|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varanje
21.2.2005 22:57:28   
sonček2*
jst oboje, (z moje strani je blo lih tolk, da se lohka temu reče varanje :)), sam sva še vedno skupi, pa se mi zdi, da se je vse tisto kr moralo zgodit, ker sva zdej tko prjatla kot še nikol- je pa očka moje Taje moj prvi fant

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   varanje
21.2.2005 23:00:48   
viv_
Miša... mogoče se mi bo pa zdej kar mal nerodno dobit s teboj :)- Ne, od takrat naprej sem :angel:, pa tudi prej sem bila. Ampak sva z mojim :love: (sem mogla tole zdej narisat, da malo omilim situacijo) skupaj od 17 leta, pa recimo da se mi lahko skozi prste pogleda, če enkrat nisem bila povsem krepostna :)-:)-:)-

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   varanje
21.2.2005 23:13:38   
Anonimen
Ja Viv 13 let gor ali dol - ga ni opravičila :)-:)-:)-, si pa lahko podava roke glede tega, da že od 17 leta obožejeva :zmeden2: enega :modri:(da ne bo pomote - vsaka svojga) v bolj ali manj krepostnem vdušju...:)-:)-:)-

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   varanje
21.2.2005 23:18:14   
viv_
O Miša99, si pa neizprosna... Zdej mam pa res že prav slabo vest!!! Me bo še tok zvil, da bom šla kašne traparije delat, pa za stare grehe govort :)-:)-:)-

A hčere bova pustile na absolventski izlet ali rajši ne? :)

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   varanje
21.2.2005 23:58:25   
frutka_
Nisem varala in sem bila prevarana...boleče...ampak da bi moža prevarala...pa da bi to bilo normalno...

zakaj pa smo poročeni. Pri poroki se vendar predata drug drugemu...svašta!
Ne morem verjeti, da si takšna Kira. V mojih očeh si mamica luštne deklice in ženka možu s katerim si s trdim delom urejata boljši dom...in kaj je s tem...imata še sobo za goste ali kako...ne vem čemu trud in ambicije po boljšem življenju, če pa nimata urejenih osnovnih partnerskih odnosov.Oprosti ampak čisto odkrito sem ti napisala, ker si gotovo s svojimi izjavami šokirala še koga.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   varanje
22.2.2005 8:17:28   
Anonimen

Hmm Zanimivo..

Frutka se zgraza nad Kiro.. v bistvu pa je Frutka tista ki vara. In seveda je logicno, da se vedno nad varanjem zgraza tisti, ki vara.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   varanje
22.2.2005 8:27:42   
pika74
Sem danes tako zaposlena v službi... bom samo en nasvet dala vsem, ki imajo namen varat. Včeraj sva si ponovno ogledala film NEZVESTA. Tam dobite vse odgovore. Pa večkrat si ga oglejte.

Lp
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   varanje
22.2.2005 8:30:24   
viv_
Hehe... Oliver Martinez je pa tok fejst, vreden greha ;)

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   varanje
22.2.2005 8:33:09   
Anonimen

Lep pozdrav Pika.. Jaz pa premalo zaposlen v sluzbi trenutno..

Tjazy

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   varanje
22.2.2005 8:48:24   
vesnica
Evo moje mnenje je da je varanje eno zlo taka čudna tema. Ženske se vsepreveč delamo svetohlinske kar se tega
tiče....ne jest pa res ne varam, ker je to zelo grdo pa nesramno do partnerja pa vse sorte. Dejstvo pa je da ženska ko spozna moškega je vse lepo in krasno in pol rodi otročke in je vsa okupirana z njimi prva leta in skače ko čebelca od moža do otrok da vidi kje jim bo lahko ustregla in vse se vrti okoli njene družinice in oh in sploh. Pol pa pride čas ko otročki mal zrastejo do moža še vedno čuti ljubezen sam malenkost drugačna je in začne pogrešat spet one metuljčke, ki od možeka pač niso več taki kot sobili pred leti, kar je seveda normalno, pa ne trdim zdej da je varanje normalno sam enostavno si želimo in ženske kot moški spet začutiti mravljince. Zdej
tu ima pa vsak svojo mejo za nekoga je to dovolj že spogledovanje, za drugega dotiki in lepe besede za tretjega pa kaj več bolj intimnega. Varaš pa konec koncev sam sebe ne partnerja, ker obljube kolko ti nekdo pomeni prelomiš sebi, trpi pa res partner bolj kot ti sam. U glavnem zdej sem ful zakomplicirala ampak
motijo me ženske ki pravijo ne jest pa to ne bom nikol naredila.....NIKOLI NE RECI NIKOLI...

