|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 11:59:44   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: April

Ja. sem na pol od tam.user posted image

Zdaj grem samo za en teden, potem pa spet 20. julija. Če boste še tam, vabljeni.


20. julija pa dvomim, da bomo še tam. No, saj drugače jaz nimam prakse se kar povabit, kot je tukaj izgledalouser posted image , samo me pa res zanima, kako uživate tam. Vam res privoščim. A da ti imaš potem korenine prav s Pašmana? Zanimivo, res.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 12:01:29   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja
gremo kar peš na trajekt zvečer brez avta in se malo sprehodimo po Biogradu.


Vau, tole mi je pa tudi super podatek, hvala.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 12:11:47   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: April

Ja. sem na pol od tam.user posted image

Zdaj grem samo za en teden, potem pa spet 20. julija. Če boste še tam, vabljeni.


20. julija pa dvomim, da bomo še tam. No, saj drugače jaz nimam prakse se kar povabit, kot je tukaj izgledalouser posted image , samo me pa res zanima, kako uživate tam. Vam res privoščim. A da ti imaš potem korenine prav s Pašmana? Zanimivo, res.


imam rada, da kdo prideuser posted image
Veš kako je z morjem, ko ga imaš od rojstva lahko vsako leto 2 mesca na razpolago.  Sem že parkrat, ko sem bila še sama po štirih dneh spakirala in domov tiščala.user posted image Letos pa sem rekla, da "potrpim" 1 mesec že zaradi otrok, ker tista klima tam je res blgodejna. Jaz sem bila asmatik in poleti nikoli nisem imela problemov.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 13:25:58   
muška
Meni je Pašman ful luškan otok, tak miren. Kempov privat je kar precej, edino kaj ti mogoče svetujem je, da tista stran otoka, ki gleda na Kornate in Dugi otok ima skalnato plažo, in sence NI. Druga stran, ki gleda na Zadar in Biograd pa je čisto drugačna. Se najde prodnata plaža, senca,.. no vsekakor je bolj primerna za otroke.

Ma zdaj sem se spomnila nekaj user posted image  , sem šla eno jutro v trgovino , ura je bila 8 , pa sem rekla, da bi imela kruh. Pa je prodajalec zavil z očmi in rekel, ma šta ti je ženo, tek je 8 sati ujutro. Nema kruha, sačekaj malo vani.user posted image user posted image user posted image  ma sem se tak režala user posted image

Je pa vse lagano na tem otoku, luštno je! Aja če pa hočete kdaj na kakšno ploščad z živo glasbo, pa morate v Kukljico, tam imajo celo tržnico (eni 4 štanti so) , pa mesarijo in celo eno trgovino z mešanim blagom (ne špecerijo), ja pa pošta je tudi v Kukljici.
user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 15:06:48   
kawasakica
IZVIRNO SPOROČILO: April

IZVIRNO SPOROČILO: kawasakica

men pa je malo premirno,


saj imaš tud diskouser posted image


res al kaj? ko sma bla midva tam je bila samo ena slaščičarna in pekarnauser posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 15:28:58   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Meni je Pašman ful luškan otok, tak miren. Kempov privat je kar precej, edino kaj ti mogoče svetujem je, da tista stran otoka, ki gleda na Kornate in Dugi otok ima skalnato plažo, in sence NI. Druga stran, ki gleda na Zadar in Biograd pa je čisto drugačna. Se najde prodnata plaža, senca,.. no vsekakor je bolj primerna za otroke.

Ma zdaj sem se spomnila nekaj user posted image  , sem šla eno jutro v trgovino , ura je bila 8 , pa sem rekla, da bi imela kruh. Pa je prodajalec zavil z očmi in rekel, ma šta ti je ženo, tek je 8 sati ujutro. Nema kruha, sačekaj malo vani.user posted image user posted image user posted image  ma sem se tak režala user posted image

Je pa vse lagano na tem otoku, luštno je! Aja če pa hočete kdaj na kakšno ploščad z živo glasbo, pa morate v Kukljico, tam imajo celo tržnico (eni 4 štanti so) , pa mesarijo in celo eno trgovino z mešanim blagom (ne špecerijo), ja pa pošta je tudi v Kukljici.
user posted image


U, super, super, muška, hvala puno.user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 15:39:04   
yellowcrystalstar
men je bilo kar všeč, edino kar me je zelo zmotilo je bila umazanija. umazane plaže, v vodi razne gume, ostanki od motorjev od čolnov in bark, gajbice, plestenke... ni da ni. to je bilo res precej nagnusno. drugače pa lušten otoček, polno fig (njami), izhodišč za sprehode... nočnega življenja pa res ni. sem pa v Tkonu v eni restavraciji (gor od morja v eni uličici) jedla najboljšo ribjo ploščo do sedaj. njami.


