|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 23:36:50   
nova10ka
Janja - a ti si oba fanta s CR rodila, al samo Urbana? 

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 23:38:12   
janja
IZVIRNO SPOROČILO: nova10ka

...ojojoj!!! namesto, da bi na grelcu pritisnil gumb, ga je dal gret kar na štedilnikuser posted image user posted image user posted image user posted image ...


Ta pa je. Še dobr, da ni blo hujšega.

Očitno so dons moški spet v igri, sam v drugačni vlogi. Grem kakega poiskat.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 23:39:03   
janja
IZVIRNO SPOROČILO: nova10ka

Janja - a ti si oba fanta s CR rodila, al samo Urbana? 


samo Urbana...urgentni CR


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 23:41:43   
Margareta
Valči,
Joj mene je tudi sram, ker sem napisala, da mi tašča teži s tistim kofetom. Res si pridna, da sfolgaš vse to. Meni je tašča nekajkrat omenila, da bi bilo fino, če bi ji likala perilo, ker sem na porodniški in imam kao čas. Pa, sem jo vedno gladko zavrnila. Pa enkrat, me je prosila, če ji grem pomit posodo, pa ji tudi nisem šla, ker jo predobro poznam. Posodo, bi ji pomivala potem vsak dan.
Ampak pri tebi imam vedno občutek, da si taka dobra, nežna dušica. Kar jaz nisem.
Sem pogledala tvoj album  - kolk ste lušni in kako ti dobro izgledaš!

janja, mah glede desca bom danes kar tiho. Je danes še kar nekaj migal.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 23:44:49   
VANILI
OJ!
sem mislila samo na hitro vas prebrat in se vzdržat vseh komentarjev,ampak mimo tega pa ne morem.
Lane31, valči: svaka vam čast. Občudujem vaju, predstalvjata lik močne, miroljubne, vsemogočne, ljubeče, nežne ženske, kolikor vaju berem v vajinih postih. Velikokrat sem se spraševala, kaj je z mano narobe, da mi hitro film poči, ko se godi kaj takega, kot se npr. vama. A sem razvajena, ne znam potrpet? Ne vem. Vem zase, da sem pridna, da probam nobenega po nepotrebnem obremenjevat in poskrbim zase. Ampak, ob takih krivicah in nepravičnostih pa ne morem bit mirna!!! Takrat dobsedno norim. Sprva v sebi in se delam, da je navzven se ok. A ne znam blefirat, zato se mi slej ko prejpokaže na faci. In potem bruhne iz mene. Ne, tegasine dovolim. Sicer moram rečt, da mi moj res 100% pomaga, ko ima čas seveda in ko je doma (kar je bolj redkouser posted image ). Ampakhočemrečt, da se ženske preveč ufuramo v te namišljene vloge neke trpeče vsemogočne kuhinjske gospodinje oz. sužnje - ne glede na to, ali nam paše ali n. Saj je ok bit gospodinja. Ampak vse v zdravih mejah!! Ne pa, da je to samoumevno, da bo vse porihtano, na mizi kosilo, potem pa še pospravljeno in hej, zvečer pa akcija v pojstli. Sori, če se mi to ne zdi prav.Ampak resnično se mi ne zdi, pa se zaraditega ne počutim ič manj vredna ali sposobna ženska. Ampak halo, da bom delala kot žival in pregorela in spustila svojo dušo med krpami v kopalnici ali za štedilnikom, medtem ko bodo drugi samo uživali?? Jok. Pri meni se kaj takega ne bo zgodilo. Pa da ne boste mislile,da imam ta vzorec od doma. M kje pa! Tudi moja mami je ustrežljiva za popiuser posted image zdit, pa obe moji babici... No jaz pa nisem. Vse ziruhtam, ko npr.dobimo obiske, ampak pričakujem pomoč. In jo dobim.
Lane in valči - sajpravim, zame sta občudovanja vredni in res me zanima, od kod jemljeta to energijo, da vama uspe vse to rihtat in koordinirat. Mislim, me ženske imamo tudi pravico dihat. Se spočit. Vzet si čas zase. Ali se zdaj, ko je npr. nogomet, čas za moške ustavi?? A oni imajo pravico oz. dolžnost gledat in s+vse ostalo tačas stoji?? Ja, obnašajo se, da jim je tako samoumevno to, da ženske to tudi tako vzamejo. grrrrrr

in fajn, da katera kdaj tu gor tudi pojamra. Lažje zanjo, pa tudi za nas - no vsaj zame. ko vidim, da nisem samo jaz takauser posted image . pa je pol spet malo lažjeuser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 23:45:19   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: nova10ka

