|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:09:36   
r1ta
Ma če gledamo Sandija in Nasketa kot osebi v šovu in ne kakšna sta zunaj, se mi je Naske zdel bolj primeren za zmagovalca kot Sandi. Pa pustimo poreklo ob strani. To niti ni pomembno. Človek živi v Sloveniji, ima slovenski emšo in davčno številko tako kot vsak drug Slovenec.

Nina je pa meni včasih malo prekričeča, drugače mi je pa luštna baba in po moje ti v resničnem življenju zraven nje nikoli ni dolgčas.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:10:05   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

joj vsaj ena me bo prenašala. glava me tako boli da je joj. no hvala bogu mi mala spi mož pa je šel na fantovčino še prej sem ga naspidirala....tako da si bo dal duškauser posted image user posted image kaj sem žleht; danes je moj dan dobro da sem še sama resuser posted image


ti se prveč sekiraš....briga te.......sej gre samo za 92.000 evrov...kaj češ da je to. Jaz si tu na Obali niti dvo-sobnega stanovanja ne kupim s tem kešom.....


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:11:33   
blanč
sej gre samo za 92.000 evrov...kaj češ da je to. Jaz si tu na Obali niti dvo-sobnega stanovanja ne kupim s tem kešom.....
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:11:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.
glava me tako boli da je joj.


user posted image

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:12:01   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: amaya
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja
V pol ure je že bil pretep in že prerezane gume na avtomobilih ... user posted image  Najbrž ni treba povedat da je bilo žura konec ... Res da mogoče zgleda prijazen fant, ampak je v resnici druga zgodba ... Droge, kriminal ... user posted image


ja pa sej mogoče pa je zato zmagal...so se producenti malo zbali  GETA user posted image user posted image user posted image ....da ne bi slučajno prišli, pa jim gume rezali, studio v luft vrgli, Ninico slekli, .....

Ja, tudi to bi lahko naredili ... Ah, nočem govort o tem ... Sam povedala sem da ni zlato kar se sveti user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:12:04   
amaya
pomota...niti eno-sobnega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bi si pa hišo renovirala do konca in jo opremila kot se šika (bi rekel moj Becham user posted image )


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:14:09   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

"Bravo naskeuser posted image , spet "slovenc" zmagal"


Mene pa zanima, zakaj za punce ne navijate user posted image   Zakaj samo za fante? Saj so do zdaj sami fantje zmagali, ce se ne motim.

ja za koga nej? za matejo?user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:15:16   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: amaya



ti se prveč sekiraš....briga te.......sej gre samo za 92.000 evrov...kaj češ da je to. Jaz si tu na Obali niti dvo-sobnega stanovanja ne kupim s tem kešom.....


žalostno ampak res user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:15:30   
Sramežljivka
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

sandi je še svojo bjondo s pivom polil user posted image user posted image user posted image user posted image ....bo se pa danes kresalo pri njemu...bogi....končno bo lahko seksal: al s Tjašo ali pa sam...samo da bo user posted image


Ne vem če bo kaj seksal, razen če se bo s svojo roko spoprijel user posted image . Po moje, Tjaša svojega cveta še nobenmu ni razprla, Sandiju, pa zdele ne bi blo pametno pustit blizu. Bo mislila, da jo je tramvaj povozu user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:16:05   
sandra85
aspirinčica
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.
glava me tako boli da je joj.


user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:17:39   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Sramežljivka

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

sandi je še svojo bjondo s pivom polil user posted image user posted image user posted image user posted image ....bo se pa danes kresalo pri njemu...bogi....končno bo lahko seksal: al s Tjašo ali pa sam...samo da bo user posted image


Ne vem če bo kaj seksal, razen če se bo s svojo roko spoprijel user posted image . Po moje, Tjaša svojega cveta še nobenmu ni razprla, Sandiju, pa zdele ne bi blo pametno pustit blizu. Bo mislila, da jo je tramvaj povozu user posted image




ja mislim, da bo ona danes kr šla...zmagal ni, keša nima, službe nima, prve pomoči ne obvlada....pa kaj naj dela s takim tipom user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Sramežljivka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:17:47   
2.2.
a dobro nekaj je. samo avta se pa tudi nebi branila...za 92 000vem da jih ne bi dobila ker nisem bila notri. za sandija pa sem danes glasovala  in kot je že ena prej napisala je bilo vezo težko dobit ampak sem jo-in z tem sem pa imela šanso da bi dobila avtoček-ta pa mi bi prav prišel. samo nimaaam sreče danes tako da je dobila ena ženska ki pa sploh ni vedela kdo jo kliče in zakaj se gre-no skor je tako izpadlo.


kaj sem tečna user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:18:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

"Bravo naskeuser posted image , spet "slovenc" zmagal"


Mene pa zanima, zakaj za punce ne navijate user posted image   Zakaj samo za fante? Saj so do zdaj sami fantje zmagali, ce se ne motim.

ja za koga nej? za matejo?user posted image



ej ne vem, k nisem gledala user posted image . tko na splosno mislim, da vedno sam za moske navijate user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:19:03   
Sramežljivka
Na koncu je pa Nina rekla: Pazite kaj sanjate, Angelca Likovič, vas gleda! To, je bla pa izjava tedna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

K Angelca, jo je na trenjih veselo žalila in ji rekla, da bi morali pri izboru napovedovalk uvesti kodeks. Nina, se ji namreč zdi strašno neprimerna.

Tole je angelca user posted image

(odgovor članu Sramežljivka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:20:08   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

"Bravo naskeuser posted image , spet "slovenc" zmagal"


Mene pa zanima, zakaj za punce ne navijate user posted image   Zakaj samo za fante? Saj so do zdaj sami fantje zmagali, ce se ne motim.

ja za koga nej? za matejo?user posted image



ej ne vem, k nisem gledala user posted image . tko na splosno mislim, da vedno sam za moske navijate user posted image

js osebno ker....so mi moški všečuser posted image
babe smo pa itak take, da babam ne privoščimo ničuser posted image   (hec)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:21:10   
amaya
ma jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Sramežljivka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:21:27   
2.2.
ja to z angelico je pa blo tudi-paketuser posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:21:50   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ma jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:22:11   
amaya
ma največja fora je v tem, da jaz je pol nisem razumela kaj je racala.....

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:22:52   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ma jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

user posted image




ne ne o Angelci govorim user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:23:11   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

ja to z angelico je pa blo tudi-paketuser posted image

user posted image pAket


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:23:30   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ma jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

user posted image




ne ne o Angelci govorim user posted image


aja user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:23:34   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ma jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

user posted image




sem pozabila citirat user posted image user posted image



_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:24:06   
Sramežljivka
Ni mi pa tudi najbolj jasna fora z očalami. No, saj razumem, da so reflektorji, sam a so se šli naši slavni komentatorji može v črnem?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Naskeeeeeeeee
14.6.2008 23:25:01   
amaya
Ja pa sej Angelca je imela v končni fazi prav. Vsakič, ko se je na začetku pojavila med vrati v tisti nebeški svetlobi je nekaj zakričala, da je pet oddaj nisem štekala kaj govori....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?