lp

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   varanje
22.2.2005 8:57:40   
inga
Kira, men pa se zdi tvoj sistem lepo urejen. dost boljš, ko da se neki skrivaš, pa trepetaš, keri prijatelj ali sosed te bo vidu, ko boš ljubimcu mal pregloboko pogledala v oči. všeč mi je, da sta se pomenla in si zaupata! ker če delaš to z vedenjem partnerja, je v tem dosti manj zanimivega...

sicer pa, kar se mene tiče. sem bila prevarana in sem varala. jaz rabim metuljčke, vsake tolko. v glavnem sem ok, ampak ko me začne metat... se moram znoret, nujno. ali pa padem v depresijo.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   varanje
22.2.2005 9:06:37   
pika74
O Tjazy:). Pa lep pozdrav tudi ostalim trem :angel::angel::angel:.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   varanje
22.2.2005 9:10:49   
Anonimen

Trem... ?!?!? Zdaj bo pa Runo uzaljen.. :((

:rozica:

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   varanje
22.2.2005 9:30:21   
Anja
Tjazy, preberi frutkin prvi stavek ponovno ;)

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   varanje
22.2.2005 9:38:23   
Willson
Hm, zanimiva tema babe.Ja verjamem, da boli, če si prevaran. No jaz za sebe lahko rečem, da nisem nobenega s katerim sem bila v resni zvezi prevarala, pa tudi nikoli nisem bila prevarana, vsaj ne, da bi vedela. No, ko pa sem prebrala kaj so nekatere napisale, pa še zmeraj nevem a se morda hecate, da bi jaz mojemu dovolila, da zdaj zraven mene še katero druo sporoba in se z njo igra BALTAZARJA(dela poskuse):grrr::grrr::grrr: MA PA NI ŠANS, ne bi ga več hotela imeti niti, da mi okrog hiše laja, kajšele, da bi ga spustila v mojo posteljo fuj, bljek, pa da bi mi potem še detajle govoril joooj, ne si ne znam predstavljat. Črtice si je lahko nabiral, ko je bil samski. Joooj sem staromodna. Moj ve, da bi ga skalpirala pa ne zg. glave ampak spodaj Hi, Hi, Hi,... Lp

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   varanje
22.2.2005 9:38:31   
Anonimen
Sem prebral njen 2, 3 in 4 stavek..

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   varanje
22.2.2005 9:38:42   
KIRA
frutka, mogoče nisi dobro prebrala kaj sem napisala:

midva imava bolj urejene partnerske odnose kot večina ljudi, ker si ne laževa in se ne skrivava eden pred drugim.

poroka je pa samo ritual in list papirja. drugo nič. ti preveč klasično in staromodno razmišljaš.

če želiš z nekom skupaj ostat celo življenje se zato ni treba poročit, se da tud tako skup živet, brez kakšnih ceremoonij.
poroka ni nobena garancija, da bosta dva ostala skupaj za vedno - drgač ne bi prihajalo do toliko ločitev.

zame je poroka samo potrditev najine zveze, če tako hočeš, da svetu pokaževa da se imava rada in da spadava skupaj.


(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   varanje
22.2.2005 9:46:52   
Willson
Kira, jaz pa pravim, da bi se vsaka ženska morala poročiti, pa če se drugi dan loči. Meni jo to bil najlepši dan v življenju oz. kar cel mesec(priprave na poroko). lp

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   varanje
22.2.2005 10:06:16   
KIRA
Willson, to imaš prav - poroka naj bi bila enkratna in neponovljiva, če je seveda partner pravi. Čeprav je to samo en ritual, je pa tolko lepše, če imaš lep spomin. Dandanes ni tako, da bi z poroko takorekoč začel novo življenje. Dandanes je poroka bolj potrditev partnerstva in pripadnosti. Časi so drugačni kot nekoč. Ni več svet ta zakon in tudi redko kdo gre nedolžen pred matičarja ali oltar. Poroka bi naj bla odločitev dveh partnerjev, da hočeta živet skupaj, da bosta enota in to s ceremonijo želita tu pokazat.

