|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 21:51:00   
lane31
Suzanamai.......praška pasta ....pa tetra plenička v pampersko

Alina.......škoda besed izgubljat ,še manj pa zaradi takih ženčk zapraviti sekundo časa za misli


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 21:54:38   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai
Sanwebdra lepa sobicauser posted image user posted image  Julija ima pa več čevljev kot jazuser posted image

Pa kaj ti si tudi brez službeuser posted image


Čevlji - ja, pa ene 15 parov je že varno pospravljenih ali oddanih naprej.user posted image Če pa se jim ne morem upret, pa triljon jih je podedovala (no, teh za šminko). Zdaj, ko stanejo 30€ in več ima samo dvojne.

Služba - itak, saj v Sloveniji to ni nič novega, kaj? Diplomiraš v roku (pazi pri rosnih 22-ih, no skoraj 23-ih) in 6 let kasneje imaš malo več kot 2 leti delovne dobe in si v bistvu začetnik - pa še čisto ven iz stroke ... user posted image


Za ritko pa: kremica in če še ne spi - BANANAuser posted image .

< Sporočilo je popravil sanwebdra -- 15.9.2008 21:57:07 >


_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 21:55:28   
lane31
Valči.......ja itak ....babica je kupila.......ma veš da bi se zdaj še ona cepala da jo v tistih cotkah pripeljem na obisk user posted image takrat pa je menda razmišljala da bo Aneta skozi dojenček user posted image
Nina pa po moje hodi....ja kaj pa bo druga če vstane in gre user posted image ma kdo bo korake štel.....jih bo v kratkem še preveč naredila

PS.......se vidi da je dragi v nočni,kaj babeuser posted image ,bom do 5 zvezde zgurala user posted image


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 21:56:32   
Alina_alin
Sanwebdra, zeloooo lepo sobico ima Julija, tako bi jaz tudi imela. user posted image
Lane31, cartanje - če ne zdaj, bo pa pozneje. Naša prvorojenka se je začela prav cartat pri 1,5 letu, in to tak,da me je objemala močnooo, govoirla, "caltala, caltala- še še caltala..." Prej bolj malo, sicer več kot opisuješ ti. Tudi sedaj pri 3 letih se zelo rada carta in stisne,  ona objame, da čutiš  in reče, "kak te imam rada". da lupčka - ji ga dam jaz - in reče: " ne, jaz ti ga bom dala" - in jaz lahko nastavim samo ustnice, pa ona da cmoka.
Tjaša- zgodba zase: cartljivka od vsega začetka. Že od malega, takoj ko je začela vede uporabljat roke- če sem jo nosila na prsih, obrnjeno vstran od sebe. Glavo prisloni k meni, roko zvije nazaj, da me prime okrog vratu. To dela še sedaj. Res zelo cartljiva, spi: itak zraven mene. Pa se sprašujem, kdaj bom zbrala moč in pogum, da jo začnem učit spat in zaspat brez zizike...in kako... Aja, da ne bo  pomote, fajn mi je, da je taka cartljivka.
Zvečer, gre ati ajat z malčico, jaz s Tjaško. In malčica se hoče pocartat še za lahko noč - izgleda tako: vsaka sedi na eni moji nogi, se objemamo in pojemo Nina nana (moja verzija). Pol pa še ati zadi zraven. Sem pa slišala, ko je bila Tjaška bolana, Špeli nisem mogla zapet Nina nana, da ji je ati pel "mojo" pesem.user posted image


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 21:59:16   
*kinnie*
Dober večeruser posted image
Jaz sem čist skurjena, fajn pred prvim službenim dnem ( ne bom rekla delovnim, ker non stop delamuser posted image user posted image ).

Lane31: Vsa ta dogodivščina je bila 423 E za dve osebi. Vključevala je prijavnino,prevoz, 1 nočitev z zajtrkom v 3*, ogled Milana in seveda ogled dirke....je pa ta cena čisto odvisna od tega, kaj vzameš.

