|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice prekmurčkov!
3.8.2008 19:49:43   
Raho
neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

spet visim na netu pa bi morala delatuser posted image


< Sporočilo je popravil Raho -- 3.8.2008 19:50:27 >

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: mamice prekmurčkov!
3.8.2008 21:05:58   
Nončika
Saj so zdaj počitnice in ne se preveč mantrat. prevroče je za take zadeve. no, roka se je pa treba držati. to pa pazi.



_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: mamice prekmurčkov!
4.8.2008 20:46:02   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: *csaje*

Saj so zdaj počitnice in ne se preveč mantrat. prevroče je za take zadeve. no, roka se je pa treba držati. to pa pazi.




Naše ministrstvo nas ima tako rado, da nam je v teh lepih mesecih ven vrglo 7 JR. In vsi zahtevajo projektne oblike. Nekomu pa tudi morajo pokvariti počitnice.

Grem sedaj do konca spisat to... Čeprav ne vem, kako bo, glede na to, kakšno je zunaj. Čakam, da bo v 10 minutah nevihta pred vratiuser posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: mamice prekmurčkov!
5.8.2008 21:45:47   
Nončika
Raho, kje je tvoj odgovor če znaš kdo sem ali ne veš? Če znaš brati med vrsticami se odgovora ne bi izogibala. Da ti povem, znala sem kdo si in kaj si že ob tvojem prvem postu na tej temi. Namreč tvoj album je javen in ... Napeljati sem te hotela na to, da končno zveš, da te poznam. Ali te pa moram še vedno vikati?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: mamice prekmurčkov!
6.8.2008 19:34:30   
Raho
Zgoraj sem ti napisala s ponmenljivimi smajliji poleg.user posted image user posted image user posted image user posted image

Si K.T., hodila si v 4.c, bila si pridna učenka (zelo), sedela si mislim da v predzadnji vrsti, imela si (tedaj) svetle lase, frizura - kratki paž, na maturantskem plesu si imela (popravi me, če se motim, ampak močno se mi zdi) temno modro obleko. Bili pa ste moj najljubši razred. user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: mamice prekmurčkov!
6.8.2008 20:48:56   
Nončika
Raho, ja ja. Si prepričana, da sem še vedno? Sem pa res bila. Bravo.user posted image user posted image user posted image A nekaj si nekje spobekslala. si preštela število hiš, ki naju ločuje?user posted image user posted image user posted image  Si me res prej prepoznala ali pa ti je kdo malce pomagal? povej po pravici.user posted image

Spomin maš pa res dober. Tvoj najljubši razred, ki je bil hkrati razred, ki si ga začela učiti v L.



_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: mamice prekmurčkov!
6.8.2008 20:54:23   
Raho
No, dokler se nisem poglobila v poste in sem samo prebrala, da imaš Noemi, sem mislila, da si moja (skoraj) soseda, ker ima tudi Noemi, ki je stara enako kot Črto - tudi 2005.

V vašem razredu ste pa prodkutivni... A (zadnja v redovalnici) ima otroka, L. je očka (tudi je mali 2005),

Kaj pa je z A., ki je imela T? A je ostala z njim ali pa si je našla drugega? In kaj je z BJ?

Pa L. je nosečauser posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: mamice prekmurčkov!
6.8.2008 21:26:49   
Nončika
A. ni več z T. uh, bila sta skupaj še cca 1 leto. A. ma hčerko staro 2,5l z nekim sobočancem, T. pa je oženjen in je njegova hčerka stara 4 ali 5 let.
BJ?

A je tvoj Črto tudi letnik 2005? A res maš sosedo Noemi? Redko ime je, prav tako kot Črto. Vem še za dve. A da je v G. tudi tega pa nisem znala.Kaj je pa ime tvoji hčerki?



_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: mamice prekmurčkov!
6.8.2008 22:09:00   
Raho
B. J. - iz DL. SAj veš... Ona, ko je bila frendica od M.

Moj sin je sicer Črtomir, ampak ga vsi kličemoljubkovalno Črto. In je 2005 - pravzaprav 1.1.2005 (moral bi se roditi 24. decembra pa je zamujal)

Hči pa je Iraja Živa. Ona bi se tudi morala roditi 24. decembra, samo se je 10. 2007user posted image

Kje pa to delaš?

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: mamice prekmurčkov!
7.8.2008 18:53:40   
Nončika
Aja, B. Je nekje na Gorenjskem, vidla sem jo lani poleti. R, njena kolegica je rodila drugo hčerkico. saj verjetno veš koga ma. Onega Đ iz DL ali GL, razgrajača. Prav ubogo zgleda. Od začetka sem jo še branila, zdaj pa čedalje bolj opažam, da očitno uživa v tem, da trpi. Eh, so pa eni čudni.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: mamice prekmurčkov!
7.8.2008 19:41:26   
Raho
Ja, to vem... Me je moj seznanil, da je vse skupaj zelo na knap pri R. No, ampak veš, da jaz pravim, da če ji ne bi pasalo, bi že spakirala pa šla.

