kolumbo


Prosim, če se lahk same vpišete na seznam! user posted image

tukaj


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 18:20:08   
macka27
user posted image Katjuša če bi lahko vsaj prebrala navodila, ampak pojma nimam ker je v francosčini, čaki mal..hmmm mogoče je tudi v angleščini, grem takoj pogledat....user posted image .

Ja jest sem se tudi odločila da grem na en krajši sprehodek z mojo mami, bova fino mal počvekale user posted image
pa še lepo vrfeme je , mal sončka, sicer je hladno, ampak se moram mal svežega zrakca nadihat.

Men se pa danes moj user posted image skozi nekaj premetava v trebuhu, ubistvu že kr dva dniuser posted image user posted image ...brcne me pa bolj malokrat. Vauuuu ker dober feeling..... user posted image . Se vam user posted image kaj premika, brca??


_____________________________

Nushy

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 18:21:22   
Pikica5
Zdravo punce,

zopet se  vam malo javlam. Sem imela veliko skrbi z faksom in uspelo mi je narediti vse izpite razen enega, se vpisati v tretji letnik, tako da sem absolventka, jupi.

Bila sem tudi na pregledu v 17. tednu in en cukrček je težak 248g tadrug pa 199g. Malo so me prestrašli, da še vedno lahko močnejši sonček poje manjšega user posted image  imam pa tudi ultrazvok anatomije ploda v mariborski porodnišnici.

Kako se kaj ve? Že čutite brcike? user posted image  

Lepo bodite

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 19:01:50   
cati
Pikica čestitke za izpite in vpis v 3letnikuser posted image user posted image user posted image

Držim pesti da bo majnša pikica nadoknadila težo in bo vse okuser posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 19:10:23   
kayica24
Hvala nosečkice zlate, da ste me potolažile malo glede teh bolečin v trebuhu...
Sem prej mamici rekla, če mi preko vez zrihta pregled pri enem drugem gin., sam da mi MV izmeri in pogleda če je lepo zaprt, pa je rekla da bo probala..Upam da bo lahko...
Samo da se potolažim in pomirim in lažje čakam na morfologijo, ki jo imam komaj 20.10.user posted image

Sicer pa bi menda znak odpiranja bil tudi kak pritisk navzdol,ne??Kar pa ni isto, ko te na mehur tišči(lulat), ali ne?
Ker slednjega že kdaj občutim, tistega tiščanja navzdol pa ne...
Nevem,full me je strah,saj sem šele v 20.tednu..Sicer pa mislim da s sekiranjem še bolj poslabšamo stvar,ne?Ampak kaj hočem...Prva nosečnost in vse novo,pa prestrašeno...

Torej, upam da mi mamica kaj zrihta pa da v naslednjih dveh dneh al pa vsaj v začetku drugega tedna grem na pregled...

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 19:38:51   
Katjusa
Pikica čestitke za izpteuser posted image user posted image user posted image pridna si ni kej...
meritve plodov so lahko tudi z velikim odstopanjem tak da ne vzemi vsega preveč resno in naj te ne skrbi preveč.... zdej moraš uživat nosečnost in bit čim bolj pozitivna..... Držim pesti, da bo vse vredu....

kayica ne vem zakaj te skrbi odpiranje MV a se ti je to kdaj zgodilo????? Jst sem imela celo prvo nosečnost močan pritisk navzdol že kr kmalu pred 20 tednom se je začelo in je trajalo do konca polek tega me je vse bolelo od medenice do sramne kosti, trebuha...... pa sem rodila 3 dni čez rok z umetnimi popadki..... svojih nisem imela sem pa bla 3-4 cm odprta ko so me pogledali 3 dni čez rokuser posted image user posted image user posted image user posted image odpiranja torej nisme čutla tak da ne vem zakaj bi te te bolečine in tiščanje navzdol tako skrbelo..... normalno je da naše pikice rastejo in da se vse razteza in tud pritisk navzdol bo vedno močnejši saj pa to dela gravitacija..... in verjemi mene je ornk bolelo komaj sme se vsedla al pa vstala, vožnja z avtomobilom je bil pekel tak da skoraj  nisem kam šla raz k zdravniku pa je blo vse vredu.....
bodi pozitivna in ne oziraj se na vsako bolečino k teh bo do takrat da boš svojo štručko objela še kar nekaj....