Karte sem jaz kupila za stojišče....85 E/osebo, vikend vstopnice. Mi smo jih koristili v soboto in nedeljo, veljale so tudi že za petek...Jaz sem se premalo pozanimala, kaj pomeni stojiščeuser posted image , sem si predstavljala stojišče na tribuni in s tem namenom sem tudi plačala. V praksi pa je to pomenilo stojišče ob ograji....tako, da priporočam tribunouser posted image ...je pa tako, da sem ga jaz hotela peljat samo na tekmo, vendar vstopnic samo za tekmo ni bilo mogoče kupiti v predprodaji. V prodaji so bile šele od 6. avgusta, če si jih sploh lahko dobil....in kot sem rekla, jaz sem šla na ziher, zato vikend karte.....
šli smo s Tentoursom, vodič je bil 1A, je bil pa zraven nas parkiran avtubus turistične agencije Pohorje...oz. neki podobnega, tako da si lahko še tam mal pogledaš.

Hungaroring/Budimpešta je cenejša, imaš bližje, je bila pa tekma v začetku avgusta...mi pa smo bili takrat na morju....drugače bi šla tja.

Če te še kaj zanima, ti kar vprašajuser posted image



(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:01:06   
majoli
Suzanamai, priporočam praško pasto, ki pa jo malo zmešaj s hladilno kremo, ker zna biti 'pregroba'. Maks je nekajkrat kar pojokal, ko sem ga namazala samo s pasto, ga je zgleda malo zapeklo. No, potem sem pa o tem govorila s sodelavko in je rekla, da je njej kolegica, ki je patronažna, svetovala mešanico paste in hladilne kreme. In našemu se to dopade, pa ritka je takoj kot nova.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:02:13   
Alina_alin
mehurčica,user posted image . Mah, pa kako ma lahko take...user posted image Pa saj je tudi mama in ve, kako je, če imaš otroke...včasih res rabiš pomoč. In, da jo lepo prosiš, pa tako...Stisni se k Eni, dragemu in probaj odmislit.

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:02:53   
Alina_alin
mehurčica, in k Davidu, seveda.... mi je kar enter ušel

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:05:41   
*kinnie*
Živa: Moj user posted image je bil čist navdušen (jaz tudi, čeprav formula ni moj športuser posted image ), saj veš moški pa avtomobiliuser posted image user posted image . Darilo je bila torej super izbira....
Žani me je pa danes extra kaznoval, ko sem ga šla iskat, mu je bila botrca veliko bolj všeč, me je enostavno dal na off, sem ga morala cel popoldan prepričevat, kdo je mamauser posted image ...zdaj pa nekaj smrka, pa samo upam, da ne zboli, oz. da mi ga v vrtcu ne zavrnejouser posted image
Ja, kadar ne trenira, kako užaliti mamico, ima tudi naš na rezervi še kakšen načrt....kako jo utruditiuser posted image user posted image zdaj samo upam, da me ne čaka kakšna "zbujena" noč....aja pri nas kriči ali se dere dokler ne zmagauser posted image Moči in volje ima več kot dovolj.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:08:35   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

No in sedaj zvečer je imela že čist ranjeno ritko, kot bi bila odrgnjena koža. kaj priporočateuser posted image


Če prideš v čet. na srečanje (če je?), ti prinesem eno super kremo, jo delajo v šentviški lekarni in nam je res pomagala, imam še eno na zalogi in bo po mojem že zanič, preden jo bom rabila. Razen če se že prej kje zmeniva; v sredo imam avto, ampak moram večjega peljat k zobarju v LJ. Do tedaj pa: umivanje z vodo, v kateri prekuhaš hrastovo lubje (se dobi v lekarni), praška pasta, bepanten, čez noč ribodermin, ker ne prepušča vode.

Sanwebdra: kje se dobijo taki čevlji, a imajo kaj za fantke?  

Drobižek, čestitam za nagrado, Živa je res cortik!

Alarm.

Lp,

živa

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:08:35   
Alina_alin
suzanamai- praška , tudi sudocrem

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:09:31   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Sem potem odložila slušalko in se je samo vlilo...user posted image

Jaz sem tudi najbolj razočarana, če dobim kakšno lekcijo od domačihuser posted image ...saj si lahko predstavljaš zakaj so bili pri botrciuser posted image


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:10:35   
majoli
sanwebdra, zelo lepo sobico ste naredili princeski.

mehurčica, user posted image . Glavno, da imaš dva krasna otročka in svojega možeka.