Midva sva imela bolj skromno poroko, po eni strani zaradi financ, po drugi pa kakih velikih cirkusov ne marava, ne eden ne drug. sva pa najino "ljubezen" oz. pripadnost s tem potrdila. Se z poroko ni čisto nič spremenilo, sam da se jaz sedaj drgač pišem. Najino življenje je enako kot prej.
Sigurno je razlog ta, da sva že kar en lep čas živela skupaj že pred poroko. Tako da velike razlike ni bilo. Je blo pa lušno eno tako ceremonijo nardit, da pol vsi vejo, da se dva odločita za vedno bit skupaj.

No ja, za vedno - poroka ni nobena garancija, da ne bo prišlo do ločitve, ampak na tem moraš delat. Si zaupat, bit odkrit in pošten, nič lagat. Spoštovat eden drugega, oba partnerja morata imet enake privilegije in dolžnosti, bit enakopravna. To je cel hec.



inga, hvala ker me probaš razumet. midva pač imava tako urejeno, da zaradi tega ne more bit nesporazumov in razprtij. pri nama na to temo ni mogoče kaj takega.

men bi blo recimo grozno, če bi se mož sprenevedal in mi lagal, ker bi me dejansko varal za mojim hrbtom ali pa jaz njemu. da bi si stvari počela za hrbtom, to je meni varanje.

sedaj pa lepo dava karte na plan in se tud normalno pogovoriva o tem. noben ni rekel, da ni mičken ljubosumen na drugega, ampak mislim da bi se moj mož v vsem strinjal z mano kar sem do sedaj napisala, da mičken ljubosumja ne škodi. se bolj potrudiš za partnerja in ne misliš samo nase. mu probaš bolj nasproti pridet - njegovim željam - tako eden kot drugi.

tako je, tud midva sva mičken ljubosumna, ampak samo iz enega razloga: da ne bi eden od naju koga drugega imel raje, pa ne zarad seksa, ampak drgač.. seks in ljubezen je dvoje, je pa res, da je seksat z nekom, ki ga imaš rad, dosti lepše.

zato se vedno trudiva najino zvezo držat odkrito in brez laži, vse si poveva. imava pač tako urejeno. jaz mislim, da sva bolj razumna in poštena kot večina ljudi, ki take stvari partnerjem prikriva.

razlogov za sume bi bilo dovolj, da ne boste mislile, ampak jaz moža poznam in vem, da bi mi povedal, če bi kdaj kaj bilo, mi vedno je. nikoli mi ne bi počel kaj za hrbtom.
recimo v službi - on ima šefico, ki je mal - ne bom rekla zagledana v njega, ampak se kar dobro razumeta.
in ker dela včasih take nadure, ki jih še svet ni videl + šihte (namesto 8, tud po 16 ur), bi si seveda večina od vas mislila, da me vara, ker je toliko časa z njo.
pa me ne, bi mi povedal, ker mi je do sedaj še vedno, če je kaj blo. včasih ga malo pohecam, če mu je šefica spet na kolenih sedela, ampak mu je to hecno, ker ve, da ga samo malo podražim. tako na hecast način vidi, kako ga pogrešam ko ga pa tako rada imam. Sicer pa tudi on mene kdaj kaj poheca na enak način. Tako vidim da mu ni vseeno in da misli name. Midva se mava rada pa pika. Kljub vsemu ali pa glih zaradi vsega...
SICER PA: če bi katerikoli od naju od drugega želel ali pa zahteval, naj svoj način življenja spremeni, mislim da bi to nardila oba. ker se imava rada in spoštujeva eden drugega in njegove želje.
:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:


(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   varanje
22.2.2005 10:34:35   
malika
Sama nisem nikoli varala, ker potem partnerju ne bi mogla pogledat v obraz, prevarana sem že bila, upam pa, da zdaj v tej vezi ne.Če pa bi bi mu to uspelo, pa že sam zelo dobro ve, da lahko samo spaka in gre. Zaenkrat mu še zaupam, čeprav je bilo zaupanje že kar nekajkrat na zelo majavih nogah.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   varanje
22.2.2005 10:35:31   
ZVEZDICA 22
Pozdravček tudi od mene!