BL pa je še vedno na Madžarskem in ima eno od tam, ne? Ga že dolgo nisem videla. Pojma nimam, kako je. Še celo njegove sestre nisem dolgo videla.

Kaj pa je bilo z M.? Bojda je nekaj okoli razlagala, da je noseča pa da ni... No, pojma nimam - enkrat pa sem tračala z njeno sestro pa mi ni uspela do konca povedatiuser posted image

Zdaj moram pa dat deco spat. Mala nam je začela spati 2x na dan in je ob sedmih že prava tečka srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Nisi mi napisala, kje delašuser posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: mamice prekmurčkov!
7.8.2008 19:52:43   
Nončika
BL ma punco z M. drugače pa mislim, da je kar doma pri starših. full je shujšal, komaj sem ga prepoznala. zna večkrat priti na firmo k nam, ker je tudi njegov foter zaposeln pri naši firmi kot potnik.

Pri R je resnično vse na knap. samo moj pravi, da baje če punce ne odslovi Đ sam, pol ne more vstran od njega. sicer pa me malo briga. govorim z njo, to je res, z njim tudi, a se ga raje izogibam. saj veš, da sta se preselila v najnovejša stanovanja v moji vasi? sicer pa če njej to ustreza, pač ok. ja pa njena mala-starejša bo v isti skupini v vrtcu kot moja.

M je pa prav tupasta. ona je bila baje noseča z dvojčki, ko sem bila jaz z N. vsem je razlagala, da ma rok junija, jaz avgusta. a še zdaj jih očitno nosi, kajti rodila jih ni. vsem pa je razlagala, da je že v 6,7m nosečnosti. in take. moj sodelavec je skoraj njen sosed. baje še zdaj take laže, da .... ok, saj pa veš kaka je bila v SŠ.



_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: mamice prekmurčkov!
7.8.2008 19:53:42   
Nončika
ROZSI, kje siiii????????

Gordana, kje se pa ti skrivaš? na drugih temah te kar videvam, tu pa nič.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: mamice prekmurčkov!
7.8.2008 20:14:00   
Gordana-3
nekaj tračate, jaz pa nikogar ne poznam user posted image
jutri grem v lendavo user posted image , mama je s ta večjo šla že v torek, jaz in zita pa greva jutri. okrog 12.00, da bo fino spala celo pot. samo možu doma se bo zmešalo, ko svoje tri babe ne bo videl več kot teden dni. plan je takšen, da se bomo v nedeljo sigurno šli kopat v lenti. sem pa na internetu našla nekaj fajnega za moji dve pupi in razmišljam, da bi šli tja. nek zabaviščni park v avstriji, ob madžarski meji, blizu soprona - märchenland. je bila katera že tam?
<www.familypark.at>

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: mamice prekmurčkov!
7.8.2008 20:14:41   
Gordana-3
prosim še za aktiven link user posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: mamice prekmurčkov!
7.8.2008 21:19:24   
Nončika
Hja, tračave, če pa ni nobene druge na sceni. kaj pa naj počneve drugega?user posted image user posted image user posted image

evo, zdaj si tudi ti spet na sceni in pa jutri v Lendavi. superca.

jutri moram na pogreb, v soboto pa na gostuvanje. dobra kombinacija, a ne?

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: mamice prekmurčkov!
7.8.2008 21:44:28   
ROZSI
helo punce!!!!!!
Evo mene. ne se bat nisem se izgubila!!!!!! Samo delam popoldan, zdaj že tretji teden, ker smo  mogli našo malo vzeti iz lendavskega vrtca, ker je skoraj zbolela. GROZNO!!!!!!!!!!! Ta lendavski vrtec je prava katastrofa, proti gaberskemu. RAHO boš vidla. 25 jih je bilo v skupini od 2 let vse do 5let. Vzgojiteljice so se pa dnevno menjale. Si lahko zamislite kako je to hudo za tako malo deco. Jaz ne razumem, zakaj ne bi mogli imeti barem julija do konca meseca odprt vrtec????? saj mesec in pol nima nihče dopusta, žal!!!!!!
Kaj mislite????

Csaje , kam greš na gostijo, k Mariki??????
Gordana, ta märchenland bi mene tudi zanimal!!!!!

LP

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: mamice prekmurčkov!
8.8.2008 16:00:20   
Nončika
Alo!

Ojej Rozsi, to je pa smola. res!! Menjavanje vzgojiteljic je za otroka pravi šok. tudi pri nas so rekli, da naj začnemo z uvajanjem s 1.9, ko bodo že vse vzgojiteljice nazaj in bo otrok res pri tisti vzgojiteljici, ki ga bo spremljala celi čas.