Danes sem srečala kasijo... A se bomo kaj kmalu za kakšno soboto zmenile? Jaz lahko že to... Res bi vas že rada videla.

Grem pod tuš in skok pod kovter, me že ful zebe.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:10:47   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra

še to - a zdaj bodo pa vsi Štajerski oktoberčki v Kik-a oblečeniuser posted image

Gorenjski so tudiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:11:14   
Ulaa
Kik  a je to mogoce stacuna ki ima rdece - bel napis? A to majo za vse cune not mama, ata, otroci? Kaksna pa je kvaliteta? Ker meni se zdi da sem to trgovino videla danes na Rudniku?

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:15:37   
živa
Da nadaljujem.

Majoli, meni se je tudi tako zdelo pri prvem otroku. Kot da nisem mama. Še vedno se mi včasih tako zdi. Ampak zdaj, pri 2,5 letih, je pa postal crkljiv in mi pleza v naročje in se stiska k meni in me lubčka user posted image . Tudi tebe bo maks, boš videla. Zdaj je najbrž malo užaljen, ker si ga pustila in šla v službo, pa ga bo hitro minilo, brez skrbi. Drži se user posted image .

Mehurčica: user posted image user posted image user posted image .

Zapravljanje: uf, me drži, ampak se brzdam. Šparam za bajto. Danes so prišli montirat okna user posted image , med dopustom so naredili tlake ... Počasi gre, ampak vsaj gre. Danes sem tako zapravila samo za dve kavi in en sok user posted image .

Lp,

živa
 

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:16:50   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

No in sedaj zvečer je imela že čist ranjeno ritko, kot bi bila odrgnjena koža. kaj priporočateuser posted image

Pri nas pomaga edino puder....ima ritko potem čist belouser posted image ....ma nič ne šparamuser posted image
Najbolj nam pomaga Canesten puder...v prosti prodaji v lekarni

Pri nas se nobena kremica, mazilo ne obnese, tista vlaga naredi še slabše. Ko je bil mali sem mu, kadar je imel rdečo ritko umivala s hrastovim lubjem...pa sušila s hladnim fenom....

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:17:36   
živa
A se mora pri 200. strani že odpret part 5 user posted image ? Klaudia, kje si user posted image ?

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:18:03   
2ursae
suzanamai, zdaj ko si ta glavna copatarica: a imajo (oz. imate user posted image ) tud kakšne za starejše otroke? Da ne bom BV iskala ... reci samo DA ali NE, se ni treba nič mučit, bom že sama poiskala, če so.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:18:24   
janja
klaudia - najprej te prosim (vedno pozabim) če popraviš tiste hieroglife pred Urbanovimi zobki na seznamu. Trenutno jih imamo 8.

poročilo iz vrtca - danes je bil prvi dan uvajanja v vrtec. Prišla sva zjutraj na zajtrk, kjer je lepo pojedel gres. Nato se je šel igrat. Če je karkoli hotel, je za to prosil vzgojiteljico ali varuško. Mene pa je čist ignoriral.  Za malico je pojedel krheljček jabolka, potem pa se mu je spet mudilo  raziskovat. Tam sva bila do 10h, smo se pa zmenili, da ga jutri že pustim malo samega (zjutraj mu dam zajtrk, pol grem pa za kaki 2 uri domov). Trenutno se v skupini uvaja 6 otrok, od tega 4 punčke in 2 fantka, so pa vsi malo starejši od Urbana. Moram rečt, da so kar pridni, razen ena punčka je danes tulila ves čas od takrat, ko jo je mamica predala, do takrat, ko jo je prišla iskat. Neutrudna.user posted image

kik - jaz sem bila tudi zadnjič v Kik-u. No, na prvi pogled je kot ponto roso. Nisem pa ravno prepričana v kvaliteto oblačil. Pižama od Urbana se mi je razvlekla v širino že po prvem pranju, Andraževa pižama pa je dobila neko čudno obliko. Se mi zdi, da je H&M napram temu vseeno dosti kvalitetnejši. Je pa v Kiku tudi dosti poliestra. Ena mamica mi je tudi odsvetovala nakup spodnjih majic (baje se razvlečejo v širino). Pa še nekaj - Hofer ima tud dosti bolj kvalitetna oblačila.user posted image

sanwebdra
- ful luštna sobica. Sploh mi je všeč tista omara s predalčki.user posted image


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:19:58   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Ulaa

Kik  a je to mogoce stacuna ki ima rdece - bel napis? A to majo za vse cune not mama, ata, otroci? Kaksna pa je kvaliteta?

