|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 19:19:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

In še jaz mimo teme. Volga, sem že hotela razpisat tiralico za tabo. Kje hudiča hodiš ženska?


Delo, stara, delo. Pa ne tukaj smetit zdaj.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 19:26:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

In še jaz mimo teme. Volga, sem že hotela razpisat tiralico za tabo. Kje hudiča hodiš ženska?


Delo, stara, delo. Pa ne tukaj smetit zdaj.


Te bodo kaznovali...user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 19:46:59   
tanikaa
Se pardoniram. user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 20:32:49   
midvaxy
user posted image user posted image user posted image A potem se ne smem z nobeno več pogovarjat? Bomo kaznovani?user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The Show must go on

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 20:34:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: midvaxy

user posted image user posted image user posted image A potem se ne smem z nobeno več pogovarjat? Bomo kaznovani?user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


Ja, sploh ne veš, kak stroge kazni mamo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu midvaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 20:35:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: midvaxy

user posted image user posted image user posted image A potem se ne smem z nobeno več pogovarjat? Bomo kaznovani?user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


Ja, sploh ne veš, kak stroge kazni mamo. user posted image


Dezurna smetarka sem itak jaz, tako da se ne sekiraj.

Čvekn zdaj, kar mas...user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 20:35:19   
midvaxy
user posted image user posted image Ojoj, a potem se nikoli več ne smem pogovarjati z drugo kot z svojo? Ker bom kaznovan?user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image Ja, še veliko je različnih na svetu.


_____________________________

The Show must go on

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 20:38:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: midvaxy

user posted image user posted image Ojoj, a potem se nikoli več ne smem pogovarjati z drugo kot z svojo? Ker bom kaznovan?user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image Ja, še veliko je različnih na svetu.



A ti si on? user posted image  ****tiš pa blondika. user posted image

Pogovarjaš pa se lahko z drugimi, samo s teme ne smeš zaiti. Se sankcionira. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu midvaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 22:38:34   
Pikec
Ne smetit.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 22:43:41   
Anonimen
ne bomo vec.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 22:58:58   
sandra85
po moje si po horoskopu rakica (kot js)user posted image js sem tudi fullllll občutljiva (da ne povem kako je bilo ko sem bila user posted image  user posted image ) js bi dvignila bajto v luft zarad tegauser posted image ja pač taka sem! in te sploh ne obsojam! no, zdaj praviš da ga boš kaznovala, pol pa bo kuj dalauser posted image vem kako je to

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 23:04:34   
ZmajTolovaj
 user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: "Kaznovala sem ga"
17.6.2008 23:07:56   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

user posted image


user posted image user posted image user posted image kje si tega pobrala


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: "Kaznovala sem ga"
18.6.2008 7:59:06   
par nepar
Kje je klepetal, v javni klepetalnici ali na privat chatu? Če te je prizadelo, se moraš pogovoriti o vsem, s kom, kaj, kaj išče...če išče

po mojih izkušnjah na privat chatih iščejo seks in ga vsi do zadnjega tudi dobijo, na javni klepetalnici pa najdeš kakšenega zvestega. Če ne verjamete, preverite!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: "Kaznovala sem ga"
18.6.2008 11:13:07   
ronja
Zanima me sledece, se ja katera tudi kdaj nasla v situaciji, ko je svojega "kaznovala" na tak nacin, se je stvar obnesla? Mislite, da ravnam prav?
Vem da me ljubi, nekje v sebi cutim in vem, da sem mogoce pretirano ravnala, ko sem ga obsodila, da me vara, del mene mu tudi vrjame, da ni nic takega pocel na tem chatu, a del mene mu ne zeli vrjeti...
IZVIRNO SPOROČILO: SreckaNosecka


Ej, srečka nosečka, malo te po moje res hormoni dajejo... Lej, ni se ti dalo pogovarjat z njim (kar je razumljivo ob taki uri;), pa si ga napodila na račko - in on je šel... Pač mu ni bilo do filma, pa se je drugače zamotil, glede na to, kako je reagiral, po moje res ni iskal kake druge punce, ampak se je samo kratkočasil, tako kot ti na ringaraji... Pa kaj če so bile to ženske? Polovica jih je v resnici itak moškihuser posted image ... In on to verjetno celo ve...

Po mojem ne ravnaš prav, ker je škoda časa, ko bi lahko bila skup in se imela lepo... In ker je škoda postavljat zid, če vidiš, da te ni hotel prizadet... Ne trmari po nepotrebnem, če čutiš, da te ima rad - se mi zdi, da nas ti občutki redko varajo... S pomanjkanjem pozornosti (ni vse samo seks) sem izsiljevala dokler se nisem naučila, da se da drugače nežneje dlje prit, to je bilo pred precej leti, smo bili še mladi in neumniuser posted image in nekak hkrati se je tudi on naučil, da takoj reagira na težave in se hoče pogovorit - ampak tvoj lubi se je to hotel že takoj in po mojem nimaš razloga, da ga kaznuješ ali mu ne verjameš...

Jaz mojemu lubiju dovolim vse, res pa da nič takega ne počne - vsaj ne da bi vedela;)  - mogoče pa ravno zato ne rabi nič počet, ker ve, da vse lahko;) POnoči bi rad spal, če bi le lahko, pa po navadi tamalo probava uspavat nazaj, da ne bi bilo meni user posted image treba vstajat in da me ne bi mala zavohala in se hotela dojit... Ja, je razlog, zakaj mladi starši redko varajo, hehe - so preveč crknjeni za kaj takega, pa če se že kje najde čas, rajši kar skup skočijo v posteljo (vsaj midva;) Navsezadnje (tudi če odmislimo čustva) je to bolj enostavno in garantirano fajn - pri eni x osebi pa nikoli ne veš...

(odgovor članu SreckaNosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?