Bom pa pol jaz še eno zgodbo napisala ne temo moški in gospodinjstvo. Pred parimi leti sva na mrzel majski večer s user posted image gledata TV, glih Ptiče od Hitchocka so vrteli. Čist vsa bila premražena, saj so v bloku nehali kurit (bil je maj), pomlad je pa zamujala. In se odloči, da nama bo skuhal čaj. Gre v kuhinjo (joj prejoj) in pristavi vodo. Vodo za čaj vedno grejeva v grelcu, saj je tam pripravljena v manj kot minuti. NO, medtem ko se voda greje, midva gledava film naprej, ptiči letajo in morijo uboge ljudi... nakar se iz kuhinje začne valiti bel dim...valda tečeva tja in tam pa najih plastični grelec vode čisto stopljen na štedilniku (na indukijski plošči), iz stopljene plastike se vali dim, pa še voda šprica!!! ojojoj!!! namesto, da bi na grelcu pritisnil gumb, ga je dal gret kar na štedilnikuser posted image user posted image user posted image user posted image ma sem se mu še pol leta smejala. Priče sva mogla pa pol pri odprtem oknu gledat, ker je stopljena plastika tolk zasmradila stanovanje. joj, me je bilo ful strah, da bo kak vrabček skoz okno priletel. 


user posted image user posted image , e, sva se zdajle z mojim nasmejala, sploh ta zadnja pripomba o strašnem vrabčku mi je bila všeč user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 23:57:01   
Kasija
nova10ka tvoj pa obvlada kuhinjo user posted image  a to je zaradi ta prijazne tašče ki vsem rada kaj postreže user posted image

janja ja moja moška že spita. eden se je glih odvalil iz kavča v posteljo. grem jaz tudi za njim kmalu user posted image  Imaš prav, o kmalu sonce, pa bo vse bolje. Kupi si kaj lepega jutri, spremeni frizuro, kupi drug lak za nohte, pojdi s fantoma v živalski vrt (ok, samo bo dež)...privošči si kaj lepega. Se vidimo!

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 23:57:24   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

Ampakhočemrečt, da se ženske preveč ufuramo v te namišljene vloge neke trpeče vsemogočne kuhinjske gospodinje oz. sužnje - ne glede na to, ali nam paše ali n. Saj je ok bit gospodinja. Ampak vse v zdravih mejah!!


men se zdi, da se utapljam v perilu in posodi ... lahko bi ves dan zapravila za gospodinjstvo, pa se sukala le na relaciji pralni stroji - stojalo za perilo - omara in pa po kuhinji user posted image . Jaz se tud sprašujem, a sem tko neorganizirana, da imam stalno delo. Sem nas ravno opazovala ta vikend: skoraj nič nismo bili skupaj vsi4je, ampak je bil z otrokoma vedno le eden od naju, med tem pa je drugi pospravljal oz. delal user posted image . Stalno je nekaj za porihtat user posted image . Sva se z mojim (ki je, btw, zelo priden in si deliva delo - ne bom rekla, da "pomaga", ker bi s tem rekla, da je to moje breme, on pa le priskoči na pomoč, ampak je to kar lepo skupno delo) ravno pogovarjala, kako bi lahko optimizirali delo, pa nikjer nič ne najdeva. Pač dejstvo je, da 4 članska družina za kosilo umaže veliko posode, da imajo otroci več dnevnih obrokov in da se otroške obleke res hitro umažejo ... grrrr.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:02:14   
2ursae
sem pozabila povedat: Bor se kobaca user posted image . Če si neko igračo (ponavadi bratovo user posted image ) zares želi, bo tud par metrov premagal, da pride do tja user posted image . Na laminatu mu sicer še drsi, na blazini pa na travci pa mu že res dobro gre.

aha, še gospodinjsko vprašanje user posted image : kako shranjujete zelenjavo v hladilniku? Jaz jo imam kar v vrečkah, pa mi je to blazno nepregledno ...

nočko

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:02:21   
VANILI
nova10ka, se vidi, da maš pozrnega in ljubečega možeka. daj napiši še kakšno prigodo, jaz to tko rada berem, pa še režim se zravvenuser posted image