Ja.

Kvaliteta pa ceni primerna...nam se oblekice kar obdržijo, zdržijo pa eno sezono....tako kot druge....

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:21:52   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: živa

A se mora pri 200. strani že odpret part 5 user posted image ? Klaudia, kje si user posted image ?


user posted image user posted image user posted image
to sem pa čisto spregledala

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:23:29   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: živa
Sanwebdra: kje se dobijo taki čevlji, a imajo kaj za fantke?  


Deichmann. user posted image  Sem že pisala - Elefanten v Nemčiji je enako kot pri nas Ciciban. Rdeče imajo pa iste v olivno zeleni, tako da sem se zelo težko odločila. Izbire pa je za vse okuse dovolj. Cena pa je tudi malenkost nižja kot Ciciban.


Kik - ja rdeče-bel napis. Trgovina izvira iz Nemčije - je pa diskont. Zase bi težko kaj našla, za naše cukerčke pa je puno toga in za malo penezerčkov.user posted image  

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:23:46   
Pandica
Joj, ste nakloftale medtem, ko sem se tuširala.
Vsaj 1x sem ob normalni uri v pižami user posted image
Zdaj pa itak nea vem kje naj začnem user posted image user posted image


Lane31   kot, da bi brala za Zalo, vse enako, s tem, da ona edino ne joka za pivom user posted image   Bog ne daj pa, da vidi moje ključe od avta in denarnico. Sem ga tut posrala, ko sem ji prvič dala ključe, da je bil mir, pol pa še 1x denarnico, zdaj pa vedno hoče to imet. In ravno danes v Kik-u je hotela imet gospodična ključe od avta, ji dam, da je bil malo mir ( še preden sem jo vzela ven iz vozička ) in pol itak moram non - stop gledat, da mi jih ne vrže dol in izgubi, ker te sma v riti user posted image user posted image   Lahko grema pešake 7 km do doma user posted image
Denarnica pa je tut zakon, itak mi vse ven zmeče. Zadnič, ko sem bila z ono user posted image   prijateljico v Ikeii me je ena prijazna avstrijka porukala za ramo, ker mi je v vrsti na blagajni skoraj vse ven zmetala user posted image



Mehurčica   kaj ti naj rečem za tvojo mamo? Eh, boljše, da nič  user posted image
Za vsako rit se šiba najde user posted image


Sanwebdra   uaaaa, kak ima Julija lepo sobico user posted image user posted image user posted image   svetovna je, res!
Čevljčki - Zala je tut imela tistih za šminko iz H&M full veliko, teh ta pravih zdaj pa ima tut dost manj. Ampak kaj čmo, tak pač je. Se vidi, da so ti res full dražji user posted image


Alina_alin  ona "baba" pa jo k*** gleda. Ne se jezit za take "malenkosti", ni vredno. Pač je tupa glupa user posted image
Aja, pa danes je meni tut Zala štrajkala glede gh. Nič ni hotla prav jest, sem bila tak jezna na njo, ker bi samo zizala. Sem ji dop. dala banano, pojedla 3 koščke in fertik, kosilo tut ni hotla kaj extra, pol pop. ji ponudim skuto podloženo z sadjem, ja pa ja, jo je lahko mami sama pojedla, za večerjo sem ji skuhala gris in kao jaz jedla z njo, eh, enih par žličk pa tut konec. Sem jaz pojedla do konca. Pol pa ziza ko zmešana, bi bila kr priklopljena skozi user posted image user posted image   tak, da, če sem te vsaj malo potolažla, da še je pri nama tut kdaj tak "čuden" neješč dan.
No, zame ne, jaz se ravnokar spet bašem z čokoladnimi napolitankami, še od včeraj jih je malo ostalo pa morem spraznit škatlo user posted image user posted image user posted image


Eh, bom za ziher raje poslala pa še pol dalje pisala... user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Desetke007 part 4
15.9.2008 22:25:14   
Pandica
Pa ve niste normalne, kaj vas te naj dohajam in vse pokomentiram? user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?