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 16:34:28   
Mišni
men je bilo kar všeč, edino kar me je zelo zmotilo je bila umazanija. umazane plaže, v vodi razne gume, ostanki od motorjev od čolnov in bark, gajbice, plestenke... ni da ni. to je bilo res precej nagnusno.


Ja to pa je zdaj čisto nekaj novega ... pa jaz grem v glavnem zaradi čistega morja tja ...

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 18:32:29   
Laubica
Punce ful sem vesela teh informacij-ker jaz sem si ta kamp -za drugo leto naštudirala-in je zdaj odločitev padla -DA GREMOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz ne maram galame in ne pogrešam čag -jaz grem na morje na relaksacijo in mir ker imam dovolj v službi gužveuser posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 18:36:39   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: muška

. Druga stran, ki gleda na Zadar in Biograd pa je čisto drugačna. Se najde prodnata plaža, senca,.. no vsekakor je bolj primerna za otroke. 


user posted image


Pa saj so skoraj vse vasi in zaselki(govorim tudi za Ugljan) na Zadarsko stran. Na ono stran je bore malo, na Ugljanu nič, koliko se spomnim.

Voda pa je kristalno čista, vsaj zadnja 3 leta, kar mi tja hodimo. Pa tudi vasi so čiste, sem bila kar presenečena, ker sem na otrokih pričakovala malo več svinjarije zaradi "laganega života".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 21:19:25   
Rožica I
Pašman je zakon user posted image , smo bili dve leti zapored. Če smo hoteli gnečo (večinoma itak ne), smo se zapeljali do Kukljice ali Preko, drugače pa smo uživali kar pred prikolico. Otrok je bilo ogromno, tako da je tamali skoz imel družbo, midva pa sva bila drug drugemu dovolj user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
12.6.2008 21:29:55   
muška
Jaz hodim na Pašman še skoraj 25 let, tako da ga imam v malem prstu. In mi smo v enem tistih "malih" zaselkov, ki gledajo na Kornate. In ker plaža na tisti strani res ni primerna za male otroke (za večje, ki uživajo v skakanju, plavanju, potaplanju, ... pa ni boljše!), se hodimo kopat "čez cesto" user posted image  . Smo pa pri mostu , v Novem Ždrelcu oz. na Gladuši.

Voda pa se strinjam, da je kristalno čista, zgodi se tudi, da pridejo delfini. Meni je v glavnem lepo tam. Edino eno leto se klela, ker so v sosednji bajti stanovali Slovaki al Čehi al kaj so bili, pa so ga srali in peli pozno v noč. Pa da bi vsaj imeli posluh user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
13.6.2008 13:16:06   
Mišni
Evo, zdaj pa nekaj, ženske ... mene je prav sram priznat, ampak ...

jaz sem se prav fino zaj...., ker sem ves čas imela v mislih Pelješac, ne pa Pašmanuser posted image user posted image user posted image

Pa, O.K., saj v bistvu nimam še točno določenega cilja, tako da bi po vsem tem bil tudi Pašman super, samo saj tam je samo en kamp, pa še tisti je FKK. Tja pa ne gremo.

Ma kako sem jaz pritegnjena! Evo, se že po glavi tolčem.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A je kdo že bil na Pašmanu?
13.6.2008 14:08:11   
Laubica
 
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Evo, zdaj pa nekaj, ženske ... mene je prav sram priznat, ampak ...

jaz sem se prav fino zaj...., ker sem ves čas imela v mislih Pelješac, ne pa Pašmanuser posted image user posted image user posted image

Pa, O.K., saj v bistvu nimam še točno določenega cilja, tako da bi po vsem tem bil tudi Pašman super, samo saj tam je samo en kamp, pa še tisti je FKK. Tja pa ne gremo.

Ma kako sem jaz pritegnjena! Evo, se že po glavi tolčem.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?