(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 19:42:46   
Katjusa
macka zdej je tak že toliko ura da bo kmal 22 in boš potem normalno naprej jemala..... če si dobla zdravila pri nas morajo bit slovenska navodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 20:06:18   
macka27
Ja sej vem ja da bo ura vsak čas 22, tko da bom takrat vzela normalno tablete, in jih naprej jedla normalno. Veš , sem dobila tablete v leonišču v lekarni, ampak so uvožene in se jih ne da nikjer drugje dobiti kot v leonišču, tko da so v francoščini, angleščini in arabščini user posted image .


O groza jest sem spet lačna, spet bom jedla...mmmmmm zdele mi je zadišal topli sendvič njami , ga user posted image (laufam) kr narest in pred tv pojest , pa toplega čajčka zravn ...uuuuu komi čakamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mogoče vas pridem potem še mal pogledat , če se seveda ne bom preveč nahamsala ....

Papauser posted image



_____________________________

Nushy

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 20:24:10   
Balonchy











FEBRUARČKI 2009




user posted image




PDP   Ime (starost)    (št.user posted image , št.user posted image )       Spol   Pregledi/Porod.
____________________________________________________

user posted image   1.2. Balonchy (27)       (št.user posted image  2, št.user posted image 0)    user posted image   22.10.  PO
user posted image    1.2. Urša08 (28)         (št.user posted image  2, št.user posted image  1)  user posted image     ?   KR 
user posted image   2.2. smokvica72      (št.user posted image 3, št.user posted image 0)    user posted image   9.10. LJ               
user posted image   2.2. TEDIGO (30)        (št.user posted image  2, št.user posted image 0)    user posted image   17.10.      
user posted image   3.2. mamutka             (št.user posted image  3, št.user posted image 2)    user posted image       ?
user posted image   3.2. bara10                (št.user posted image  2, št.user posted image  0)    user posted image     ?
user posted image   3.2. LaraS                   (št.user posted image  x, št.user posted image x)     user posted image      ?
user posted image   5.2. Ajvy                     (št.user posted image  2, št.user posted image  1)    user posted image    26.9.  LJ
user posted image   5.2. nina 166              (št.user posted image  2, št.user posted image 1)     user posted image       ?
user posted image   5.2. Nusa30 (30)         (št.user posted image 2, št.user posted image  1)    user posted image        ?
user posted image    5.2. petrap (24)         (št.user posted image  1, št.user posted image  0)  user posted image     13.10.  PO
user posted image   6.2. kk85                     (št.user posted image 2, št.user posted image 1)    user posted image      ?
user posted image   6.2. RAISA (35)             (št.user posted image  2, št.user posted image  1)    user posted image     27.10.  LJ
user posted image    7.2. witto (29)             (št.user posted image  1, št.user posted image 0)    user posted image    23.10.  IZ 
user posted image   7.2. carmar                  (št.user posted image 2, št.user posted image  1)     user posted image      ?
user posted image   8.2. reckova (24)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    20.10. MB 
user posted image   8.2. timy (28)              (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image      ?  CE
user posted image   8.2. Nea                      (št.user posted image  4, št.user posted image  2)    user posted image      ?
user posted image   8.2. diamantina (23)   (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image     2.10.  MB
user posted image 10.2. cati (28)              (št.user posted image  3, št.user posted image  0)     user posted image     7.10.  MB
user posted image 10.2. kolumbo              (št.user posted image  x, št.user posted image  1)     user posted image     1.10.
user posted image 10.2. Shuka                 (št.user posted image  3, št.user posted image  0)     user posted image     ?
user posted image 10.2. Katjusa (27)        (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image   25.9.  CE
user posted image  10.2. orto2 (28)           (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image    3.10.  LJ
user posted image  10.2. barbyka (32)        (št.user posted image 3, št.user posted image 1)     user posted image    24.9.  LJ
user posted image  13.2. izidora                  (št.user posted image  5, št.user posted image  2)    user posted image     10.10.
user posted image  14.2. tanci29 (30)         (št.user posted image 2, št.user posted image  1)    user posted image     6.10.  LJ
user posted image  14.2. Kranjcanka          (št. user posted image x, št.user posted image  x)    user posted image     ?