janja - kolikor te do zdajpoznam, ma ti si tudi eno tako predobro ženšče. Zlata mamica in zlata ženica. Tega tvojga boš morala kar malo predresirat. Tisto "mama ti piska" pa daaaaaaajsem se skor polulalauser posted image user posted image user posted image .
no naj pa ti povem, kako določene stvari jaz vidim drugače. Moj je zelo rad z mnami, ampak pri nas je, kot že skos težim, problem ČAS, ki ga on nikoli nima. Ker non stop nekaj prčka. Dela, da nam omogoča zdaj malo boljšo eksisteno, če pa jaz ostanemrez službe, pa osnovno (upam, da ne bo tko hudo). Skratka, veliko ga ni. In jaz, iealistka po duši, sem imela v glavi romantično predstavo o odnosu moških do doružine, ki je sebovala:dolge sprehode z družino, po možnosti do prelepega sončnega zahoda, igre z otroci cele popoldneve (ko se ati preobleče v kaj vem, kakega zmaja in po  vseh4 kobaca z otroci po stanovanju), glasbeno ustvarja z njimi (jih uči grat kak instrument, jodi z njimi na koncerte) .. itd. V tem stilu. No in moj ni takuser posted image . In ko sem mu to omenila, mi je rekel nekaj, da mi je dali misliti. Rekel je, naj mu pustim, da je z otrokom (takrat sva mela samo Živo) na SVOJ način. In je imel prav. Bala sem e, da ga Živa ne bo čutila blizu, pa sem se motila. Ker ni odvisno od kvanititete, pač pa kvalitete odnosa. Resda ne počne vse zgoraj našteto v taki obliki, kot bi bilo meni všeč, zato pa imata en svoj odnos, mu kaj pomaga okoli hiše, jo igraje vplete v delo in podobno. Tiste idealne podobe - ja, ker so me filali z reklamami in raznimi romantičnimi nategami. Zdaj to vem. In vem, da mi največ na svetu pomeni, ko tamala reče, da nas ima najraje na svetu in ko si zaželi, da si damo četerni lupček. In sem pomirjena, da je njen atinjen ati, čeprv ga včasihtudi  par dni ni.

Je pa res, da nisem vedno tako razumska, kot to zgleda v tem postu. Ne, ponavadi mam nos do tal, ko zvem, da bomo popoldne spet samiuser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:03:42   
janja
Evo, zdaj vam ponujam različne tipe moških v kuhinji.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:09:13   
janja
Ja, vanili se kar strinjam s tabo. Sej mojga tud veliko ni. Včasih dela še sobote in nedelje, al pa si vzame čas in gre ven na drink. Sam Andraž ga ma ful rad in ga ful pogreša. Pol pa uganja norčije, da bi pritegnil pozornost. Je pa njuna igra bolj mečkanje in sprehodi. Pač. Moram vzet  v zakup. Konec koncev le ni tko slab. Sam jaz mam pa tud včasih dolg nos in si želim "idealne" družine.

Evo lej ga enga.

user posted image

Tega se ne bi glih branila. Sam najbrž ne bo za vaju z Margareto, ker je gladek.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:09:28   
Kasija
Puser posted image
ustite drage spat, prihaja user posted image   (sem mogla dodat svoj izbor) user posted image

< Sporočilo je popravil Kasija -- 16.6.2008 0:10:31 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:09:47   
VANILI
2ursae - shranjevanje zelenjave - jaz si enostavno na rečko npiše datum shranitve in kaj je noter.user posted image . pa bravo za Bora!! Le čakaj, še malo, pa bo začel po svoje vandrat in takrat ne boš mela trohce miru večuser posted image !

jamralni kotiček: bom še jaz pojamrala: torej mene resnično mori, ko nimam službe. Matr, pri 35-ih še vedno moram pisat prošnje, počutim se prav nebogljeno. Najbolj groznose mi zdi, da bi ZELO RADA delala,ker mi je všeč ta občutek,ko si pač sam režeš kruh in nisi na grbinikogar, ampak enostavno NI in ni dela! Saj na koncu bom delala pač kar bo, ampak ...mah... en smotanobčutek j to... pa em, da je vse odvisno od naravnanosti v glavi. A kaj, ko je moja tako naravnana, da ji pomeni  brezposelnost manjvrednost...

kasija - do kdaj rabiš un seznam? Jazmam eno fajn brošurco od Zdravega življenja (klub M), kjer je prav o tej temi. Če rabiš, bom jutri pobrskala, pa ti napišem,kaj pomembnea tam piše.

suzanamai - pošlji mi svoj email naslov, da ti pošljem, kako zgleda okno s komarniki - sem pofotkala, da boš vidla, da ne boš nič vidlauser posted image . Glih to mi je všeč ker zgled estetsko, ne pa kar neki.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:11:19   
VANILI
kasija, ničse ne vid!!!Kako pa to, da si tko dolg ti pokonc???

janja, ma tud gladki bi bil ok, da mi zdaj zlika perilo, ko se meni ne dauser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:12:27   
janja
Pandica, vidim te, dej napiš kej! Rabimo mal štajerskega humorja. Sej res, a na tistem koncu že vsi spite?