Berem tele vaše debate in sem se odločila, da vas še sama povprašam za mali nasvet.Mogoče bo moja tema malo čudna, ampak vseeno.Še prej pa naj odgovorim, da nisem nikoli varala in bila prevarana, vsaj tako mislim.
No zdaj pa k mojemu problemu.Noseča sem 22 tednov in zelo zelo občutljiva.Vem pa da to ni razlog za to kar sumim da se je zgodilo. V nedeljo zjutraj je moj dragi dobil v enem dva sms-a.Med nama nikoli ni bilo skrivnosti kar se tiče telefona itd. <<<<<<<<<<<<<<<<<

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   varanje
22.2.2005 10:42:33   
Anonimen

To sem ze veckrat napisal..

Varanje se bo dogajalo tako dolgo, dokler bojo obstajali ljudje, ki so prizadeti ob teh dogodkih. In ker nihce ne zeli drugega prizadet, se to dogaja na skrivaj. In ce je na skrivaj, je varanje..
Ce sta skupaj dva, ki si to dopuscata.. ne bo nobenega razloga, da se te zelje skrivajo in posledicno bo tudi veliko manj teh zelja, ker ego vec ne bo vpleten.

Tisti, ki prevara ima cisto enak problem kot tisti, ki tega ne prenese in ze v osnovi zgradi taksno ozracje, da je to tema o kateri se ne govori.. ker ze to, da mu partner pove, da si je zazelel se kaksno drugo.. je dovolj da popeni.. zato tega pac ne bo izvedel.. in tako vara sam sebe.

To je tudi edino varanja.. Ce si partnerja ne morata tega povedati, potem to ni partnersto amapk je ekonomska pogodba za skupno zivljenje, kar pa tudi ni nic narobe.. samo ne se varat potem, da si v partnerstvu..


(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   varanje
22.2.2005 10:45:51   
ZVEZDICA 22
ups..nadaljujem...

Se pravi nikoli si nisva skrivala stvari preko telefona. V nedeljo pa sem preko nekakšnega šestega čuta ugotovila, da se mi je zlagal.Vprašala sem ga, kdo mu je poslal sms, on pa mi je odgovoril, da so mu poslali s cukr-kluba.Vedela sem da laže in res je.Ko sem hotela sama pogledat v tel. mi ga je na vso silo izpulil iz roke in šel v kopalnico z njim.Čudno ne?Potem se je začel razburjat, da je vse samo v moji glavi in da samo dvomim in ga nadzorujem.Seveda sem na vsak način hotela vedet kdo mu je poslal sms, ni hotel povedat, vrgel mi je tel. in v njem ni bilo več nobenega sporočila. zares se mi zdi čudno, saj je potem rekel celo, da so mu z oglasnika nekaj poslali in da bi moral nekaj olačat, ampak kaj mi ne more povedat!Postavil me je v situacijo, kjer sploh ne vem kaj naj si mislim.Ko je šel v službo mi je telefon pustil celo doma.Zakaj pa to?Rekel je, da bom zdaj lahko vidla s katerimi ženskami si dopisuje.Zdaj se ne pogovarja z mano in se obnaša kot da me ni!Ali sem res sama prevečapanična in domišljava ali pa imam res razloga za skrb!Kako je lahko tak, da me ravno zdaj v nosečnosti vznemirja s takimi rečmi!Zdi se mi prav, da on spregovori z mano in mi pojasni zakaj se je šlo!Prosim svetujte mi kaj narediti!

Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   varanje
22.2.2005 10:45:56   
malika
Pa mu vzami telefon in preglej pošto.Lahko pred njim, ali pa na skrivaj:ups::ups::ups: :hudicek:

Je pa spet tako, pri nas nosečnicah divjajo hormoni in tako si zelo zelo rade domišljamo marsikaj. Sama sem že taka in upam, da res samo zaradi hormonov in ne zaradi tehtne stvari.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   varanje
22.2.2005 10:54:26   
Anonimen

Zvezdica.. tega na primer jaz ne odobravam.. in res je malo cudna situacija.. in ocitno ti za to situacijo ne smes vedeti.. In ocitno je da ima slabo vest, ker ne govori s teboj.
Pusti pri miru in samo se bo uredilo..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?