user posted image  14.2. Maša29               (št. user posted image 1, št.user posted image 0)    user posted image     ?   JES
user posted image  14.2. Kaška (33)          (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image    2.10.  CE
user posted image  15.2. micamuca            (št.user posted image 1, št.user posted image  0)     user posted image       ?
user posted image  15.2. SALT (23)            (št.user posted image   2, št.user posted image  0)   user posted image      ?  CE 
user posted image  16.2. birdy                    (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image      16.10.
user posted image  16.2. kayica24 (24)       (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image    20.10.  PT
user posted image  16.2. vesnozaver (27)  (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image       10.10. MB
user posted image  16.2. mala* (23)             (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image     24.9.  KR
user posted image  17.2. julija 30 (30)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image    29.9.  PT
user posted image  18.2. naia (25)               (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image        ?  LJ
user posted image  18.2. Želva                      (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image        ?
user posted image  18.2. *Nelly* (27)           (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image     26.9.
user posted image  19.2. zorica (30)             (št.user posted image  1, št.user posted image   0)     user posted image    8.10.  MS
user posted image  20.2. maja83 (24)          (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image      ?  SG
user posted image  20.2. mrka                      (št.user posted image  x, št.user posted image  x)     user posted image        ?
user posted image  20.2. macka27 (25)   (št.user posted image  1, št.user posted image  0)   user posted image 25.9./30.9. KR/LJ
user posted image  21.2. Cvetka13               (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image        ?
user posted image  22.2. Pikica5 (21)            (št.user posted image  2, štuser posted image  0)    user posted image user posted image    ?   MB
user posted image  22.2. glen (28)                (št.user posted image  5, št.user posted image  1)     user posted image      8.10.  IZ
user posted image  22.2. bad girl (24)           (št.user posted image  4, št.user posted image   1)     user posted image     2.10.
user posted image  22.2. Deja (25)       (št.user posted image 1, št.user posted image  0)    user posted image   9.10./20.10.  CE
user posted image   22.2. lea88            (št.user posted image 1, št.user posted image   0)  user posted image     ?     PO/NG
user posted image  23.2. brkn83 (25)            (št.user posted image  1, št.user posted image 0)   user posted image  3.10.  CE  
user posted image  23.2. antonia (32)          (št.user posted image 3, št.user posted image  0)   user posted image      30.9.   PO
user posted image   23.2. majchy23 (23)         (št.user posted image  1, št.user posted image  0)   user posted image   14.10  LJ
user posted image  24.2. sunny24 (27)           (št.user posted image  2, št.user posted image  0)   user posted image     13.10. PO
user posted image  24.2. Anonimen (29)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image      ?  LJ
user posted image  25.2. delfinkica                (št.user posted image  x, št.user posted image  x)     user posted image        ?
user posted image  25.2. boma2 (31)            (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image     14.10.  LJ
user posted image  25.2. lilcha (28)                (št.user posted image  1, št.user posted image  0)        user posted image    ?
user posted image  26.2. sazi (32)                 (št.user posted image  2, št.user posted image  1)      user posted image     9.10.  LJ
user posted image  26.2. piskot (33)              (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image    25.9.  KR
user posted image  28.2. dita7                       (št.user posted image  x, št.user posted image  x)      user posted image       ?
 
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image    VSEH NOSEČK = 61   user posted image user posted image user posted image
 
user posted image  = 8
user posted image  = 6
user posted image  = 48
 
 
 
 
user posted image  
 
 
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image    Z nami so pot začele:   user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image  kalaxy
user posted image  nicnic
user posted image  anonimna
user posted image  loveforever
user posted image  fortun
user posted image  mariana
user posted image  Rubin
user posted image  Fargesia
user posted image  Katyy26
 
 


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?