Na gostijo grem v Nedelico, in sicer je ženin z K, prva vas takoj za vami proti MS in nevesta iz R. Si mislila na te? Tudi ženin ma teto M. si mogoče njo mislila?

Evo, dež se je vsipal. Odpravljam se na pogreb. Umrla je moja soseda, mati vašega glavnega šefa, še ko ste imeli upravo v L.  

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: mamice prekmurčkov!
8.8.2008 16:02:00   
Nončika
Glede vrtca. Pri nas je vrtec zaprt 1mesec. to pa prilagajo k temu koliko otrok je prijavljenih. zaprt je od 18.7-18.8.2008.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: mamice prekmurčkov!
9.8.2008 10:50:13   
Raho
Ooooooooooooo, poglej, poglej, csaje si je zamenjala avataruser posted image .

joj, ROzsi, samo ne mi o lendavskem vrtcu. ČE bi imela samo opcijo lendavski vrtec, moj otrok nikoli ne bi videl vrtca. Gaberje pa je tako super. Tako, domače v vseh pogledihuser posted image . Pa še vzgojiteljice so ful fajn, vsaj meni. Pa tudi Črtomir jih ima rad. Meni se pa to zdi najbolj pomembno.

Čeprav sem bila vprašana - od same šefice, zakaj moj otrok ne bo šel v centralni vrtec. In potem mi je še ena mamica rekla, da je njena hči v centralnem vrtcu - od kod jim zdaj ta fora centralni vrtec????

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: mamice prekmurčkov!
9.8.2008 11:26:04   
Nončika
Avatar sem menjala,ker se moji mali tak dopade Pu. je totalka obsedena z njim. njena soba je čisti Pu stil. jaz sem pa tudi full navdušena nad Disneyevimi risankami. prej zajček Tapsi iz Bambija, zdaj pa Pu. kljub temu, da sem stara tolko kot sem, še vedno znam uživati in gledati te risanke. user posted image user posted image user posted image Super so!!!

Rozsi, še malo pa peketaš na dopust. blagor tebi. kje je že moj dopust???? sem sploh bla na dopustu?

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: mamice prekmurčkov!
10.8.2008 16:18:50   
ROZSI
ojla!
In kje se potepate punce???????
Naša petra spi, dečka pa sta šla k babici v lakoš, jas pa hitro na PC, ker ko je patrik doma ni šanse priti do računalnika, pubertetniki na kvadrat, po eni strani že komaj čakam , da se šola začne, ne ve se že kam dati , kaj delatiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Mala pa že tudi čaka GABERSKI VRTEC kaj mislite kaj je rekla" v lendavski vrtec nikoli ne bom hodila, ker so tam vsi norčasti" To pa človeku da misliti! Kak že rečejo deca ne lažejo, oni povedo resnico!!!!!
RAHO, tvoj črto je že hodil v g. vrtec?, ker se zdaj nekaj spomnim, da je naša enkrat rekla , da je prišel novi dečko z njegovim atijem stricom D.. Otroci ga poznajo, ker mislim da hodi službeno tja!?!?
CSAje kako je bilo na gostiji??????????
LP

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: mamice prekmurčkov!
11.8.2008 7:46:28   
Raho
Ja, Rozsi, moj mož hodi službeno v g. vrtec. Črto pa je že 1x poskusil, ampak je ful zbolel, posledično še mala (imela je 2 meseca) in za finale še jazuser posted image , pa sem se odločila, da bo, dokler mala ne zraste, doma. Sedaj je pa dovolj velika, da lažje prebolevamo vse bolezni. Takrat pa je bilo malo preveč zame, ker sem skoraj izgubila mlekouser posted image .

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: mamice prekmurčkov!
11.8.2008 19:49:18   
Nončika
Alo!

končno sem prišla malo do računalnika. ko pridem iz službe mam že računalnika pun kufer. 8 ur za računalnikom v tisti vročini in pisarni brez oken in klime, enim ventilatorjem iz prve svetovne vojne. huh, huh. kaj, ko pa mamo klimo že namontirano, samo ne na tej lokaciji ampak na novi. selili se pa ne bomo pred zimo, tak ka haska nega.

na gostuvanje je bilo ok. N. se je naplesala, naskakala. kar po 10min se je spoznala z eno in je celi čas samo z njo bila. mama, ati niti slučajno. prišla je k nama se najedla, pila pa spet šibala dale.

Raho, joj pol pa je že boljše ka si sina zela z vrtca.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: mamice prekmurčkov!
25.8.2008 13:25:46   
ROZSI
HELO !

KAJ JE DEKLE STE SE IZGUBILE?????????

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?