< Sporočilo je popravil janja -- 16.6.2008 0:16:16 >


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:13:32   
VANILI
maloza hec, malo za res. joj nekaj sem se spomnila, ko smo glih pri moških: a pozna kera kakšnega fajn tipčka, samskega, za mojo sestrično? Joj bi me zadavla, ko bi me slišalauser posted image user posted image . No lani se je ločila in se bojim, da se bo kar zabubila tam doma.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:15:33   
janja
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

aha, še gospodinjsko vprašanje user posted image : kako shranjujete zelenjavo v hladilniku? Jaz jo imam kar v vrečkah, pa mi je to blazno nepregledno ...

nočko


Jaz dam zelenjavo v predal v hladilniku, ker vsaka ne sme biti v vrečki. Vrečke so tud meni fuj... jaz zelenjavo potem raje zavijem v tisto prosojno folijo. Dlje zdrži kot v vrečki, pa še lepše izgleda.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:16:31   
mama06
Bravo part4user posted image user posted image user posted image

Punce dobre ste, prav luštno vas je brat, čeprav mi zmanjkuje časauser posted image

lane31 narobe si me razumela, nič nimam proti dosti pisanju in štosom. Sem zelo pozitiven človek, ki ima rada hec in dobro voljo.user posted image

izvidi iz bolnice - sem jezna kot hudič, saj sem včeraj dobila odustnico za jerneja in IMA ALERGIJO NA KRAVJE MLEKO. In to zvem šele po 2 mesecihuser posted image user posted image user posted image user posted image In jaz njemu lepo dajem maslo v zelenjavo, Fruzwerge, AM kašice. Tako sem jezna, da mi gre na jok. Celo upravičena sva do receptov od P za AM Allernova in Pregomin. Ima pa še kri v baltu, kar kaže na neke krče ali nekja podobnega, ne razumem čisto in še neka 2 faktorja povišanauser posted image user posted image

Se opravičujem, ker nisem na nič odgovarjala, ampak ne uspem trenutno. Po dopustu se vam bolj posvetim, samo ena se bo angažirala, da mi bo na hitro povzela dogajanje za teden dni. Se katera javiuser posted image



(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:17:26   
janja
Tako pa moj zgleda, ko čisti WC. Sam ni črn.

user posted image


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:19:42   
Pandica
Hej punce,


Jaz pa sem zdaj izpod tuša, pred tem sem še zlikala goro perila, zdaj pa še bom z vami malo poklepetala tak, da ne it ki zdaj spat user posted image user posted image user posted image

Pa, da ne bomo žejne vam častim


user posted image



_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:20:23   
VANILI
mama06 o šit, ta alergija!!!!user posted image . ampak, se zna zgodit, da bo prešla, tak oda ne obupat. Je pa res, da je treba se sam pobrgat za vse, jaz nobenemu zdravniku več ne zaupam, vedno, če je kaj resnega, poiščem še 2.mnenje. Resnično, čeprav žalostno.

2ursae, sem šele zdaj vidla, da sem narobe prebrala. BV hadilniku ima jaz selenjavo v predalu za zelenjavo, kar tako,brez vrečk. Je pa res, da jo kupujem 1x na teden, za cel teden (izkušnja suzanemaiuser posted image ). tako da je kar sveža. Gledam tako, da jemo čim bolj svežo, no.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:20:46   
Kasija
vanili kateri seznam?

janja tista z dojenčkom je oooo, pa tacga ki lika se ne bi obena branila dlake gor ali dol user posted image

vanili jaz sem tudi tako vzgojena ali kaj, da mi delo določa moj občutek vrednosti do same sebe. recimo na porodniški čutim, da bi se morala nekaj dokazovati s študijem ali članki, da nisem samo na porodniški...pa sem se še pravočasno zavedela, da je to v škodo meni in mojemu elianu in delam samo najnujnejše. hotela sem reči, da sem odlagala otroka zarad službe za nedoločen čas. potem, ko nisem mogla zanosit, mi je lo pa žal za vsako minuto zamujenega časa. Res upam, da boš kmalu dobila zapositev. Če pa boš ka mesec dlje brez, pa imaš zato dva super otroka. user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:21:09   
mama06
moški kotiček - mi zelo pomaga, razen ta vikend je bil njegov v celoti, saj je bil v MB na letališču miting in je vse dni prebil tam in užival 100 na uro. Danes sem mu šla za pol dneva še jaz delat družbo in je bilo krasno. Mali je bil pri mojih starših in so se tudi super imeli

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Desetke007 part 4
16.6.2008 0:21:36   
VANILI
pandica! Matr si pridna. Jaz bi pa nekaj drugega, kot pir, če lahko žetko mam nosečniški vampuser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?